Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Běh Slavkovem 2019 - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 05.10.2019 08:00 do 05.10.2019 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků108
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 167 BÁREK Jakub AH Vyškov 1 HV 2001 4 00:35:40
2 136 POKORNÝ Ondřej TJ Znojmo, z.s. 2 HV 2001 4 00:36:21 00:00:41
3 123 MIXA Stanislav 1 MVI 1980 4 00:36:29 00:00:48
4 164 BEJČEK Patrik Runningzone Brno 2 MVI 1994 4 00:36:44 00:01:04
5 181 MALOŇ Tomáš Predator workout Brno 3 MVI 1990 4 00:38:54 00:03:14
6 184 GONDA Josef 3 HV 2000 4 00:38:57 00:03:16
7 177 KOVÁR Jindřich 1 MVII 1975 4 00:39:42 00:04:01
8 186 ŘEDINA Milan MK Prostějov 2 MVII 1971 4 00:39:49 00:04:08
9 130 ZÁHORA Michal Alkoholici Slavkov 4 MVI 1985 4 00:40:01 00:04:20
10 162 ŠÍMA Michal TJ Šumperk 5 MVI 1990 4 00:41:00 00:05:19
11 125 TESAŘ Libor 4 HV 2003 4 00:41:33 00:05:53
12 134 PIVEC Jan Hal 3000 6 MVI 1981 4 00:41:35 00:05:55
13 67 SMUTNÁ Jana WilliJemSe 1 ZVI 1989 4 00:41:46 00:06:06
14 168 STEHLÍK Pavel VP Agro 3 MVII 1974 4 00:41:53 00:06:12
15 157 HRÁČEK Martin SVVAT 7 MVI 1988 4 00:42:10 00:06:29
16 140 KŘIVÁNEK Radovan Sokol Hodějice 8 MVI 1989 4 00:42:10 00:06:29
17 149 BLAHA Michal BT Velká Bíteš 9 MVI 1985 4 00:42:17 00:06:37
18 155 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 1 MIX 1959 4 00:42:33 00:06:52
19 127 JANAS Pavel 10 MVI 1984 4 00:42:38 00:06:58
20 61 POLACHOVÁ Vendula AK Drnovice 1 DV 2000 4 00:42:55 00:07:14
21 150 KUDA Lubomír Hrušovany nad Jevišovkou 4 MVII 1977 4 00:43:27 00:07:46
22 180 BERÁNEK Jan 11 MVI 1984 4 00:43:31 00:07:51
23 179 NOSEK Pavel ASK Slavkov 1 MVIII 1965 4 00:43:47 00:08:06
24 145 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 2 MVIII 1965 4 00:43:56 00:08:15
25 50 RUSÍNOVÁ Monika 1 ZVII 1977 4 00:44:20 00:08:39
26 121 ŽIŽLAVSKÝ Petr Pedagogové Slavkov 5 MVII 1977 4 00:44:25 00:08:45
27 143 NAVRÁTIL Jakub Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 MVI 1983 4 00:44:37 00:08:56
28 132 DURÁK Vlastimil 6 MVII 1975 4 00:44:38 00:08:57
29 165 HOŠEK Michael 13 MVI 1998 4 00:44:42 00:09:01
30 170 KALINEC Jakub 14 MVI 1991 4 00:44:57 00:09:16
31 185 MEDVEĎ Peter 15 MVI 1985 4 00:45:07 00:09:27
32 174 HOUSEREK Tomáš Český běžecký klub 16 MVI 1985 4 00:45:09 00:09:29
33 183 GRÉGR Ivo 17 MVI 1986 4 00:45:11 00:09:30
34 160 PECHMANN Vladimír 18 MVI 1981 4 00:45:12 00:09:32
35 161 DUŠÁNEK Miloš 3 MVIII 1963 4 00:45:20 00:09:40
36 146 ČECH Igor Recoil.CZ 7 MVII 1977 4 00:45:35 00:09:55
37 69 HUBÁČKOVÁ Eva 2 ZVI 1997 4 00:45:59 00:10:18
38 175 DOLEČEK Jakub 5 HV 2001 4 00:46:53 00:11:12
39 166 KOLÁČEK Josef 19 MVI 1995 4 00:46:56 00:11:15
40 43 DUŠILOVÁ Ljuba 1 ZVIII 1969 4 00:46:57 00:11:17
41 159 RÁBOŇ Miloš 20 MVI 1984 4 00:47:00 00:11:19
42 57 DUDOVÁ Vendula Orel Vyškov 2 ZVII 1976 4 00:47:01 00:11:20
43 28 ZEMÁNKOVÁ Petra 3 ZVII 1979 4 00:47:02 00:11:22
44 46 DOUBKOVÁ Kateřina 4 ZVII 1979 4 00:47:03 00:11:22
45 65 CIESAROVÁ Denisa 3 ZVI 1989 4 00:47:09 00:11:28
46 53 HOŠKOVÁ Markéta 4 ZVI 1991 4 00:47:18 00:11:37
47 52 KOČÍ Adéla 5 ZVI 1997 4 00:47:32 00:11:51
48 131 FLORIAN TOMAS AVENIER 8 MVII 1977 4 00:47:51 00:12:10
49 118 MAŇAS Dalibor 9 MVII 1971 4 00:48:10 00:12:29
50 120 OŠMERA Jiří 10 MVII 1970 4 00:48:16 00:12:36
51 41 ŠTECOVÁ Kristýna 6 ZVI 1997 4 00:48:23 00:12:43
52 173 PIŠŤALÁK David 21 MVI 1988 4 00:48:24 00:12:44
53 148 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 4 MVIII 1967 4 00:48:24 00:12:44
54 70 KUČEROVÁ Jana 7 ZVI 1985 4 00:48:29 00:12:49
55 122 PERTŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 2 MIX 1958 4 00:48:35 00:12:54
56 35 FIALOVÁ Lucie 8 ZVI 1981 4 00:48:45 00:13:04
57 172 KRAUER Václav Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 HV 2003 4 00:49:08 00:13:28
58 171 GONDA Robert Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 HV 2003 4 00:49:09 00:13:28
59 138 GALATA Jindřich 22 MVI 1994 4 00:49:20 00:13:39
60 54 BÍLOVÁ Zuzana Slavkovské ženy v běhu 9 ZVI 1984 4 00:49:22 00:13:42
61 144 ŠÍFRIK Rudolf Daikin Brno 11 MVII 1978 4 00:49:52 00:14:12
62 39 VALÍČKOVÁ Martina 5 ZVII 1976 4 00:50:05 00:14:25
63 49 VINKLEROVÁ Sarah Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DV 2004 4 00:50:12 00:14:32
64 141 MATĚJKA Lukáš Serpentiny 23 MVI 1982 4 00:50:20 00:14:40
65 142 KŘÍŽKA Martin MAMI bike 12 MVII 1979 4 00:50:25 00:14:44
66 178 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 3 MIX 1953 4 00:50:27 00:14:47
67 36 SPÁČILOVÁ Jana 10 ZVI 1982 4 00:50:33 00:14:52
68 68 ZÁDRAPOVÁ Iva Slavkovské ženy v běhu 11 ZVI 1983 4 00:50:53 00:15:12
69 152 PECKA Lukáš SK Architektura 13 MVII 1977 4 00:50:55 00:15:15
70 139 DZURENDA Ján #GLADIATORRACETEAM 24 MVI 1989 4 00:51:07 00:15:26
71 154 GONDA Josef 14 MVII 1974 4 00:51:24 00:15:44
72 169 KŘÍŽKA Michal MAMI bike 15 MVII 1977 4 00:51:27 00:15:46
73 31 JANASOVÁ Veronika 12 ZVI 1982 4 00:51:40 00:15:59
74 135 TOMŠÍK Luboš 25 MVI 1981 4 00:51:49 00:16:08
75 137 FIALA Bob 16 MVII 1973 4 00:51:53 00:16:12
76 40 PRESSOVÁ Simona 13 ZVI 1997 4 00:52:01 00:16:20
77 33 NOVOTNÁ Zuzana 14 ZVI 1981 4 00:52:01 00:16:21
78 32 HROZOVÁ Petra 15 ZVI 1984 4 00:53:10 00:17:29
79 128 HROZA Martin 26 MVI 1982 4 00:53:10 00:17:29
80 158 ZEMÁNEK Radomír 17 MVII 1972 4 00:53:13 00:17:32
81 44 KRÁTKÁ Kristýna Slavkovské ženy v běhu 16 ZVI 1992 4 00:53:24 00:17:43
82 60 PETŘÍKOVÁ Světlana Slavkovské ženy v běhu 6 ZVII 1975 4 00:53:44 00:18:03
83 34 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 17 ZVI 1981 4 00:54:07 00:18:26
84 56 TRNĚNÁ Denisa 7 ZVII 1978 4 00:54:10 00:18:30
85 48 GRAUEROVÁ Helena 8 ZVII 1978 4 00:54:11 00:18:30
86 47 KREJČÍ Alžběta 18 ZVI 1993 4 00:54:48 00:19:08
87 45 TESÁČKOVÁ Daniela 19 ZVI 1982 4 00:55:17 00:19:36
88 153 DOŇAR Bohuslav Sokol Královo pole 4 MIX 1950 4 00:55:41 00:20:01
89 58 LUDWIGOVÁ Ivana Sestřenky v běhu ♥ 20 ZVI 1997 4 00:55:55 00:20:15
90 119 KUČERA Tomáš TKphotography.cz 27 MVI 1981 4 00:55:55 00:20:15
91 176 BOUDNÝ Michal 18 MVII 1978 4 00:56:24 00:20:43
92 163 LÓN Jiří 5 MVIII 1965 4 00:56:27 00:20:47
93 66 SMERDOVA Jarmila 1 ZIX 1958 4 00:56:47 00:21:06
94 62 KOČÍ Hana 9 ZVII 1971 4 00:58:38 00:22:57
95 64 KŘÍŽOVÁ Martina 10 ZVII 1975 4 01:00:22 00:24:41
96 51 STANÍČKOVÁ Lenka 21 ZVI 1985 4 01:00:31 00:24:50
97 156 KOVAR Jaroslav 28 MVI 1980 4 01:01:23 00:25:43
98 30 POLOVÁ Martina 22 ZVI 1980 4 01:01:25 00:25:44
99 29 RUDOLFOVÁ Jana 23 ZVI 1984 4 01:01:25 00:25:45
100 126 RUDOLF Jiří 19 MVII 1973 4 01:01:26 00:25:45
101 182 UHLIAR Vladimír 20 MVII 1976 4 01:03:09 00:27:28
102 59 KUBOVÁ Lucie Sestřenky v běhu ♥ 24 ZVI 1991 4 01:03:23 00:27:42
103 42 PELZOVÁ Hana 2 ZVIII 1964 4 01:03:29 00:27:49
104 133 SEIFER Oldřich 5 MIX 1957 4 01:03:55 00:28:14
105 124 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 6 MIX 1956 4 01:03:59 00:28:18
106 38 ORŠULIAKOVÁ Renáta 11 ZVII 1972 4 01:05:47 00:30:07
107 63 DOSTÁLOVÁ Lenka HAL300 3 ZVIII 1961 4 01:06:14 00:30:34
108 37 FORŠTOVÁ Martina 25 ZVI 1991 4 01:15:28 00:39:47

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.