Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

33. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2019 - Triatlon 700m,20km,5km

Datum pořádání od 23.06.2019 09:30 do 23.06.2019 16:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 11:30 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,70
Počet kol4
Počet závodníků97
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 38 STLOUKAL Štěpán ACT leraK Blansko 1 Jun(18-19) 2000 4 01:02:37
2 25 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 4 01:05:47 00:03:09
3 34 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(30-39) 1987 4 01:06:48 00:04:11
4 87 MRÁZ Miroslav 2 M(30-39) 1988 4 01:07:00 00:04:22
5 31 GREGORA Jan Individuální 2 Jun(18-19) 2000 4 01:07:28 00:04:50
6 28 KUČERA Jan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1981 4 01:07:44 00:05:06
7 16 KOLÁŘ Adam 4 M(30-39) 1989 4 01:08:06 00:05:28
8 97 POZDENKOV Michael 1 M(20-29) 1994 4 01:08:25 00:05:47
9 53 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M(40-49) 1977 4 01:09:02 00:06:24
10 49 ŠOLC Filip BARNEX SPORT 5 M(30-39) 1985 4 01:09:39 00:07:01
11 81 PLUNDRÁK David RSFK 6 M(30-39) 1988 4 01:09:54 00:07:17
12 26 DLABAJA Roman TITAN Trilife 3 M(40-49) 1970 4 01:10:00 00:07:22
13 86 TŮMOVÁ Tereza 1 Ž(20-29) 1995 4 01:10:05 00:07:27
14 95 HORYCH Antonín Litomyšl 4 M(40-49) 1976 4 01:10:06 00:07:28
15 91 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M(30-39) 1981 4 01:10:41 00:08:03
16 112 CHLUP Roman HMK Blansko 8 M(30-39) 1985 4 01:10:52 00:08:14
17 104 VLASAK Jakub Individual 9 M(30-39) 1984 4 01:11:05 00:08:27
18 17 BARBOŘÍK jan Individuální 10 M(30-39) 1983 4 01:11:26 00:08:49
19 78 HAJZLER Jan Vsetín 11 M(30-39) 1982 4 01:11:43 00:09:05
20 44 DRAGOLOV Daniel 1 M(50-59) 1967 4 01:11:49 00:09:11
21 106 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 12 M(30-39) 1981 4 01:12:03 00:09:26
22 4 FOUKAL Libor Individuální 5 M(40-49) 1977 4 01:12:05 00:09:27
23 105 VLASÁK Adam 13 M(30-39) 1984 4 01:12:39 00:10:01
24 75 VOJTEK Libor Individuální 14 M(30-39) 1984 4 01:12:48 00:10:10
25 8 ŠTĚPÁN Vladimír 6 M(40-49) 1971 4 01:13:17 00:10:39
26 66 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 15 M(30-39) 1985 4 01:13:26 00:10:48
27 59 UHLÍŘ Dalibor AT&T 16 M(30-39) 1980 4 01:13:51 00:11:13
28 69 ŠKVAŘIL Jan 7 M(40-49) 1973 4 01:14:06 00:11:28
29 6 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 8 M(40-49) 1974 4 01:14:28 00:11:50
30 45 PAVLOŇ Filip ELITE sport Boskovice 2 M(20-29) 1992 4 01:14:43 00:12:05
31 72 HRABOVSKÝ Petr RACERS 17 M(30-39) 1981 4 01:14:47 00:12:10
32 90 SCHEUER Jan 2 M(50-59) 1966 4 01:14:50 00:12:12
33 41 KNAP Zdeněk 3 M(20-29) 1991 4 01:14:55 00:12:17
34 96 MAXIAN Boris 4 M(20-29) 1991 4 01:15:02 00:12:25
35 76 VRONKA David TTC Olomouc 9 M(40-49) 1974 4 01:16:53 00:14:15
36 14 VIKI Jan Kalda team 18 M(30-39) 1988 4 01:17:36 00:14:58
37 39 MUSIL Václav Ski Klub Márovky 19 M(30-39) 1982 4 01:17:52 00:15:15
38 100 KRUPICA Tomáš ATK Šlapanice 1 Dci(16-17) 2003 4 01:18:19 00:15:41
39 102 NESPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS 10 M(40-49) 1975 4 01:18:19 00:15:42
40 2 DOŠEK Tomáš 20 M(30-39) 1987 4 01:18:32 00:15:55
41 35 UNZEITIG Lubomír 21 M(30-39) 1984 4 01:19:07 00:16:29
42 54 STUDENÝ Martin 22 M(30-39) 1989 4 01:19:13 00:16:35
43 99 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 11 M(40-49) 1976 4 01:19:30 00:16:53
44 27 KUBALČÍK Marek TITAN Trilife 12 M(40-49) 1970 4 01:19:46 00:17:08
45 70 ZICH Radek 23 M(30-39) 1984 4 01:19:47 00:17:10
46 93 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 24 M(30-39) 1988 4 01:20:30 00:17:52
47 50 KREJČÍŘ Lukáš 25 M(30-39) 1987 4 01:20:40 00:18:02
48 103 NOVOTNÝ Petr 26 M(30-39) 1982 4 01:21:01 00:18:23
49 43 PATÁK Jan TJ Sušice 27 M(30-39) 1989 4 01:21:28 00:18:50
50 88 KOTAS Martin 28 M(30-39) 1985 4 01:21:34 00:18:57
51 64 TYLICH Ladislav 5 M(20-29) 1992 4 01:21:43 00:19:05
52 48 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 1 Ž(30-39) 1988 4 01:21:59 00:19:22
53 71 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž(30-39) 1983 4 01:22:03 00:19:25
54 42 PELIKÁN Martin 29 M(30-39) 1984 4 01:22:28 00:19:50
55 73 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 3 M(50-59) 1966 4 01:22:42 00:20:04
56 94 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 4 M(50-59) 1969 4 01:23:02 00:20:24
57 5 KAKÁČOVÁ Jana ELITE sport Boskovice 1 Ž(40-49) 1971 4 01:23:08 00:20:30
58 82 SALAJ Jan Triatlon Prostějov 30 M(30-39) 1988 4 01:23:36 00:20:59
59 3 NAKLÁDAL Čestmír BIKE CLUB SVITAVY 5 M(50-59) 1964 4 01:24:02 00:21:25
60 40 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka KONRAD TOOLS TEAM 2 Ž(20-29) 1993 4 01:24:07 00:21:30
61 29 HYLÁKOVÁ Dana Individuální 1 Ž(50+) 1961 4 01:24:17 00:21:40
62 22 ŠIMUNEK Martin 6 M(50-59) 1966 4 01:24:19 00:21:41
63 111 KYZLINK Karel ASK TT Blansko 7 M(50-59) 1969 4 01:24:22 00:21:45
64 30 KROPÁČEK Jaroslav 13 M(40-49) 1970 4 01:24:38 00:22:01
65 7 KUBEN Jaroslav 14 M(40-49) 1976 4 01:24:43 00:22:05
66 89 NEMEC Roman RSFK 15 M(40-49) 1972 4 01:24:53 00:22:15
67 77 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 4 01:25:03 00:22:25
68 15 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 31 M(30-39) 1988 4 01:26:25 00:23:47
69 107 POLÁŠEK Vít 16 M(40-49) 1976 4 01:26:52 00:24:15
70 65 SCHWARZ Daniel RSFK IBA 17 M(40-49) 1977 4 01:27:08 00:24:31
71 32 POKORNÝ Jan Hasiči Brno 18 M(40-49) 1970 4 01:27:23 00:24:46
72 110 LAŠTŮVKA Zdeněk 32 M(30-39) 1989 4 01:27:30 00:24:52
73 62 NOVOTNÁ Lucie 2 Ž(40-49) 1975 4 01:27:55 00:25:17
74 108 RUŠŇÁK Milan 33 M(30-39) 1988 4 01:28:07 00:25:29
75 1 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 2 M(60+) 1959 4 01:28:12 00:25:35
76 10 KLIMEŠ Radek Botanka Running 19 M(40-49) 1973 4 01:28:27 00:25:49
77 56 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 3 M(60+) 1947 4 01:28:48 00:26:11
78 12 BUDIN Jan 20 M(40-49) 1971 4 01:29:29 00:26:51
79 80 ZAORAL Martin STS Chvojkovice-Brod 34 M(30-39) 1981 4 01:29:57 00:27:19
80 24 ŠIMUNEK Ondřej 6 M(20-29) 1997 4 01:30:10 00:27:32
81 92 ZOUHAR Zlatko 21 M(40-49) 1975 4 01:30:10 00:27:32
82 20 JÍLEK Radim 22 M(40-49) 1971 4 01:30:32 00:27:54
83 61 ČERNÝ Ondřej 35 M(30-39) 1980 4 01:31:13 00:28:35
84 84 DOLEŽEL Petr Triatlon Prostějov 36 M(30-39) 1987 4 01:31:27 00:28:50
85 47 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 4 M(60+) 1958 4 01:31:44 00:29:06
86 19 BÍNA Miroslav ALOHA Team 23 M(40-49) 1973 4 01:31:58 00:29:20
87 113 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 3 Ž(40-49) 1976 4 01:32:15 00:29:37
88 18 VRAŠTIL Miroslav Olomouc 5 M(60+) 1951 4 01:32:34 00:29:56
89 63 LUDVA Stanislav 7 M(20-29) 1993 4 01:33:01 00:30:24
90 98 POLACHOVÁ Lenka 3 Ž(30-39) 1986 4 01:34:12 00:31:35
91 74 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov LRS Vyškov 2 Ž(50+) 1967 4 01:34:38 00:32:01
92 60 HAVLŮ Igor 24 M(40-49) 1978 4 01:34:54 00:32:16
93 55 ROSENBREYEROVÁ Hana 3 Ž(50+) 1966 4 01:35:02 00:32:25
94 101 SVAČINA Luděk 8 M(50-59) 1964 4 01:38:00 00:35:23
95 13 BUDÍNOVÁ Jana Individuální 4 Ž(40-49) 1975 4 01:38:17 00:35:39
96 33 KALÁB Miloš TTC Brno 6 M(60+) 1950 4 01:38:34 00:35:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 58 OPLETAL Jan TRIATLON MORAVSKY KRAS M(20-29) 1994

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.