Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Osecký triatlon 2019 - Jednotlivci

Datum pořádání od 29.06.2019 10:00 do 29.06.2019 18:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek, David Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)26,65
Počet kol5
Počet závodníků115
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 CÍVELA Petr Bez klubové příslušnosti 1 M(20-29) 1992 5 01:10:13
2 56 ŠKODA Václav AD team 1 M(16-17) 2002 5 01:12:56 00:02:43
3 90 LUŽNÝ Filip KILPI RACING TEAM 2 M(20-29) 1992 5 01:13:17 00:03:03
4 113 JÍLEK David TITAN Trilife 1 M(30-39) 1987 5 01:13:32 00:03:19
5 115 VESELSKÝ Petr Aspot 3 M(20-29) 1994 5 01:13:59 00:03:46
6 4 HANSLIAN filip Mountaintime team 2 M(30-39) 1987 5 01:14:11 00:03:57
7 67 BOČEK Jakub Novatop Lapierre 3 M(30-39) 1987 5 01:14:32 00:04:19
8 100 KNÁVA Martin Los Rapidos 1 M(40-49) 1970 5 01:14:42 00:04:29
9 66 SVOBODA Marek AD team 4 M(20-29) 1995 5 01:15:21 00:05:08
10 94 BEŇA Marek ZAPRO Team 2 M(40-49) 1976 5 01:15:44 00:05:31
11 80 ZEMAN Marek Ostrava 4 M(30-39) 1987 5 01:16:06 00:05:52
12 19 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 5 M(20-29) 1990 5 01:16:42 00:06:28
13 109 LANGER Martin HOOLBIKE.CZ Olomouc 5 M(30-39) 1984 5 01:16:55 00:06:42
14 17 PLUHAŘ David Konrad Tools team Brno 2 M(16-17) 2003 5 01:17:09 00:06:56
15 60 HÝZL Jaroslav AD team 1 M(50-59) 1969 5 01:17:18 00:07:05
16 106 DOHNAL Petr ZAPRO Team 6 M(30-39) 1981 5 01:17:27 00:07:13
17 43 ROHÁČEK Jan XCS.CZ 7 M(30-39) 1982 5 01:17:38 00:07:25
18 42 ŽEMLA Pavel Lhoťáci 8 M(30-39) 1989 5 01:17:46 00:07:33
19 101 HAJZLER Jan Vsetín 9 M(30-39) 1982 5 01:17:58 00:07:45
20 114 HOŠEK Václav Aspot 10 M(30-39) 1987 5 01:18:36 00:08:23
21 59 SCHMIDT Milan TEFI-TEX 11 M(30-39) 1985 5 01:18:55 00:08:41
22 55 ŠKODA Václav AD team 3 M(40-49) 1974 5 01:19:03 00:08:50
23 7 MIKLIŠOVÁ Lucie TITAN Trilife 1 Z(16-17) 2002 5 01:19:06 00:08:53
24 97 VOŠICKÝ Pavel DAMA Sport Šumperk 4 M(40-49) 1975 5 01:19:10 00:08:57
25 63 SKŘEČEK Aleš AD team 5 M(40-49) 1974 5 01:19:17 00:09:04
26 3 PAVLÍK Miroslav team MOUNTAINTIME 2 M(50-59) 1964 5 01:19:34 00:09:21
27 74 REGEC Vojtěch UP Olomouc 12 M(30-39) 1982 5 01:19:50 00:09:36
28 95 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 6 M(40-49) 1972 5 01:19:57 00:09:44
29 53 SOJKA Josef ZAPRO Team 13 M(30-39) 1987 5 01:20:08 00:09:54
30 54 NAVRÁTIL Jakub AD team 6 M(20-29) 1991 5 01:20:34 00:10:21
31 112 KRUPIČKA David TITAN 7 M(40-49) 1977 5 01:20:41 00:10:28
32 81 POLÁK Radek AD team 8 M(40-49) 1979 5 01:20:48 00:10:34
33 99 FOJT Robert Labe TRI club 9 M(40-49) 1976 5 01:20:59 00:10:46
34 78 AMBRUS Peter i-riders 14 M(30-39) 1983 5 01:21:08 00:10:55
35 110 ANDERLOVÁ Adéla TITAN Trilife 2 Z(16-17) 2002 5 01:21:09 00:10:56
36 47 HORÁK Pavel Krčmaň 7 M(20-29) 1995 5 01:21:26 00:11:13
37 33 RÖSSLER Jakub AD team 8 M(20-29) 1999 5 01:21:38 00:11:25
38 86 ŠČERBA Marek Mountaintime team 3 M(50-59) 1969 5 01:21:46 00:11:32
39 26 ŠUSTR Jiří TITAN TRILIFE 15 M(30-39) 1980 5 01:21:49 00:11:36
40 77 AMBRUSOVÁ Diana Pro-cycling 1 Z(30-39) 1981 5 01:22:36 00:12:23
41 79 URBAN Jan nh-osek 9 M(20-29) 1999 5 01:23:15 00:13:01
42 70 ZLÁMAL Jiří TitanTrilife 16 M(30-39) 1988 5 01:23:48 00:13:34
43 51 VRONKA David TTC Olomouc 10 M(40-49) 1974 5 01:23:54 00:13:40
44 46 RICHTER David TOFIDO 11 M(40-49) 1977 5 01:23:59 00:13:46
45 98 DOUBRAVA Marek Kolšov 12 M(40-49) 1974 5 01:24:15 00:14:02
46 21 SÁS Ladislav Sk Vyhlídka Šternberk 13 M(40-49) 1972 5 01:25:29 00:15:16
47 69 MARENDIAK Peter ATT Žilina 17 M(30-39) 1980 5 01:25:29 00:15:16
48 107 DOHNAL Zdeněk ZAPRO Team 14 M(40-49) 1979 5 01:26:13 00:15:59
49 111 ANDERLOVÁ Monika TITAN Trilife 3 Z(16-17) 2002 5 01:26:59 00:16:46
50 34 SEDLAŘÍK David TITAN Trilife 3 M(16-17) 2003 5 01:26:59 00:16:46
51 57 OSTRČIL Tomáš AD team 15 M(40-49) 1975 5 01:27:07 00:16:53
52 38 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov individuální 16 M(40-49) 1977 5 01:27:51 00:17:38
53 68 BENEŠ Daniel Team Cinelli 18 M(30-39) 1981 5 01:28:02 00:17:49
54 25 VAŠÍŘOVÁ Šárka TITAN Trilife 1 Z(40-49) 1979 5 01:28:10 00:17:57
55 27 STRNADEL Petr Kunst 19 M(30-39) 1983 5 01:28:30 00:18:17
56 32 TRUBELÍK Jiří Kroměříž 17 M(40-49) 1976 5 01:28:40 00:18:27
57 48 PAVELKA Tobi SK Oceláci Ostrava 4 M(16-17) 2004 5 01:29:12 00:18:59
58 92 BLÁHA Tomáš Hranice 20 M(30-39) 1986 5 01:29:35 00:19:22
59 5 VYSTRČIL Pavel TRINH 21 M(30-39) 1982 5 01:29:40 00:19:27
60 14 DOSTÁL Martin Konice 22 M(30-39) 1988 5 01:30:16 00:20:02
61 108 ANDERLE Jan SKP Šumperk 18 M(40-49) 1974 5 01:30:22 00:20:09
62 83 LOSERTOVA Alena ZAPRO Team 2 Z(30-39) 1988 5 01:30:29 00:20:15
63 71 BENEŠ Pavel Team Cinelli 23 M(30-39) 1986 5 01:30:44 00:20:31
64 93 ZDRAŽIL Jiří ZAS 19 M(40-49) 1978 5 01:30:49 00:20:36
65 24 ŽÁČEK Michal TITAN TRILIFE ZLÍN 20 M(40-49) 1970 5 01:30:54 00:20:41
66 10 JANKTO Petr AD TEAM - BODEJ.CZ 21 M(40-49) 1971 5 01:31:02 00:20:49
67 58 POKLUDA Ondřej Freerun Zlín 4 M(50-59) 1969 5 01:31:08 00:20:54
68 15 ŽARLOK Zdeněk SK Jiří team Ostrava 1 M(60+) 1958 5 01:31:16 00:21:03
69 84 MÍKA Radan uniploty.cz 22 M(40-49) 1977 5 01:31:36 00:21:23
70 45 KREJČÍ Ivo 3atlon Team Uničov 2 M(60+) 1957 5 01:32:18 00:22:05
71 65 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 5 M(50-59) 1960 5 01:33:12 00:22:59
72 13 VAŠÍČEK Milan Ricoh 6 M(50-59) 1962 5 01:33:22 00:23:08
73 22 HYJÁNEK Karel Kolokroužek Zlín 23 M(40-49) 1970 5 01:34:04 00:23:50
74 35 COUFALÍK Martin SporTeam Morkovice 24 M(40-49) 1976 5 01:34:04 00:23:51
75 96 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 25 M(40-49) 1978 5 01:34:08 00:23:55
76 73 KOPEČNÝ František Sokol Osek 7 M(50-59) 1962 5 01:34:10 00:23:57
77 103 HLAVICA Petr SK Oceláci Ostrava 26 M(40-49) 1975 5 01:34:52 00:24:38
78 30 KUČA Jiří SKI klub Hranice spolek 27 M(40-49) 1970 5 01:34:56 00:24:43
79 91 ROHELOVÁ Lucie Ateliér-R Olomouc 3 Z(30-39) 1987 5 01:35:01 00:24:48
80 23 KOVANDA Boris TITAN Trilife 8 M(50-59) 1967 5 01:35:04 00:24:51
81 72 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 9 M(50-59) 1968 5 01:35:09 00:24:55
82 50 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 10 M(50-59) 1965 5 01:35:56 00:25:43
83 12 VORÁČ David Prostějov 10 M(20-29) 1991 5 01:36:08 00:25:54
84 82 ŠVARCOVÁ Lucie AD team 4 Z(30-39) 1984 5 01:36:18 00:26:05
85 102 VYBÍRAL Honza 11 M(50-59) 1968 5 01:36:35 00:26:21
86 52 POLÍVKA Vladimír TTC Olomouc 12 M(50-59) 1969 5 01:36:54 00:26:40
87 44 BARVENÍČEK Jan Není 1 M(18-19) 2001 5 01:37:07 00:26:54
88 37 KARSKÝ David No Team 28 M(40-49) 1974 5 01:37:30 00:27:16
89 87 SEKANINA Milan Fištróni 29 M(40-49) 1979 5 01:37:43 00:27:30
90 85 BLANÁRIK Dominik Skalica 30 M(40-49) 1977 5 01:38:15 00:28:02
91 31 VAIDA Jiří Olomouc 3 M(60+) 1956 5 01:38:24 00:28:11
92 8 ULMAN Martin Lidi z Baru 24 M(30-39) 1988 5 01:38:45 00:28:32
93 6 HÁZ Stanislav ZAPRO Team 31 M(40-49) 1972 5 01:39:04 00:28:51
94 62 KRIŠTOF Marek Rock Point Olomouc 32 M(40-49) 1977 5 01:39:11 00:28:57
95 11 DEDEK Martin - 13 M(50-59) 1967 5 01:39:23 00:29:09
96 76 BRANDÝS Roman Kolárna 14 M(50-59) 1963 5 01:39:23 00:29:10
97 49 KOLAŘÍKOVÁ Veronika 1 Z(20-29) 1996 5 01:41:06 00:30:53
98 16 MIKEŠ Martin Rokytnice 25 M(30-39) 1982 5 01:41:08 00:30:54
99 1 ZDRAHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 15 M(50-59) 1963 5 01:41:55 00:31:41
100 41 DOSTÁL Pavle DRACY 33 M(40-49) 1970 5 01:42:17 00:32:03
101 88 KONEČNÁ_KONEČNÝ Šašková DRACY 1 Štafeta 1908 5 01:43:39 00:33:25
102 18 BRÁZDA Miroslav N1NO ŠUTR TEAM 34 M(40-49) 1977 5 01:44:24 00:34:11
103 89 VESELSKÁ Renata Drahotuše 2 Z(20-29) 1990 5 01:46:09 00:35:56
104 28 PAGÁČOVÁ Irena TITAN Trilife 2 Z(40-49) 1974 5 01:46:32 00:36:19
105 61 ČÁSTEČKA Roman SDH Hrabůvka 35 M(40-49) 1973 5 01:48:46 00:38:33
106 36 KOLMANOVÁ Lenka Atomy Sport-club KM 5 Z(30-39) 1981 5 01:48:49 00:38:36
107 104 VRANÍKOVÁ Lenka VZS Ostrava 3 Z(40-49) 1972 5 01:50:46 00:40:33
108 64 GOČALTOVSKÁ Kateřina ROCKTECHNIK Triatlon 1 Z(50+) 1965 5 01:51:42 00:41:29
109 39 POLÁK Martin ASPOT Hulín 36 M(40-49) 1976 5 01:55:50 00:45:37
110 20 ZELINKA Petr SK Louky 16 M(50-59) 1961 5 01:58:04 00:47:51
111 40 ODSTRČILOVÁ_KLIMENTOVÁ Hana ASPOT Hulín 4 Z(40-49) 1976 5 02:03:25 00:53:12
112 9 GRACLÍKOVÁ Hanča Lidi z Baru 3 Z(20-29) 1990 5 02:03:51 00:53:37
113 75 NAVRÁTIL Václav FK Spartak Lipník nad Bečvou 4 M(60+) 1957 5 02:04:47 00:54:34
114 105 UŘINOVSKÝ Miroslav NH Osek 17 M(50-59) 1969 5 02:11:12 01:00:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 29 PAGÁČ Ondřej TITAN Trilife M(18-19) 2001

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.