Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

Uhřické kolečko - Muži

Datum pořádání od 11.01.2020 08:00 do 11.01.2020 16:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:45 hod

Vzdálenost (km)5,64
Počet kol4
Počet závodníků53
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 M 2000 4 00:19:15
2 186 SOURAL Lukáš Orel Židenice - VSK UNI BRNO 2 M 1982 4 00:19:22 00:00:07
3 216 HÉNEK Petr AK Drnovice 3 M 1987 4 00:19:28 00:00:12
4 202 STEINER Tomáš AK Drnovice 4 M 1986 4 00:19:57 00:00:41
5 63 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 5 M 2000 4 00:20:12 00:00:56
6 192 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1 MV1 1975 4 00:20:56 00:01:40
7 115 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice / AC Okrouhlá 6 M 1983 4 00:21:35 00:02:19
8 232 REŠKA Tomáš Langsam B 7 M 1994 4 00:21:47 00:02:31
9 194 DERKA Radim Přerov 8 M 1991 4 00:21:52 00:02:36
10 142 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 2 MV1 1978 4 00:22:00 00:02:44
11 180 ADAMEC Milan Orel Vyškov 3 MV1 1977 4 00:22:14 00:02:59
12 225 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 4 MV1 1975 4 00:22:19 00:03:03
13 174 POSPÍŠIL Petr Otice 5 MV1 1979 4 00:22:48 00:03:32
14 85 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 1 MV2 1968 4 00:23:07 00:03:52
15 217 HAUMER Jan 9 M 1996 4 00:23:11 00:03:55
16 191 KALA Radoslav AK Drnovice 2 MV2 1964 4 00:23:27 00:04:11
17 227 JANÁS Pavel 10 M 1984 4 00:23:27 00:04:12
18 222 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 3 MV2 1967 4 00:23:55 00:04:39
19 145 VINTERA Petr AHA Vyškov 6 MV1 1975 4 00:23:59 00:04:43
20 112 PAVLÍK Jiří Vyškov 7 MV1 1977 4 00:24:03 00:04:47
21 107 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 11 M 1998 4 00:24:06 00:04:50
22 199 HRÁČEK Martin SVVAT 12 M 1988 4 00:24:10 00:04:55
23 168 RYBNÍKÁŘ Jiří Milonice 8 MV1 1975 4 00:24:24 00:05:08
24 98 SKŘIVÁNEK Petr Orel Vyškov / LRS Vyškov 4 MV2 1966 4 00:24:46 00:05:30
25 207 TROCHTA Jaroslav 9 MV1 1978 4 00:24:59 00:05:43
26 203 VRÁNEK David Brno 10 MV1 1978 4 00:25:49 00:06:34
27 220 GALÍK Pavel Vranov 5 MV2 1961 4 00:25:54 00:06:39
28 72 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 11 MV1 1974 4 00:25:59 00:06:44
29 205 KOHOUTEK Jiří Bučovice 12 MV1 1980 4 00:26:10 00:06:54
30 226 ONDRA Jaroslav Blučina 13 MV1 1977 4 00:26:15 00:06:59
31 104 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 14 MV1 1978 4 00:26:18 00:07:02
32 182 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 6 MV2 1969 4 00:27:01 00:07:45
33 198 SCHWARZ Daniel 2B Winner 15 MV1 1977 4 00:27:33 00:08:18
34 215 BOHÁČ Jiří Běhej Brno.com 1 MV3 1954 4 00:27:50 00:08:34
35 206 KOHOUTEK Radim Bučovice 13 M 1982 4 00:28:00 00:08:44
36 179 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 2 MV3 1958 4 00:28:10 00:08:54
37 195 VENCL Jan 14 M 1991 4 00:28:17 00:09:01
38 190 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 3 MV3 1957 4 00:28:25 00:09:09
39 64 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 15 M 1984 4 00:28:49 00:09:33
40 208 ČERNÝ Jaroslav 16 M 1985 4 00:29:19 00:10:03
41 223 FREITINGER Pavel Vsetín 7 MV2 1964 4 00:29:44 00:10:28
42 172 PEROUTKA Dušan 16 MV1 1975 4 00:30:17 00:11:02
43 154 VÍT Vojtěch C BASE Brno 17 M 1985 4 00:30:44 00:11:29
44 46 UHŘÍK Jaromír Modřice 17 MV1 1973 4 00:30:50 00:11:35
45 219 RÖSNER David Mikulov 18 M 1981 4 00:30:55 00:11:40
46 188 KRESTA Roman orel Brno zidenice 8 MV2 1965 4 00:31:04 00:11:49
47 29 NEBOJSA Jindřich Lipůvka 9 MV2 1967 4 00:31:23 00:12:08
48 213 KANTOR Pavel AK Perná 10 MV2 1963 4 00:31:33 00:12:17
49 130 SÁDLÍK Miroslav Sokol Milonice 19 M 1987 4 00:31:37 00:12:22
50 218 HAUMER Matěj Biatlon Vyškov 20 M 2000 4 00:31:49 00:12:34
51 187 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 18 MV1 1973 4 00:32:50 00:13:35
52 176 KUNC Josef Orel Vyškov 4 MV3 1960 4 00:34:10 00:14:55
53 185 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice 5 MV3 1953 4 00:36:23 00:17:07

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.