Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km

Datum pořádání od 18.01.2020 08:00 do 18.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků129
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 161 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 2 00:15:20
2 31 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 2002 2 00:16:06 00:00:46
3 43 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 3 Jři 2001 2 00:16:39 00:01:18
4 169 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 4 Jři 2002 2 00:16:41 00:01:21
5 30 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 5 Jři 2002 2 00:16:52 00:01:32
6 34 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 2 00:16:57 00:01:37
7 153 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 1 Dci 2004 2 00:17:30 00:02:10
8 6 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 2 Dci 2003 2 00:17:33 00:02:13
9 72 STRÝČEK Jan 3 Dci 2005 2 00:17:52 00:02:32
10 173 OUJEZDSKÝ Matyáš SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2003 2 00:18:00 00:02:40
11 172 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 5 Dci 2004 2 00:18:07 00:02:47
12 21 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 1 Ž 1983 2 00:18:07 00:02:47
13 165 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 6 Jři 2001 2 00:18:07 00:02:47
14 203 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2003 2 00:18:30 00:03:09
15 33 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 2 Jky 2002 2 00:18:32 00:03:11
16 1 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 2 00:18:34 00:03:14
17 13 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2002 2 00:18:38 00:03:18
18 66 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1982 2 00:18:44 00:03:24
19 194 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý 1 XM 1984 2 00:18:50 00:03:30
20 22 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 2 00:18:54 00:03:33
21 24 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 ŽV1 1980 2 00:18:57 00:03:37
22 166 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 1 Dky 2003 2 00:18:58 00:03:38
23 171 RACEK Josef AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2004 2 00:19:12 00:03:51
24 7 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 2 00:19:13 00:03:53
25 154 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 5 Ž 1986 2 00:19:19 00:03:58
26 151 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 2 ŽV1 1977 2 00:19:25 00:04:05
27 47 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 6 Ž 1994 2 00:19:45 00:04:25
28 160 JOHANÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Radostice 7 Ž 1986 2 00:20:10 00:04:50
29 178 REZEK Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2002 2 00:20:14 00:04:54
30 38 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 8 Ž 1998 2 00:20:27 00:05:07
31 156 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 3 ŽV1 1978 2 00:20:34 00:05:14
32 23 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 2 00:20:35 00:05:15
33 5 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 8 Jři 2002 2 00:20:58 00:05:37
34 56 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 4 ŽV1 1974 2 00:21:00 00:05:39
35 202 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 9 Ž 2000 2 00:21:02 00:05:42
36 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 10 Ž 2000 2 00:21:07 00:05:47
37 64 VÍTOVÁ Pavla C-Base 11 Ž 1987 2 00:21:10 00:05:50
38 25 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 2 00:21:16 00:05:56
39 204 JEŘÁBKOVÁ Jana Triatlon Třebíč 12 Ž 1998 2 00:21:26 00:06:06
40 15 NOVOTNÁ Lucie 2Bwinner 6 ŽV1 1975 2 00:21:29 00:06:08
41 10 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:21:30 00:06:09
42 54 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 13 Ž 1982 2 00:21:35 00:06:14
43 32 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 ŽV2 1966 2 00:21:41 00:06:21
44 190 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1999 2 00:21:52 00:06:32
45 51 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV2 1967 2 00:22:04 00:06:44
46 200 TOMEK Ondřej Brno 2 XM 1983 2 00:22:10 00:06:50
47 199 TOMEK Václav Brno 3 XM 1991 2 00:22:11 00:06:50
48 197 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 8 Dci 2003 2 00:22:12 00:06:51
49 62 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 7 ŽV1 1979 2 00:22:12 00:06:52
50 55 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 8 ŽV1 1976 2 00:22:18 00:06:57
51 3 FICKOVÁ Věra Přísnotice 15 Ž 1982 2 00:22:28 00:07:08
52 185 GROSSOVÁ Lada 9 ŽV1 1972 2 00:22:28 00:07:08
53 40 CESAR Martin 4 XM 1990 2 00:22:32 00:07:11
54 59 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 16 Ž 1997 2 00:22:32 00:07:12
55 201 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 17 Ž 2000 2 00:22:36 00:07:15
56 71 BEER Matyáš OZZY Brno 9 Dci 2005 2 00:22:37 00:07:16
57 45 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 18 Ž 1997 2 00:22:46 00:07:26
58 18 SMRČKOVÁ Jana 2Bwinner 5 ŽV2 1964 2 00:23:04 00:07:44
59 39 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 5 XM 1953 2 00:23:05 00:07:44
60 37 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 2 00:23:06 00:07:46
61 65 PAVLŮ Andrea 10 ŽV1 1979 2 00:23:10 00:07:50
62 69 PAŠTOVÁ Veronika 19 Ž 1988 2 00:23:10 00:07:50
63 19 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 11 ŽV1 1973 2 00:23:11 00:07:50
64 26 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 6 ŽV2 1962 2 00:23:13 00:07:52
65 159 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 20 Ž 1990 2 00:23:13 00:07:53
66 16 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 2 00:23:13 00:07:53
67 63 VOŠMEROVÁ Petra 21 Ž 1982 2 00:23:19 00:07:59
68 29 HOŘÍNKOVÁ Dita Orel Židenice 22 Ž 1994 2 00:23:19 00:07:59
69 68 PELLOVÁ Gabriela 12 ŽV1 1979 2 00:23:21 00:08:01
70 67 ROSENBREYEROVÁ Hana 8 ŽV2 1966 2 00:23:21 00:08:01
71 181 HRBKOVÁ Hana 23 Ž 1996 2 00:23:22 00:08:02
72 155 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 13 ŽV1 1980 2 00:23:36 00:08:16
73 49 GRAUEROVÁ Helena 14 ŽV1 1978 2 00:23:41 00:08:20
74 36 HYNKOVÁ Lada VVM 9 ŽV2 1965 2 00:23:44 00:08:23
75 11 KUČEROVÁ Jana Rohatec 15 ŽV1 1971 2 00:23:46 00:08:26
76 209 PÍRKOVÁ Zuzana Holasice 16 ŽV1 1980 2 00:23:51 00:08:31
77 50 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 17 ŽV1 1975 2 00:24:00 00:08:39
78 180 ALEXOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2004 2 00:24:09 00:08:49
79 206 MRVKA Jan 6 XM 1972 2 00:24:18 00:08:58
80 52 BEGUNOVA Oxana 24 Ž 1989 2 00:24:21 00:09:00
81 196 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 7 XM 1982 2 00:24:25 00:09:05
82 17 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1949 2 00:24:26 00:09:05
83 188 VAŠULÍN Martin 8 XM 1987 2 00:24:35 00:09:14
84 44 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 25 Ž 1997 2 00:24:41 00:09:21
85 179 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 26 Ž 1983 2 00:24:50 00:09:29
86 157 JANÁSOVÁ Veronika 27 Ž 1982 2 00:25:03 00:09:43
87 46 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 MV4 1950 2 00:25:19 00:09:59
88 183 NOVOTNÝ Vojtěch 10 Dci 2005 2 00:25:23 00:10:03
89 48 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 10 ŽV2 1964 2 00:25:23 00:10:03
90 175 LIBOSVÁROVÁ Veronika Running Zone Brno 18 ŽV1 1979 2 00:25:25 00:10:05
91 176 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 19 ŽV1 1976 2 00:25:26 00:10:05
92 41 OLIVOVÁ Lenka 20 ŽV1 1976 2 00:25:51 00:10:31
93 189 MAŇÁK Vítězslav 9 Jři 2002 2 00:25:52 00:10:32
94 163 TRS Eva 28 Ž 1986 2 00:26:09 00:10:48
95 162 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 11 Dci 2004 2 00:26:22 00:11:02
96 14 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV3 1950 2 00:26:25 00:11:04
97 182 HYKRDOVÁ Monika YC Zbrojovka Brno 21 ŽV1 1971 2 00:26:26 00:11:05
98 35 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 2 00:26:53 00:11:33
99 58 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 12 ŽV2 1966 2 00:26:54 00:11:33
100 20 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV3 1960 2 00:27:04 00:11:44
101 168 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 3 Dky 2004 2 00:27:28 00:12:08
102 57 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 2 00:27:34 00:12:14
103 27 KUNC Josef Orel Vyškov 9 XM 1960 2 00:27:44 00:12:23
104 167 HESOVÁ Iva 23 ŽV1 1972 2 00:27:53 00:12:32
105 174 TUŽIČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 24 ŽV1 1977 2 00:27:53 00:12:33
106 28 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 13 ŽV2 1965 2 00:27:54 00:12:33
107 207 DEMELOVÁ Nikola Brno 29 Ž 1981 2 00:27:57 00:12:37
108 205 ŠVARCOVÁ Jana Prštice 30 Ž 1982 2 00:27:57 00:12:37
109 70 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 25 ŽV1 1975 2 00:28:02 00:12:41
110 191 DOBEŠOVÁ Lenka 26 ŽV1 1972 2 00:28:08 00:12:47
111 186 HAVLÍK Ondřej 10 XM 1991 2 00:28:12 00:12:52
112 60 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 2 00:28:13 00:12:53
113 177 VAŠÍKOVÁ Šárka Running Zone Brno 27 ŽV1 1976 2 00:28:27 00:13:07
114 152 KLIMENTOVÁ Hana 28 ŽV1 1971 2 00:28:27 00:13:07
115 158 PLCHOVÁ Kateřina Zetor Brno 31 Ž 1987 2 00:29:10 00:13:50
116 42 NOVOTNÁ Michaela 29 ŽV1 1975 2 00:29:14 00:13:54
117 53 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 30 ŽV1 1973 2 00:29:47 00:14:26
118 210 JORDÁNOVÁ Michaela 32 Ž 1995 2 00:30:06 00:14:46
119 4 ONDROVÁ Barbora 31 ŽV1 1977 2 00:31:00 00:15:40
120 195 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 33 Ž 1982 2 00:31:03 00:15:43
121 198 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 14 ŽV2 1963 2 00:31:04 00:15:43
122 184 QAZIMI Monika 32 ŽV1 1972 2 00:33:10 00:17:50
123 193 ŠTOLFA Zdeněk 11 XM 1993 2 00:33:19 00:17:58
124 12 MAIXNER Václav Orel Čebín 4 MV4 1941 2 00:33:31 00:18:11
125 208 BALCAROVÁ Karin Sokol Radostice 33 ŽV1 1979 2 00:33:56 00:18:36
126 8 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 5 MV4 1937 2 00:34:59 00:19:38
127 192 ŠTOLFA Martin 12 XM 1968 2 00:36:47 00:21:26
128 187 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia - Orel Židenice 6 MV4 1941 2 00:36:48 00:21:27
129 61 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 2 00:37:09 00:21:49

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.