Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

33. KALÁB JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2019 - XTRAIL 700m,15km,5km

Datum pořádání od 20.07.2019 09:30 do 20.07.2019 17:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 13:30 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)20,70
Počet kol3
Počet závodníků100
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 34 STLOUKAL Štěpán ACT leraK Blansko 1 Jun(18-19) 2000 3 01:05:32
2 24 KOLÁŘ Adam 1 M(30-39) 1989 3 01:06:24 00:00:51
3 45 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 2 M(30-39) 1987 3 01:08:20 00:02:47
4 63 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(40-49) 1979 3 01:09:11 00:03:38
5 21 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 1 M(20-29) 1990 3 01:09:39 00:04:06
6 74 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M(40-49) 1977 3 01:10:04 00:04:31
7 22 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1984 3 01:10:24 00:04:52
8 19 DLABAJA Roman TITAN Trilife 3 M(40-49) 1970 3 01:11:21 00:05:48
9 33 TÁSLAR Marek Loko Trutnov 4 M(30-39) 1988 3 01:12:05 00:06:32
10 27 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 2 M(20-29) 1994 3 01:13:02 00:07:29
11 32 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1985 3 01:13:50 00:08:18
12 80 DOKOUPIL Petr 4 M(40-49) 1977 3 01:14:50 00:09:17
13 47 DRAGOLOV Daniel 1 M(50-59) 1967 3 01:15:39 00:10:06
14 64 KUBÍČEK Martin Cykloplus Rájec 2 M(50-59) 1968 3 01:15:46 00:10:13
15 75 POSPÍŠIL Josef 6 M(30-39) 1985 3 01:16:08 00:10:36
16 65 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 7 M(30-39) 1985 3 01:16:40 00:11:07
17 39 OPLETAL Jan TRIATLON MORAVSKY KRAS 3 M(20-29) 1994 3 01:16:53 00:11:20
18 73 ŠKVAŘIL Jan 5 M(40-49) 1973 3 01:16:58 00:11:25
19 83 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 8 M(30-39) 1988 3 01:16:58 00:11:26
20 31 FRITZ Samuel Plavecky klub Brno 4 M(20-29) 1995 3 01:17:49 00:12:16
21 20 ČECH Ladislav Individuální 6 M(40-49) 1973 3 01:18:05 00:12:32
22 62 ŠIMONEK Libor 7 M(40-49) 1970 3 01:18:10 00:12:37
23 55 STEHLÍK Pavel Individuální 8 M(40-49) 1974 3 01:18:26 00:12:53
24 29 POKORNÝ Aleš 9 M(30-39) 1986 3 01:18:46 00:13:14
25 92 ŠUTERA Josef Atletika Polička 9 M(40-49) 1979 3 01:18:50 00:13:17
26 72 CHOCHOLOUŠ Jiří 10 M(40-49) 1970 3 01:18:58 00:13:25
27 57 EDISON Pacheco 10 M(30-39) 1983 3 01:19:37 00:14:05
28 5 KUCHAŘ Lukáš ACT leraK Blansko 11 M(40-49) 1976 3 01:19:46 00:14:14
29 38 KOŽOUŠEK Adam Beewatec Boskovice 11 M(30-39) 1985 3 01:20:20 00:14:47
30 37 NESPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS 12 M(40-49) 1975 3 01:20:49 00:15:16
31 77 KNAP Zdeněk 5 M(20-29) 1991 3 01:21:02 00:15:29
32 13 DOŠEK Tomáš 12 M(30-39) 1987 3 01:21:14 00:15:41
33 96 KREJČÍŘ Lukáš 13 M(30-39) 1987 3 01:22:44 00:17:12
34 18 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 3 M(50-59) 1961 3 01:23:01 00:17:29
35 59 RYBA Lukáš BB Cyklosport 13 M(40-49) 1979 3 01:23:17 00:17:44
36 69 BUŠ Ondřej Ráječko 14 M(30-39) 1985 3 01:23:32 00:18:00
37 50 KOTAS Martin 321 CREW 15 M(30-39) 1985 3 01:24:10 00:18:37
38 68 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 14 M(40-49) 1974 3 01:24:14 00:18:41
39 82 MUSIL Václav Skiklub Márovky 16 M(30-39) 1982 3 01:24:23 00:18:50
40 8 KRUML Tomáš 4 M(50-59) 1966 3 01:24:39 00:19:07
41 56 KAKÁČOVÁ Jana ELITE sport Boskovice 1 Ž(40-49) 1971 3 01:24:42 00:19:09
42 76 PELIKÁN Martin 17 M(30-39) 1984 3 01:25:03 00:19:31
43 70 KALINA Tomáš Tri LAMY Brno 18 M(30-39) 1985 3 01:25:15 00:19:42
44 6 KUNC Michal HC Kometa Brno 2 Jun(18-19) 2000 3 01:26:03 00:20:31
45 11 GOČALTOVSKÝ Ladislav 5 M(50-59) 1960 3 01:26:39 00:21:07
46 15 REŽŇÁK Ladislav 6 M(50-59) 1966 3 01:27:29 00:21:56
47 81 ZOUHAR Michal Unavený materiál 19 M(30-39) 1985 3 01:27:35 00:22:03
48 66 NOVOTNÁ Lucie 2 Ž(40-49) 1975 3 01:27:40 00:22:08
49 79 PARÁK Jan 6 M(20-29) 1991 3 01:27:46 00:22:14
50 98 KUBÁŇ Pavel TJ Tesla Brno 15 M(40-49) 1975 3 01:27:50 00:22:17
51 99 KONÍČEK Michal AC Senetářov 20 M(30-39) 1986 3 01:28:01 00:22:28
52 44 MUSIL Vojtěch 7 M(20-29) 1991 3 01:28:17 00:22:45
53 91 POLÁŠEK Vít 16 M(40-49) 1976 3 01:28:25 00:22:52
54 23 KLIMEŠ Radek Botanka Running 17 M(40-49) 1973 3 01:28:41 00:23:09
55 46 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 01:28:55 00:23:22
56 51 ZAORAL Martin STS CM Vojkovice 21 M(30-39) 1981 3 01:30:13 00:24:40
57 25 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 Ž(50+) 1956 3 01:30:30 00:24:58
58 16 FLEK Pavel 18 M(40-49) 1972 3 01:30:39 00:25:07
59 88 KUCHAŘ Pavel TJ Sokol Výčapy 19 M(40-49) 1978 3 01:31:13 00:25:41
60 87 KUCHAŘOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 1 Ž(30-39) 1980 3 01:31:32 00:26:00
61 1 ŠEVČÍK Martin Vysočany 20 M(40-49) 1972 3 01:31:57 00:26:24
62 49 MECL Karel Triathlon Hodonín 7 M(50-59) 1963 3 01:32:06 00:26:33
63 14 FRÝDEK Pavel ACT leraK Blansko 21 M(40-49) 1973 3 01:32:28 00:26:56
64 60 VRAŠTIL Miroslav Olomouc 2 M(60+) 1951 3 01:33:01 00:27:29
65 35 ZOBAČ Ondřej Extra Brno 22 M(30-39) 1987 3 01:33:06 00:27:33
66 40 DVOŘÁK Jaromír ASK TT Blansko 8 M(50-59) 1968 3 01:33:23 00:27:50
67 4 KUCHAŘOVÁ Petra ACT leraK Blansko 3 Ž(40-49) 1979 3 01:33:37 00:28:04
68 36 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 3 M(60+) 1947 3 01:33:44 00:28:11
69 95 ACHRER Karel 9 M(50-59) 1969 3 01:34:20 00:28:47
70 100 KUBĚNA Roman AC Senetářov 23 M(30-39) 1982 3 01:34:33 00:29:01
71 71 ROSENBREYEROVÁ Hana 2 Ž(50+) 1966 3 01:35:25 00:29:52
72 85 DVOŘÁK Zdeněk Dvořáci 22 M(40-49) 1970 3 01:36:10 00:30:37
73 93 ŠUTEROVÁ Kateřina Atletika Polička 2 Ž(30-39) 1983 3 01:36:49 00:31:17
74 7 JÍLEK Radim 23 M(40-49) 1971 3 01:36:59 00:31:26
75 58 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 4 M(60+) 1958 3 01:37:17 00:31:45
76 41 ZUKAL David 8 M(20-29) 1992 3 01:37:41 00:32:09
77 89 GERSL Tomas 10 M(50-59) 1968 3 01:37:52 00:32:20
78 78 KUBĚNA Ivo 24 M(30-39) 1984 3 01:38:10 00:32:37
79 67 HEBELKA Jan Vícebojaři Blansko 25 M(30-39) 1988 3 01:39:26 00:33:54
80 2 ŠMÍDA Rostislav 26 M(30-39) 1982 3 01:39:43 00:34:10
81 53 MACHÁČEK Martin 5 M(60+) 1955 3 01:41:37 00:36:04
82 12 GOČALTOVSKÁ Kateřina ROCKTECHNIK Triatlon 3 Ž(50+) 1965 3 01:41:39 00:36:07
83 86 POLACHOVÁ Lenka 3 Ž(30-39) 1986 3 01:41:51 00:36:18
84 10 ŠEVČÍKOVÁ Barbora Vysočany 1 Jky(18-19) 2001 3 01:41:54 00:36:21
85 90 GERSLOVA Hana 4 Ž(50+) 1968 3 01:41:59 00:36:27
86 54 JIŘÍČEK Jan 11 M(50-59) 1964 3 01:43:06 00:37:34
87 52 DOKOUPILOVÁ Kateřina 4 Ž(40-49) 1978 3 01:51:38 00:46:06
88 97 HAMBALČÍK Petr Kamechy Fun Run 24 M(40-49) 1975 3 01:52:40 00:47:07
89 42 ŠKVAŘILOVÁ Radka 1 Ž(20-29) 1991 3 01:55:05 00:49:33
90 43 LIBEROVÁ Barbora 5 Ž(40-49) 1972 3 01:59:51 00:54:19
91 9 KRUMLOVÁ Andrea 5 Ž(50+) 1966 3 02:02:59 00:57:26
92 48 LUKA Lukáš ASTCR 27 M(30-39) 1985 3 02:06:15 01:00:42
93 3 KRUML Ondřej SO-IMBA 9 M(20-29) 1990 3 02:11:33 01:06:01

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 17 PUCHALSKÝ Jakub M(50-59) 1969
DNF 26 JELÍNEK Ivan M(40-49) 1972
DNF 28 KUCHAŘ Tomáš ACT leraK Blansko M(40-49) 1972
DNF 30 MATURA Matěj M(20-29) 1994
DNF 61 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB M(50-59) 1961
DNF 84 MAREK Jiří M(60+) 1956
DNF 94 KNOTEK David M(30-39) 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.