Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 25.01.2020 08:00 do 25.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků106
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 177 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 1 00:18:40
2 153 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 1 00:19:01 00:00:20
3 6 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:19:21 00:00:41
4 151 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2004 1 00:19:56 00:01:16
5 157 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 3 Dci 2004 1 00:20:05 00:01:24
6 40 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:20:09 00:01:28
7 43 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2003 1 00:20:58 00:02:17
8 168 HARRIS Lucas Lokomotiva Břeclav 5 Dci 2003 1 00:21:16 00:02:35
9 204 NOVOTNÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:21:16 00:02:35
10 48 STRÝČEK Jan 6 Dci 2005 1 00:21:34 00:02:53
11 162 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 3 Jři 2001 1 00:22:09 00:03:28
12 35 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 2 Ž 1983 1 00:22:10 00:03:29
13 176 BUKÁČEK Marek Atletika Polička 7 Dci 2004 1 00:22:12 00:03:31
14 4 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:22:16 00:03:35
15 28 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 2 Jky 2002 1 00:22:28 00:03:47
16 2 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 4 Jři 2002 1 00:22:30 00:03:49
17 192 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2004 1 00:23:14 00:04:33
18 22 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2002 1 00:23:17 00:04:36
19 172 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 9 Dci 2004 1 00:23:39 00:04:59
20 155 LOPOUR Šimon BYAC Brno 10 Dci 2006 1 00:23:43 00:05:02
21 154 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 1 ŽV1 1977 1 00:23:55 00:05:14
22 179 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 1 Dky 2004 1 00:24:13 00:05:32
23 5 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 5 Jři 2002 1 00:24:15 00:05:35
24 167 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite Sport Boskovice 4 Jky 2002 1 00:24:16 00:05:35
25 165 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 4 Ž 1986 1 00:24:22 00:05:41
26 193 BENIAČOVÁ Linda Running Zone Brno 2 ŽV1 1978 1 00:24:24 00:05:44
27 160 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Dky 2004 1 00:24:26 00:05:45
28 205 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 3 ŽV1 1978 1 00:24:32 00:05:51
29 33 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 5 Ž 1998 1 00:25:11 00:06:30
30 51 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 6 Ž 1991 1 00:25:15 00:06:34
31 198 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 7 Ž 2000 1 00:25:16 00:06:35
32 10 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:25:27 00:06:46
33 173 KRAJÍČKOVÁ Gabriela Fénix sport Boskovice 8 Ž 1983 1 00:25:32 00:06:51
34 30 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 5 Jky 2001 1 00:25:32 00:06:51
35 34 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 4 ŽV1 1974 1 00:25:38 00:06:57
36 24 KNOL Petr SK Vojkovice 6 Jři 2002 1 00:25:51 00:07:10
37 18 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 2 ŽV2 1966 1 00:25:53 00:07:12
38 39 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 1 00:26:01 00:07:21
39 37 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 1 00:26:12 00:07:31
40 44 CESAR Martin 1 XM 1990 1 00:26:12 00:07:31
41 3 FICKOVÁ Věra Přísnotice 9 Ž 1982 1 00:26:28 00:07:47
42 21 VÍTOVÁ Pavla C-Base 10 Ž 1987 1 00:26:45 00:08:04
43 46 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 11 Ž 1982 1 00:26:49 00:08:08
44 178 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 12 Ž 2000 1 00:26:51 00:08:10
45 45 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 ŽV1 1976 1 00:27:08 00:08:27
46 42 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 ŽV2 1970 1 00:27:11 00:08:30
47 163 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 13 Ž 1990 1 00:27:27 00:08:46
48 20 SMRČKOVÁ Jana 2Bwinner 4 ŽV2 1964 1 00:27:29 00:08:48
49 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV2 1963 1 00:27:34 00:08:53
50 19 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 7 ŽV1 1973 1 00:27:37 00:08:56
51 183 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 11 Dci 2003 1 00:27:37 00:08:56
52 47 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 8 ŽV1 1979 1 00:27:43 00:09:02
53 194 STRÁNSKÁ Magdalena AK ISCAREX 9 ŽV1 1971 1 00:27:48 00:09:07
54 54 ROSENBREYEROVÁ Hana 6 ŽV2 1966 1 00:27:51 00:09:10
55 174 GROSSOVÁ Lada 10 ŽV1 1972 1 00:27:53 00:09:13
56 197 ČAPKOVÁ Barbora Valeč 14 Ž 1985 1 00:27:58 00:09:17
57 31 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 7 ŽV2 1962 1 00:28:01 00:09:20
58 53 VOŠMEROVÁ Petra 15 Ž 1982 1 00:28:27 00:09:46
59 186 KUBINOVÁ Adéla 3 Dky 2004 1 00:28:30 00:09:49
60 32 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 2 XM 1970 1 00:28:33 00:09:52
61 15 KUČEROVÁ Jana Rohatec 11 ŽV1 1971 1 00:28:34 00:09:53
62 41 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:47 00:10:06
63 187 HRBKOVÁ Hana 16 Ž 1996 1 00:28:48 00:10:07
64 52 PELLOVÁ Gabriela 12 ŽV1 1979 1 00:29:00 00:10:19
65 185 POLÁŠKOVÁ Martina Blansko 13 ŽV1 1973 1 00:29:10 00:10:30
66 195 ŠIROKÁ Eliška AK Blansko Dvorská 4 Dky 2004 1 00:29:37 00:10:56
67 189 VAŠULÍN Martin 3 XM 1987 1 00:29:38 00:10:57
68 50 PAVLŮ Andrea 14 ŽV1 1979 1 00:29:50 00:11:09
69 27 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 2 MV4 1949 1 00:30:08 00:11:27
70 169 MACHOVÁ Zuzana Brno 15 ŽV1 1980 1 00:30:13 00:11:32
71 203 VRTÍLKOVÁ Inka 16 ŽV1 1979 1 00:30:24 00:11:43
72 175 MAŇÁK Vítězslav 7 Jři 2002 1 00:30:53 00:12:12
73 14 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 17 ŽV1 1979 1 00:31:08 00:12:27
74 7 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 MV4 1950 1 00:31:15 00:12:34
75 36 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:31:22 00:12:41
76 56 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 18 ŽV1 1976 1 00:31:33 00:12:53
77 188 DUFKOVÁ Alena Predator workout Brno 17 Ž 1993 1 00:31:37 00:12:56
78 209 MÍČOVÁ Pavlína 19 ŽV1 1973 1 00:31:43 00:13:02
79 161 KROMEROVÁ Karolína Brno 20 ŽV1 1977 1 00:31:44 00:13:03
80 156 POSPÍŠILOVÁ Vlasta 12 Dci 2005 1 00:31:47 00:13:07
81 191 BOHACOVÁ Markéta Letovice 18 Ž 1983 1 00:32:02 00:13:21
82 199 URBÁNOVÁ Dana 21 ŽV1 1980 1 00:32:02 00:13:21
83 190 POSPÍŠILOVÁ Eva Letovice 19 Ž 1986 1 00:32:15 00:13:34
84 180 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 5 Dky 2004 1 00:32:27 00:13:46
85 25 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV3 1950 1 00:32:30 00:13:49
86 196 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 MV4 1946 1 00:33:36 00:14:55
87 181 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 20 Ž 1982 1 00:34:07 00:15:27
88 38 KUNC Josef Orel Vyškov 4 XM 1960 1 00:34:07 00:15:27
89 55 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 ŽV3 1955 1 00:34:29 00:15:48
90 17 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 21 Ž 1983 1 00:35:12 00:16:31
91 152 KLIMENTOVÁ Hana 22 ŽV1 1971 1 00:35:27 00:16:46
92 202 JANÁČOVÁ Romana Atomoví šneci 22 Ž 1993 1 00:35:32 00:16:51
93 23 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 6 Jky 2001 1 00:35:55 00:17:14
94 29 NOVOTNÁ Michaela 23 ŽV1 1975 1 00:36:51 00:18:10
95 49 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:38:11 00:19:30
96 184 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 9 ŽV2 1963 1 00:38:26 00:19:45
97 182 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 5 XM 1982 1 00:38:27 00:19:46
98 158 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 24 ŽV1 1975 1 00:39:21 00:20:40
99 171 QAZIMI Monika 25 ŽV1 1972 1 00:39:59 00:21:18
100 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 6 XM 1973 1 00:40:12 00:21:31
101 200 ŠTOLFA Zdeněk Atomoví šneci 7 XM 1993 1 00:40:29 00:21:48
102 12 MAIXNER Václav Orel Čebín 5 MV4 1941 1 00:40:32 00:21:51
103 201 ŠTOLFA Martin Atomoví šneci 8 XM 1968 1 00:41:25 00:22:45
104 8 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 6 MV4 1937 1 00:42:40 00:23:59
105 11 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia - Orel Židenice 7 MV4 1941 1 00:43:35 00:24:55
106 13 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:46:15 00:27:34

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.