Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Mistrovství S.A.C. ► ČASOVKA - Časovka (V, Ž, M, F, E, D, C, B, A)

Datum pořádání od 20.07.2019 08:00 do 20.07.2019 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)24,00
Počet kol1
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 209 HRSTKA Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 1 A 1994 1 00:32:16,44
2 249 GRÄSSLE Pavel Bikecentrum.eu 1 B 1985 1 00:32:58,49 00:00:42,05
3 274 DRÁBEK Zdeněk Cyklo Faltýnek 1 C 1978 1 00:33:27,81 00:01:11,37
4 212 NOVOTNÝ Oldřich CT WEBER 2 A 1991 1 00:33:50,26 00:01:33,82
5 275 ČAPEK Petr Sweep ultimate sport 2 C 1976 1 00:34:02,27 00:01:45,83
6 232 VYPLEL Jakub Author Team Stupno 2 B 1980 1 00:34:04,61 00:01:48,17
7 279 ŠVÁB Miroslav cyclingbrno 3 C 1976 1 00:34:05,89 00:01:49,45
8 252 HELCEL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 3 B 1988 1 00:34:11,58 00:01:55,14
9 297 ŠTEFAN Jan 4 C 1976 1 00:34:23,67 00:02:07,23
10 281 BELFÍN Jiří KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 5 C 1975 1 00:34:24,25 00:02:07,81
11 285 HOMOLA Libor Cycloracing Team A 6 C 1973 1 00:34:28,58 00:02:12,14
12 277 ACKERMANN Kamil Axon Sport Team 7 C 1975 1 00:34:32,34 00:02:15,90
13 242 VODÁK Martin Axon Sport Team 4 B 1987 1 00:34:38,26 00:02:21,82
14 203 THUMA Miroslav SportRaces Isaac Team 3 A 1992 1 00:34:45,65 00:02:29,21
15 205 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát p. R. 1 4 A 1977 1 00:34:45,74 00:02:29,30
16 103 TAJČ Jan Tama Královice 1 D 1968 1 00:34:52,54 00:02:36,10
17 211 MALEJKA Michał Cyklo Tým Horní Bludovice 5 A 1990 1 00:34:53,36 00:02:36,92
18 241 ŠVANDA Ondřej SportRaces-Isaac Team 5 B 1987 1 00:34:58,02 00:02:41,58
19 292 RYDVAL Michal AC Sparta 8 C 1974 1 00:34:59,43 00:02:42,99
20 248 MALÍK Tomáš SSC Železný Brod 6 B 1984 1 00:35:02,21 00:02:45,77
21 250 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 7 B 1980 1 00:35:03,00 00:02:46,56
22 244 STRÁNSKÝ Jiří KČC 1900 Litomyšl 8 B 1985 1 00:35:09,50 00:02:53,06
23 239 BAIER Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 9 B 1984 1 00:35:32,25 00:03:15,81
24 245 SOBEK Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ team 10 B 1987 1 00:35:33,10 00:03:16,66
25 256 HALTOF Aleš CK Continental Frenštát p. R. 1 11 B 1983 1 00:35:41,95 00:03:25,51
26 288 ČERNÝ Petr Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 9 C 1977 1 00:35:42,11 00:03:25,67
27 271 HORKÝ David RC-H 1919 10 C 1973 1 00:35:42,96 00:03:26,52
28 237 VLK Karel CK Kramolín 12 B 1980 1 00:35:43,21 00:03:26,77
29 240 ČERNÝ Jiří AC Sparta Praha Cycling Academy 13 B 1988 1 00:35:51,03 00:03:34,59
30 106 JEŽEK Kamil CK Kramolín 2 D 1968 1 00:35:57,79 00:03:41,35
31 107 KUDA Pavel CYCLING BRNO 3 D 1969 1 00:36:02,80 00:03:46,36
32 213 KOBLIC Radek CT WEBER 6 A 1993 1 00:36:03,81 00:03:47,37
33 276 STRÁNÍK Josef Tesaři Osík 11 C 1972 1 00:36:04,35 00:03:47,91
34 231 MILLER Milan Tama Královice 14 B 1982 1 00:36:04,73 00:03:48,29
35 251 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 15 B 1981 1 00:36:07,71 00:03:51,27
36 204 TÓTH Matěj SportRaces Isaac Team 7 A 1999 1 00:36:07,94 00:03:51,50
37 133 HALAMKA Jiří CK Kramolín 4 D 1964 1 00:36:08,10 00:03:51,66
38 42 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 E 1959 1 00:36:12,91 00:03:56,47
39 201 FRKAL Jakub Team Forman Cinelli 8 A 1994 1 00:36:13,21 00:03:56,77
40 121 BOSÁK Aleš Cycloracing Team A 5 D 1968 1 00:36:13,64 00:03:57,20
41 278 VODIČKA Václav CYCLING BRNO 12 C 1972 1 00:36:18,68 00:04:02,24
42 135 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 6 D 1967 1 00:36:20,15 00:04:03,71
43 299 VESPALEC Ondrej Silny team Unicov 13 C 1975 1 00:36:22,08 00:04:05,64
44 127 PRAGER Karel CK Vinohradské Šlapky 7 D 1963 1 00:36:32,86 00:04:16,42
45 255 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát p. R. 1 16 B 1982 1 00:36:33,33 00:04:16,89
46 286 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát p. R. 1 14 C 1978 1 00:36:35,00 00:04:18,56
47 308 BLAHUT Radek Verge czech republic 15 C 1973 1 00:36:41,34 00:04:24,90
48 316 JANŮ Martin Silný Team Uničov 16 C 1974 1 00:36:41,71 00:04:25,27
49 210 CHOVANEC David Force Kck Zlín 9 A 1995 1 00:36:46,84 00:04:30,40
50 287 VORÁČEK Jiří CK Kramolín 17 C 1979 1 00:36:47,05 00:04:30,61
51 28 PELC Ladislav Force Kck Zlín 2 E 1958 1 00:36:47,98 00:04:31,54
52 303 RENDL Jaroslav DEXTER Cycling 18 C 1973 1 00:36:49,48 00:04:33,04
53 284 DVOŘÁK Karel KOVO BELFÍN CYKLO TEAM 19 C 1979 1 00:36:49,64 00:04:33,20
54 15 BURGR Josef CSK MARKUS 3 E 1952 1 00:36:50,62 00:04:34,18
55 247 ZIKMUND Petr CT WEBER 17 B 1983 1 00:36:50,95 00:04:34,51
56 1 HOLAS Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 4 E 1958 1 00:36:53,00 00:04:36,56
57 38 KRUMMER Radoslav Team Cube 5 E 1958 1 00:36:53,96 00:04:37,52
58 318 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 20 C 1972 1 00:36:54,29 00:04:37,85
59 206 MAROUŠEK František AC Sparta Praha Cycling Academy 10 A 1995 1 00:36:55,98 00:04:39,54
60 317 BENEŠ Martin CT WEBER 21 C 1973 1 00:36:55,99 00:04:39,55
61 313 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 22 C 1970 1 00:36:57,51 00:04:41,07
62 319 FOJT Radovan Bikecentrum.eu 23 C 1970 1 00:37:04,23 00:04:47,79
63 310 HAAS Robert SK Bagbike 24 C 1974 1 00:37:14,65 00:04:58,21
64 311 KOKEŠ Pavel Force KCK-Zlín 25 C 1971 1 00:37:15,72 00:04:59,28
65 301 LÖBL_ML. Richard Axon Sport Team 26 C 1979 1 00:37:16,15 00:04:59,71
66 293 KUBALA Martin SK Bagbike Ostrava 27 C 1974 1 00:37:18,65 00:05:02,21
67 33 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 6 E 1958 1 00:37:22,37 00:05:05,93
68 307 CHALOUPKA Petr Cycloracing team 28 C 1971 1 00:37:26,89 00:05:10,45
69 304 RŮTA Josef Axon Sport Team 29 C 1976 1 00:37:28,65 00:05:12,21
70 138 PETR Pavel CK LOKO Pardubice 8 D 1969 1 00:37:31,24 00:05:14,80
71 160 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 1 M 2001 1 00:37:35,83 00:05:19,39
72 302 PACOVSKÝ Tomáš Dexter Cyklink 30 C 1972 1 00:37:40,43 00:05:23,99
73 125 VEJVODA Josef AC SPARTA PRAHA 9 D 1963 1 00:37:50,48 00:05:34,04
74 170 KYJONKA Štěpán CK Feso Petřvald 2 M 2003 1 00:37:50,79 00:05:34,35
75 294 ŠINDELÁR Ladislav Stark cycling team 31 C 1976 1 00:37:57,75 00:05:41,31
76 215 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 11 A 1992 1 00:37:58,39 00:05:41,95
77 238 ČECHURA Ondřej Axon Sport Team 18 B 1982 1 00:37:59,13 00:05:42,69
78 137 WILHELM Jaroslav CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 10 D 1967 1 00:37:59,20 00:05:42,76
79 11 KLÍMA Zdeněk Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 7 E 1955 1 00:38:00,22 00:05:43,78
80 40 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 8 E 1954 1 00:38:01,69 00:05:45,25
81 169 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 3 M 2002 1 00:38:03,59 00:05:47,15
82 305 JÍRA Pavel Klub českých cyklistů Litomyšl 1900 32 C 1979 1 00:38:05,86 00:05:49,42
83 306 JÍLEK František KČC Litomyšl 1900 33 C 1971 1 00:38:08,41 00:05:51,97
84 158 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p. R. 1 4 M 2001 1 00:38:18,75 00:06:02,31
85 202 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 12 A 1990 1 00:38:20,74 00:06:04,30
86 119 BARAN Petr SK Bagbike 11 D 1960 1 00:38:22,17 00:06:05,73
87 282 MATOUŠEK Bohumil CK Kramolín 34 C 1970 1 00:38:24,10 00:06:07,66
88 234 RAUFSTEIN Lukáš SportRaces Isaac Team 19 B 1983 1 00:38:26,73 00:06:10,29
89 172 ZADÁKOVÁ Klára SportRaces-Isaac Team 1 Ž 1988 1 00:38:28,22 00:06:11,78
90 129 ŠVEC Milan silny team uničov 12 D 1963 1 00:38:39,08 00:06:22,64
91 289 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 35 C 1971 1 00:38:40,20 00:06:23,76
92 20 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 9 E 1957 1 00:38:41,54 00:06:25,10
93 113 NOVOTNÝ Radomír Cyklobest Team BIANCHI 13 D 1969 1 00:38:44,48 00:06:28,04
94 315 NOVÁČEK Petr Sportovní klub MS AUTO 36 C 1971 1 00:38:54,17 00:06:37,73
95 134 DAŇHEL Mojmír Loko Campagnolo Krnov 14 D 1964 1 00:39:03,11 00:06:46,67
96 214 GRAMBLIČKA Matouš CT WEBER 13 A 1994 1 00:39:09,25 00:06:52,81
97 280 PLÁNIČKA Jaroslav Kovo Berlín cyklo team 37 C 1977 1 00:39:09,89 00:06:53,45
98 101 LUKEŠ Stanislav Cycloracing-Team A 15 D 1961 1 00:39:14,73 00:06:58,29
99 12 FIŠER Vladimír HAPE Brno 10 E 1952 1 00:39:18,03 00:07:01,59
100 171 MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces Isaac Team 2 Ž 1983 1 00:39:18,92 00:07:02,48
101 181 BOHÁČOVÁ Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ team 3 Ž 1994 1 00:39:18,96 00:07:02,52
102 156 SIMONOVÁ Monika Cyklotrénink František Trkal 4 Ž 1985 1 00:39:21,05 00:07:04,61
103 208 JILEK Jakub KČC Litomyšl 1900 14 A 1993 1 00:39:28,92 00:07:12,48
104 16 KALOUSEK Jiří Silný Team Uničov 11 E 1956 1 00:39:30,83 00:07:14,39
105 246 HRADIL Michal Force Kck Zlín 20 B 1987 1 00:39:31,80 00:07:15,36
106 18 ŠENK Jaroslav Silný Team Uničov 1 F 1948 1 00:39:33,16 00:07:16,72
107 243 PROCHÁZKA Vít Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 21 B 1980 1 00:39:34,63 00:07:18,19
108 253 ŠLECHTA Boris CK Vinohradské Šlapky 22 B 1984 1 00:39:38,65 00:07:22,21
109 36 VEJROSTA Zbyněk Pells Brno 12 E 1955 1 00:39:45,34 00:07:28,90
110 109 SKŘEČEK Robert CYCLING BRNO 16 D 1962 1 00:39:55,44 00:07:39,00
111 161 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 1 V 1973 1 00:39:57,53 00:07:41,09
112 44 MOTTL Bohumír CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 13 E 1951 1 00:40:03,34 00:07:46,90
113 179 DOHNALOVÁ Jaroskava LOKO Campagnolo KRNOV 2 V 1972 1 00:40:07,01 00:07:50,57
114 180 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 5 M 2003 1 00:40:11,98 00:07:55,54
115 236 MIKULÁŠEK Michal CK Kramolín 23 B 1981 1 00:40:19,31 00:08:02,87
116 39 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 14 E 1951 1 00:40:19,39 00:08:02,95
117 123 ZAJAC Piotr T QUEST Road 17 D 1966 1 00:40:26,30 00:08:09,86
118 37 NOVOTNÝ Pavel Team Bianchi 15 E 1958 1 00:40:27,50 00:08:11,06
119 153 RANDOVÁ Iveta CK Kramolín 3 V 1972 1 00:40:38,20 00:08:21,76
120 115 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 18 D 1969 1 00:40:49,87 00:08:33,43
121 112 ZELENY Jaroslav Kovo BELFIN 19 D 1966 1 00:40:50,37 00:08:33,93
122 9 FOLTÝN Pavel Cyklo Tým Horní Bludovice 16 E 1959 1 00:40:52,90 00:08:36,46
123 102 SMÁHA Karel Cykloservis Malát 20 D 1967 1 00:40:56,14 00:08:39,70
124 207 VILD Michal SAC Bělá pod Bezdězem 15 A 1996 1 00:40:56,72 00:08:40,28
125 167 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 6 M 2002 1 00:40:57,21 00:08:40,77
126 118 ROT Karel Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 21 D 1969 1 00:40:58,40 00:08:41,96
127 5 DURÁK Lubomír KČC 1900 Litomyšl 17 E 1954 1 00:41:01,00 00:08:44,56
128 27 LESZCZYNSKI XAWERY CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 2 F 1944 1 00:41:01,69 00:08:45,25
129 300 SVRČINA David CS Víno Karabina 38 C 1976 1 00:41:12,19 00:08:55,75
130 174 PAVLÍKOVÁ Kateřina Bikecentrum.eu 5 Ž 1991 1 00:41:24,26 00:09:07,82
131 257 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 24 B 1980 1 00:41:34,13 00:09:17,69
132 164 FILIPOVÁ Klára Resolution team 6 Ž 1995 1 00:41:39,80 00:09:23,36
133 29 VYCHODIL Milan Silný Team Uničov 18 E 1958 1 00:41:44,35 00:09:27,91
134 235 POLCER Michal Silný team Uničov II 25 B 1987 1 00:41:45,53 00:09:29,09
135 162 CIESLAROVÁ Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 4 7 Ž 1999 1 00:41:51,74 00:09:35,30
136 131 OKRUHLICA Petr CKKV Praha 22 D 1969 1 00:41:55,55 00:09:39,11
137 159 RADILOVÁ Lucie HAPE Brno 8 Ž 1980 1 00:41:57,26 00:09:40,82
138 175 VÁLKOVÁ Kateřina Stark cycling team 9 Ž 1995 1 00:42:00,55 00:09:44,11
139 166 JAKLOVÁ Ivana CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 4 V 1965 1 00:42:05,49 00:09:49,05
140 104 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát pod Radhoštěm 23 D 1960 1 00:42:07,75 00:09:51,31
141 8 POLCER Ferdinand Silný team Uničov I 19 E 1956 1 00:42:08,50 00:09:52,06
142 120 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 24 D 1962 1 00:42:08,95 00:09:52,51
143 32 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 3 F 1949 1 00:42:09,58 00:09:53,14
144 19 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 20 E 1955 1 00:42:12,16 00:09:55,72
145 152 MUCHOVÁ Veronika Cyklotrénink František Trkal 10 Ž 1987 1 00:42:19,92 00:10:03,48
146 26 PRASKI Henryk CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 21 E 1958 1 00:42:27,56 00:10:11,12
147 314 ŠVARC Radek Cyklo Fantoci 39 C 1971 1 00:42:29,52 00:10:13,08
148 296 ŠREJMA Marek Axon Sport Team Extra 40 C 1975 1 00:42:30,26 00:10:13,82
149 6 MAJER Karel CK Kramolín 22 E 1956 1 00:42:31,90 00:10:15,46
150 154 THUMOVÁ Kamila SportRaces-Isaac Team 11 Ž 1991 1 00:42:32,17 00:10:15,73
151 4 PETRAŠ Stanislav Tesaři Osík 23 E 1951 1 00:42:34,60 00:10:18,16
152 3 LEBEDA Vladimír Sweep ultimate sport 24 E 1952 1 00:42:46,80 00:10:30,36
153 17 WIEDERMANN Zdeněk Silný Team Uničov 25 E 1958 1 00:42:48,88 00:10:32,44
154 272 MALÁT Jan Cykloservis Jan Malát Klatovy 41 C 1973 1 00:42:58,53 00:10:42,09
155 114 ŠVAJCR Miroslav CK Kramolín 25 D 1964 1 00:43:05,08 00:10:48,64
156 254 KERPL Lukáš CK Vinohradské Šlapky 26 B 1985 1 00:43:09,49 00:10:53,05
157 165 VYČÍTALOVÁ Jana ACS DRAK Vrbno 5 V 1977 1 00:43:11,19 00:10:54,75
158 116 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát p. R. 1 26 D 1961 1 00:43:22,40 00:11:05,96
159 176 OTTOVÁ Lenka CS Víno Karabina Šumperk 6 V 1970 1 00:43:29,11 00:11:12,67
160 117 ŠÍMA Miroslav CK Kramolín 27 D 1963 1 00:43:31,09 00:11:14,65
161 283 BREJCHA Petr CK Kramolín 42 C 1974 1 00:43:32,47 00:11:16,03
162 130 VILD Václav SAC Bělá pod Bezdězem 28 D 1967 1 00:43:54,20 00:11:37,76
163 7 ŠEFL Josef Axon Sport Team 26 E 1951 1 00:44:24,57 00:12:08,13
164 126 JAKL Jiří CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. 29 D 1963 1 00:44:27,97 00:12:11,53
165 298 HRUBÝ Pavel CSC Šumperk 43 C 1973 1 00:44:29,40 00:12:12,96
166 122 BABIÁNEK Milan Miko Cycles Přerov 30 D 1963 1 00:44:44,21 00:12:27,77
167 295 KAPL Martin Cykloklub Stará Ves B 44 C 1976 1 00:44:53,39 00:12:36,95
168 136 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n/Ondřejnicí 31 D 1961 1 00:44:53,79 00:12:37,35
169 2 PETRLE Pavel Axon Sport Team 4 F 1948 1 00:44:56,85 00:12:40,41
170 31 KUKULA Zdeněk CS Víno Karabina 27 E 1950 1 00:45:09,06 00:12:52,62
171 273 CARIK Daniel Cykloservis Malát 45 C 1975 1 00:45:15,84 00:12:59,40
172 34 MILAN Voráč vora.cz 28 E 1958 1 00:45:17,32 00:13:00,88
173 14 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 5 F 1943 1 00:45:31,63 00:13:15,19
174 24 HOLOVLASKÝ Ladislav CK TOI cykloklub Slaný 6 F 1949 1 00:46:14,95 00:13:58,51
175 43 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 29 E 1950 1 00:46:19,71 00:14:03,27
176 13 MUŠKA Josef CK Feso Petřvald 7 F 1948 1 00:46:23,03 00:14:06,59
177 173 SVRČINOVÁ Šárka CS Víno Karabina 12 Ž 1983 1 00:46:23,07 00:14:06,63
178 35 KUBĚNKA Vladislav Cykloklub Stará Ves 8 F 1947 1 00:46:23,39 00:14:06,95
179 124 TUTSCH Jiří CKKV Praha 32 D 1960 1 00:46:26,21 00:14:09,77
180 10 SAVKA Miroslav Cykllo Tým Horní Bludovice 30 E 1955 1 00:46:28,07 00:14:11,63
181 157 PARGACOVA Marcela CYKLOKRAMO 7 V 1963 1 00:46:30,84 00:14:14,40
182 151 TŘASÁKOVÁ Ladislava Tesaři Osík 13 Ž 1987 1 00:46:44,69 00:14:28,25
183 155 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p. R. 1 14 Ž 1996 1 00:46:50,00 00:14:33,56
184 41 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík 31 E 1951 1 00:47:40,22 00:15:23,78
185 23 DOMANSKÝ Antonín Cykloklub Stará Ves 9 F 1948 1 00:47:58,91 00:15:42,47
186 132 ŠKRABAL Petr DEXTER Cycling 33 D 1968 1 00:48:14,19 00:15:57,75
187 25 ŠREJMA Jiři AXO sport team extra 10 F 1948 1 00:48:31,96 00:16:15,52
188 45 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol nad Odrou 32 E 1953 1 00:48:34,85 00:16:18,41
189 178 VICENCOVÁ Petra Cycloracing team 8 V 1970 1 00:48:43,40 00:16:26,96
190 182 ŠKUREK Kryštof LOKO Campagnolo KRNOV 7 M 2003 1 00:51:04,40 00:18:47,96
191 30 RÝZNAR Miroslav CS Víno Karabina 33 E 1953 1 00:52:02,08 00:19:45,64
192 128 SCHWAN Miroslav ACS DRAK Vrbno 34 D 1967 1 00:54:34,54 00:22:18,10
193 22 KOCHWASSER František Cykloklub Stará Ves 11 F 1936 1 00:55:34,29 00:23:17,85
194 21 KREJSA Ivan Cykloklub Stará Ves 34 E 1950 1 00:55:58,64 00:23:42,20
195 168 SCHWANOVÁ Hana ACS DRAK Vrbno 9 V 1972 1 01:00:26,43 00:28:09,99

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 139 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM D 1963 0 1 kolo
DNS 233 TANČOUZ Ondra CK Kramolín B 1985 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.