Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2019 07:45 do 17.11.2019 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků366
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 81 PETR Jiří 1 MV1 1979 1 00:35:45
2 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 M 2000 1 00:36:03 00:00:18
3 43 DVOŘÁK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 2 M 1982 1 00:37:31 00:01:46
4 293 HÉNEK Petr Klimatex running team 3 M 1987 1 00:37:44 00:01:59
5 84 ROSA Ondřej Orel Židenice 4 M 1988 1 00:37:51 00:02:05
6 311 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 1 00:38:12 00:02:26
7 109 KLEIBL Martin AK Kuřim 2 MV1 1973 1 00:38:24 00:02:39
8 229 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Česká Třebová 6 M 1993 1 00:38:47 00:03:01
9 4 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 7 M 2000 1 00:38:58 00:03:13
10 336 POZDENKOV Michael 8 M 1994 1 00:39:08 00:03:22
11 25 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 MV1 1979 1 00:39:15 00:03:29
12 298 KOZÁK Osvald Tesla Brno 9 M 1982 1 00:39:25 00:03:40
13 118 BOŘIL Vojtěch XC Vysočina 10 M 1990 1 00:39:31 00:03:46
14 128 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 11 M 1998 1 00:39:52 00:04:07
15 237 NEZVADA David TJ Spartak Trebic 12 M 1998 1 00:39:57 00:04:11
16 259 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 1 00:39:59 00:04:14
17 130 BOŘIL Petr Mráz léčí 13 M 1986 1 00:40:33 00:04:48
18 112 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 14 M 1985 1 00:40:51 00:05:06
19 141 VENCBAUER Pavel 5 MV1 1978 1 00:40:56 00:05:11
20 45 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 6 MV1 1977 1 00:41:01 00:05:16
21 272 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 15 M 1987 1 00:41:02 00:05:17
22 34 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 16 M 1994 1 00:41:07 00:05:22
23 428 HEJNA Dalibor 17 M 1982 1 00:41:09 00:05:24
24 54 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:41:14 00:05:28
25 289 HARAŠTA Tomáš Tesla Brno 18 M 1983 1 00:41:24 00:05:39
26 161 JÁGR Ondřej Brno 19 M 1983 1 00:41:37 00:05:52
27 276 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 20 M 1985 1 00:41:38 00:05:53
28 320 POKORNÝ Ondřej TJ Znojmo 21 M 2001 1 00:41:41 00:05:56
29 362 KONEČNÝ Aleš passyteam 22 M 1988 1 00:41:48 00:06:03
30 436 ŠIMONEK Libor Brno 2 MV2 1970 1 00:42:10 00:06:25
31 53 DVOŘÁČEK Jiří Fénix Sport Blansko 3 MV2 1968 1 00:42:25 00:06:40
32 430 KAZDA Petr 4 MV2 1970 1 00:42:30 00:06:45
33 99 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 23 M 1990 1 00:42:33 00:06:48
34 23 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 24 M 1984 1 00:42:37 00:06:52
35 163 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 25 M 1982 1 00:42:38 00:06:53
36 364 KUBIŠ Michal Extra Brno 26 M 1994 1 00:42:39 00:06:54
37 88 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 7 MV1 1979 1 00:42:44 00:06:58
38 358 ČAPEK Jan 27 M 1986 1 00:42:45 00:07:00
39 17 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 8 MV1 1978 1 00:43:00 00:07:15
40 51 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 28 M 1985 1 00:43:05 00:07:20
41 283 NEUMANN Martin Orel Strážnice 29 M 1986 1 00:43:07 00:07:22
42 316 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 5 MV2 1965 1 00:43:08 00:07:23
43 117 PATÁK Jan 30 M 1989 1 00:43:09 00:07:24
44 280 ČERMÁK Gabriel Holíč 9 MV1 1979 1 00:43:12 00:07:27
45 274 JORDANOV Alexandr SK Žabovřesky Brno 31 M 1995 1 00:43:14 00:07:29
46 122 SLÁMA Lukáš 32 M 1984 1 00:43:18 00:07:33
47 1 TOMAN Igor Vyškov 10 MV1 1972 1 00:43:22 00:07:37
48 359 JANDA Sebastian VSK Univerzita Brno 33 M 1999 1 00:43:23 00:07:37
49 365 KOCH Martin Running Zone Brno 11 MV1 1977 1 00:43:25 00:07:40
50 368 ČIŠECKÝ Roman AT&T 34 M 1988 1 00:43:30 00:07:44
51 305 MALOŇ Tomáš Brno 35 M 1990 1 00:43:37 00:07:52
52 136 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 36 M 1991 1 00:43:41 00:07:56
53 63 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 37 M 1985 1 00:43:47 00:08:02
54 258 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 12 MV1 1980 1 00:43:47 00:08:02
55 372 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 13 MV1 1977 1 00:43:50 00:08:05
56 206 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 38 M 1991 1 00:44:04 00:08:18
57 227 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 14 MV1 1974 1 00:44:06 00:08:20
58 231 NESRSTA Michal 39 M 1981 1 00:44:10 00:08:25
59 327 VOJTEK Libor NDEKA BASSTA TEAM 40 M 1984 1 00:44:11 00:08:26
60 75 PRIPUTEN Radek 41 M 1985 1 00:44:13 00:08:28
61 20 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 15 MV1 1979 1 00:44:15 00:08:30
62 155 KUČERA Josef Kuřim 42 M 1985 1 00:44:18 00:08:33
63 236 PŘICHYSTAL Lukáš ŠAK Židlochovice 43 M 1981 1 00:44:19 00:08:34
64 29 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 16 MV1 1974 1 00:44:26 00:08:41
65 33 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV3 1960 1 00:44:28 00:08:43
66 350 DOLÍHAL Luděk Uherčice 44 M 1988 1 00:44:28 00:08:43
67 49 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 45 M 1981 1 00:44:36 00:08:50
68 119 BULÍN Martin Přerov 46 M 1985 1 00:44:37 00:08:51
69 292 SVOBODA Pavel VHS Brno 17 MV1 1978 1 00:44:38 00:08:53
70 268 HORÁČEK Miroslav Notormotor 47 M 1984 1 00:44:41 00:08:56
71 429 KUGLER Patrik Orel Brno - Řečkovice 48 M 1992 1 00:44:41 00:08:56
72 96 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 18 MV1 1978 1 00:44:43 00:08:58
73 137 MAZAL Zdeněk 49 M 1981 1 00:44:44 00:08:59
74 89 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 1 XZ 1979 1 00:44:47 00:09:02
75 142 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 50 M 1996 1 00:45:08 00:09:23
76 275 DUBJEL Robert Running Zone Brno 51 M 1982 1 00:45:12 00:09:27
77 382 BENEŠ Ondřej 52 M 1986 1 00:45:15 00:09:29
78 115 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 19 MV1 1978 1 00:45:16 00:09:31
79 389 MIŽÚR Šimon Mráz léčí 53 M 1994 1 00:45:19 00:09:34
80 159 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 6 MV2 1961 1 00:45:22 00:09:37
81 92 PERNIČKA Jan Hory z dálky 54 M 1987 1 00:45:22 00:09:37
82 380 NĚMEC Lukáš Brno 55 M 1987 1 00:45:23 00:09:38
83 251 KUPČÍK Roman Zastávka u Brna 56 M 1985 1 00:45:25 00:09:40
84 269 KOLÁŘ Jiří Predator workout Brno 20 MV1 1976 1 00:45:26 00:09:41
85 70 BAZALA Vít 57 M 2001 1 00:45:31 00:09:46
86 295 MATUŠÍK David Running Zone Brno 58 M 1992 1 00:45:36 00:09:51
87 247 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 21 MV1 1978 1 00:45:39 00:09:54
88 5 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 7 MV2 1968 1 00:45:40 00:09:54
89 271 KUCHAŘ Lukáš ACT Lerak 22 MV1 1976 1 00:45:44 00:09:59
90 210 HALAMA Jiří AK Kuřim 23 MV1 1977 1 00:45:44 00:09:59
91 114 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA Team  59 M 1981 1 00:45:46 00:10:01
92 31 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 8 MV2 1967 1 00:45:48 00:10:02
93 41 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 60 M 1999 1 00:45:50 00:10:05
94 50 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 61 M 1996 1 00:45:53 00:10:07
95 7 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 24 MV1 1975 1 00:45:56 00:10:11
96 91 KOZÁNEK Petr Extra Brno 62 M 1989 1 00:45:58 00:10:13
97 149 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 25 MV1 1971 1 00:46:02 00:10:16
98 105 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 26 MV1 1979 1 00:46:06 00:10:21
99 212 ADAMEC Václav SDH Přízřenice 27 MV1 1980 1 00:46:07 00:10:22
100 208 PLECHATÝ Marek Slavoj mendlánky 28 MV1 1973 1 00:46:10 00:10:25
101 12 REDLICH Tomáš KČT Aš 63 M 1982 1 00:46:13 00:10:28
102 288 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svetý Jan 64 M 1984 1 00:46:14 00:10:29
103 134 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 29 MV1 1973 1 00:46:15 00:10:29
104 22 UMLAUF Jiří MTB Slovan Luhačovice 65 M 1994 1 00:46:27 00:10:42
105 366 RYŠAVÝ David SK Meteor Brno 66 M 1989 1 00:46:31 00:10:46
106 55 ŠEVČÍK David Tišnov 30 MV1 1977 1 00:46:32 00:10:47
107 157 DYTRT Petr BehejBrno.com 31 MV1 1976 1 00:46:33 00:10:48
108 257 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 32 MV1 1976 1 00:46:36 00:10:51
109 120 STÖGER Karel 33 MV1 1976 1 00:46:38 00:10:53
110 90 FANFRDLA Dalimil Maty team 34 MV1 1973 1 00:46:41 00:10:56
111 111 GIEBL Radek Tišnov 35 MV1 1975 1 00:46:46 00:11:01
112 325 PUEBLA Manuel Alberto USA 36 MV1 1979 1 00:46:48 00:11:02
113 40 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 67 M 1983 1 00:46:52 00:11:07
114 104 KUNEŠ David EUrunner.eu 37 MV1 1974 1 00:46:59 00:11:13
115 62 BLECHA Oldřich Domašov 68 M 1981 1 00:46:59 00:11:14
116 273 ROTEK Pavel Brno 38 MV1 1977 1 00:47:06 00:11:21
117 423 ŠTEFAN Martin 39 MV1 1975 1 00:47:13 00:11:27
118 417 ZHOŘ Tomáš 69 M 1985 1 00:47:13 00:11:28
119 21 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 70 M 1982 1 00:47:19 00:11:34
120 253 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 MV3 1959 1 00:47:28 00:11:42
121 330 KRÁLÍK Jan 71 M 1986 1 00:47:29 00:11:44
122 378 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 40 MV1 1972 1 00:47:30 00:11:45
123 375 ROSENBERG Pavel 72 M 1985 1 00:47:31 00:11:46
124 332 POKORNÁ Monika Lyžarský oddíl Žďář Nad Sázavou 2 XZ 1998 1 00:47:35 00:11:50
125 152 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 41 MV1 1974 1 00:47:35 00:11:50
126 410 ZÁMEČNÍK Petr Brno 73 M 1989 1 00:47:35 00:11:50
127 116 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 42 MV1 1979 1 00:47:37 00:11:52
128 85 DVOŘÁK Martin Extra Brno 74 M 1988 1 00:47:41 00:11:55
129 267 CÍCH Vladimír Behame.sk 3 MV3 1958 1 00:47:42 00:11:56
130 9 GLADIŠ Daniel Vltava FUND 9 MV2 1968 1 00:47:42 00:11:57
131 434 HORÁČEK Kamil Argyšáci 43 MV1 1977 1 00:47:44 00:11:59
132 360 VYKOUPIL Miloslav 44 MV1 1972 1 00:47:48 00:12:03
133 287 LAZAR Petr 45 MV1 1979 1 00:47:54 00:12:08
134 80 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 46 MV1 1976 1 00:47:54 00:12:09
135 264 KRÁLÍK Luděk Veverská Bitýška 10 MV2 1965 1 00:48:01 00:12:16
136 38 POUČ Ondřej 47 MV1 1972 1 00:48:06 00:12:21
137 204 PIVEC Jan Hal 3000 75 M 1981 1 00:48:06 00:12:21
138 291 KNAP Zdeněk 76 M 1991 1 00:48:07 00:12:22
139 353 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 77 M 1982 1 00:48:10 00:12:25
140 14 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 48 MV1 1973 1 00:48:13 00:12:28
141 68 BAZALA Oldřich 49 MV1 1971 1 00:48:17 00:12:32
142 83 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 50 MV1 1977 1 00:48:23 00:12:38
143 140 ZEMÁNEK Miroslav Fénix Sport Blansko 51 MV1 1979 1 00:48:23 00:12:38
144 6 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 52 MV1 1971 1 00:48:26 00:12:41
145 66 POHANKA Libor KC Brno 53 MV1 1978 1 00:48:29 00:12:44
146 221 PALA Marian 78 M 1983 1 00:48:32 00:12:47
147 421 MATURA Matěj 79 M 1994 1 00:48:37 00:12:52
148 313 KOCKA Matus 80 M 1984 1 00:48:39 00:12:54
149 145 PACHECO Edinson 81 M 1983 1 00:48:41 00:12:56
150 238 DOKOUPIL Petr Na Konečné 54 MV1 1977 1 00:48:48 00:13:03
151 385 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 82 M 1981 1 00:48:54 00:13:09
152 414 KNOTEK David 83 M 1982 1 00:48:55 00:13:10
153 125 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 55 MV1 1974 1 00:48:57 00:13:12
154 369 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 56 MV1 1980 1 00:49:06 00:13:20
155 228 ŠEDIVÝ Jiří VSK Mendelu Brno 84 M 1982 1 00:49:08 00:13:22
156 222 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 11 MV2 1968 1 00:49:08 00:13:23
157 356 VYROUBAL Ondřej 85 M 1991 1 00:49:13 00:13:28
158 223 MÉSZÁROS Jan Mokrá Hora 86 M 1984 1 00:49:15 00:13:30
159 78 PELIKÁN Martin Individuální 87 M 1984 1 00:49:23 00:13:37
160 93 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:49:24 00:13:39
161 306 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 57 MV1 1979 1 00:49:25 00:13:40
162 322 KRUPKA Peter gymnázium Řečkovice 12 MV2 1965 1 00:49:27 00:13:42
163 329 CHLOUPEK Tomáš VSK MendelU 88 M 1984 1 00:49:30 00:13:44
164 331 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno 89 M 1982 1 00:49:30 00:13:45
165 419 POLÁŠEK Vít --- 58 MV1 1976 1 00:49:43 00:13:58
166 133 VRÁNA Filip Turun Urheiluliito 59 MV1 1976 1 00:49:50 00:14:05
167 328 LAZAR Lukáš Brno 90 M 1982 1 00:49:51 00:14:06
168 379 ZUSKA David 91 M 1989 1 00:49:52 00:14:07
169 138 SLÁMA Jiří Brno 5 MV3 1960 1 00:49:52 00:14:07
170 154 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 92 M 1989 1 00:49:59 00:14:14
171 2 ARRUFI Franch Katalánsko 60 MV1 1972 1 00:50:02 00:14:17
172 354 ŠVÁBENÍK Petr 93 M 1985 1 00:50:10 00:14:25
173 162 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 13 MV2 1967 1 00:50:11 00:14:26
174 435 LAPČÍK Michael newline 94 M 1988 1 00:50:15 00:14:30
175 94 ŠMÍD Jan Brno 95 M 1984 1 00:50:29 00:14:44
176 102 MAŇÁSEK Lukáš YSoft 61 MV1 1980 1 00:50:31 00:14:45
177 241 RYBÁK Michal Fight klub Nové Město 96 M 1981 1 00:50:33 00:14:48
178 297 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 62 MV1 1980 1 00:50:48 00:15:02
179 71 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 63 MV1 1978 1 00:50:48 00:15:03
180 65 ŽÁK Jan 64 MV1 1972 1 00:50:50 00:15:05
181 326 JANÁČEK Petr Filozofická fakulta 97 M 1985 1 00:50:53 00:15:07
182 153 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 65 MV1 1973 1 00:50:56 00:15:10
183 377 SZALVA Jiří 14 MV2 1967 1 00:50:57 00:15:12
184 412 INDRÁK Radovan Medlánky 66 MV1 1976 1 00:50:58 00:15:13
185 260 JANDORA Marek Running Zone Brno 98 M 1986 1 00:51:00 00:15:15
186 246 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 15 MV2 1964 1 00:51:05 00:15:20
187 61 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 16 MV2 1965 1 00:51:14 00:15:29
188 113 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 17 MV2 1964 1 00:51:16 00:15:30
189 302 VOJTĚCH Martin 99 M 1981 1 00:51:17 00:15:32
190 226 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 67 MV1 1980 1 00:51:18 00:15:33
191 286 ŠAFAŘÍK Tomáš Individuální 68 MV1 1979 1 00:51:23 00:15:38
192 201 MAGYAR David Brno 69 MV1 1972 1 00:51:27 00:15:42
193 235 SKŘIVÁNEK Petr SK Obřany 100 M 1987 1 00:51:32 00:15:47
194 30 STEHLÍK Albert Sestry v akci a jejich Tygři 101 M 1994 1 00:51:39 00:15:54
195 103 KROPÁČEK Jaroslav 18 MV2 1970 1 00:51:43 00:15:57
196 314 PAVLAS Martin Viničné Šumice 70 MV1 1977 1 00:51:43 00:15:58
197 252 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 102 M 1997 1 00:51:45 00:16:00
198 249 KUČERA Václav Praha 103 M 1983 1 00:51:47 00:16:02
199 416 SKLENÁŘ Jan Tišnov 104 M 1988 1 00:51:47 00:16:02
200 315 TRS Ladislav Brno 105 M 1985 1 00:51:51 00:16:05
201 160 CZÓKOLY Jan Moravský kras 71 MV1 1978 1 00:51:53 00:16:08
202 371 JUNK Pavel Brno 106 M 1984 1 00:51:54 00:16:09
203 333 BUJNA Robert 19 MV2 1964 1 00:52:07 00:16:22
204 376 PEŠOUT Martin Brno 107 M 1984 1 00:52:09 00:16:23
205 256 LIŠKA Milan 108 M 1982 1 00:52:13 00:16:28
206 355 MUSÁLEK Tomáš Šenov 109 M 1992 1 00:52:17 00:16:32
207 415 PAVLOVEC Marek 110 M 1985 1 00:52:21 00:16:36
208 384 INDRA Marek 72 MV1 1973 1 00:52:24 00:16:39
209 255 UHEREK Tomáš Brno 73 MV1 1975 1 00:52:25 00:16:39
210 86 MAREK Jaromír Brno 20 MV2 1964 1 00:52:31 00:16:46
211 278 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 21 MV2 1969 1 00:52:33 00:16:48
212 129 UHLÍŘ Dalibor AT&T 74 MV1 1980 1 00:52:42 00:16:56
213 266 ORTH Ján Zohor 22 MV2 1963 1 00:52:43 00:16:58
214 27 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 23 MV2 1966 1 00:52:48 00:17:02
215 57 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 6 MV3 1951 1 00:52:50 00:17:04
216 308 PAZDERKA Jan Brno 75 MV1 1980 1 00:52:53 00:17:07
217 123 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 76 MV1 1973 1 00:53:00 00:17:15
218 98 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 77 MV1 1976 1 00:53:03 00:17:18
219 304 DANĚK Jan Brno 111 M 1989 1 00:53:03 00:17:18
220 232 SOVA Oldřich ATEX007 78 MV1 1976 1 00:53:04 00:17:19
221 337 KOŠA Peter 112 M 1991 1 00:53:07 00:17:22
222 245 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 113 M 2003 1 00:53:11 00:17:26
223 294 JURÁK Adam Running Zone Brno 114 M 1984 1 00:53:12 00:17:26
224 56 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 79 MV1 1972 1 00:53:19 00:17:33
225 411 KADĚRA Petr 115 M 1990 1 00:53:21 00:17:36
226 39 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 MV3 1951 1 00:53:24 00:17:39
227 277 KERLIN Tomáš KPCHL 80 MV1 1980 1 00:53:26 00:17:41
228 144 VRÁNEK David 81 MV1 1978 1 00:53:29 00:17:44
229 106 KRUML Tomáš 24 MV2 1966 1 00:53:36 00:17:51
230 339 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 25 MV2 1968 1 00:53:37 00:17:52
231 437 KUNOVSKÝ Michal 82 MV1 1978 1 00:53:39 00:17:54
232 323 ROOSENDAAL Sander ČVK Brno 83 MV1 1972 1 00:53:48 00:18:02
233 335 JANÁČEK Petr Brno 84 MV1 1980 1 00:53:51 00:18:05
234 126 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 85 MV1 1977 1 00:53:52 00:18:06
235 374 ŘEZÁČ Jaroslav 116 M 1986 1 00:54:02 00:18:16
236 242 BRUCKNER Tomáš 117 M 1983 1 00:54:04 00:18:18
237 388 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 26 MV2 1961 1 00:54:06 00:18:21
238 248 PLESKAČ Patrik Mizuno team 118 M 1982 1 00:54:09 00:18:23
239 441 KULA Michal GEKON TEAM 119 M 1989 1 00:54:12 00:18:26
240 432 RADA Jan Univerzita Brno 120 M 1984 1 00:54:13 00:18:28
241 79 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 86 MV1 1972 1 00:54:14 00:18:28
242 15 ČADEK Martin Brno 8 MV3 1957 1 00:54:15 00:18:30
243 361 KRIST Ondřej Rohatec 121 M 2001 1 00:54:16 00:18:30
244 110 MIKA Ivo Orel Obřany 27 MV2 1966 1 00:54:21 00:18:36
245 383 TROCHTA Jaroslav Bučovice 87 MV1 1978 1 00:54:26 00:18:41
246 310 KOLÁČEK Jiří 88 MV1 1973 1 00:54:34 00:18:48
247 346 STANÍČEK Jan Boskovice 122 M 1990 1 00:54:36 00:18:50
248 127 DVOŘÁK David (CZE) 89 MV1 1976 1 00:54:39 00:18:53
249 263 ONDRA Jaroslav Blučina 90 MV1 1977 1 00:54:43 00:18:58
250 217 MÁŠA Jiří 123 M 1993 1 00:54:48 00:19:03
251 60 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 124 M 1999 1 00:54:49 00:19:04
252 67 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:54:53 00:19:07
253 422 BORKOVCOVÁ Lucie Brno 3 XZ 1981 1 00:54:54 00:19:08
254 413 ŽOBAČ Ondřej Brno 125 M 1987 1 00:54:57 00:19:12
255 233 SKOUPÝ Karel 91 MV1 1971 1 00:54:59 00:19:14
256 284 DVOŘÁK Marek ATEX007 92 MV1 1977 1 00:55:00 00:19:15
257 427 FRANK Tomáš Šakvice 126 M 1988 1 00:55:01 00:19:16
258 433 VACULA Ondřej --- 127 M 1981 1 00:55:05 00:19:20
259 309 KONČELÍK Jiří Brno 93 MV1 1977 1 00:55:06 00:19:21
260 270 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 4 XZ 1976 1 00:55:09 00:19:24
261 296 KABOURKOVÁ Eliška Jeseník 5 XZ 1987 1 00:55:13 00:19:28
262 77 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 94 MV1 1971 1 00:55:14 00:19:29
263 16 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 128 M 1981 1 00:55:21 00:19:35
264 243 BRUCKNER Martin 95 MV1 1973 1 00:55:26 00:19:40
265 225 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 96 MV1 1977 1 00:55:26 00:19:40
266 239 HRŮZA Vladimír Brno 10 MV3 1960 1 00:55:26 00:19:41
267 312 SLAVÍČKOVÁ Petra Brno - Černovice 6 XZ 1986 1 00:55:31 00:19:46
268 381 LENHART David newline 97 MV1 1979 1 00:55:32 00:19:46
269 64 DURNA Pavel Brno 129 M 1983 1 00:55:36 00:19:50
270 240 PŮST Karel 98 MV1 1971 1 00:55:36 00:19:51
271 300 KOCIÁN Martin 99 MV1 1980 1 00:55:37 00:19:52
272 279 HALOUZKA Kamil 100 MV1 1975 1 00:55:38 00:19:53
273 281 DUFEK Martin Mráz léčí 130 M 1983 1 00:55:40 00:19:54
274 107 MATULOVÁ Martina Brno 7 XZ 1972 1 00:55:42 00:19:56
275 324 JURAS Michael 131 M 1992 1 00:55:47 00:20:02
276 424 KALUS Zdeněk Lelekovice 101 MV1 1975 1 00:55:50 00:20:05
277 146 SOBOTKA Martin 102 MV1 1976 1 00:55:58 00:20:13
278 124 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 28 MV2 1968 1 00:55:59 00:20:14
279 213 VIDLÁK Jakub Brno 132 M 1993 1 00:56:01 00:20:16
280 100 NEPUSTILOVÁ Monika 8 XZ 1981 1 00:56:05 00:20:20
281 151 TYLEČEK Pavel Jundrováci 103 MV1 1973 1 00:56:13 00:20:28
282 426 ŠTEFANOVÁ Daniela 9 XZ 1977 1 00:56:18 00:20:33
283 386 PUMPRLA Michal 104 MV1 1974 1 00:56:19 00:20:34
284 351 ZIKMUND Ondřej 133 M 1988 1 00:56:26 00:20:41
285 32 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 29 MV2 1961 1 00:56:30 00:20:44
286 418 JÁNSKÝ David Brno 105 MV1 1978 1 00:56:31 00:20:46
287 244 STEJSKAL Tomáš 106 MV1 1973 1 00:56:32 00:20:47
288 132 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 11 MV3 1953 1 00:56:34 00:20:49
289 26 STANÍČEK Pavel Brno 107 MV1 1973 1 00:56:40 00:20:54
290 420 RAMEŠ Martin 108 MV1 1975 1 00:56:43 00:20:57
291 215 KUCHAŘ Tomáš Cyklo plus Rájec 109 MV1 1972 1 00:56:47 00:21:02
292 139 USTOHAL Karel Zelene Rosice 110 MV1 1977 1 00:56:48 00:21:03
293 44 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 MV3 1957 1 00:56:55 00:21:10
294 73 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 13 MV3 1951 1 00:56:57 00:21:11
295 334 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 111 MV1 1973 1 00:57:01 00:21:15
296 150 DVOŘÁK Miloš 112 MV1 1973 1 00:57:06 00:21:21
297 13 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 134 M 1990 1 00:57:31 00:21:45
298 156 PELC Vít OZZY Brno 30 MV2 1967 1 00:57:34 00:21:48
299 299 HORKÝ Tomáš Tesla Brno 31 MV2 1967 1 00:57:35 00:21:50
300 303 KADERKA Erich Brno 113 MV1 1980 1 00:57:40 00:21:55
301 24 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 32 MV2 1966 1 00:57:44 00:21:59
302 285 LINHART Petr Uherský Ostrov 114 MV1 1973 1 00:57:46 00:22:00
303 343 STANÍČEK Josef 135 M 1983 1 00:57:47 00:22:02
304 47 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 10 XZ 2001 1 00:57:48 00:22:02
305 373 PATOČKA Michal 115 MV1 1979 1 00:57:50 00:22:04
306 218 FOJTÁŠEK David Beskyd triatlon racing team 116 MV1 1980 1 00:57:56 00:22:11
307 35 BŘEZA Miroslav Brno 14 MV3 1959 1 00:57:59 00:22:13
308 28 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 33 MV2 1968 1 00:58:01 00:22:16
309 11 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 15 MV3 1958 1 00:58:16 00:22:31
310 321 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 136 M 1985 1 00:58:17 00:22:32
311 342 HRUBEŠOVÁ Dita Synthon 11 XZ 1970 1 00:58:20 00:22:35
312 261 MACHÁČEK Martin Javůrek 16 MV3 1955 1 00:58:23 00:22:38
313 203 BEČIČKA Petr Hal 3000 17 MV3 1960 1 00:58:40 00:22:55
314 367 PERNICA Josef SDH Kotvrdovice 137 M 1982 1 00:59:04 00:23:19
315 234 ZEMÁNEK Petr 138 M 1998 1 00:59:08 00:23:22
316 3 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 117 MV1 1973 1 00:59:12 00:23:27
317 108 MATULA Jaroslav Brno 34 MV2 1970 1 00:59:14 00:23:28
318 42 SVOBODOVÁ Martina RSFK - Orel Obřany 12 XZ 1975 1 00:59:19 00:23:34
319 87 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 35 MV2 1967 1 00:59:20 00:23:34
320 10 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 13 XZ 1989 1 00:59:40 00:23:54
321 209 JEDLIČKA Jan Tišnov 118 MV1 1973 1 00:59:41 00:23:56
322 207 NOVOTNÝ Radek 119 MV1 1980 1 00:59:48 00:24:03
323 46 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 36 MV2 1961 1 00:59:53 00:24:08
324 219 DRLÍK Štěpán Brno 120 MV1 1980 1 00:59:53 00:24:08
325 82 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 18 MV3 1955 1 00:59:56 00:24:11
326 135 HLAVÁČEK Pavel 37 MV2 1968 1 00:59:59 00:24:14
327 348 FLORIÁNOVÁ Veronika 14 XZ 1973 1 01:00:00 00:24:15
328 254 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 19 MV3 1955 1 01:00:02 00:24:17
329 341 KOVAŘÍKOVÁ Iveta 15 XZ 1986 1 01:00:03 00:24:18
330 349 TRUBÁK Ivo 38 MV2 1968 1 01:00:14 00:24:29
331 131 HANČÍK Radovan 121 MV1 1974 1 01:00:43 00:24:58
332 216 KOVÁŘ Tomáš Komořany 139 M 1988 1 01:01:07 00:25:21
333 205 KLIMENT Pavel RIS 39 MV2 1968 1 01:01:25 00:25:40
334 301 STŘITEŽSKÁ Jolana Lelekovice 16 XZ 1972 1 01:01:28 00:25:43
335 290 KRČÁLOVÁ Šárka 17 XZ 1965 1 01:01:31 00:25:45
336 319 SKÝPALA Tomáš Atex 007 140 M 1983 1 01:02:24 00:26:38
337 37 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 20 MV3 1956 1 01:02:24 00:26:39
338 158 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 18 XZ 1976 1 01:02:25 00:26:40
339 147 SLÁMA Vladimír 21 MV3 1954 1 01:02:35 00:26:50
340 387 VRBKA Josef 141 M 1996 1 01:02:37 00:26:52
341 220 NOVÁK Martin Brno 22 MV3 1951 1 01:02:38 00:26:52
342 318 RIKARD Bisaku Bisaku 122 MV1 1973 1 01:02:51 00:27:06
343 307 NEČASOVÁ Barbora Brno 19 XZ 1984 1 01:02:54 00:27:08
344 340 JURČÍKOVÁ Silvie Brno 20 XZ 1987 1 01:03:52 00:28:07
345 352 PEZENREITEROVÁ Michala Kuřim 21 XZ 1993 1 01:03:53 00:28:08
346 58 SVOBODA Jan Garko Brno 40 MV2 1961 1 01:04:17 00:28:32
347 338 KOŠA Barbora 22 XZ 1992 1 01:04:37 00:28:51
348 265 URBÁNEK Petr Blučina 123 MV1 1975 1 01:05:00 00:29:15
349 202 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 41 MV2 1967 1 01:05:14 00:29:28
350 72 STANĚK Martin TJ Oslavany 142 M 1987 1 01:06:09 00:30:23
351 370 WEINBERGER Vít 124 MV1 1978 1 01:06:21 00:30:36
352 390 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 1 01:06:26 00:30:40
353 121 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 125 MV1 1973 1 01:07:16 00:31:31
354 52 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 43 MV2 1961 1 01:07:46 00:32:01
355 363 ŠMÍD Petr Hrušky 126 MV1 1980 1 01:07:57 00:32:11
356 36 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 143 M 1986 1 01:09:19 00:33:34
357 59 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 23 XZ 1979 1 01:09:34 00:33:48
358 317 BÁBEK Martin Moravany 127 MV1 1971 1 01:10:02 00:34:17
359 8 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 23 MV3 1953 1 01:11:50 00:36:05
360 19 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 24 XZ 1960 1 01:12:28 00:36:42
361 76 BIL Jaroslav newline 24 MV3 1959 1 01:15:05 00:39:20
362 431 HLAVÁČOVÁ Marcela GEKON TEAM 25 XZ 1989 1 01:16:57 00:41:12
363 101 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 25 MV3 1960 1 01:19:26 00:43:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 18 FABRIK Miroslav MV3 1959
DNF 282 GALÍK Pavel Vranov MV2 1961
DNF 357 KUBUŠ Marek MV1 1978

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.