Rychlé novinky:

12.10.2020: Aktuální informace BBP

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

11. FORCE SPAC - Mistrovská časovka - ČASOVKA

Datum pořádání od 05.09.2020 08:00 do 05.09.2020 18:00
Hlavní rozhodčíJarka Vráblová
Technický delegátRoman Franta
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)23,00
Počet kol1
Počet závodníků84
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 236 DRÁBEK Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 1 C 1978 1 00:33:08
2 2 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 1 A 1993 1 00:34:09 00:01:01
3 336 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 1 M 2003 1 00:34:13 00:01:04
4 629 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 2 M 2002 1 00:34:38 00:01:29
5 102 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 1 B 1980 1 00:34:48 00:01:39
6 237 ZEZULA Tomáš CYCLING BRNO 2 C 1980 1 00:34:55 00:01:46
7 116 HRADIL Michal Force Kck Zlín 2 B 1987 1 00:34:56 00:01:48
8 104 HALTOF Aleš CK Frenštát 3 B 1983 1 00:35:06 00:01:58
9 22 GALATÍK Roman CK Frenstat p. R. 1 2 A 1977 1 00:35:07 00:01:58
10 337 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 3 M 2003 1 00:35:36 00:02:27
11 101 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 4 B 1981 1 00:35:37 00:02:28
12 231 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 3 C 1971 1 00:35:54 00:02:45
13 154 MIKUŠ Marian SK Slezan Frýdek-Místek 5 B 1981 1 00:36:22 00:03:13
14 302 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 D 1968 1 00:36:22 00:03:14
15 602 ŠKUREK Kryštof Loko Campagnolo Krnov 4 M 2003 1 00:36:24 00:03:15
16 322 GALUŠKA Tomáš FORCE KCK Zlín A 2 D 1970 1 00:36:25 00:03:16
17 157 KUBALA Martin SK Bagbike 6 B 1974 1 00:36:28 00:03:19
18 234 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 4 C 1979 1 00:36:36 00:03:27
19 9 GLOGAR Jaroslav Cyklo tým Havířov 3 A 1993 1 00:36:44 00:03:36
20 105 STANČÍK Martin CK Frenštát 1 7 B 1982 1 00:36:49 00:03:40
21 213 BLAHUT Radek Verge czech republic 5 C 1973 1 00:37:07 00:03:58
22 204 ONDERKA Milan YOGi Racing Ostrava 6 C 1972 1 00:37:27 00:04:18
23 417 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 E 1959 1 00:37:33 00:04:24
24 3 KAHÁNEK Filip CK Frenštát p.R. 4 A 2001 1 00:37:39 00:04:31
25 16 CHOVANEC David Force Kck Zlín 5 A 1995 1 00:37:41 00:04:33
26 223 VENDOLSKÝ Petr Force Kck Zlín 7 C 1977 1 00:37:45 00:04:36
27 323 BARAN Petr SK Bagbike 3 D 1960 1 00:37:46 00:04:38
28 239 HASTÍK Kamil Force Kck Zlín 8 C 1977 1 00:37:47 00:04:39
29 410 FOLTÝN Pavel Cyklo Tým Havířov 3 2 E 1959 1 00:37:48 00:04:39
30 506 BÁRTA Miroslav Cyklo Tým Havířov 1 1 F 1954 1 00:38:00 00:04:51
31 604 KÁŇA Robin Loko Campagnolo Krnov 5 M 2004 1 00:38:03 00:04:54
32 407 MÍČEK Oldřich Cyklokramo Suchdol n. Odrou 3 E 1958 1 00:38:04 00:04:55
33 215 URBANÍK Pavol ZMLR 9 C 1978 1 00:38:07 00:04:58
34 259 JAROŠ Martin Racing Olešná Frýdek-Místek 10 C 1971 1 00:38:25 00:05:16
35 402 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 4 E 1957 1 00:38:34 00:05:26
36 251 VALL Jan Verge czech republic 11 C 1977 1 00:38:41 00:05:32
37 802 DOHNALOVÁ Jarka Loko Campagnolo Krnov 1 ŽB 1972 1 00:39:20 00:06:11
38 50 VÁLKA Daniel Bílovec 6 A 1997 1 00:39:24 00:06:15
39 406 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 5 E 1957 1 00:39:28 00:06:20
40 207 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 12 C 1980 1 00:39:43 00:06:35
41 507 MOTL BOHUMIR HOBY BOHUMIN 2 F 1951 1 00:39:45 00:06:36
42 724 TRČKOVÁ Daniela Restore cycling 1 ŽA 1998 1 00:39:55 00:06:46
43 502 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 3 F 1951 1 00:39:58 00:06:50
44 161 KOCUREK Jaroslav STŘEDEČNÍ MONUMENTY 8 B 1981 1 00:39:59 00:06:50
45 219 BUCHAL Ivo Ostrava 13 C 1971 1 00:40:01 00:06:52
46 504 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 4 F 1953 1 00:40:19 00:07:10
47 510 PAVLÍK Jiří Ostrava 5 F 1951 1 00:40:25 00:07:17
48 206 ĎURICA Jiří Havířov 14 C 1980 1 00:40:37 00:07:28
49 304 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 4 D 1962 1 00:40:50 00:07:42
50 310 KUBALA Josef Cyklo tým Havířov 5 D 1970 1 00:41:18 00:08:10
51 351 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 6 D 1969 1 00:41:19 00:08:10
52 720 ROSOVÁ Veronika Nový Jičín 2 ŽA 1996 1 00:41:33 00:08:24
53 335 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Havířov 4 7 D 1961 1 00:41:34 00:08:25
54 721 DVOŘÁKOVÁ Barbora Cyklotým Havířov 3 ŽA 1995 1 00:41:34 00:08:26
55 411 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN B 6 E 1955 1 00:41:43 00:08:35
56 753 CIESLAROVÁ Marcela Cyklotým Teamsport Havířov 4 ŽA 1999 1 00:41:44 00:08:35
57 405 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 7 E 1960 1 00:41:55 00:08:46
58 222 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 15 C 1971 1 00:41:58 00:08:49
59 512 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 6 F 1949 1 00:41:59 00:08:50
60 633 LADRA Tadeáš SKP Duha Lanškroun 6 M 2007 1 00:41:59 00:08:51
61 324 PIKALEK Milan cyklo tym havirov 8 D 1962 1 00:42:10 00:09:01
62 415 PRASKI Henryk CK HOBBY Bohumín A 8 E 1958 1 00:42:22 00:09:13
63 258 GLAJCAR Tomasz Harbutowice 16 C 1976 1 00:42:25 00:09:17
64 635 BUŠTÍK Jan Cyklotým Teamsport Havířov 7 M 2005 1 00:42:46 00:09:37
65 758 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 5 ŽA 1991 1 00:42:51 00:09:42
66 201 BENÍČEK Tomáš CK Frenštát pod Radhoštěm 2 17 C 1975 1 00:43:30 00:10:21
67 71 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 7 A 2001 1 00:43:32 00:10:23
68 509 MRNUSTIK Josef Cyklotech-Pro a Mrnustik 7 F 1951 1 00:44:40 00:11:31
69 703 MARKOVÁ Nikola CK Frenštát pod Radhoštěm 1 6 ŽA 1996 1 00:45:15 00:12:06
70 620 WEISSMANN Tadeáš 8 M 2004 1 00:45:21 00:12:12
71 707 GERASHCHENKO Nadiia CK hobby Bohumín 7 ŽA 1984 1 00:45:40 00:12:31
72 409 SAVKA MIREK cyklo tym havirov 9 E 1955 1 00:45:44 00:12:35
73 803 PARGAČOVÁ Marcela Cyklo-kramo 2 ŽB 1963 1 00:45:45 00:12:36
74 505 DUBNY Pavel CYKLOKRAMO 8 F 1950 1 00:45:46 00:12:38
75 334 ZEZULA Denis SKP Duha Lanškroun 8 A 2007 1 00:46:00 00:12:52
76 601 LIGOCKI Darek CK Orlík Orlová 9 M 2005 1 00:47:06 00:13:57
77 513 PĚGŘIMEK Milan Cyklo tým Havířov 9 F 1954 1 00:47:12 00:14:03
78 305 SCHWAN Mirek ACS DRAK Vrbno 9 D 1967 1 00:48:42 00:15:33
79 701 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 8 ŽA 2005 1 00:49:07 00:15:58
80 413 VYORAL Lubomír CK HOBBY BOHUMÍN B 10 E 1960 1 00:51:52 00:18:43
81 625 DRÁBEK Niki SKP Duha Lanškroun 10 M 2009 1 00:51:54 00:18:45
82 804 SCHWANOVÁ Hanka ACS DRAK Vrbno 3 ŽB 1972 1 00:52:07 00:18:58
83 501 SKOTNICA Josef SKP Opava 10 F 1952 1 00:55:09 00:22:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 722 PINIOKOVÁ Karolína ŽA 2008

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

31.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
15.11.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.11.2020 08:00
Přihlašování BBP
17.11.2020 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.