Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km

Datum pořádání od 04.01.2020 08:00 do 04.01.2020 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků202
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 M 2000 1 00:32:47
2 209 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:32:58 00:00:11
3 260 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 2 M 1992 1 00:33:24 00:00:37
4 238 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 3 M 1986 1 00:33:45 00:00:57
5 223 SLÁMA Jaroslav ENDEKA BASSTA team 4 M 1990 1 00:33:59 00:01:11
6 17 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 5 M 1992 1 00:34:09 00:01:22
7 263 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 6 M 1998 1 00:34:30 00:01:43
8 79 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 7 M 1990 1 00:35:56 00:03:09
9 37 KLEIBL Martin AK Kuřim 2 MV1 1973 1 00:36:14 00:03:27
10 207 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:36:33 00:03:46
11 21 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 8 M 1998 1 00:36:50 00:04:02
12 24 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1979 1 00:36:58 00:04:10
13 3 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:37:17 00:04:30
14 248 HEJNA Dalibor Brno 9 M 1982 1 00:37:18 00:04:31
15 66 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 10 M 1990 1 00:37:58 00:05:10
16 258 ČERNOCKÝ Libor Beer Team 11 M 1998 1 00:38:03 00:05:16
17 219 PAVELKA Jan Brno 12 M 1982 1 00:38:12 00:05:25
18 239 MACHO Aleš UNI Brno - Vranov 5 MV1 1975 1 00:38:18 00:05:31
19 78 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 13 M 1985 1 00:38:34 00:05:47
20 55 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 14 M 1992 1 00:38:39 00:05:52
21 249 NĚMEC Lukáš Brno 15 M 1987 1 00:38:43 00:05:56
22 229 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 6 MV1 1980 1 00:38:49 00:06:02
23 274 ČAPEK Jan 16 M 1986 1 00:38:52 00:06:05
24 261 PARGAČ Martin Trenčín 17 M 1985 1 00:39:06 00:06:18
25 4 HIKL Tomáš Mráz léčí 18 M 1981 1 00:39:22 00:06:35
26 292 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 19 M 1983 1 00:39:28 00:06:41
27 289 KONEČNÝ Libor Kuřim 7 MV1 1971 1 00:39:28 00:06:41
28 49 ŠERÁK Martin Orel Obřany 8 MV1 1978 1 00:39:34 00:06:47
29 76 BOŘIL Petr 20 M 1986 1 00:39:47 00:07:00
30 41 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 1 00:40:00 00:07:13
31 222 KUBIŠ Michael Extra Brno 22 M 1994 1 00:40:06 00:07:19
32 35 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 23 M 1985 1 00:40:10 00:07:23
33 1 RYBA Lukáš BB Cyklosport 9 MV1 1979 1 00:40:23 00:07:36
34 92 ZELINKA Jiří O-mikron 24 M 1987 1 00:40:28 00:07:40
35 70 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 10 MV1 1978 1 00:40:39 00:07:52
36 53 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 1 00:40:48 00:08:01
37 62 MAZAL Zdeněk 26 M 1981 1 00:40:53 00:08:05
38 102 CHALK Steve SK Radiosport 2 MV2 1965 1 00:40:54 00:08:06
39 64 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 11 MV1 1978 1 00:40:54 00:08:06
40 98 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 27 M 1984 1 00:41:06 00:08:19
41 221 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 3 MV2 1970 1 00:41:08 00:08:21
42 290 CHVASTEK David JOBS Contact 12 MV1 1979 1 00:41:10 00:08:23
43 251 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 13 MV1 1977 1 00:41:13 00:08:26
44 87 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 14 MV1 1978 1 00:41:24 00:08:37
45 220 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 15 MV1 1980 1 00:41:27 00:08:39
46 8 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 1 00:41:30 00:08:43
47 294 KUNZ Kamil 16 MV1 1978 1 00:41:34 00:08:47
48 284 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 28 M 1992 1 00:41:45 00:08:57
49 59 FANFRDLA Dalimil Maty team 17 MV1 1973 1 00:41:58 00:09:11
50 5 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 18 MV1 1979 1 00:42:07 00:09:20
51 243 PALA Marian 29 M 1983 1 00:42:16 00:09:28
52 44 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 19 MV1 1980 1 00:42:18 00:09:31
53 83 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 20 MV1 1973 1 00:42:21 00:09:34
54 259 KUPČÍK Roman 30 M 1985 1 00:42:24 00:09:36
55 105 ŠEVČÍK David Tišnov 21 MV1 1977 1 00:42:25 00:09:38
56 18 MARTINEC Jindřich Mráz léčí 4 MV2 1961 1 00:42:31 00:09:44
57 52 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 22 MV1 1980 1 00:42:36 00:09:49
58 115 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 23 MV1 1976 1 00:42:39 00:09:51
59 56 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 31 M 1985 1 00:42:55 00:10:08
60 73 ROSENBERG Pavel 32 M 1985 1 00:42:58 00:10:11
61 218 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 24 MV1 1980 1 00:43:10 00:10:23
62 236 STREJČEK Jakub 33 M 1995 1 00:43:11 00:10:23
63 22 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 5 MV2 1968 1 00:43:16 00:10:29
64 84 SVOBODA Marek 25 MV1 1977 1 00:43:17 00:10:30
65 85 DYTRT Petr BehejBrno.com 26 MV1 1976 1 00:43:18 00:10:31
66 295 TICHOVSKÁ Martina SK Praga 1 XZ 1986 1 00:43:19 00:10:32
67 282 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 34 M 1982 1 00:43:20 00:10:33
68 32 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 6 MV2 1965 1 00:43:24 00:10:37
69 14 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 35 M 1994 1 00:43:26 00:10:39
70 283 LIŠKA Aleš 27 MV1 1977 1 00:43:27 00:10:39
71 36 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 7 MV2 1970 1 00:43:27 00:10:40
72 202 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 8 MV2 1968 1 00:43:38 00:10:51
73 45 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 28 MV1 1973 1 00:43:38 00:10:51
74 297 VÍT Ondřej 29 MV1 1980 1 00:43:39 00:10:52
75 46 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:43:41 00:10:53
76 54 KNAP Zdeněk 36 M 1991 1 00:43:43 00:10:56
77 250 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 37 M 1981 1 00:43:45 00:10:58
78 228 KRÁLÍK Jan 38 M 1986 1 00:43:52 00:11:05
79 298 KNOTEK David 39 M 1982 1 00:43:57 00:11:09
80 60 KLÍMA Miroslav Brno 30 MV1 1975 1 00:44:07 00:11:20
81 252 ŠAFÁŘ Matrin 40 M 1983 1 00:44:23 00:11:36
82 67 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 31 MV1 1979 1 00:44:28 00:11:41
83 279 HLAVSA Tomáš 41 M 1983 1 00:44:29 00:11:42
84 51 LORENC Marek Mattoni FREERUN 42 M 1987 1 00:44:33 00:11:45
85 281 PEŘINA Ivo 9 MV2 1966 1 00:44:33 00:11:46
86 93 POHANKA Libor ZAF velosport Velké pavlovice 32 MV1 1978 1 00:44:48 00:12:00
87 91 HLOUŠEK Mirek TSAI 33 MV1 1979 1 00:45:01 00:12:14
88 247 ŠVEC Michal 43 M 1986 1 00:45:03 00:12:16
89 227 PECH Michal 2B Winner 44 M 1989 1 00:45:03 00:12:16
90 106 AUERMÜLLER Vít SK Žabovřesky Brno 10 MV2 1967 1 00:45:11 00:12:24
91 226 CHEMČUK Jaroslav Samorost 34 MV1 1977 1 00:45:12 00:12:25
92 265 KAČÍN Miroslav Kanice 35 MV1 1979 1 00:45:24 00:12:37
93 94 SLÁMA Jiří Brno 3 MV3 1960 1 00:45:26 00:12:39
94 103 KOŘAN Pavel VBM Brno 36 MV1 1974 1 00:45:32 00:12:45
95 58 VIKI Jan Kalda team 45 M 1988 1 00:45:33 00:12:45
96 234 NOVÁČEK Roman 46 M 1993 1 00:45:44 00:12:57
97 293 TOUŽÍN Lukáš Lelekovice 37 MV1 1977 1 00:45:46 00:12:59
98 90 KUNEŠ David EUrunner.eu 38 MV1 1974 1 00:45:53 00:13:06
99 203 ZÁBRŠ Ondřej SDH Brno-Slatina 47 M 2003 1 00:45:56 00:13:09
100 296 BEŇO Tomáš 48 M 1983 1 00:46:13 00:13:26
101 40 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:46:20 00:13:33
102 81 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 39 MV1 1978 1 00:46:22 00:13:35
103 104 VRÁNA Filip Jundrov 40 MV1 1976 1 00:46:24 00:13:37
104 112 ZUSKA David 49 M 1989 1 00:46:25 00:13:38
105 27 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 2 XZ 1999 1 00:46:48 00:14:01
106 201 KUNOVSKÝ Michal 41 MV1 1978 1 00:46:53 00:14:06
107 242 TROCHTA Jaroslav 42 MV1 1978 1 00:46:58 00:14:11
108 291 DUFEK Jiří Vranov 11 MV2 1968 1 00:46:59 00:14:12
109 39 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV2 1968 1 00:47:00 00:14:13
110 63 KOVAČIČ Sebastian Bílovice nad Svitavou 43 MV1 1978 1 00:47:03 00:14:15
111 241 KOCKA Matus TRIEXPERT MILT racing team 50 M 1984 1 00:47:05 00:14:18
112 20 JEŘÁBEK Petr Vyškov 13 MV2 1970 1 00:47:08 00:14:21
113 212 SKLENÁŘ Jan 51 M 1988 1 00:47:09 00:14:22
114 25 UHLÍŘ Dalibor 44 MV1 1980 1 00:47:15 00:14:28
115 61 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 45 MV1 1974 1 00:47:32 00:14:44
116 278 LAZAR Lukáš 52 M 1982 1 00:47:37 00:14:49
117 71 MAŇÁSEK Lukáš Individuální 46 MV1 1980 1 00:47:42 00:14:54
118 50 HLUŠÍ Jaroslav Brno 47 MV1 1971 1 00:47:51 00:15:03
119 109 POLÁŠEK Vít --- 48 MV1 1976 1 00:47:58 00:15:10
120 77 DVOŘÁK Martin 53 M 1988 1 00:47:59 00:15:11
121 13 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 14 MV2 1966 1 00:48:06 00:15:18
122 99 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 15 MV2 1964 1 00:48:06 00:15:19
123 34 VRÁNEK David Brno 49 MV1 1978 1 00:48:15 00:15:28
124 75 ŘEZÁČ Jaroslav 54 M 1986 1 00:48:27 00:15:40
125 100 JURÁK Adam Brno 55 M 1984 1 00:48:36 00:15:49
126 299 VACULA Ondrej AC Lelek 56 M 1981 1 00:48:43 00:15:56
127 57 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 57 M 1999 1 00:48:44 00:15:57
128 86 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 50 MV1 1974 1 00:48:45 00:15:57
129 88 VOJTĚCH Martin 58 M 1981 1 00:48:48 00:16:01
130 245 KUBUŠ Marek Moravany 51 MV1 1978 1 00:48:48 00:16:01
131 264 ŠPLÍCHAL Jiří Kuřim 59 M 1987 1 00:48:52 00:16:05
132 47 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 16 MV2 1968 1 00:49:01 00:16:14
133 235 BARTOLŠIC MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 3 XZ 1986 1 00:49:14 00:16:27
134 286 KRATOCHVÍL Jiří 17 MV2 1970 1 00:49:22 00:16:34
135 269 ONDRA Jaroslav Blučina 52 MV1 1977 1 00:49:30 00:16:43
136 275 DANĚK Jan Brno 60 M 1989 1 00:49:44 00:16:56
137 273 DRIML Zdeněk Česká 18 MV2 1967 1 00:49:53 00:17:06
138 208 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 19 MV2 1969 1 00:49:56 00:17:09
139 2 ČADEK Martin Brno 5 MV3 1957 1 00:49:58 00:17:10
140 107 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 20 MV2 1965 1 00:50:02 00:17:14
141 288 BURDILÁK Radek 61 M 1985 1 00:50:08 00:17:21
142 257 JÁNSKÝ David Brno 53 MV1 1978 1 00:50:12 00:17:25
143 116 CZÓKOLY Jan Moravský kras 54 MV1 1978 1 00:50:19 00:17:31
144 287 NOVOTNÝ Petr AK Kuřim 21 MV2 1965 1 00:50:22 00:17:34
145 31 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:50:23 00:17:36
146 12 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 4 XZ 2001 1 00:50:23 00:17:36
147 213 HRŮZA Vladimír Boskovice 7 MV3 1960 1 00:50:34 00:17:47
148 240 KREJČÍ Martin 22 MV2 1968 1 00:50:36 00:17:49
149 26 SOBOTKA Martin 55 MV1 1976 1 00:50:39 00:17:52
150 68 MAREK Jaromír Brno 23 MV2 1964 1 00:50:45 00:17:57
151 244 SOVA Oldřich ATEX007 56 MV1 1976 1 00:50:48 00:18:01
152 23 SRNEC Lukáš 62 M 1990 1 00:50:57 00:18:10
153 15 STANÍČEK Pavel Brno 57 MV1 1973 1 00:51:05 00:18:18
154 216 ŠEBEK Petr 58 MV1 1977 1 00:51:25 00:18:37
155 43 LENHART David newline 59 MV1 1979 1 00:51:36 00:18:49
156 65 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 63 M 1981 1 00:51:59 00:19:12
157 96 TYLEČEK Pavel Jundrováci 60 MV1 1973 1 00:52:06 00:19:19
158 33 BŘEZA Miroslav Brno 8 MV3 1959 1 00:52:08 00:19:21
159 237 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 61 MV1 1973 1 00:52:10 00:19:23
160 6 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 62 MV1 1977 1 00:52:24 00:19:36
161 270 KOTLÍK Martin 64 M 1985 1 00:52:31 00:19:43
162 205 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 63 MV1 1974 1 00:52:35 00:19:48
163 11 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 24 MV2 1961 1 00:52:42 00:19:54
164 72 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 64 MV1 1976 1 00:53:09 00:20:22
165 271 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 65 MV1 1972 1 00:53:14 00:20:27
166 232 SCHWARZ Daniel 2B Winner 66 MV1 1977 1 00:53:19 00:20:32
167 256 FIALA Petr 65 M 1995 1 00:53:45 00:20:58
168 246 BORKOVCOVÁ Lucie Brno 5 XZ 1981 1 00:53:53 00:21:06
169 7 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 MV3 1958 1 00:53:56 00:21:08
170 113 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 25 MV2 1966 1 00:54:14 00:21:27
171 101 USTOHAL Karel Zelene Rosice 67 MV1 1977 1 00:54:32 00:21:45
172 89 VYROUBAL Michal Individuální 26 MV2 1968 1 00:54:34 00:21:47
173 114 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 XZ 1976 1 00:54:46 00:21:59
174 300 DVOŘÁK David 68 MV1 1976 1 00:55:14 00:22:26
175 268 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 7 XZ 1959 1 00:55:20 00:22:33
176 42 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 27 MV2 1967 1 00:55:32 00:22:45
177 9 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 XZ 1971 1 00:55:56 00:23:08
178 29 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 10 MV3 1956 1 00:56:10 00:23:23
179 210 RAJMIC Pavel Kuřim 69 MV1 1978 1 00:56:34 00:23:46
180 30 WÍTTEK Richard Samorost 70 MV1 1972 1 00:56:44 00:23:57
181 108 HAVLÍČEK Štěpán 66 M 1983 1 00:56:52 00:24:04
182 285 MACHÁČEK Martin 11 MV3 1955 1 00:56:52 00:24:05
183 19 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 9 XZ 1972 1 00:57:12 00:24:24
184 82 SKÝPALA Tomáš Atex 007 67 M 1983 1 00:57:57 00:25:10
185 206 KOVÁŘ Tomáš Komořany 68 M 1988 1 00:58:00 00:25:13
186 233 ŽIVOTSKÝ Jaroslav 12 MV3 1956 1 00:58:04 00:25:17
187 255 PEZENREITEROVÁ Michala Kuřim 10 XZ 1993 1 00:58:16 00:25:29
188 267 LORENC Antonín Bertík Blansko 28 MV2 1964 1 00:58:23 00:25:35
189 80 KUNC Josef Orel Vyškov 13 MV3 1960 1 00:58:43 00:25:55
190 28 BÁBEK Martin Moravany 71 MV1 1971 1 00:59:09 00:26:22
191 204 JEDLIČKA Jan - 72 MV1 1973 1 00:59:21 00:26:34
192 10 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 11 XZ 1979 1 01:00:15 00:27:28
193 231 NOVÁK Martin SDH Pucov 14 MV3 1951 1 01:00:32 00:27:45
194 266 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 29 MV2 1961 1 01:00:58 00:28:11
195 215 MEDEK Jiří Černá Hora 73 MV1 1978 1 01:01:00 00:28:12
196 225 PAVLAS Antonín Přibyslav 15 MV3 1956 1 01:01:13 00:28:25
197 217 KANTOR Pavel AK Perná 30 MV2 1963 1 01:02:32 00:29:44
198 254 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 74 MV1 1973 1 01:04:20 00:31:33
199 110 VLASÁK Ota 31 MV2 1968 1 01:04:49 00:32:01
200 38 BIL Jaroslav Brno 16 MV3 1959 1 01:05:05 00:32:18
201 16 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice 17 MV3 1953 1 01:05:10 00:32:22
202 111 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1952 1 01:09:33 00:36:45

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.