Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km

Datum pořádání od 30.11.2019 08:00 do 30.11.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol1
Počet závodníků176
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 70 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 1 M 1985 1 00:29:17
2 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 M 2000 1 00:29:45 00:00:28
3 8 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 3 M 2000 1 00:30:09 00:00:51
4 1 GRÜN Vojtěch SALAMON/SUUNTO / ELITE SPORT BOSKOVICE 4 M 1992 1 00:30:38 00:01:21
5 266 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 5 M 1986 1 00:31:20 00:02:02
6 19 DVOŘÁK Pavel Prostějov 6 M 1982 1 00:31:23 00:02:06
7 201 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 7 M 2000 1 00:31:54 00:02:37
8 246 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1979 1 00:32:24 00:03:07
9 219 NEZVEDA David TJ Spartak Třebíč 8 M 1998 1 00:32:25 00:03:07
10 7 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:33:01 00:03:43
11 248 CHLUP Roman HMK Blansko 9 M 1985 1 00:33:17 00:04:00
12 26 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:33:29 00:04:12
13 40 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 10 M 1994 1 00:33:35 00:04:18
14 12 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice / AC Okrouhlá 11 M 1983 1 00:33:47 00:04:29
15 28 VENCBAUER Pavel 4 MV1 1978 1 00:34:08 00:04:50
16 281 BOŘIL Petr Mráz léčí 12 M 1986 1 00:34:26 00:05:08
17 237 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:34:31 00:05:13
18 16 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 13 M 1990 1 00:34:32 00:05:14
19 63 DVOŘÁČEK Jiří Fénix Sport Blansko 2 MV2 1968 1 00:34:58 00:05:41
20 41 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 5 MV1 1972 1 00:35:03 00:05:46
21 215 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 6 MV1 1980 1 00:35:32 00:06:14
22 245 MATOUŠEK Libor SŠSE Brno Trnkova 113 7 MV1 1977 1 00:35:36 00:06:18
23 49 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 1 00:35:41 00:06:24
24 236 ŠPERKA Martin Minerva Boskovice 3 MV2 1970 1 00:35:45 00:06:27
25 257 ŠIMONEK Libor 4 MV2 1970 1 00:35:46 00:06:28
26 273 HORÁK Petr Dodateam 15 M 1991 1 00:35:55 00:06:38
27 47 HIKL Tomáš Mráz léčí 16 M 1981 1 00:35:56 00:06:39
28 2 TOMAN Igor Vyškov 8 MV1 1972 1 00:36:01 00:06:44
29 231 DERKA Radim Přerov 17 M 1991 1 00:36:10 00:06:52
30 83 BENEŠ Ondřej 18 M 1986 1 00:36:22 00:07:04
31 3 RYBA Lukáš BB Cyklosport 9 MV1 1979 1 00:36:24 00:07:06
32 81 PRIPUTEN Radek 19 M 1985 1 00:36:26 00:07:09
33 254 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 10 MV1 1974 1 00:36:32 00:07:14
34 72 ŠERÁK Martin Orel Obřany 11 MV1 1978 1 00:36:33 00:07:16
35 6 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 12 MV1 1979 1 00:36:47 00:07:29
36 250 MAZAL Zdeněk 20 M 1981 1 00:36:50 00:07:33
37 240 NEČAS Vítěslav Velenov 13 MV1 1978 1 00:36:51 00:07:34
38 98 DOLÍHAL Luděk 21 M 1988 1 00:37:15 00:07:57
39 51 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 14 MV1 1978 1 00:37:22 00:08:05
40 82 ŠEVČÍK David Tišnov 15 MV1 1977 1 00:37:26 00:08:08
41 94 BACHRATÝ Pavel Blansko 5 MV2 1965 1 00:37:27 00:08:09
42 80 BUŠ Ondřej Ráječko 22 M 1985 1 00:37:30 00:08:13
43 79 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 23 M 1981 1 00:37:35 00:08:18
44 247 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 24 M 1988 1 00:37:37 00:08:19
45 228 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 16 MV1 1976 1 00:37:39 00:08:21
46 207 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 17 MV1 1980 1 00:37:45 00:08:28
47 64 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 18 MV1 1978 1 00:37:50 00:08:33
48 89 KALAŠ Rudolf Boskovice 19 MV1 1971 1 00:37:51 00:08:33
49 242 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 20 MV1 1976 1 00:37:56 00:08:38
50 11 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 6 MV2 1968 1 00:38:10 00:08:52
51 232 SHICK Jindřich 21 MV1 1975 1 00:38:15 00:08:58
52 53 FANFRDLA Dalimil Maty team 22 MV1 1973 1 00:38:16 00:08:59
53 42 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 23 MV1 1976 1 00:38:19 00:09:01
54 92 DYTRT Petr BehejBrno.com 24 MV1 1976 1 00:38:36 00:09:19
55 93 SVOBODA Marek 25 MV1 1977 1 00:38:40 00:09:22
56 78 GIEBL Radek Tišnov 26 MV1 1975 1 00:38:47 00:09:29
57 96 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:38:57 00:09:39
58 59 DVOŘÁK Martin 25 M 1988 1 00:39:01 00:09:44
59 46 KUNEŠ David EUrunner.eu 27 MV1 1974 1 00:39:07 00:09:49
60 84 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 26 M 1985 1 00:39:09 00:09:52
61 21 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 28 MV1 1973 1 00:39:11 00:09:54
62 91 HARESTA Petr VF Sport Team Černá Hora 27 M 1986 1 00:39:13 00:09:55
63 34 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 1 00:39:14 00:09:57
64 255 HALAMA Jiří AK Kuřim 29 MV1 1977 1 00:39:19 00:10:01
65 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 8 MV2 1965 1 00:39:26 00:10:09
66 241 HORÁČEK Kamil Argyšáci 30 MV1 1977 1 00:39:28 00:10:11
67 32 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 9 MV2 1970 1 00:39:32 00:10:14
68 43 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:39:33 00:10:15
69 62 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 31 MV1 1980 1 00:39:47 00:10:30
70 57 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 32 MV1 1978 1 00:39:56 00:10:38
71 58 KNAP Zdeněk 28 M 1991 1 00:40:08 00:10:50
72 99 MATUŠÍK David 29 M 1992 1 00:40:20 00:11:03
73 263 ŠVEC Michal 30 M 1986 1 00:40:21 00:11:04
74 56 BOUŠKA Tomáš KOB Alfa Brno 31 M 1992 1 00:40:25 00:11:07
75 275 ZUSKA David 32 M 1989 1 00:40:31 00:11:14
76 4 JEŘÁBEK Petr Vyškov 10 MV2 1970 1 00:40:48 00:11:31
77 208 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 33 MV1 1980 1 00:40:49 00:11:32
78 66 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:40:52 00:11:35
79 223 KOŠŤÁL Rostislav 34 MV1 1973 1 00:41:01 00:11:43
80 206 ARRUFI Franch Katalánsko 35 MV1 1972 1 00:41:04 00:11:47
81 282 LAŠTŮVKA Zdeněk 33 M 1989 1 00:41:11 00:11:54
82 217 ODEHNAL Tomáš 11 MV2 1968 1 00:41:13 00:11:56
83 251 SEDLÁČEK Gamba Auto – Gamba 12 MV2 1969 1 00:41:19 00:12:01
84 86 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 36 MV1 1974 1 00:41:21 00:12:04
85 234 JÍNA Jan AC Moravská Slavia Brno 37 MV1 1973 1 00:41:22 00:12:04
86 60 PELIKÁN Martin 34 M 1984 1 00:41:25 00:12:08
87 90 SLÁMA Jiří Brno 4 MV3 1960 1 00:41:27 00:12:09
88 261 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 35 M 1995 1 00:41:30 00:12:12
89 258 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 36 M 1994 1 00:41:30 00:12:12
90 10 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 37 M 1992 1 00:41:31 00:12:13
91 222 DOLEŽAL Vojtěch VHS Brno 38 MV1 1980 1 00:41:41 00:12:24
92 27 HRBÁČEK Karel Útěchov 13 MV2 1968 1 00:41:50 00:12:33
93 76 UHLÍŘ Dalibor 39 MV1 1980 1 00:41:53 00:12:36
94 212 INDRA Marek Prostejov 40 MV1 1972 1 00:41:56 00:12:39
95 249 KREJČÍŘ Lukáš 38 M 1987 1 00:42:05 00:12:48
96 280 MICHLÍČEK Jiří 39 M 1995 1 00:42:12 00:12:55
97 105 VRÁNA Filip Jundrov 41 MV1 1976 1 00:42:18 00:13:00
98 252 TRNKOVÁ Hana 1 XZ 1979 1 00:42:20 00:13:03
99 269 INDRA Radovan 42 MV1 1976 1 00:42:22 00:13:04
100 101 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 43 MV1 1980 1 00:42:22 00:13:05
101 54 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 44 MV1 1976 1 00:42:23 00:13:05
102 73 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 14 MV2 1968 1 00:42:24 00:13:07
103 259 MATĚNA Vladimír VZS Blansko 5 MV3 1959 1 00:42:35 00:13:18
104 276 VOJTĚCH Martin 40 M 1981 1 00:42:36 00:13:19
105 33 JANDORA Marek Running Zone Brno 41 M 1986 1 00:42:55 00:13:38
106 30 POHANKA Pavel Lotrando Brno 45 MV1 1973 1 00:42:56 00:13:39
107 205 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 46 MV1 1974 1 00:42:58 00:13:41
108 270 INDRA Marek 47 MV1 1973 1 00:42:59 00:13:41
109 52 KLÍMA Miroslav Brno 48 MV1 1975 1 00:43:04 00:13:47
110 14 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 15 MV2 1966 1 00:43:07 00:13:50
111 209 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 42 M 2003 1 00:43:15 00:13:57
112 75 DOKOUPILOVÁ Markéta 2 XZ 1977 1 00:43:25 00:14:07
113 5 HLUŠÍ Jaroslav Brno 49 MV1 1971 1 00:43:30 00:14:13
114 37 BŘEZA Miroslav Brno 6 MV3 1959 1 00:43:33 00:14:16
115 203 KUNOVSKÝ Michal 50 MV1 1978 1 00:43:39 00:14:21
116 9 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 7 MV3 1951 1 00:43:41 00:14:23
117 20 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 51 MV1 1972 1 00:44:04 00:14:47
118 23 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 16 MV2 1969 1 00:44:20 00:15:02
119 15 JANEK Petr Brno 17 MV2 1969 1 00:44:26 00:15:08
120 239 ŠAMONIL Petr Rajec – Jestřebín 18 MV2 1962 1 00:44:35 00:15:18
121 24 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 43 M 1999 1 00:44:45 00:15:27
122 274 ONDRA Jaroslav Blučina 52 MV1 1977 1 00:44:46 00:15:28
123 29 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 44 M 1982 1 00:44:52 00:15:34
124 221 KOCIAN Martin 53 MV1 1980 1 00:45:03 00:15:46
125 243 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 3 XZ 1976 1 00:45:08 00:15:51
126 233 GRÉNAR David BHK IQ Boskovice 45 M 1990 1 00:45:09 00:15:52
127 25 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 8 MV3 1957 1 00:45:14 00:15:56
128 44 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 46 M 1985 1 00:45:16 00:15:58
129 50 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:45:17 00:16:00
130 272 ŘEZÁČ Jaroslav 47 M 1986 1 00:45:18 00:16:01
131 31 SOBOTKA Martin 54 MV1 1976 1 00:45:34 00:16:17
132 226 MACH Oldřich 55 MV1 1975 1 00:45:41 00:16:24
133 55 LENHART David newline 56 MV1 1979 1 00:45:49 00:16:32
134 45 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 19 MV2 1968 1 00:46:02 00:16:45
135 210 HRŮZA Vladimír Brno 10 MV3 1960 1 00:46:07 00:16:50
136 36 MIKITA Pavel SK Sever Brno 11 MV3 1952 1 00:46:10 00:16:53
137 204 TOPINKA Jiří AC Moravská Slavia Brno 20 MV2 1966 1 00:46:13 00:16:56
138 218 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 57 MV1 1977 1 00:46:17 00:16:59
139 264 STANÍČEK Josef 48 M 1983 1 00:46:18 00:17:00
140 253 SATNĚK Lukáš Sokol Přísnotice 58 MV1 1980 1 00:46:37 00:17:20
141 61 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 21 MV2 1967 1 00:46:40 00:17:23
142 103 USTOHAL Karel Zelene Rosice 59 MV1 1977 1 00:46:54 00:17:36
143 87 VYROUBAL Michal Individuální 22 MV2 1968 1 00:46:58 00:17:40
144 71 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 12 MV3 1958 1 00:46:59 00:17:41
145 244 NOVOTNÝ Radek 60 MV1 1980 1 00:47:03 00:17:45
146 17 STANÍČEK Pavel Brno 61 MV1 1973 1 00:47:26 00:18:09
147 102 HAVLÍČEK Štěpán 49 M 1983 1 00:48:01 00:18:44
148 268 VÁVRŮ Silvie 4 XZ 1977 1 00:48:06 00:18:49
149 100 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 23 MV2 1966 1 00:48:19 00:19:01
150 216 KOVÁŘ Tomáš Komořany 50 M 1988 1 00:48:28 00:19:11
151 277 WIEDERSHEIM Richard 62 MV1 1975 1 00:49:12 00:19:55
152 220 JEDLIČKA Jan - 63 MV1 1973 1 00:49:18 00:20:01
153 22 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 13 MV3 1956 1 00:49:25 00:20:07
154 18 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 5 XZ 1972 1 00:49:30 00:20:13
155 202 KLIMENT Pavel RIS 24 MV2 1968 1 00:49:39 00:20:22
156 38 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 64 MV1 1972 1 00:49:58 00:20:40
157 235 CACKOVÁ Hana 6 XZ 1969 1 00:50:00 00:20:42
158 227 NOVÁK Martin VSK Atletika 14 MV3 1951 1 00:50:25 00:21:08
159 279 LORENC Antonín Bertík Blansko 25 MV2 1964 1 00:50:26 00:21:09
160 65 STANĚK Martin Cykloklub Oslavany 51 M 1987 1 00:51:08 00:21:50
161 104 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 XZ 1976 1 00:51:22 00:22:05
162 35 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 XZ 1971 1 00:51:23 00:22:05
163 271 JURČÍKOVÁ Silvie Brno 9 XZ 1987 1 00:51:32 00:22:15
164 77 SKÝPALA Tomáš Atex 007 52 M 1983 1 00:51:33 00:22:16
165 229 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 10 XZ 1962 1 00:52:24 00:23:07
166 260 PERNICA Jakub Jedem stopem 53 M 1993 1 00:52:58 00:23:41
167 238 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 26 MV2 1962 1 00:54:16 00:24:59
168 68 BÁBEK Martin Moravany 65 MV1 1971 1 00:54:28 00:25:10
169 267 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 11 XZ 1980 1 00:56:07 00:26:49
170 265 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 66 MV1 1973 1 00:56:26 00:27:09
171 213 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 54 M 1992 1 00:56:35 00:27:18
172 13 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice 15 MV3 1953 1 00:59:03 00:29:45
173 225 TRS Ladislav Brno 55 M 1985 1 01:00:35 00:31:18
174 88 BIL Jaroslav Brno 16 MV3 1959 1 01:01:01 00:31:44
175 85 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 17 MV3 1960 1 01:02:12 00:32:55
176 256 RIKARD Bisaku Bisaku 67 MV1 1973 1 01:05:39 00:36:22

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

18.07.2020 08:00
6. Mistrovství S.A.C. Volyně
19.07.2020 08:00
7. Mistrovství S.A.C. Vimperk
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.