Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

LifeInLine Tour 2019 World Inline Cup Ostrava - 10 km

Datum pořádání od 15.06.2019 08:00 do 15.06.2019 15:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)9,15
Počet kol3
Počet závodníků72
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 23 VODZIANITSKI Ivan BLR Stayer Minsk 1 h17 2002 3 00:15:35
2 22 SHTYRKHUNOU Vladzislau BLR Olympiyets 1 h15 2004 3 00:15:36 00:00:01
3 69 HERMAN Andrei BLR Stayer Minsk 2 h17 2002 3 00:15:37 00:00:01
4 153 HOŘÁK Jan CZE BZK Praha 1 h13 2005 3 00:15:37 00:00:01
5 154 ZÍKA Jaroslav CZE ISC Praha 1 m59 1964 3 00:15:37 00:00:01
6 80 KOVAŘÍK Luděk CZE Bruslárna.cz 1 m49 1973 3 00:15:37 00:00:02
7 166 ŠAJER Vít CZE Bruslárna.cz 1 m39 1988 3 00:15:38 00:00:03
8 161 PULDA Václav CZE KSB Liberec 2 m59 1969 3 00:15:39 00:00:04
9 60 JANKOVSKA Laura LVA BJC Laimite 1 d13 2005 3 00:15:41 00:00:05
10 125 KOŚCIELNIAK Wojciech POL 3 h17 2001 3 00:15:42 00:00:06
11 155 PRAŽMA Miroslav CZE ISC Praha 1 _ 1992 3 00:15:43 00:00:07
12 47 REPETSKA Svitlana UKR SAM Racing Team 1 d15 2004 3 00:15:46 00:00:10
13 129 BROKL Michal CZE RK Skuteč 2 h15 2004 3 00:15:51 00:00:15
14 95 GAJDOŠ Jiří CZE LUIGINO.cz 2 m39 1987 3 00:15:52 00:00:16
15 138 BURYAN Petr CZE 3 m39 1980 3 00:16:58 00:01:22
16 81 KOVAŘÍK Jakub CZE Bruslárna.cz 2 h13 2006 3 00:16:59 00:01:24
17 61 SNIKERE Patricija LVA Powerslide-Laimite 2 d15 2004 3 00:17:03 00:01:27
18 56 KUCINA Ance LVA ASI 2 d13 2005 3 00:17:03 00:01:27
19 54 NOVÁČEK Ondřej CZE Bruslarna.cz 3 h13 2006 3 00:17:04 00:01:28
20 93 JELÍNEK Jakub CZE LUIGINO.cz 4 h13 2006 3 00:17:05 00:01:29
21 58 KRASTINŠ Kaspars LVA ASI 4 m39 1989 3 00:17:05 00:01:29
22 131 ROZSYPAL Lukáš CZE RK Skuteč 3 h15 2003 3 00:17:06 00:01:30
23 149 HRINKO Michal SVK CSC Košice 4 h15 2003 3 00:17:09 00:01:33
24 116 NÉMETH Silvestr CZE Tempish Inline Team 3 m59 1961 3 00:17:11 00:01:35
25 109 UHERKA Marian CZE SSC Otrokovice 2 _ 1999 3 00:17:11 00:01:35
26 143 SYREK Tomasz POL 2 m49 1970 3 00:17:12 00:01:36
27 118 VENCLÍK Jaroslav CZE Praha 3 m49 1976 3 00:17:21 00:01:45
28 115 HLOUŠEK Šimon CZE LUIGINO.cz 5 h15 2004 3 00:17:22 00:01:46
29 112 MALÝ Jan CZE TIPA.eu 4 m49 1972 3 00:17:56 00:02:20
30 122 FACKENBERGOVÁ Eliška CZE RK Skuteč 3 d13 2006 3 00:18:44 00:03:08
31 150 SAUER Zdeněk CZE Tempish Inline Team 4 m59 1964 3 00:18:47 00:03:12
32 152 VÁLEK Prokop CZE 4 h17 2002 3 00:18:48 00:03:12
33 127 KOŚCIELNIAK Witold POL KKSW KRAK 5 m59 1966 3 00:18:52 00:03:16
34 92 LINHARTOVÁ Klára CZE In-line akadenie 4 d13 2005 3 00:18:52 00:03:16
35 57 HAMITOVA Rita LVA ASI 1 z39 1985 3 00:18:53 00:03:17
36 140 PIEJKO Pawel POL DESTINATION UNKNOWN 5 m49 1974 3 00:18:53 00:03:17
37 141 SOBIERAJ Wojciech POL KKSW KRAK Rollerblade 6 m49 1971 3 00:18:53 00:03:18
38 145 VRÁBEL Marián SVK Žabiačik Žilina 5 m39 1980 3 00:19:07 00:03:31
39 111 KUSYN Michal CZE LUIGINO.cz 7 m49 1972 3 00:19:15 00:03:39
40 110 ŠICO Roman CZE LUIGINO.cz 6 m59 1964 3 00:19:27 00:03:52
41 48 OLEKSANDR Dykun UKR SAM Racing Team 5 h13 2005 3 00:20:03 00:04:28
42 88 KUŠ Radim CZE LUIGINO.cz 8 m49 1975 3 00:20:04 00:04:29
43 4 YUSHKEVICH Yauheni BLR 6 m39 1986 3 00:20:27 00:04:51
44 62 SNIKERE Gunita LVA BJC Laimite 1 z49 1978 3 00:20:29 00:04:54
45 159 ZELENKA Lukáš CZE 7 m39 1984 3 00:20:30 00:04:54
46 162 BUČEK Pavel CZE Ostrava 8 m39 1983 3 00:20:30 00:04:54
47 26 ČURA Marián CZE LUIGINO.cz 9 m49 1971 3 00:20:34 00:04:59
48 165 RAJSKÝ Lumír CZE IN-LINE VESELÍ 10 m49 1973 3 00:21:01 00:05:25
49 139 CYRANKA-PYTLIK Agnieszka CZE 2 z39 1986 3 00:21:10 00:05:35
50 123 POPOVA Galyna UKR 1 z59 1960 3 00:21:11 00:05:35
51 156 RAŠŤÁK Roman CZE LUIGINO.cz 11 m49 1977 3 00:21:28 00:05:52
52 157 MALEČÍKOVÁ Jaroslava CZE 2 z49 1972 3 00:21:37 00:06:01
53 107 GEBAUEROVÁ Kateřina CZE LUIGINO.cz 5 d13 2005 3 00:22:00 00:06:24
54 164 HAVLÍČEK Zdeněk CZE 9 m39 1982 3 00:22:18 00:06:42
55 167 KONEČNÝ Martin CZE Ostrava Poruha :-) 10 m39 1989 3 00:22:18 00:06:42
56 114 HLOUŠKOVÁ Alena CZE 3 z49 1976 3 00:22:21 00:06:45
57 128 DOSTÁLOVÁ Leona CZE RK Skuteč 3 d15 2003 3 00:23:16 00:07:40
58 28 ČUROVÁ Katarína CZE LUIGINO.cz 6 d13 2005 3 00:23:26 00:07:50
59 27 ČUROVÁ Kateřina CZE LUIGINO.cz 4 z49 1977 3 00:23:27 00:07:51
60 158 HEIDENFELDER Christine AUT ATSV Ternitz 1 z60+ 1957 3 00:23:39 00:08:04
61 151 KREMSEROVÁ Hana CZE LUIGINO.cz 7 d13 2005 3 00:23:42 00:08:06
62 144 SLÍVOVÁ Adéla CZE 8 d13 2005 3 00:24:33 00:08:57
63 135 PÁRTLOVÁ Lucie CZE LUIGINO.cz 1 d17 2001 3 00:24:51 00:09:15
64 146 NEUMAN Jiří CZE 1 m60+ 1958 3 00:25:09 00:09:33
65 148 MALUCHOVÁ Hana CZE LUIGINO.cz 2 d17 2002 3 00:25:58 00:10:23
66 77 TOMČO Kristián SVK CSC Košice 6 h13 2006 3 00:29:28 00:13:52
67 14 GRIGORIEWA Alena BLR Proskating Minsk 5 z49 1978 3 00:30:44 00:15:08
68 6 VOITOVA Olga RUS Proskating 3 z39 1984 3 00:30:44 00:15:09
69 17 PISHCHALA Katsiaryna BLR 4 z39 1985 3 00:30:44 00:15:09

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 SHYNKEVICH Sviatlana BLR PROSKATING FITNES z49 1976
DNF 12 ALENA Shabayeva CZE z49 1979
DNF 130 NERAD Tomáš CZE Inline Akademie m49 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
20.05.2023 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.