Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km

Datum pořádání od 18.01.2020 08:00 do 18.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků177
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 40 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 1 M 1985 3 00:36:04
2 8 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 3 00:36:11 00:00:06
3 195 KOČAŘ Lukáš Konrád TOOLS 2 M 1992 3 00:36:23 00:00:18
4 180 ŠŤASTNÝ Petr Sport Import 3 M 1988 3 00:37:03 00:00:59
5 185 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 4 M 1986 3 00:37:09 00:01:04
6 206 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 5 M 1998 3 00:37:10 00:01:05
7 16 DVOŘÁK Pavel Prostějov 6 M 1982 3 00:37:12 00:01:07
8 49 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 3 00:38:52 00:02:47
9 107 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 8 M 1990 3 00:39:05 00:03:00
10 39 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 2 MV1 1977 3 00:39:37 00:03:32
11 75 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M 1985 3 00:39:46 00:03:41
12 51 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 3 MV1 1979 3 00:39:51 00:03:46
13 31 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 3 00:40:00 00:03:55
14 91 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 10 M 1985 3 00:40:53 00:04:48
15 20 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 11 M 1994 3 00:40:56 00:04:51
16 43 BOŘIL Petr 12 M 1986 3 00:40:59 00:04:54
17 173 PAVELKA Jan Brno 13 M 1982 3 00:41:13 00:05:08
18 84 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 14 M 1990 3 00:41:18 00:05:13
19 79 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 3 00:41:25 00:05:20
20 181 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 15 M 1985 3 00:41:32 00:05:27
21 188 BRABENEC Aleš 16 M 1987 3 00:41:45 00:05:40
22 203 NĚMEC Lukáš Brno 17 M 1987 3 00:41:52 00:05:47
23 3 RYBA Lukáš BB Cyklosport 5 MV1 1979 3 00:42:04 00:05:59
24 38 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 18 M 1984 3 00:42:12 00:06:07
25 67 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 19 M 1992 3 00:42:21 00:06:16
26 9 HIKL Tomáš Mráz léčí 20 M 1981 3 00:42:24 00:06:19
27 200 PARGAČ Martin Trenčín 21 M 1985 3 00:42:29 00:06:24
28 53 KUBIŠ Michael Extra Brno 22 M 1994 3 00:42:47 00:06:42
29 33 BULÍN Martin Přerov 23 M 1985 3 00:42:50 00:06:45
30 171 POKORNÝ Ondřej TJ Znojmo 24 M 2001 3 00:43:10 00:07:06
31 104 CHALK Steve SK Radiosport 2 MV2 1965 3 00:43:15 00:07:10
32 42 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 3 00:43:22 00:07:17
33 163 VYŽRÁLEK Ivo SKK Mor. Krumlov 6 MV1 1973 3 00:43:36 00:07:31
34 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 7 MV1 1978 3 00:43:52 00:07:47
35 196 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 8 MV1 1977 3 00:44:02 00:07:57
36 35 ZELINKA Jiří O-mikron 26 M 1987 3 00:44:10 00:08:05
37 170 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 3 MV2 1970 3 00:44:26 00:08:21
38 157 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 9 MV1 1980 3 00:44:27 00:08:22
39 101 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 27 M 1982 3 00:44:48 00:08:43
40 184 NESRSTA Michal TRIEXPERT MILT racing team 28 M 1981 3 00:44:50 00:08:45
41 4 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 3 00:44:57 00:08:52
42 218 MARTINEC Jindřich Mráz léčí 4 MV2 1961 3 00:45:00 00:08:55
43 96 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV3 1958 3 00:45:01 00:08:56
44 174 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 10 MV1 1976 3 00:45:20 00:09:15
45 189 KUPČÍK Roman 29 M 1985 3 00:45:31 00:09:26
46 14 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 30 M 1996 3 00:45:34 00:09:29
47 76 ROSENBERG Pavel 31 M 1985 3 00:45:37 00:09:32
48 1 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 5 MV2 1968 3 00:45:41 00:09:36
49 108 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 11 MV1 1978 3 00:45:50 00:09:46
50 86 FANFRDLA Dalimil Maty team 12 MV1 1973 3 00:45:53 00:09:48
51 47 BENEŠ Ondřej 32 M 1986 3 00:45:56 00:09:51
52 50 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 33 M 1981 3 00:45:58 00:09:53
53 207 PÁVIŠ Viktor Ořechov 13 MV1 1978 3 00:46:00 00:09:55
54 36 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 6 MV2 1965 3 00:46:02 00:09:57
55 155 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 14 MV1 1979 3 00:46:02 00:09:57
56 156 JANÁS Pavel 34 M 1984 3 00:46:06 00:10:02
57 197 LIŠKA Aleš 15 MV1 1977 3 00:46:11 00:10:06
58 22 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 3 00:46:12 00:10:07
59 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 MV1 1973 3 00:46:41 00:10:36
60 68 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 35 M 1994 3 00:46:46 00:10:41
61 158 SMÍŠEK Roman Radostice 36 M 1983 3 00:46:47 00:10:42
62 61 HLOUŠEK Mirek TSAI 17 MV1 1979 3 00:46:56 00:10:51
63 212 BEŇO Tomáš 37 M 1983 3 00:46:58 00:10:53
64 177 JEŽEK Jakub Gauner Klub Jihlava 38 M 1990 3 00:47:23 00:11:18
65 154 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 18 MV1 1980 3 00:47:26 00:11:21
66 62 ŠVEC Michal 39 M 1986 3 00:47:32 00:11:27
67 65 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 7 MV2 1970 3 00:47:34 00:11:29
68 83 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 19 MV1 1973 3 00:47:34 00:11:29
69 87 FORAL Roman Brno 8 MV2 1967 3 00:47:46 00:11:41
70 85 KLÍMA Miroslav Brno 20 MV1 1975 3 00:47:54 00:11:49
71 111 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 21 MV1 1976 3 00:47:58 00:11:53
72 59 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 22 MV1 1976 3 00:48:06 00:12:01
73 55 DVOŘÁK Martin 40 M 1988 3 00:48:07 00:12:02
74 57 KNAP Zdeněk 41 M 1991 3 00:48:15 00:12:10
75 113 FERENČÁK Marek Brno 9 MV2 1970 3 00:48:16 00:12:11
76 100 MATULOVÁ Lucie SK Radio sport Bílovice 1 XZ 1988 3 00:48:17 00:12:12
77 63 VRÁNA Filip Jundrov 23 MV1 1976 3 00:48:26 00:12:21
78 114 ŠTEFAN Martin 24 MV1 1975 3 00:48:39 00:12:34
79 41 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 3 00:48:39 00:12:34
80 209 FERDA Kamil TJ Sokol Moravské Bránice 25 MV1 1976 3 00:48:40 00:12:35
81 215 LAZAR Lukáš 42 M 1982 3 00:48:42 00:12:37
82 45 KOŘAN Pavel VBM Brno 26 MV1 1974 3 00:48:44 00:12:39
83 7 ARRUFI Franch Katalánsko 27 MV1 1972 3 00:48:52 00:12:47
84 187 BRABENEC Miroslav Žďár nad Sázavou 5 MV3 1959 3 00:49:35 00:13:30
85 186 KOCKA Matus TRIEXPERT MILT racing team 43 M 1984 3 00:49:43 00:13:38
86 30 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 10 MV2 1968 3 00:49:44 00:13:39
87 151 KUNOVSKÝ Michal 28 MV1 1978 3 00:49:55 00:13:50
88 34 KOŠŤÁL Rostislav 29 MV1 1973 3 00:49:55 00:13:50
89 82 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 30 MV1 1980 3 00:50:03 00:13:58
90 23 JEŘÁBEK Petr Vyškov 11 MV2 1970 3 00:50:06 00:14:01
91 194 ŘEZÁČ Jaroslav 44 M 1986 3 00:50:11 00:14:06
92 219 BALVANOVÁ Klaudia 2 XZ 1990 3 00:50:13 00:14:08
93 56 PELIKÁN Martin 45 M 1984 3 00:50:17 00:14:12
94 88 VOJTĚCH Martin 46 M 1981 3 00:50:34 00:14:29
95 13 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 12 MV2 1966 3 00:50:41 00:14:36
96 58 ŠMÍD Jan Extra Brno 47 M 1984 3 00:50:43 00:14:38
97 116 PACHECO Edinson 48 M 1983 3 00:50:46 00:14:41
98 52 VRÁNEK David Brno 31 MV1 1978 3 00:50:47 00:14:42
99 193 KUBUŠ Marek Moravany 32 MV1 1978 3 00:50:51 00:14:46
100 210 KOČÍ Halka 3 XZ 1980 3 00:50:56 00:14:51
101 159 TRS Ladislav Brno 49 M 1985 3 00:51:01 00:14:56
102 81 UHLÍŘ Dalibor 33 MV1 1980 3 00:51:18 00:15:13
103 202 TROCHTA Jaroslav 34 MV1 1978 3 00:51:18 00:15:13
104 117 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 35 MV1 1980 3 00:51:23 00:15:18
105 106 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 13 MV2 1962 3 00:51:33 00:15:28
106 29 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 50 M 1982 3 00:51:44 00:15:39
107 217 OBLESER David 51 M 1987 3 00:51:48 00:15:43
108 166 ŠEBEK Petr 36 MV1 1977 3 00:51:51 00:15:46
109 109 ONDRA Jaroslav Blučina 37 MV1 1977 3 00:51:53 00:15:48
110 72 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 14 MV2 1968 3 00:52:02 00:15:57
111 192 LIŠKA Milan 52 M 1982 3 00:52:13 00:16:08
112 93 KRUML Tomáš 15 MV2 1966 3 00:52:33 00:16:28
113 153 BARTOLŠIC MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 4 XZ 1986 3 00:52:37 00:16:32
114 2 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 38 MV1 1974 3 00:52:39 00:16:34
115 179 PURDILÁK Radek 53 M 1985 3 00:52:42 00:16:37
116 89 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 3 00:52:54 00:16:49
117 99 FERENČÁK Libor Brno 16 MV2 1963 3 00:53:06 00:17:01
118 167 KAFKA Milan AC Gynda 39 MV1 1978 3 00:53:28 00:17:23
119 54 LENHART David newline 40 MV1 1979 3 00:53:37 00:17:32
120 199 JANOUŠEK Tomáš 41 MV1 1971 3 00:53:38 00:17:33
121 27 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 17 MV2 1965 3 00:53:50 00:17:45
122 198 JÁNSKÝ David 42 MV1 1978 3 00:54:12 00:18:07
123 15 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 3 00:54:33 00:18:28
124 6 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 19 MV2 1968 3 00:54:45 00:18:40
125 164 KADLEC Jiří Sokol Radostice 54 M 1997 3 00:54:58 00:18:53
126 172 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 43 MV1 1973 3 00:54:59 00:18:54
127 204 STANÍČEK Josef 55 M 1983 3 00:55:09 00:19:04
128 175 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 6 XZ 1976 3 00:55:11 00:19:06
129 183 SCHWARZ Daniel 2B Winner 44 MV1 1977 3 00:55:18 00:19:13
130 152 SLANINA Jan Sokol Radostice 56 M 1982 3 00:55:18 00:19:13
131 98 WIEDERSHEIM Richard 45 MV1 1975 3 00:55:35 00:19:30
132 21 HRŮZA Vladimír Boskovice 6 MV3 1960 3 00:55:40 00:19:35
133 11 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 46 MV1 1977 3 00:55:58 00:19:53
134 25 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 57 M 1981 3 00:56:00 00:19:55
135 60 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 47 MV1 1976 3 00:56:06 00:20:01
136 32 SOBOTKA Martin 48 MV1 1976 3 00:56:09 00:20:04
137 178 FELLER Jan Predator workout Brno 58 M 1991 3 00:56:16 00:20:11
138 80 CIBULKA Pavel Brno 20 MV2 1964 3 00:56:31 00:20:26
139 105 USTOHAL Karel Zelene Rosice 49 MV1 1977 3 00:56:41 00:20:36
140 176 OPLETAL Rostislav 59 M 2003 3 00:56:42 00:20:37
141 17 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 MV3 1957 3 00:56:50 00:20:45
142 115 ŠTEFANOVÁ Daniela 7 XZ 1977 3 00:56:54 00:20:49
143 92 HAVLÍČEK Štěpán 60 M 1983 3 00:57:30 00:21:25
144 213 DUŽÍK Petr 21 MV2 1970 3 00:57:45 00:21:40
145 64 STANÍČEK Pavel Brno 50 MV1 1973 3 00:57:51 00:21:46
146 46 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 22 MV2 1967 3 00:57:54 00:21:49
147 208 BORKOVCOVÁ Lucie Brno 8 XZ 1981 3 00:58:35 00:22:30
148 160 VRTÍLEK Roman Vrtas 73 51 MV1 1973 3 00:58:49 00:22:44
149 168 PAVLAS Antonín Přibyslav 8 MV3 1956 3 00:58:52 00:22:47
150 102 VYROUBAL Michal Individuální 23 MV2 1968 3 00:59:56 00:23:51
151 24 BŘEZA Miroslav Brno 9 MV3 1959 3 01:00:03 00:23:58
152 112 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 9 XZ 1976 3 01:00:14 00:24:09
153 161 PAVLÁT Martin Brno 61 M 1989 3 01:00:15 00:24:10
154 5 KUČEROVÁ Jana Rohatec 10 XZ 1971 3 01:00:27 00:24:22
155 19 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 11 XZ 1972 3 01:00:31 00:24:26
156 28 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 10 MV3 1954 3 01:01:04 00:24:59
157 205 VRÁNOVÁ Zuzana 12 XZ 1959 3 01:01:40 00:25:35
158 162 NOVÁK Martin SDH Pucov 11 MV3 1951 3 01:02:14 00:26:09
159 165 FREITINGER Pavel Vsetín 24 MV2 1964 3 01:02:29 00:26:24
160 191 MEDEK Jiří Černá Hora 52 MV1 1978 3 01:03:36 00:27:31
161 69 BÁBEK Martin Moravany 53 MV1 1971 3 01:03:48 00:27:43
162 182 ŽUBOR Josef Sokol Radostice 62 M 1983 3 01:04:01 00:27:56
163 169 KANTOR Pavel AK Perná 25 MV2 1963 3 01:04:02 00:27:57
164 216 JEDLIČKA Jan - 54 MV1 1973 3 01:04:34 00:28:29
165 26 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 12 MV3 1956 3 01:05:17 00:29:12
166 94 KRESTA Roman orel Brno zidenice 26 MV2 1965 3 01:05:41 00:29:36
167 71 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 55 MV1 1973 3 01:05:42 00:29:37
168 201 KOPČIL Martin Brno 27 MV2 1968 3 01:08:04 00:31:59
169 12 KUNC Josef Orel Vyškov 13 MV3 1960 3 01:08:54 00:32:49
170 90 ŠMÍD Petr Hrušky 56 MV1 1980 3 01:09:40 00:33:35
171 103 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 13 XZ 1980 3 01:09:43 00:33:38
172 78 BIL Jaroslav Brno 14 MV3 1959 3 01:10:44 00:34:39
173 110 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1952 3 01:12:45 00:36:40

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 37 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno M 2000
DNF 44 HRBÁČEK Karel Útěchov MV2 1968
DNF 73 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice MV3 1953
DNF 190 PECH Michal 2B Winner M 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2020 09:00
ORKA triatlon 2020
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.