Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

33. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2019 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 29.06.2019 08:00 do 29.06.2019 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 12:08 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)51,50
Počet kol5
Počet závodníků106
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 78 ZADÁK Karel TRIEXPERT MILT racing team 1 M(40-49) 1978 3 01:55:40
2 97 WAINER Jan OMT 2 M(40-49) 1976 3 02:02:13 00:06:33
3 145 PLOC Jaroslav SK Kola Víšek 1 M(30-39) 1984 3 02:05:16 00:09:36
4 3 HRADIL Pavel TITAN Trilife 1 M(20-29) 1998 3 02:06:18 00:10:37
5 73 SCHOVAL František TRIEXPERT MILT racing team 2 M(30-39) 1988 3 02:07:20 00:11:40
6 106 KLEIBL Martin Atletický klub Kuřim, z.s. 3 M(40-49) 1973 3 02:10:23 00:14:43
7 56 WALTER Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 2 M(20-29) 1992 3 02:11:12 00:15:32
8 66 KUČERA Jan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1981 3 02:11:33 00:15:53
9 4 PÁRAL Marek SK TRI CykloChlubna 3 M(20-29) 1996 3 02:13:21 00:17:40
10 22 RŮŽIČKA Jakub Triatlon Team Chrudim 1 Jun(18-19) 2000 3 02:16:04 00:20:24
11 140 ZELENÝ Radek MST Jihlava 4 M(30-39) 1981 3 02:16:45 00:21:05
12 124 KAŠPÁREK Pavel OMT 1 M(50-59) 1961 3 02:17:09 00:21:29
13 80 NESRSTA Michal 2Bwinner 5 M(30-39) 1981 3 02:17:27 00:21:47
14 138 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 4 M(20-29) 1991 3 02:18:13 00:22:32
15 139 VESELÁ Petra MST Jihlava 1 Ž(30-39) 1989 3 02:18:18 00:22:38
16 122 JUŘIČKA Jiří 4 M(40-49) 1976 3 02:18:37 00:22:57
17 147 PLUNDRÁK David RSFK 6 M(30-39) 1988 3 02:18:53 00:23:13
18 55 MRÁZ Miroslav 7 M(30-39) 1988 3 02:19:03 00:23:23
19 156 VRBA Ondřej TJSS 8 M(30-39) 1984 3 02:19:16 00:23:36
20 111 TŮMOVÁ Tereza 1 Ž(20-29) 1995 3 02:19:28 00:23:48
21 18 FOUKAL Libor 5 M(40-49) 1977 3 02:20:01 00:24:21
22 135 SLEZÁK Pavel MST Jihlava 9 M(30-39) 1986 3 02:20:17 00:24:37
23 146 FANTUROVÁ Lenka VSK FTVS Praha 1 Ž(40-49) 1978 3 02:20:41 00:25:01
24 6 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 5 M(20-29) 1998 3 02:21:51 00:26:11
25 72 BARTÍK David MST Jihlava 10 M(30-39) 1980 3 02:21:53 00:26:13
26 113 NOVÁK Roman TJ Lokomotiva Nymburk 6 M(40-49) 1974 3 02:22:18 00:26:38
27 142 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 11 M(30-39) 1981 3 02:22:56 00:27:16
28 128 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 7 M(40-49) 1977 3 02:23:49 00:28:09
29 160 HROMÁDKA Ondřej 6 M(20-29) 1990 3 02:23:55 00:28:15
30 82 LIPENSKÝ Martin FORT SMC Ústí n. Orl. 2 M(50-59) 1969 3 02:24:15 00:28:34
31 119 DRAGOLOV Daniel 3 M(50-59) 1967 3 02:24:17 00:28:36
32 50 KROUPA Štěpán Café racers 8 M(40-49) 1975 3 02:25:16 00:29:36
33 125 KRUTÍLEK Marek TT Pardubice 4 M(50-59) 1965 3 02:26:19 00:30:39
34 67 REJDA Jan OMT 9 M(40-49) 1970 3 02:26:35 00:30:55
35 29 ŠTĚPÁN Vladimír 10 M(40-49) 1971 3 02:26:42 00:31:02
36 155 JOZA Vojtěch Sokol Vitín 12 M(30-39) 1983 3 02:26:58 00:31:18
37 30 VIKI Jan Kalda team 13 M(30-39) 1988 3 02:27:49 00:32:09
38 152 KRATOCHVÍLOVÁ Lucie OMT 2 Ž(20-29) 1995 3 02:28:29 00:32:49
39 131 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 11 M(40-49) 1978 3 02:29:11 00:33:30
40 149 LAPEŠ Jaromír 12 M(40-49) 1976 3 02:29:41 00:34:01
41 101 VAVÁK Libor BK Sadská 5 M(50-59) 1965 3 02:29:51 00:34:11
42 69 MUŽÁTKO Pavel 43 VPR Chrudim 14 M(30-39) 1989 3 02:30:16 00:34:36
43 70 SCHEUER Jan Lanškroun 6 M(50-59) 1966 3 02:30:59 00:35:18
44 75 PRINZ Jiří 13 M(40-49) 1971 3 02:31:03 00:35:23
45 137 KOVAŘÍK Jan 15 M(30-39) 1981 3 02:31:31 00:35:51
46 118 NOVOTNÝ Vojtěch L.A.W. Triklub Hradec Králové 16 M(30-39) 1987 3 02:31:59 00:36:18
47 108 BORKOVEC Luděk 17 M(30-39) 1985 3 02:32:03 00:36:23
48 17 ŠŤASTA Libor REGA team 7 M(50-59) 1966 3 02:32:09 00:36:29
49 40 MALÍKOVÁ Martina Mountaintime team 3 Ž(20-29) 1991 3 02:32:11 00:36:31
50 52 RŮŽIČKA Karel 7 M(20-29) 1996 3 02:32:26 00:36:45
51 116 HANUŠ Petr Chládek a Tintěra Pardubice 8 M(50-59) 1964 3 02:33:04 00:37:23
52 129 ZÁMEČNÍK Ondřej 14 M(40-49) 1979 3 02:33:49 00:38:09
53 110 UHLÍŘ Dalibor AT&T 18 M(30-39) 1980 3 02:34:11 00:38:31
54 53 STUDENÝ Martin 19 M(30-39) 1989 3 02:34:16 00:38:35
55 26 JANČÍK David Individualni 15 M(40-49) 1971 3 02:35:58 00:40:18
56 34 ŠLAICHRT Matěj Triathlon Team Chrudim 20 M(30-39) 1988 3 02:36:16 00:40:36
57 127 MAREK Michal 16 M(40-49) 1978 3 02:36:33 00:40:53
58 41 PILC Daniel TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 8 M(20-29) 1998 3 02:37:12 00:41:32
59 98 POŘÍZEK Libor Český běžecký klub 17 M(40-49) 1972 3 02:37:17 00:41:37
60 81 HEJLOVÁ Karolína TRIEXPERT MILT racing team 4 Ž(20-29) 1994 3 02:39:18 00:43:38
61 154 ŠKARKA Daniel SK Termit 18 M(40-49) 1978 3 02:39:28 00:43:48
62 100 SOBOTKA Petr 19 M(40-49) 1976 3 02:40:05 00:44:25
63 151 KRATOCHVÍL Ladislav TJ BIŽU JBC 20 M(40-49) 1970 3 02:40:23 00:44:42
64 44 KOLAŘÍK Ondřej 21 M(30-39) 1982 3 02:41:12 00:45:32
65 28 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka KONRAD TOOLS TEAM 5 Ž(20-29) 1993 3 02:41:12 00:45:32
66 77 STÁRA František Gymnasťáci 22 M(30-39) 1989 3 02:41:36 00:45:56
67 51 ŽITNÝ Karel 21 M(40-49) 1975 3 02:42:30 00:46:50
68 1 NAVRÁTIL Václav 9 M(50-59) 1966 3 02:42:53 00:47:13
69 126 KŘIVÁNEK Filip 9 M(20-29) 1991 3 02:43:13 00:47:33
70 76 TOMKA Adam Gymnasťáci 10 M(20-29) 1991 3 02:43:37 00:47:57
71 150 NOVOTNÝ Petr Jedovnice 23 M(30-39) 1982 3 02:43:41 00:48:00
72 133 VYROUBAL Michal 10 M(50-59) 1968 3 02:43:43 00:48:02
73 162 POLÁŠEK Vít 22 M(40-49) 1976 3 02:43:49 00:48:09
74 64 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 11 M(50-59) 1966 3 02:43:52 00:48:12
75 115 VINOPAL Jiří SK TRI CykloChlubna 23 M(40-49) 1978 3 02:43:59 00:48:19
76 132 HERAN Robert 24 M(40-49) 1978 3 02:44:07 00:48:27
77 83 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 02:44:10 00:48:30
78 112 BRABCOVÁ Milada TJ Spartak Třebíč 2 Ž(40-49) 1975 3 02:44:55 00:49:15
79 163 ŠKARKA René SK Termit 25 M(40-49) 1976 3 02:45:44 00:50:04
80 37 VÁCHOVÁ Petra 3 Ž(40-49) 1973 3 02:47:45 00:52:05
81 96 KALINA Martin 11 M(20-29) 1993 3 02:48:01 00:52:21
82 9 MAŠEK Daniel SK TRI CykloChlubna 26 M(40-49) 1974 3 02:48:22 00:52:42
83 103 SCHWARZ Daniel 27 M(40-49) 1977 3 02:49:38 00:53:58
84 134 KRUML Tomáš 12 M(50-59) 1966 3 02:50:29 00:54:49
85 20 POLÍVKOVÁ Katka SK TRI CykloChlubna 4 Ž(40-49) 1975 3 02:50:58 00:55:17
86 120 ŠŮS Jaroslav NOVIS TK Praha 13 M(50-59) 1965 3 02:51:31 00:55:51
87 148 KÁŇA Jiří 24 M(30-39) 1988 3 02:52:58 00:57:18
88 153 ŠIMKOVÁ Pavlína 5 Ž(40-49) 1976 3 02:53:07 00:57:27
89 74 ŠIRŮČEK Jaromír Labe TRI club 14 M(50-59) 1962 3 02:53:40 00:58:00
90 59 KESNER Radek Borjomi Racing Team 28 M(40-49) 1970 3 02:53:58 00:58:18
91 109 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 2 M(60+) 1947 3 02:54:41 00:59:01
92 23 VRAŠTIL Miroslav Olomouc 3 M(60+) 1951 3 02:57:27 01:01:47
93 114 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 15 M(50-59) 1961 3 03:00:26 01:04:46
94 121 HLADNÝ Marek 29 M(40-49) 1972 3 03:00:54 01:05:14
95 93 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 Ž(40-49) 1976 3 03:01:51 01:06:11
96 47 KALÁB Miloš TTC Brno 4 M(60+) 1950 3 03:02:25 01:06:45
97 123 JUŘÍČKOVÁ Kamila 7 Ž(40-49) 1977 3 03:03:10 01:07:30
98 60 DAVID Václav Smiřice 30 M(40-49) 1974 3 03:04:13 01:08:33
99 38 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 5 M(60+) 1958 3 03:04:32 01:08:52
100 49 MECL Karel Triathlon Hodonín 16 M(50-59) 1963 3 03:05:00 01:09:20
101 32 ČERNÁ Petra 3D Fitness Race team 8 Ž(40-49) 1977 3 03:07:20 01:11:40
102 48 ROMŽOVÁ Marianna TRIEXPERT MILT racing team 2 Ž(30-39) 1980 3 03:09:32 01:13:52
103 35 DUNDÁČKOVÁ Zuzana Triathlon Team Chrudim 3 Ž(30-39) 1982 3 03:11:31 01:15:50
104 141 ČELOUD Patrik 25 M(30-39) 1989 3 03:16:19 01:20:39

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 2 VÁCLAVÍK Filip TITAN Trilife M(20-29) 1995
DNF 45 MRKVIČKA Robert M(40-49) 1971

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.