01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Michal Kočař |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Vzdálenost (km) | 0,40 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 49 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 20 | KALÁB Tomáš | PKKBr | 1 | M(30-39) | 1983 | 1 | 00:05:39 | |
2 | 35 | MALEŇÁK Filip | Alfa Tri Team | 2 | M(30-39) | 1990 | 1 | 00:05:43 | 00:00:03 |
3 | 5 | MAREK Jakub | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Dci(16-17) | 2003 | 1 | 00:05:48 | 00:00:08 |
4 | 12 | BUČEK Ondřej | KONRAD TOOLS TEAM | 2 | Dci(16-17) | 2005 | 1 | 00:05:54 | 00:00:14 |
5 | 27 | TLAMKA Filip | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Jun(18-19) | 2002 | 1 | 00:06:03 | 00:00:24 |
6 | 34 | KROUPA Tomáš | KONRAD TOOLS TEAM | 3 | M(30-39) | 1987 | 1 | 00:06:18 | 00:00:39 |
7 | 23 | VELÍSKOVÁ Veronika | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Jky(18-19) | 2001 | 1 | 00:06:26 | 00:00:47 |
8 | 6 | OBERMANNOVÁ Julie | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Dky(16-17) | 2005 | 1 | 00:06:34 | 00:00:55 |
9 | 9 | KUČERA Jan | Individuální | 4 | M(30-39) | 1981 | 1 | 00:06:37 | 00:00:57 |
10 | 42 | MRŮZEK Alexander | Univerzita Brno | 1 | M(50-59) | 1965 | 1 | 00:06:37 | 00:00:58 |
11 | 25 | ŠTĚPÁNOVÁ Lenka | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Ž(20-29) | 1993 | 1 | 00:06:50 | 00:01:10 |
12 | 15 | HORŇOVÁ Adriana | KONRAD TOOLS TEAM | 2 | Ž(20-29) | 2000 | 1 | 00:06:55 | 00:01:15 |
13 | 24 | KAHÁNEK Stanislav | Dýmka míru | 5 | M(30-39) | 1981 | 1 | 00:07:06 | 00:01:27 |
14 | 36 | HEŘMAN Tomáš | Zebra Sports Team | 1 | M(40-49) | 1976 | 1 | 00:07:11 | 00:01:31 |
15 | 41 | KOZEL Tomáš | SK Slavia Praha | 6 | M(30-39) | 1982 | 1 | 00:07:20 | 00:01:40 |
16 | 21 | PROCHÁZKOVÁ Nikola | KONRAD TOOLS TEAM | 2 | Jky(18-19) | 2002 | 1 | 00:07:27 | 00:01:47 |
17 | 14 | DRÁPELA Stanislav | SK Sokol Jaroslavice | 1 | M(20-29) | 1992 | 1 | 00:07:33 | 00:01:53 |
18 | 37 | MRŮZKOVÁ Markéta | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 3 | Ž(20-29) | 1997 | 1 | 00:07:41 | 00:02:02 |
19 | 39 | KARÁSEK Antonín | Individuální | 7 | M(30-39) | 1982 | 1 | 00:07:49 | 00:02:09 |
20 | 17 | KLEIBL Martin | Individuální | 2 | M(40-49) | 1973 | 1 | 00:07:57 | 00:02:18 |
21 | 4 | PECH Michal | 2BWINNER TEAM | 8 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:08:02 | 00:02:22 |
22 | 13 | JEŘÁBKOVÁ Jana | TJ Spartak Třebíč | 4 | Ž(20-29) | 1998 | 1 | 00:08:09 | 00:02:29 |
23 | 48 | ACHRER Karel | 2 | M(50-59) | 1969 | 1 | 00:08:20 | 00:02:40 | |
24 | 38 | VINTRLÍK Martin | 3 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:08:22 | 00:02:42 | |
25 | 16 | POSPÍŠIL Jiří | Elit | 4 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:08:25 | 00:02:46 |
26 | 3 | ŠTĚPÁNEK Martin | ENDEKA BASSTA team | 9 | M(30-39) | 1981 | 1 | 00:08:32 | 00:02:52 |
27 | 45 | PLUNDRÁK David | RSFK | 10 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:08:37 | 00:02:58 |
28 | 29 | DOKOUPIL Petr | 5 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:08:48 | 00:03:09 | |
29 | 18 | STEHLÍK Pavel | Individuální | 6 | M(40-49) | 1974 | 1 | 00:08:50 | 00:03:11 |
30 | 10 | MAŇÁSEK Lukáš | Individuální | 7 | M(40-49) | 1980 | 1 | 00:09:05 | 00:03:25 |
31 | 33 | MEJZLÍK Petr | TJ Spartak Třebíč | 1 | M(60+) | 1959 | 1 | 00:09:05 | 00:03:26 |
32 | 43 | VYROUBAL Michal | Individuální | 3 | M(50-59) | 1968 | 1 | 00:09:23 | 00:03:44 |
33 | 26 | JANKU Roman | 11 | M(30-39) | 1986 | 1 | 00:09:24 | 00:03:44 | |
34 | 2 | SCHWARZ Daniel | 2BWINNER TEAM | 8 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:09:27 | 00:03:47 |
35 | 1 | KRUML Tomáš | 4 | M(50-59) | 1966 | 1 | 00:09:41 | 00:04:02 | |
36 | 7 | MACIGOVÁ Petra | 5 | Ž(20-29) | 1992 | 1 | 00:09:44 | 00:04:04 | |
37 | 8 | NOVOTNÁ Lucie | 2Bwinner | 1 | Ž(40-49) | 1975 | 1 | 00:09:45 | 00:04:06 |
38 | 31 | CHRÁSTECKÝ Lukáš | Individuální | 12 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:09:47 | 00:04:07 |
39 | 40 | BORKOVEC Luděk | Individuální | 13 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:09:54 | 00:04:14 |
40 | 46 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | ROCKTECHNIK Triatlon | 2 | M(60+) | 1960 | 1 | 00:10:01 | 00:04:21 |
41 | 47 | FICHTOVÁ Iva | 2BWINNER TEAM | 1 | Ž(30-39) | 1988 | 1 | 00:10:25 | 00:04:45 |
42 | 32 | ŠIMUNEK Martin | 5 | M(50-59) | 1966 | 1 | 00:10:58 | 00:05:18 | |
43 | 49 | MUSILOVÁ Pavla | Tišnov | 2 | Ž(40-49) | 1976 | 1 | 00:11:15 | 00:05:35 |
44 | 44 | ČECH Ladislav | Individuální | 9 | M(40-49) | 1973 | 1 | 00:11:17 | 00:05:38 |
45 | 22 | ROSENBREYEROVÁ Hana | 1 | Ž(50+) | 1966 | 1 | 00:11:25 | 00:05:45 | |
46 | 30 | SKŘIVÁNKOVÁ Dana | Orel Vyškov | 2 | Ž(50+) | 1967 | 1 | 00:12:32 | 00:06:52 |
47 | 28 | POKORNÝ Jan | Hasiči Brno | 6 | M(50-59) | 1970 | 1 | 00:13:00 | 00:07:21 |
48 | 19 | BAYER Miloslav | KONRAD TOOLS TEAM | 3 | M(60+) | 1947 | 1 | 00:13:22 | 00:07:42 |
49 | 11 | MAŇÁSEK Josef | 4 | M(60+) | 1952 | 1 | 00:15:55 | 00:10:15 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.