Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2019 07:45 do 17.11.2019 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků385
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 46 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 1 00:21:33
2 190 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 2001 1 00:21:37 00:00:04
3 221 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 3 Jři 2002 1 00:21:43 00:00:10
4 346 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 4 Jři 2001 1 00:22:15 00:00:42
5 234 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 1 00:22:15 00:00:42
6 58 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 5 Jři 2001 1 00:22:28 00:00:55
7 14 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 6 Jři 2001 1 00:22:30 00:00:57
8 80 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2002 1 00:22:38 00:01:05
9 318 FILIP Martin Olymp Brno 2 Dci 2003 1 00:22:45 00:01:12
10 206 MAREK Jakub Konrad tools 3 Dci 2003 1 00:22:54 00:01:21
11 211 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2004 1 00:22:59 00:01:26
12 47 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:23:03 00:01:30
13 11 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 8 Jři 2002 1 00:23:25 00:01:52
14 161 KOUTNÝ Jan Prostějov 5 Dci 2005 1 00:23:30 00:01:57
15 56 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 9 Jři 2001 1 00:23:33 00:02:00
16 111 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 10 Jři 2001 1 00:23:41 00:02:08
17 18 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 11 Jři 2001 1 00:23:45 00:02:12
18 5 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 12 Jři 2002 1 00:23:46 00:02:13
19 81 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 13 Jři 2002 1 00:24:18 00:02:45
20 25 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 2 Jky 2002 1 00:24:27 00:02:54
21 142 FIALA Jan BK Říčany 6 Dci 2004 1 00:24:31 00:02:58
22 287 HARRIS Lucas Lokomotiva Břeclav 7 Dci 2003 1 00:24:31 00:02:58
23 32 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 1 Ž 1993 1 00:24:37 00:03:04
24 92 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2003 1 00:24:38 00:03:05
25 304 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2003 1 00:24:46 00:03:13
26 16 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 14 Jři 2002 1 00:24:47 00:03:14
27 110 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 10 Dci 2003 1 00:25:02 00:03:29
28 488 STRÝČEK Jan 11 Dci 2005 1 00:25:04 00:03:31
29 36 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 3 Jky 2002 1 00:25:26 00:03:53
30 294 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 15 Jři 2002 1 00:25:37 00:04:04
31 78 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 2003 1 00:25:46 00:04:13
32 264 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 1 XM 1981 1 00:25:48 00:04:15
33 226 FIŠERA Ota SK Skol Brno 2 XM 1980 1 00:25:50 00:04:17
34 347 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 16 Jři 2001 1 00:25:54 00:04:21
35 156 DOUŠEK Tomáš TJ Tesla Brno 13 Dci 2004 1 00:25:58 00:04:25
36 337 BUKÁČEK Marek Atletika Polička 14 Dci 2004 1 00:26:00 00:04:27
37 263 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 2 Ž 1983 1 00:26:02 00:04:29
38 349 ZEMAN Filip AC Moravská Slavia Brno 3 XM 1999 1 00:26:10 00:04:37
39 12 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 ŽV2 1970 1 00:26:12 00:04:39
40 6 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 17 Jři 2002 1 00:26:20 00:04:47
41 308 KRČMA Vojtěch VSK Univerzita Brno 15 Dci 2003 1 00:26:21 00:04:48
42 201 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 18 Jři 2002 1 00:26:22 00:04:49
43 409 MATULOVÁ Lucie SK Radio sport Bílovice 3 Ž 1988 1 00:26:22 00:04:49
44 366 VELEBA Martin Transport team 4 XM 1998 1 00:26:26 00:04:53
45 69 VACULOVÁ Lucie Individuální 4 Ž 1982 1 00:26:31 00:04:58
46 165 RACEK Josef AC Moravská Slavia Brno 16 Dci 2004 1 00:26:34 00:05:01
47 121 KOSINA Adam 17 Dci 2004 1 00:26:38 00:05:05
48 251 BENIAČOVÁ Linda Running Zone Brno 1 ŽV1 1978 1 00:26:38 00:05:05
49 209 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 18 Dci 2004 1 00:26:39 00:05:06
50 231 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 2 ŽV1 1977 1 00:26:40 00:05:07
51 79 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 2001 1 00:26:49 00:05:16
52 293 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 2002 1 00:26:51 00:05:18
53 68 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 5 XM 1985 1 00:26:52 00:05:19
54 348 HVASTA Lukáš AC Moravská Slavia Brno 6 XM 1999 1 00:26:55 00:05:22
55 254 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 2000 1 00:26:58 00:05:25
56 256 HAVELKA Martin Brno 7 XM 1974 1 00:27:00 00:05:26
57 180 SATKOVÁ Martina 6 Ž 1998 1 00:27:01 00:05:28
58 1 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 7 Ž 1983 1 00:27:13 00:05:40
59 292 HLUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS Triatlon team 8 Ž 2000 1 00:27:16 00:05:43
60 198 MRÁZKOVÁ Natalie AK Olymp Brno 9 Ž 2000 1 00:27:37 00:06:04
61 243 SVOBODOVÁ Barbora VSK UNI Brno / Orel Obřany 1 Dky 2004 1 00:27:51 00:06:18
62 353 PŘIBIL Martin 8 XM 1987 1 00:27:53 00:06:20
63 379 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 10 Ž 1991 1 00:27:56 00:06:23
64 236 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 2 Dky 2004 1 00:27:56 00:06:23
65 329 JEŘÁBKOVÁ Jitka SKOB Zlín 11 Ž 1994 1 00:27:57 00:06:24
66 250 NAVRKAL Miroslav Záchranáři MUNI 9 XM 1999 1 00:27:57 00:06:24
67 317 KRAJÍČEK Adam 10 XM 1985 1 00:28:03 00:06:30
68 274 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 12 Ž 1986 1 00:28:03 00:06:30
69 272 RADA Štěpán Brno 19 Dci 2004 1 00:28:06 00:06:33
70 10 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 3 Dky 2004 1 00:28:07 00:06:34
71 354 PEROUTKA Tomáš 11 XM 1985 1 00:28:12 00:06:39
72 146 URBÁNKOVÁ ALFERY Orel - Židenice 13 Ž 1982 1 00:28:14 00:06:41
73 302 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV4 1950 1 00:28:15 00:06:41
74 270 BUTOROVÁ Lenka Extra Brno 3 ŽV1 1980 1 00:28:15 00:06:42
75 2 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 6 Jky 2001 1 00:28:21 00:06:48
76 269 OUJEZDSKÝ Matyáš SK Žabovřesky Brno 20 Dci 2003 1 00:28:30 00:06:57
77 277 POKORNÁ Pavlína Ski klub Brandýs nad Labem 14 Ž 2000 1 00:28:31 00:06:58
78 217 FOJTÍK Aleš ENDEKA BASSTA team 19 Jři 2001 1 00:28:38 00:07:05
79 213 ŽEBRÁČEK Hynek VSK Univerzita Brno 21 Dci 2004 1 00:28:43 00:07:10
80 138 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 15 Ž 1999 1 00:28:44 00:07:11
81 312 TESAŘOVÁ Eva Boskovice 16 Ž 1992 1 00:28:48 00:07:15
82 339 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta BěhejBrno.com 17 Ž 1989 1 00:28:49 00:07:16
83 279 VALOVÁ Silvie VSK Univerzita Brno 7 Jky 2001 1 00:28:53 00:07:20
84 151 MAZLOVÁ Tereza AHA Vyškov 8 Jky 2002 1 00:28:53 00:07:20
85 48 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 1 00:28:55 00:07:22
86 327 BEDNÁŘOVÁ Iva Kunštát-Sychotín 18 Ž 2000 1 00:29:01 00:07:28
87 41 PŘIKRYLOVÁ Lenka Fklidu 19 Ž 1998 1 00:29:04 00:07:31
88 113 FURCHOVÁ Natálie Sokol Přísnotice 4 Dky 2003 1 00:29:06 00:07:33
89 358 HRABÁLEK Marek 12 XM 1990 1 00:29:09 00:07:36
90 197 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 22 Dci 2004 1 00:29:11 00:07:37
91 368 HRABÁLKOVÁ Veronika 20 Ž 1992 1 00:29:11 00:07:38
92 52 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 21 Ž 1989 1 00:29:16 00:07:43
93 429 ČERNOCH Jakub Záchranáři MUNI 13 XM 1998 1 00:29:19 00:07:46
94 296 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 22 Ž 1994 1 00:29:22 00:07:49
95 235 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 5 Dky 2005 1 00:29:23 00:07:49
96 245 ROTKOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 6 Dky 2004 1 00:29:24 00:07:51
97 65 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 23 Ž 1998 1 00:29:24 00:07:51
98 237 KULHEIMOVÁ Daniela JAC Brno 7 Dky 2004 1 00:29:24 00:07:51
99 29 DOKOUPILOVÁ Markéta 5 ŽV1 1977 1 00:29:25 00:07:52
100 273 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:29:30 00:07:57
101 332 BOBEK Josef TJ Znojmo 2 MV4 1949 1 00:29:31 00:07:58
102 49 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:29:34 00:08:01
103 175 OPÁLKOVÁ Martina TJ Oslavany 24 Ž 2000 1 00:29:36 00:08:03
104 325 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 6 ŽV1 1972 1 00:29:38 00:08:05
105 91 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 7 ŽV1 1979 1 00:29:38 00:08:05
106 222 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 25 Ž 1999 1 00:29:43 00:08:10
107 132 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 26 Ž 2000 1 00:29:43 00:08:10
108 223 KLAŠKA Dominik Moravská Slavia Brno 14 XM 1998 1 00:29:43 00:08:10
109 54 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 27 Ž 1997 1 00:29:44 00:08:11
110 34 NOVOTNÁ Lucie 8 ŽV1 1975 1 00:29:46 00:08:13
111 330 HORÁKOVÁ Ludmila TJ Oslavany 8 Dky 2004 1 00:29:46 00:08:13
112 309 ROHÁČEK Tomáš 15 XM 1991 1 00:29:50 00:08:17
113 83 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 28 Ž 1982 1 00:29:51 00:08:18
114 159 BRADÁČ Petr 16 XM 1977 1 00:29:54 00:08:21
115 160 SLABÝ Radim 17 XM 1977 1 00:29:55 00:08:21
116 149 HLAVÁČOVÁ Anežka KOS Tesla Brno 9 Jky 2001 1 00:30:07 00:08:34
117 35 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 29 Ž 1989 1 00:30:13 00:08:40
118 242 FICKOVÁ Věra Přísnotice 30 Ž 1982 1 00:30:15 00:08:41
119 239 JORDÁNOVÁ Pavlína ENDEKA BASSTA team 31 Ž 1992 1 00:30:17 00:08:44
120 150 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 9 ŽV1 1976 1 00:30:22 00:08:49
121 145 ŠKVOROVÁ Barbora SK Kamenice 32 Ž 1991 1 00:30:29 00:08:56
122 166 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 33 Ž 1983 1 00:30:36 00:09:03
123 84 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 34 Ž 1982 1 00:30:39 00:09:06
124 137 HORŇAN Lubomír 18 XM 1968 1 00:30:48 00:09:15
125 174 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 10 ŽV1 1978 1 00:30:52 00:09:19
126 441 JIŘÍČEK Michal TJ Sokol Repromeda Jehnice 19 XM 1998 1 00:30:55 00:09:22
127 384 KRÁL Tomáš TJ Sokol Repromeda Jehnice 20 XM 1984 1 00:30:55 00:09:22
128 278 DOUBKOVÁ Kateřina 11 ŽV1 1979 1 00:30:59 00:09:26
129 233 HÁJEK Tomáš 21 XM 1991 1 00:31:00 00:09:27
130 352 ŠUŠLÍKOVÁ Adéla 35 Ž 1992 1 00:31:03 00:09:30
131 17 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 36 Ž 2000 1 00:31:04 00:09:30
132 45 ŠVARCOVÁ Petra 37 Ž 1981 1 00:31:04 00:09:31
133 205 MARKOVÁ Ladislava 4sport Team 12 ŽV1 1978 1 00:31:06 00:09:33
134 333 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV2 1967 1 00:31:08 00:09:35
135 72 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 38 Ž 1985 1 00:31:09 00:09:36
136 469 BUREŠ Antonín 22 XM 1987 1 00:31:10 00:09:37
137 285 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 9 Dky 2004 1 00:31:10 00:09:37
138 105 HAVLÍČKOVÁ Nela AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2004 1 00:31:12 00:09:39
139 183 TOMEK Václav Brno 23 XM 1991 1 00:31:12 00:09:39
140 218 GROSSOVÁ Lada 13 ŽV1 1972 1 00:31:12 00:09:39
141 103 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobolky 39 Ž 1988 1 00:31:15 00:09:42
142 168 KNOL Petr SK Vojkovice 20 Jři 2002 1 00:31:24 00:09:51
143 51 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 14 ŽV1 1975 1 00:31:26 00:09:53
144 328 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 40 Ž 2000 1 00:31:26 00:09:53
145 30 VÍTOVÁ Pavla C-Base 41 Ž 1987 1 00:31:26 00:09:53
146 493 KVAPIL Jan 24 XM 1999 1 00:31:27 00:09:54
147 423 KUČERA Tomáš 25 XM 1973 1 00:31:33 00:10:00
148 88 HOLER Vlastimil Brno 26 XM 1981 1 00:31:34 00:10:01
149 355 ČAPKOVÁ Barbora Valeč 42 Ž 1985 1 00:31:44 00:10:11
150 369 SVOBODOVÁ Adéla 11 Dky 2007 1 00:31:49 00:10:16
151 126 KLIMEŠOVÁ Monika 43 Ž 1987 1 00:31:50 00:10:17
152 494 ČERNÍN Jan 27 XM 2000 1 00:32:00 00:10:27
153 31 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 15 ŽV1 1979 1 00:32:05 00:10:32
154 182 TOMEK Ondřej Brno 28 XM 1983 1 00:32:06 00:10:33
155 192 VESELÝ David Okrouhlá 23 Dci 2008 1 00:32:08 00:10:35
156 195 POLÍVKA Lukáš 29 XM 1981 1 00:32:08 00:10:35
157 290 BARTOLŠIC Moravcová 44 Ž 1986 1 00:32:11 00:10:38
158 134 ZIMOVÁ Monika 45 Ž 1991 1 00:32:12 00:10:39
159 169 POSPÍŠIL David 30 XM 1998 1 00:32:17 00:10:44
160 489 KRATOCHVÍL Jiří 31 XM 1970 1 00:32:21 00:10:48
161 257 KAŠPARCOVÁ Eva Záchranáři MUNI 46 Ž 2000 1 00:32:23 00:10:50
162 144 KADUBEC Václav 32 XM 1991 1 00:32:27 00:10:54
163 60 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:32:29 00:10:56
164 246 SEDLÁKOVÁ Petra 47 Ž 1981 1 00:32:32 00:10:59
165 73 HYNKOVÁ Lada VVM 5 ŽV2 1965 1 00:32:37 00:11:04
166 42 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 16 ŽV1 1974 1 00:32:38 00:11:05
167 127 CESAR Marrtin 33 XM 1990 1 00:32:39 00:11:06
168 338 FRANCOVÁ Daniela 48 Ž 1985 1 00:32:47 00:11:13
169 96 NAGY Filip Brno 24 Dci 2005 1 00:32:48 00:11:15
170 8 KREIDLOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 17 ŽV1 1975 1 00:32:49 00:11:16
171 326 ŘEHOŘOVÁ Marcela Černá Hora 18 ŽV1 1977 1 00:32:53 00:11:20
172 334 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 19 ŽV1 1977 1 00:32:53 00:11:20
173 77 MALÁ Zuzana ČVK Brno 20 ŽV1 1972 1 00:32:55 00:11:22
174 298 ALEXOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 2004 1 00:33:00 00:11:27
175 220 KAŠUBA Ivan Záchranáři MUNI 34 XM 1999 1 00:33:03 00:11:30
176 75 MARKOVÁ Alice Brno 6 ŽV2 1970 1 00:33:03 00:11:30
177 21 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 35 XM 1970 1 00:33:05 00:11:32
178 486 PROCHÁZKOVÁ Ivana 49 Ž 1986 1 00:33:12 00:11:39
179 230 ŠICHA Matěj Brno 25 Dci 2010 1 00:33:14 00:11:41
180 53 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 50 Ž 1997 1 00:33:21 00:11:48
181 140 HRBKOVÁ Hana 51 Ž 1996 1 00:33:22 00:11:49
182 152 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 21 ŽV1 1976 1 00:33:23 00:11:50
183 315 VOŠMEROVÁ Petra 52 Ž 1982 1 00:33:25 00:11:52
184 13 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 22 ŽV1 1975 1 00:33:26 00:11:53
185 39 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 10 Jky 2001 1 00:33:30 00:11:57
186 307 BRÁZDA Tadeáš 21 Jři 2002 1 00:33:30 00:11:57
187 44 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:33:31 00:11:57
188 322 LAŠTŮVKOVÁ Aneta Drahanský sport team 11 Jky 2002 1 00:33:32 00:11:59
189 95 NAGY Marek 36 XM 1975 1 00:33:33 00:12:00
190 299 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 53 Ž 1993 1 00:33:34 00:12:01
191 89 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 7 ŽV2 1969 1 00:33:36 00:12:03
192 70 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 23 ŽV1 1975 1 00:33:38 00:12:05
193 37 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 37 XM 1972 1 00:33:41 00:12:08
194 301 SKŘIVÁNKOVÁ Markéta 54 Ž 1986 1 00:33:42 00:12:09
195 104 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 24 ŽV1 1975 1 00:33:43 00:12:10
196 377 PAŠTOVÁ Veronika 55 Ž 1988 1 00:33:44 00:12:11
197 66 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 56 Ž 1997 1 00:33:45 00:12:12
198 204 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 25 ŽV1 1976 1 00:33:46 00:12:13
199 447 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 57 Ž 1984 1 00:33:47 00:12:14
200 191 KUPČÍKOVÁ Dagmar 26 ŽV1 1977 1 00:33:50 00:12:17
201 484 BĚLOUSOVOVÁ Zdislava 58 Ž 1995 1 00:33:52 00:12:19
202 67 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 27 ŽV1 1979 1 00:33:52 00:12:19
203 271 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2003 1 00:33:53 00:12:20
204 196 PYTELOVÁ Veronika 28 ŽV1 1976 1 00:33:53 00:12:20
205 33 SMRČKOVÁ Jana RSFK 8 ŽV2 1964 1 00:33:54 00:12:21
206 26 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 29 ŽV1 1980 1 00:33:55 00:12:22
207 491 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 59 Ž 1997 1 00:33:57 00:12:24
208 396 VÁVRŮ Silvie 30 ŽV1 1977 1 00:34:00 00:12:27
209 124 RAJČÁKOVÁ Lucia Bezecke strely skalica 31 ŽV1 1979 1 00:34:00 00:12:27
210 85 PAVLŮ Andrea 32 ŽV1 1979 1 00:34:01 00:12:28
211 181 ANDONOV Martin 38 XM 1989 1 00:34:02 00:12:29
212 336 POZDENKOV Andrey EC run 39 XM 1971 1 00:34:06 00:12:33
213 15 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 9 ŽV2 1969 1 00:34:10 00:12:37
214 261 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 60 Ž 1990 1 00:34:10 00:12:37
215 305 ŠKVAŘILOVÁ Eva Říčany 33 ŽV1 1973 1 00:34:12 00:12:39
216 323 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 10 ŽV2 1970 1 00:34:16 00:12:43
217 38 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 61 Ž 1999 1 00:34:20 00:12:47
218 343 TREMKO Tomáš 40 XM 1988 1 00:34:36 00:13:03
219 86 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 11 ŽV2 1962 1 00:34:37 00:13:04
220 310 HOLEŠINSKÁ Iveta ŠAK Židlochovice 14 Dky 2003 1 00:34:40 00:13:07
221 43 HRSTKOVÁ Iva Medlov 34 ŽV1 1976 1 00:34:41 00:13:08
222 321 POKORNÁ Marta Boskovice 35 ŽV1 1976 1 00:34:41 00:13:08
223 291 HAJNOVÁ Veronika 62 Ž 1985 1 00:34:41 00:13:08
224 487 STRÝČEK Jiří 41 XM 1967 1 00:34:43 00:13:10
225 284 LORENZOVÁ Monika VSK Univerzita Brno 15 Dky 2004 1 00:34:44 00:13:11
226 135 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 63 Ž 1988 1 00:34:44 00:13:11
227 422 KOPÁČKOVÁ Simona 64 Ž 1989 1 00:34:44 00:13:11
228 74 JEMELÍKOVÁ Denisa SK Žabovřesky Brno 65 Ž 1993 1 00:34:46 00:13:13
229 188 DOKOUPILOVÁ Kateřina 36 ŽV1 1978 1 00:34:50 00:13:17
230 90 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 12 ŽV2 1968 1 00:34:50 00:13:17
231 112 HLAVSA František AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1947 1 00:34:51 00:13:18
232 99 KŘIVÁNEK Martin 42 XM 1980 1 00:34:55 00:13:22
233 276 GRAUEROVÁ Helena 37 ŽV1 1978 1 00:34:58 00:13:25
234 283 RUBÁŠOVÁ Beáta VSK Univerzita Brno 16 Dky 2003 1 00:35:00 00:13:27
235 61 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 38 ŽV1 1974 1 00:35:01 00:13:28
236 252 HINK Michal Záchranáři MUNI 43 XM 2000 1 00:35:15 00:13:42
237 203 DANĚK Dominik Záchranáři MUNI 44 XM 2000 1 00:35:17 00:13:44
238 4 KARAS Karel Orel Židenice 4 MV4 1945 1 00:35:27 00:13:54
239 102 VRTÍLKOVÁ Inka 39 ŽV1 1979 1 00:35:29 00:13:56
240 344 HOMOLIAKOVÁ Martina 66 Ž 1988 1 00:35:31 00:13:58
241 154 NOVÁČKOVÁ Martina 67 Ž 1997 1 00:35:32 00:13:59
242 295 BEGUNOVA Oxana 68 Ž 1989 1 00:35:34 00:14:01
243 177 JANEBOVÁ Eva 40 ŽV1 1978 1 00:35:34 00:14:01
244 286 KUČERA Marek 45 XM 1975 1 00:35:34 00:14:01
245 147 VOLAVÁ Ivana Fit online 13 ŽV2 1964 1 00:35:35 00:14:02
246 313 MÚČKA Adam Záchranáři MUNI 46 XM 1999 1 00:35:46 00:14:13
247 319 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 5 MV4 1950 1 00:35:53 00:14:20
248 342 KOPEČEK Ivan Orel Židenice 6 MV4 1949 1 00:35:57 00:14:24
249 400 LEZNAR Filip Záchranáři MUNI 47 XM 1999 1 00:35:58 00:14:25
250 253 LIBOSVÁROVÁ Veronika Running Zone Brno 41 ŽV1 1979 1 00:36:07 00:14:34
251 303 MAŠKOVÁ Anna 69 Ž 1993 1 00:36:10 00:14:37
252 311 JOUZA Martin 48 XM 1990 1 00:36:18 00:14:45
253 432 UBROVÁ Veronika Body care 42 ŽV1 1978 1 00:36:28 00:14:55
254 117 NOVOTNÍ Zuzana 70 Ž 1981 1 00:36:32 00:14:59
255 179 SKUTKOVÁ Linda 71 Ž 1984 1 00:36:32 00:14:59
256 50 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 14 ŽV2 1964 1 00:36:40 00:15:06
257 259 PEŠANOVÁ Lucie 72 Ž 1993 1 00:36:53 00:15:20
258 122 MORAVANSKÝ Michal 49 XM 1973 1 00:36:54 00:15:20
259 23 FABRIK Miroslav 50 XM 1959 1 00:36:54 00:15:21
260 289 KOUBOVÁ Zdeňka 43 ŽV1 1980 1 00:36:55 00:15:22
261 324 OLIVOVÁ Lenka 44 ŽV1 1976 1 00:36:57 00:15:24
262 189 PLESNÍKOVÁ Dorota 73 Ž 1990 1 00:36:58 00:15:25
263 128 DUFKOVÁ Miroslava 15 ŽV2 1970 1 00:37:00 00:15:27
264 120 HROMÁDKOVÁ Aneta (CZ) Brno 17 Dky 2003 1 00:37:01 00:15:28
265 350 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 74 Ž 1999 1 00:37:07 00:15:34
266 133 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 1 00:37:08 00:15:35
267 280 KREJČÍ Alžběta 75 Ž 1993 1 00:37:12 00:15:39
268 24 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 4 ŽV3 1960 1 00:37:14 00:15:41
269 107 BEŇŮŠOVÁ Zuzana 76 Ž 1986 1 00:37:18 00:15:45
270 202 KUNA Jan Záchranáři MUNI 51 XM 2000 1 00:37:23 00:15:50
271 207 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 77 Ž 1981 1 00:37:29 00:15:56
272 219 MACHARÁČKOVÁ Karolína 52 XM 1978 1 00:37:29 00:15:56
273 281 ŠEDIVÁ Hana Dům pro Julii 78 Ž 1984 1 00:37:30 00:15:57
274 438 POTŮČEK Ondřej Záchranáři MUNI 53 XM 2000 1 00:37:32 00:15:59
275 495 HOLUBOVÁ Kateřina 79 Ž 2000 1 00:37:32 00:15:59
276 123 PRÁŠKOVÁ Jitka Decathlon 45 ŽV1 1978 1 00:37:32 00:15:59
277 176 ŠTRŮBL Patrik 22 Jři 2001 1 00:37:34 00:16:01
278 214 NĚMEC Dominik Záchranáři MUNI 54 XM 1999 1 00:37:34 00:16:01
279 249 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 80 Ž 1989 1 00:37:39 00:16:06
280 28 KUNČAROVÁ Alena Decathlon 46 ŽV1 1972 1 00:37:41 00:16:08
281 171 KOTULANOVÁ Petra 47 ŽV1 1974 1 00:37:44 00:16:11
282 143 KADUBCOVÁ Denisa Brno 81 Ž 1992 1 00:37:44 00:16:11
283 461 SVOBODOVÁ Michaela 48 ŽV1 1978 1 00:37:45 00:16:12
284 341 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 82 Ž 1982 1 00:37:53 00:16:20
285 194 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 16 ŽV2 1966 1 00:37:55 00:16:22
286 57 MOKRÁ Regina Brno 17 ŽV2 1968 1 00:38:03 00:16:30
287 71 BEER Matyáš OZZY Brno 26 Dci 2005 1 00:38:12 00:16:39
288 116 RAMACHOVÁ Magda 83 Ž 1981 1 00:38:13 00:16:40
289 208 BEČÍČKOVÁ Barbora Hal 3000 84 Ž 1986 1 00:38:17 00:16:44
290 158 BABÁKOVÁ Martina 49 ŽV1 1973 1 00:38:21 00:16:48
291 356 ŠEFR Robert 55 XM 1984 1 00:38:21 00:16:48
292 490 MYŠKOVÁ Martina 50 ŽV1 1972 1 00:38:24 00:16:51
293 241 HOLÁ Markéta 51 ŽV1 1977 1 00:38:27 00:16:54
294 492 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 52 ŽV1 1971 1 00:38:31 00:16:58
295 55 KOČÍ Hana Brno 53 ŽV1 1971 1 00:38:33 00:17:00
296 316 TRS Eva 85 Ž 1986 1 00:38:34 00:17:01
297 62 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 86 Ž 1983 1 00:38:35 00:17:02
298 320 JUŘÍKOVÁ Vladimíra SK Skol Brno 54 ŽV1 1976 1 00:38:35 00:17:02
299 187 CHŇAPKOVÁ Alena 87 Ž 1988 1 00:38:37 00:17:04
300 59 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV3 1960 1 00:38:41 00:17:08
301 444 ZÁMEČNÍKOVÁ Dana 55 ŽV1 1976 1 00:38:49 00:17:16
302 361 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 88 Ž 1997 1 00:38:55 00:17:22
303 63 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 56 ŽV1 1973 1 00:39:04 00:17:31
304 94 NAGY Pavla Brno 57 ŽV1 1976 1 00:39:05 00:17:32
305 106 TRESNEROVÁ Iva 89 Ž 1984 1 00:39:08 00:17:35
306 216 KUPSKÁ Hedvika Záchranáři MUNI 90 Ž 2000 1 00:39:09 00:17:36
307 229 SCHANCHE Lenka 58 ŽV1 1977 1 00:39:10 00:17:36
308 173 SCHILBERGER Libuše Brno 18 ŽV2 1966 1 00:39:20 00:17:47
309 306 HOUFOVÁ Pavlína 59 ŽV1 1976 1 00:39:22 00:17:49
310 87 JEŽOVÁ Martina 60 ŽV1 1975 1 00:39:33 00:18:00
311 383 KALOVÁ Renata Fast and Light 61 ŽV1 1974 1 00:39:33 00:18:00
312 227 POKORNÝ Jiří 56 XM 1974 1 00:39:41 00:18:08
313 403 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 62 ŽV1 1980 1 00:39:50 00:18:17
314 19 TOMÁNKOVÁ Stanislava 6 ŽV3 1955 1 00:39:52 00:18:18
315 265 KOLOUCHOVÁ Ivana 19 ŽV2 1967 1 00:39:56 00:18:23
316 108 KRÁL Lukáš Záchranáři MUNI 57 XM 1999 1 00:40:04 00:18:31
317 178 URBÁNKOVÁ Miroslava 63 ŽV1 1976 1 00:40:14 00:18:41
318 267 NOVOTNÁ Michaela 64 ŽV1 1975 1 00:40:18 00:18:45
319 224 DOBEŠOVÁ Lenka 65 ŽV1 1972 1 00:40:25 00:18:52
320 129 JANOVÁ Petra 66 ŽV1 1973 1 00:40:30 00:18:57
321 98 MESZAROS Anton 58 XM 1959 1 00:40:34 00:19:01
322 238 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 18 Dky 2004 1 00:40:35 00:19:02
323 266 PÁČOVÁ Silvie 67 ŽV1 1979 1 00:40:36 00:19:03
324 282 MUSILOVÁ Andrea Vranov 68 ŽV1 1974 1 00:40:48 00:19:15
325 497 DOLEŽALOVÁ Tereza 69 ŽV1 1980 1 00:40:53 00:19:20
326 119 RYBKOVÁ Karolína 91 Ž 1981 1 00:41:00 00:19:27
327 199 JORDÁNOVÁ Michaela 92 Ž 1995 1 00:41:03 00:19:30
328 335 TUŽIČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 70 ŽV1 1977 1 00:41:04 00:19:31
329 300 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 71 ŽV1 1977 1 00:41:36 00:20:03
330 262 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 72 ŽV1 1976 1 00:41:36 00:20:03
331 215 BŘEZINOVÁ Natálie Záchranáři MUNI 93 Ž 2000 1 00:41:37 00:20:04
332 232 BOHATCOVÁ Petra Vranov 73 ŽV1 1978 1 00:41:41 00:20:08
333 157 KOVÁCSOVÁ Tímea 94 Ž 1991 1 00:41:44 00:20:11
334 212 KLIMENTOVÁ Hana 74 ŽV1 1971 1 00:41:49 00:20:15
335 496 ČAPKOVÁ Zuzana 95 Ž 1989 1 00:41:56 00:20:22
336 185 ZÍTKOVÁ Šárka 75 ŽV1 1975 1 00:42:14 00:20:41
337 3 ONDROVÁ Barbora 76 ŽV1 1977 1 00:42:16 00:20:43
338 445 STANÍČKOVÁ Lenka 96 Ž 1985 1 00:42:19 00:20:46
339 125 STEJSKALOVÁ Andrea 77 ŽV1 1975 1 00:42:19 00:20:46
340 27 SPONAR Jan Tesla Brno 7 MV4 1950 1 00:42:27 00:20:54
341 244 ROTKOVÁ Gabriela 78 ŽV1 1978 1 00:42:41 00:21:08
342 153 SELINGEROVÁ Ráchel 79 ŽV1 1973 1 00:42:43 00:21:10
343 186 JAŠOVÁ Petra 97 Ž 1989 1 00:42:47 00:21:14
344 314 JURAČKOVÁ Eliška 98 Ž 1989 1 00:42:50 00:21:17
345 64 KRIEG Petr Orel Židenice 8 MV4 1949 1 00:42:53 00:21:20
346 109 MINARČÍKOVÁ Barbora 99 Ž 1999 1 00:42:54 00:21:21
347 260 KOSTELNÍKOVÁ Anna 100 Ž 1994 1 00:43:15 00:21:42
348 240 ČIHALÍK Jan 27 Dci 2006 1 00:43:16 00:21:43
349 448 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 80 ŽV1 1978 1 00:43:18 00:21:44
350 40 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:43:31 00:21:58
351 136 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 12 Jky 2001 1 00:43:32 00:21:59
352 93 JELÍNKOVÁ Denisa OZZY Brno 81 ŽV1 1972 1 00:43:33 00:22:00
353 22 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 101 Ž 2000 1 00:44:00 00:22:27
354 340 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 59 XM 1982 1 00:44:08 00:22:35
355 155 DOLEŽAL Jan 82 ŽV1 1975 1 00:44:18 00:22:45
356 258 VAGNEROVÁ Kristýna Záchranáři MUNI 102 Ž 2000 1 00:44:31 00:22:58
357 255 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 83 ŽV1 1975 1 00:44:33 00:23:00
358 345 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 20 ŽV2 1963 1 00:44:35 00:23:02
359 247 CAHOVÁ Marcela 103 Ž 1981 1 00:44:50 00:23:17
360 131 PAVELKOVÁ Lucie 84 ŽV1 1976 1 00:45:12 00:23:39
361 225 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 60 XM 1973 1 00:45:28 00:23:55
362 114 PERENČAYOVÁ Petra 104 Ž 1999 1 00:45:37 00:24:04
363 115 TÉNAI Alexander 61 XM 1997 1 00:45:38 00:24:05
364 7 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 MV4 1937 1 00:45:52 00:24:19
365 148 HOLÝ Josef Orel Židenice 10 MV4 1941 1 00:46:21 00:24:48
366 20 MAIXNER Václav Orel Čebín 11 MV4 1941 1 00:46:24 00:24:51
367 172 POHANKOVÁ Jana Břeclav 105 Ž 1981 1 00:46:52 00:25:19
368 101 KAMENÍKOVÁ Michaela 85 ŽV1 1979 1 00:47:22 00:25:49
369 100 KAMENÍKOVÁ Nela 19 Dky 2005 1 00:47:22 00:25:49
370 485 NOVOTNÁ Petra 86 ŽV1 1980 1 00:47:44 00:26:11
371 130 BOREK Ivo 62 XM 1959 1 00:47:49 00:26:16
372 167 SMETANA Karel 63 XM 1993 1 00:48:06 00:26:33
373 200 SMETANOVÁ Nikola 106 Ž 1996 1 00:48:06 00:26:33
374 163 HUBÁČKOVÁ Květoslava 87 ŽV1 1975 1 00:48:08 00:26:35
375 210 SVOBODOVÁ Pavla 88 ŽV1 1974 1 00:48:13 00:26:40
376 162 ŠEBESTOVÁ Veronika 107 Ž 1988 1 00:48:17 00:26:44
377 141 PROCHÁZKOVÁ Šárka Prostě běž 89 ŽV1 1972 1 00:48:40 00:27:07
378 248 QAZIMI Monika 90 ŽV1 1972 1 00:48:53 00:27:20
379 76 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 1 00:49:43 00:28:10
380 297 ZVONKOVÁ Pavlína DC-Flipper 108 Ž 1981 1 00:53:04 00:31:31
381 139 NEČASOVÁ Erika 91 ŽV1 1971 1 01:01:57 00:40:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
REG 9 JURÁNEK Martin VSK Univerzita Brno XM 1991 0 1 kolo
DNF 184 ANDONOVOVÁ Vendula Ž 1989
DNF 228 SCHANCHE Leif SK Skol Brno Dci 2006
DNF 288 NÁDENÍČKOVÁ Michaela SK TROPS Brno ŽV1 1979

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.