Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 10.08.2019 12:00 do 10.08.2019 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků82
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 701 KÁCSER Zita Hungary 1 ŽA 1988 2 00:16:22
2 755 HÁLOVÁ Hana Kyjov 2 ŽA 1991 2 00:18:31 00:02:08
3 716 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 ŽC 1970 2 00:19:36 00:03:13
4 735 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 3 ŽA 2003 2 00:19:48 00:03:25
5 743 KROČOVÁ Zuzana SK Hranice 1 ŽB 1977 2 00:20:12 00:03:49
6 769 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 4 ŽA 1987 2 00:20:41 00:04:18
7 723 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 2 ŽB 1975 2 00:21:22 00:04:59
8 762 ULLEROVÁ Mária Studienka 2 ŽC 1974 2 00:21:30 00:05:08
9 758 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 ŽA 1989 2 00:21:41 00:05:19
10 754 MLČÁKOVÁ Hana Strážnice 3 ŽB 1981 2 00:21:58 00:05:36
11 731 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽE 1964 2 00:22:13 00:05:50
12 741 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 F 1949 2 00:22:19 00:05:56
13 781 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 6 ŽA 1988 2 00:22:21 00:05:58
14 761 PĚCHOVÁ Kateřina Žirovnice 7 ŽA 1988 2 00:22:32 00:06:09
15 768 HOŘÍNKOVÁ Dita Orel Židenice 8 ŽA 1994 2 00:22:33 00:06:10
16 722 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 ŽE 1963 2 00:22:44 00:06:21
17 718 KOLIBOVÁ Marie Radějov u Hodonína 4 ŽB 1984 2 00:22:56 00:06:33
18 705 URBANČÍKOVÁ Marie Vnorovy 5 ŽB 1975 2 00:23:04 00:06:41
19 730 MARKOVÁ Alice Brno 3 ŽC 1970 2 00:23:12 00:06:50
20 707 IVANOVÁ Kateřina Vnorovy 9 ŽA 2005 2 00:23:21 00:06:58
21 757 HAPLOVÁ Leona Bzenec 4 ŽC 1974 2 00:23:22 00:06:59
22 760 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 ŽC 1971 2 00:23:23 00:07:00
23 770 BRANDSTILLEROVÁ Petra Strážnice 6 ŽC 1972 2 00:23:23 00:07:01
24 703 BOBČÍKOVÁ Martina Vnorovy 6 ŽB 1981 2 00:23:24 00:07:02
25 773 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 1 ŽD 1966 2 00:23:30 00:07:07
26 725 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 7 ŽB 1983 2 00:23:36 00:07:13
27 756 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecké Strely Skalice 8 ŽB 1979 2 00:23:48 00:07:25
28 719 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 F 1949 2 00:24:03 00:07:41
29 774 JIČÍNSKÁ Lenka Orel Moravské Budějovice 7 ŽC 1974 2 00:24:05 00:07:42
30 779 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 9 ŽB 1984 2 00:24:17 00:07:55
31 750 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 2 ŽD 1967 2 00:24:32 00:08:10
32 738 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 3 F 1948 2 00:25:06 00:08:43
33 772 DIVÁCKÝ Přemysl Brno Orel - Židenice 4 F 1949 2 00:25:12 00:08:50
34 780 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 8 ŽC 1970 2 00:25:13 00:08:50
35 775 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 3 ŽD 1965 2 00:25:22 00:08:59
36 710 TCIJÁČKOVÁ Barbora Troubky 10 ŽA 1989 2 00:25:24 00:09:01
37 737 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 9 ŽC 1974 2 00:25:40 00:09:17
38 713 ONDROVČÍKOVÁ Michaela Vnorovy 10 ŽB 1984 2 00:26:05 00:09:42
39 711 MORAVANSKÁ Věra ANTALIS Branopac 11 ŽB 1979 2 00:26:05 00:09:42
40 759 BACHURKOVÁ Jitka Running zone 10 ŽC 1971 2 00:26:12 00:09:49
41 776 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 ŽE 1963 2 00:26:31 00:10:08
42 764 REMEŠOVÁ Monika Veletiny 11 ŽA 1996 2 00:26:45 00:10:22
43 765 REMEŠOVÁ Jiřina Veletiny 12 ŽB 1975 2 00:26:45 00:10:22
44 747 MAZŮRKOVÁ Markéta Kunovice 12 ŽA 1995 2 00:26:57 00:10:34
45 708 IVANOVÁ Gabriela Vnorovská běhota 13 ŽA 2006 2 00:27:00 00:10:37
46 704 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 11 ŽC 1974 2 00:27:03 00:10:41
47 717 DOLEČKOVÁ Marie Hutisko-Solanec 13 ŽB 1979 2 00:27:05 00:10:42
48 746 PACHULOVA Jitka Mattoni free run ostrava 4 ŽD 1967 2 00:27:07 00:10:44
49 736 JOCH František Strážnice 5 F 1941 2 00:27:23 00:11:00
50 715 KARAS Karel BK Hodonín 6 F 1945 2 00:27:34 00:11:12
51 778 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 14 ŽB 1983 2 00:27:36 00:11:13
52 739 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 7 F 1946 2 00:27:44 00:11:22
53 709 NOVÁKOVÁ Monika Vnorovy 14 ŽA 1987 2 00:27:53 00:11:30
54 740 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 ŽE 1959 2 00:27:55 00:11:32
55 777 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 12 ŽC 1973 2 00:28:00 00:11:38
56 753 MALÍKOVÁ Silvie Praha 15 ŽB 1984 2 00:28:07 00:11:44
57 706 HEJLKOVÁ Pavla Lipov 16 ŽB 1982 2 00:28:27 00:12:04
58 748 TITZOVÁ Eva Uherské Hradiště 17 ŽB 1982 2 00:28:36 00:12:13
59 749 PETRÁŠOVÁ Linda PČR Zlín 18 ŽB 1978 2 00:28:43 00:12:20
60 726 TOPILINOVÁ Kateřina #jsmezabavne 15 ŽA 1989 2 00:28:55 00:12:32
61 712 MORAVANSKÝ Michal 8 F 1973 2 00:29:05 00:12:43
62 782 FORMANOVÁ Ingrid Hodonín 16 ŽA 1993 2 00:29:06 00:12:44
63 721 JEŽKOVÁ Liduška Vnorovy 13 ŽC 1973 2 00:29:06 00:12:44
64 771 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 9 F 1948 2 00:29:25 00:13:02
65 751 ZITOVÁ Iva Brno 5 ŽE 1959 2 00:29:45 00:13:22
66 763 KREJČIOVÁ Beata Slza Borský Mikuláš 17 ŽA 1993 2 00:30:13 00:13:50
67 767 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 18 ŽA 1999 2 00:30:24 00:14:02
68 728 HAJOSSY Miroslav Holíč 10 F 1946 2 00:30:33 00:14:11
69 733 TOMÍČEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 11 F 1939 2 00:31:00 00:14:38
70 702 VYKLICKÁ Hana Vojkovice 19 ŽB 1983 2 00:31:47 00:15:24
71 727 SMEJKAL Čestmír Velke Bilovice 12 F 1945 2 00:32:38 00:16:16
72 720 HUSKOVA Pavla Adventní běhání 19 ŽA 1985 2 00:32:49 00:16:26
73 742 NOVÁK Vladimír Ladan Moravská Nová Ves 6 ŽE 1954 2 00:32:54 00:16:31
74 732 PIKAL Karel KVS Olomouc 13 F 1949 2 00:33:10 00:16:48
75 724 JURÁNEK Petr 14 F 1958 2 00:33:35 00:17:13
76 714 REŽNÁ Denisa BK Hodonín 20 ŽA 2001 2 00:33:39 00:17:17
77 752 FUKSA Karel Moravská Slavia Brno 15 F 1946 2 00:33:52 00:17:29
78 729 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava Veselí nad Moravou 5 ŽD 1969 2 00:34:35 00:18:12
79 766 HÁNA Květoslav Svatobořice 16 F 1937 2 00:34:35 00:18:12
80 734 HOLÝ Josef Orel Židenice 17 F 1941 2 00:36:18 00:19:55
81 744 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 7 ŽE 1964 2 00:37:34 00:21:12
82 745 TROJEK Jaroslav Uherský Ostrov 8 ŽE 1949 2 00:42:29 00:26:07

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.