Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

LifeInLine Tour 2019 World Inline Cup Ostrava - MUŽI - World Inline Cup

Datum pořádání od 15.06.2019 08:00 do 15.06.2019 15:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:04 hod

Vzdálenost (km)33,55
Počet kol11
Počet závodníků78
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 43 RIJHNEN Felix GER Powerslide 1 1990 11 00:50:42
2 227 PEULA Patxi ESP VITORIA-GASTEIZ INTERNATIONAL TEAM 1 m39 1988 11 00:52:37 00:01:55
3 173 BASTIDAS Alexander VEN WIC Single Athlete 2 m39 1983 11 00:52:38 00:01:56
4 30 ULREICH Jakob AUT Tempish International Team 2 1990 11 00:53:28 00:02:45
5 31 KROMOSER Christian AUT Tempish International Team 3 1993 11 00:53:59 00:03:17
6 228 HEREDIA Barba ESP VITORIA-GASTEIZ INTERNATIONAL TEAM 1 h17 2001 11 00:54:00 00:03:17
7 36 BIGHIN Andrea ITA CastellonSpain Signpost Marathon 3 m39 1982 11 00:54:00 00:03:17
8 99 ZNOTINS Reinis LVA Powerslide - Laimite 4 1997 11 00:54:00 00:03:17
9 52 MISHRA Amitesh IND FR-Racing 5 1999 11 00:54:00 00:03:17
10 35 TORRES Centelles ESP CastellonSpain Signpost Marathon 6 2000 11 00:54:00 00:03:18
11 220 PROKOP Michal CZE Czech National Team 7 1996 11 00:54:00 00:03:18
12 204 ERDŐS Dávid HUN WIC Single Athlete 8 1999 11 00:54:04 00:03:22
13 221 BOHUMSKY Tomas CZE Czech National Team 2 h17 2001 11 00:57:04 00:06:22
14 230 SÁNCHEZ del ESP VITORIA-GASTEIZ INTERNATIONAL TEAM 4 m39 1989 11 00:57:05 00:06:22
15 229 OJUEL Herreros ESP VITORIA-GASTEIZ INTERNATIONAL TEAM 9 1995 11 00:57:06 00:06:24
16 226 DAMARATSKI Egor BLR Belarus 10 2000 11 00:57:09 00:06:26
17 209 CHOJNACKI Bartosz POL Media Greztion - Mapei Bladeville 11 1992 11 00:58:03 00:07:21
18 197 SUCHÝ Ondřej CZE Tempish Heartbeat Team 5 m39 1988 11 00:58:03 00:07:21
19 98 REINSONS Sandis LVA Riga 3 h17 2001 11 00:58:03 00:07:21
20 234 GAPON Uladislau BLR Belarus 12 2000 11 00:58:04 00:07:21
21 192 PTÁČNÍK Tomáš CZE Legal Sport Ptáčník 6 m39 1986 11 00:58:04 00:07:22
22 194 SOLGA Mateusz POL AZS AWF Katowice 7 m39 1988 11 00:58:04 00:07:22
23 44 SYMONENKO Oleksandr UKR 1 m59 1968 11 00:58:06 00:07:23
24 214 SOCHR Tadeáš CZE KSBM Praha 13 1998 11 00:58:06 00:07:23
25 215 LABUZ Martin CZE TEMPISH Heartbeat inline z.s. 2 m59 1969 11 00:58:07 00:07:25
26 100 BITENIEKS Lauris LVA Powerslide-Laimite 8 m39 1980 11 00:58:07 00:07:25
27 182 HASTÍK Kamil CZE IN-LINE VESELÍ 1 m49 1977 11 00:58:08 00:07:26
28 25 SHCHERBA Daniel UKR 4 h17 2002 11 00:58:10 00:07:28
29 94 JELÍNEK Jan CZE LUIGINO.cz 5 h17 2001 11 01:00:36 00:09:53
30 24 GUK Artur UKR WIC Single Athlete 14 2000 11 01:00:36 00:09:53
31 55 ZEZULA Filip CZE 2 m49 1977 11 01:00:38 00:09:56
32 199 GĄDEK Wojciech POL Silesia Skating 3 m49 1971 11 01:00:44 00:10:02
33 183 ČIČMANEK Dušan SVK i-riders.sk 9 m39 1982 11 01:00:49 00:10:06
34 161 PULDA Václav CZE KSB Liberec 3 m59 1969 11 01:01:23 00:10:41
35 86 MININ Sergei BLR Rollersport.net 10 m39 1983 11 01:02:14 00:11:31
36 41 HALJAK Antti EST WIC Single Athlete 4 m49 1978 11 01:02:14 00:11:31
37 196 CHOJNACKI Mateusz POL UKS Zwolen Team 15 1998 11 01:02:15 00:11:32
38 219 ČUNEK Jiří CZE 11 m39 1987 11 01:02:25 00:11:43
39 201 ROJ Janusz POL Silesia Skating 5 m49 1976 11 01:02:32 00:11:49
40 195 GAWEL Rafau POL AZS AWF Katowice 16 1991 11 01:02:41 00:11:59
41 190 FOMICHOV Andrii UKR Professional League Speed-skating Ukraine (PLSU) 6 h17 2002 11 01:02:59 00:12:16
42 29 TULIANKIN Denys UKR WIC Single Athlete 12 m39 1989 11 01:05:19 00:14:37
43 217 ČERNOCH Jaroslav CZE 7 h17 2002 11 01:06:45 00:16:02
44 95 GAJDOŠ Jiří CZE LUIGINO.cz 13 m39 1987 11 01:07:08 00:16:26
45 188 NOWAK Tomasz POL Silesia Skating 4 m59 1966 11 01:07:08 00:16:26
46 38 ČESNIK Rajko SVN Rolerski klub Ljubljana 5 m59 1967 11 01:07:13 00:16:31
47 211 PRONOBIS Mateusz POL Silesia Skating 14 m39 1982 11 01:07:25 00:16:42
48 116 NÉMETH Silvestr CZE Tempish Inline Team 6 m59 1961 11 01:08:58 00:18:15
49 101 JANKOVSKIS Girts LVA BJC Laimite 6 m49 1970 11 01:09:41 00:18:59
50 223 ŠOLTIS Eugen SVK CSRCKošice04012 1 m60+ 1956 11 01:09:51 00:19:09
51 142 KOPEĆ Krzysztof POL Kksw Kraków 7 m49 1975 11 01:09:52 00:19:10
52 1 SELIVANOV Fedor RUS Uskate 15 m39 1985 11 01:09:54 00:19:12
53 218 SYREK Tomasz POL 8 m49 1970 11 01:09:55 00:19:12
54 168 ZIOŁO Jarosław POL Silesie Skating 7 m59 1968 11 01:10:12 00:19:30
55 160 HEIDENFELDER Heinz GER ATSV Ternitz 2 m60+ 1959 11 01:11:31 00:20:49
56 205 SCHOLZ Lukáš CZE Powerslide 16 m39 1988 11 01:13:29 00:22:47
57 191 SYLWESTER Dayka POL 9 m49 1975 11 01:14:04 00:23:22
58 181 KŘÍŽ Jiří CZE Bruslárna.cz 3 m60+ 1953 11 01:14:04 00:23:22
59 3 MORGALLA Jerzy POL 10 m49 1970 11 01:14:16 00:23:33
60 193 ZOREMBA Jan POL AZS AWF Katowice 4 m60+ 1953 11 01:15:24 00:24:42
61 145 VRÁBEL Marián SVK Žabiačik Žilina 17 m39 1980 11 01:19:12 00:28:29
62 73 KIRILENKO Dmitriy UKR Roller Sparta Club 11 m49 1977 11 01:23:39 00:32:57
63 198 ZDZIEBKO Artur POL Amator 12 m49 1970 11 01:24:12 00:33:30
64 235 GRUSZKA Jakub POL 18 m39 1984 11 01:24:27 00:33:45
65 169 VADINSKÝ Pavel CZE Opava 8 m59 1969 11 01:24:32 00:33:50
66 213 GRZEDZINSKI Bartlomiej POL Silesia Skating 13 m49 1975 11 01:25:20 00:34:38
67 163 HAVELKA Jan CZE Bakov n/Jizerou 5 m60+ 1951 11 01:26:37 00:35:54
68 236 JADRNÍČEK Petr CZE Pedro Poruba 6 m60+ 1957 11 01:26:55 00:36:13
69 184 JEŘÁBEK Kamil CZE Ostrava 14 m49 1976 11 01:27:38 00:36:55
70 172 BEŠŤÁK Jaromír CZE 7 m60+ 1959 11 01:29:57 00:39:15
71 178 BOHÁČ Jiří CZE BehejBrno.com 8 m60+ 1954 11 01:30:35 00:39:53
72 216 KAŇOVSKÝ Josef CZE Kvarteto+ 9 m60+ 1949 11 01:39:28 00:48:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 138 BURYAN Petr CZE m39 1980 0 11 kol
DNF 171 JAMBOR Michal CZE LUIGINO.cz m49 1976
DNF 174 TONIAK Filip POL Silesia Skating 1992
DNF 180 WALDHERR Martin CZE ATSV Ternitz m49 1976
DNF 187 ŠVRČEK Rostislav CZE Tempish Heartbeat Inline m39 1984
DNF 37 ODLAZEK Miran SVN Rolerski klub Ljubljana m59 1962

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
20.05.2023 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.