Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

2. FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala + Junior SPAC - Kategorie C+D+M

Datum pořádání od 13.06.2020 09:30 do 13.06.2020 13:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:50 hod

Vzdálenost (km)61,70
Počet kol3
Počet závodníků102
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 265 ZATLOUKAL Petr 1 C 1977 4 01:42:07
2 638 CHOMA Eduard MG bike team 1 M 2002 4 01:42:07 00:00:00
3 236 DRÁBEK Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 2 C 1978 4 01:42:07 00:00:00
4 634 VANÍČEK ŠIMON Sportcomplex Břeclav 2 M 2004 4 01:42:09 00:00:02
5 251 ŠVÁB Miroslav CYCLING BRNO 3 C 1976 4 01:42:11 00:00:04
6 626 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 3 M 2002 4 01:42:13 00:00:06
7 262 BOHÁČ Marcel Tesaři Osík 4 C 1972 4 01:42:15 00:00:08
8 270 OVESNÝ Pavel SnowBike Valašské Klobouky 5 C 1975 4 01:42:17 00:00:10
9 625 KYJONKA Štěpán CK Feso Petřvald 4 M 2003 4 01:42:21 00:00:14
10 624 HUSIČKA Radim TJ Sigma Hranice 5 M 2004 4 01:42:29 00:00:22
11 602 ŠKUREK Kryštof Loko Campagnolo Krnov 6 M 2003 4 01:42:31 00:00:24
12 234 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 6 C 1979 4 01:42:33 00:00:26
13 825 NĚMEC Luboš Vokolek-cycling-team 7 C 1976 4 01:42:35 00:00:28
14 630 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 7 M 2004 4 01:42:37 00:00:30
15 241 VAŠÍČEK Pavel Cycloracing team 8 C 1978 4 01:42:47 00:00:40
16 370 SVOBODA Pavel Vokolek-cycling-team 8 M 2003 4 01:42:54 00:00:47
17 635 ŠIDLÍK Karel Bike pro Racing 9 M 2003 4 01:43:02 00:00:55
18 822 SONDOR Jozef STŘEDEČNÍ MONUMENTY 9 C 1980 4 01:43:02 00:00:55
19 824 SVOBODA Pavel Vokolek-cycling-team 10 C 1971 4 01:43:05 00:00:58
20 639 SYRKO Adam ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10 M 2003 4 01:43:08 00:01:01
21 830 SLAVÍK Dušan Koce KCK Zlín 11 C 1979 4 01:43:10 00:01:03
22 267 HAAS Robert SK Bagbike 12 C 1974 4 01:43:12 00:01:04
23 253 ZEZULA Tomáš BIKE CLUB SVITAVY 13 C 1980 4 01:43:13 00:01:06
24 520 PELC Norbert Valmez 14 C 1979 4 01:43:17 00:01:10
25 368 VALL Jan Mapei Merida Kankovsky 11 M 2003 4 01:43:22 00:01:15
26 627 MAJDANICS Marek ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 12 M 2004 4 01:43:22 00:01:15
27 264 SMRKTA Ladislav Cyklo Tým Kolárna 15 C 1975 4 01:43:24 00:01:17
28 609 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAM 13 M 2005 4 01:43:36 00:01:29
29 268 HASTÍK Kamil force 16 C 1977 4 01:43:40 00:01:33
30 263 RESS Tomáš Sport Import 17 C 1977 4 01:43:41 00:01:34
31 223 VENDOLSKÝ Petr Force Kck Zlín 18 C 1977 4 01:44:00 00:01:53
32 826 WINKLER Jan 19 C 1977 4 01:44:10 00:02:03
33 628 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14 M 2002 4 01:44:29 00:02:22
34 631 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 15 M 2002 4 01:44:36 00:02:29
35 604 KÁŇA Robin Loko Campagnolo Krnov 16 M 2004 4 01:45:32 00:03:25
36 217 SWACZYNA Patrik Horní Blludovice 20 C 1973 4 01:46:34 00:04:27
37 261 PÁTÍK Tomáš KJ 21 C 1976 4 01:46:41 00:04:33
38 623 NOVÁK Tomáš Force Team Jeseník 17 M 2005 4 01:46:49 00:04:42
39 229 SAMOHÝL Milan Force Kck Zlín 22 C 1976 4 01:47:06 00:04:58
40 250 VODIČKA Václav CYCLING BRNO 23 C 1972 4 01:47:20 00:05:12
41 322 GALUŠKA Tomáš FORCE KCK Zlín A 1 D 1970 4 01:47:40 00:05:33
42 371 ŠIGUT DAVID ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 18 M 2003 4 01:49:31 00:07:24
43 266 ČERMÁK Jan Bagbike Ostrava 24 C 1974 4 01:49:41 00:07:34
44 210 MLYNÁŘ Vlastik ACS DRAK Vrbno 25 C 1974 4 01:49:45 00:07:38
45 390 FOJT Radovan bikecentrum olomouc 2 D 1970 4 01:49:47 00:07:40
46 213 BLAHUT Radek Verge czech republic 26 C 1973 4 01:49:51 00:07:44
47 257 KANÓCZ Rastislav Team Forman Cinelli 27 C 2020 4 01:50:01 00:07:54
48 636 BARBOŘÍK Matěj MG bike team 19 M 2005 4 01:50:19 00:08:12
49 321 DAŇHEL Mojmír MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 3 D 1964 4 01:50:43 00:08:36
50 632 GLÄNZNER Dominik Cyclicz Team 20 M 2002 4 01:53:08 00:11:01
51 302 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 4 D 1968 4 01:53:42 00:11:35
52 388 ROHRER Jan 5 D 1970 4 01:54:16 00:12:08
53 259 JÍRA Pavel Cycli.cz Team 28 C 1979 4 01:55:07 00:13:00
54 640 LAKOTA Maxim TUFO CykloZákladna Otrokovice 21 M 2004 4 01:55:15 00:13:07
55 386 SKŘEČEK Robert CYCLING BRNO 6 D 1962 4 01:55:17 00:13:10
56 323 BARAN Petr SK Bagbike 7 D 1960 4 01:58:17 00:16:10
57 393 HAJDÍK Karel 8 D 1968 4 01:58:32 00:16:25
58 212 JURČA Libor 29 C 1975 4 01:58:47 00:16:40
59 314 VILHELM Jaroslav HOBY BOHUMIN 9 D 1967 4 01:59:45 00:17:37
60 605 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 22 M 2003 4 01:59:48 00:17:41
61 230 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM 30 C 1976 4 01:59:59 00:17:51
62 621 WEISSMANN Tadeas Cyklo Tym Haviřov 23 M 2004 4 02:00:08 00:18:01
63 222 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 31 C 1971 4 02:00:08 00:18:01
64 391 ŠPAČEK Petr 10 D 1963 4 02:00:15 00:18:08
65 304 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 11 D 1962 4 02:00:51 00:18:44
66 317 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín 12 D 1963 4 02:01:17 00:19:10
67 225 ŠTÍCHA David Force Kck Zlín 32 C 1972 4 02:01:24 00:19:17
68 310 KUBALA Josef Cyklotým Havířov 13 D 2020 4 02:01:38 00:19:31
69 231 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 33 C 1971 4 02:03:52 00:21:45
70 258 JÍLEK František Cycli.cz Team 34 C 1971 4 02:03:56 00:21:49
71 608 KUBA Tomáš KILPI RACING TEAM 24 M 2005 4 02:04:36 00:22:29
72 823 DOSTALÍK Jan 35 C 1971 4 02:05:05 00:22:58
73 301 FIERLA ST. 14 D 1969 4 02:05:41 00:23:33
74 320 ŠKANDERA Karel Cyklo tým Havířov 15 D 1961 4 02:06:43 00:24:36
75 209 MÍČEK Roman ACS DRAK Vrbno 36 C 1973 4 02:06:59 00:24:52
76 319 NOVÁČEK Pavel Racing Olešná 16 D 1961 4 02:07:19 00:25:12
77 374 KONOPAČ Matouš Cyklo Tym Haviřov 25 M 2005 4 02:07:42 00:25:35
78 219 BUCHAL Ivo Cyklo Tým Havířov 3 37 C 1971 4 02:07:55 00:25:48
79 601 LIGOCKI Darek CK Orlík Orlová 26 M 2005 4 02:08:34 00:26:27
80 224 KOKEŠ Pavel Force-KCK Zlín 38 C 1971 4 02:08:35 00:26:28
81 373 PLŠEK Vojtěch Cykloch team zs 27 M 2005 4 02:09:36 00:27:29
82 256 TOMAN Petr Team Forman Cinelli 39 C 1980 4 02:10:18 00:28:11
83 637 HANZELKA Lukáš MG bike team 28 M 2005 4 02:10:21 00:28:13
84 620 BUŠTIK Jan Cyklo Tym Haviřov 29 M 2005 4 02:12:35 00:30:28
85 324 PIKÁLEK Milan cyklo tym havirov 17 D 1962 4 02:12:39 00:30:31
86 369 DOSTALÍK Alex 30 M 2004 4 02:18:10 00:36:03
87 306 KOPŘIVA Miroslav CK Frenštát 1 18 D 1961 4 02:25:24 00:43:17
88 607 FIÁLEK David ACS DRAK Vrbno 31 M 2004 4 02:26:17 00:44:10
89 201 BENÍČEK Tomáš CK Frenštát pod Radhoštěm 2 40 C 1975 4 02:30:14 00:48:07
90 387 HUSIČKA David TJ Sigma Hranice 19 D 1970 4 02:33:28 00:51:21
91 313 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 20 D 1963 4 02:35:45 00:53:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 204 ONDERKA Milan YOGi Racing Ostrava C 1972
DNF 214 DVOŘÁČEK Martin CYCLING BRNO C 1971
DNF 218 ORZADALA Patrik Cyklotým Havířov C 1975
DNF 233 KARÁSEK Jiří Racing Olešná C 1973
DNF 305 SCHWAN Miroslav ACS DRAK Vrbno D 1967
DNF 309 ŠIRŮČKA Pavel Cyklo tým Havířov D 1964
DNF 316 KMENTA Dalibor Force Kck Zlín D 1965
DNF 521 PETRŮ Martin Force Fojtík Wilier M 2004
DNF 622 ZVĚDĚLÍK Ondřej Force Team Jeseník M 2005
DNF 629 HRDLIČKA Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ M 2005
DNF 633 VAJBAR Jakub Sportcomplex Břeclav M 2004

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.