Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

XXII. ročník Svatoslavské Šlapky - Rodinná trať

Datum pořádání od 08.06.2019 10:00 do 08.06.2019 19:00
Zpracování výsledkůJosef Fógl

Start: 14:20 hod

Vzdálenost (km)20,00
Počet kol1
Počet závodníků68
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 24 TVARŮŽEK Martin 1 M 2000 1 00:47:54
2 26 SKOUPÝ Martin 2 M 2000 1 00:50:57 00:03:02
3 28 PROCINGER Marek 3 M 2000 1 00:50:57 00:03:03
4 33 BOŽEK Michal 4 M 2000 1 00:51:33 00:03:39
5 38 PARAJKA Jaromír 5 M 2000 1 00:52:55 00:05:00
6 42 VEJPUSTEK Marek 6 M 2000 1 01:00:33 00:12:39
7 51 MUSIL Petr 7 M 2000 1 01:01:07 00:13:12
8 46 DOLEŽALOVÁ Ivana 1 Ž 2000 1 01:01:38 00:13:43
9 43 VEJPUSTEK Viktor 8 M 2000 1 01:03:37 00:15:42
10 23 SLÁMA Jaroslav 9 M 2000 1 01:04:58 00:17:03
11 41 PACHLOPNÍKOVÁ Aneta 2 Ž 2000 1 01:05:13 00:17:18
12 45 HORÁKOVÁ Irena 3 Ž 2000 1 01:05:33 00:17:38
13 39 PLACHÝ Jan 10 M 2000 1 01:10:31 00:22:36
14 15 HÁLA Petr 11 M 2000 1 01:10:31 00:22:37
15 57 BUKOVSKÝ Aleš 12 M 2000 1 01:12:17 00:24:22
16 71 VYŠKOVSKÝ Pavel 13 M 2000 1 01:12:18 00:24:24
17 6 OPRAVIL Robert 14 M 2000 1 01:12:50 00:24:56
18 8 BARTOŠÍKOVÁ Iva 4 Ž 2000 1 01:12:50 00:24:56
19 61 ČTVERÁK Adam 15 M 2000 1 01:13:31 00:25:37
20 27 SKOUPÝ Luboš 16 M 2000 1 01:13:36 00:25:41
21 44 HORÁKOVÁ Míša 5 Ž 2000 1 01:14:06 00:26:11
22 60 CVRKAL Rudolf 17 M 2000 1 01:16:44 00:28:50
23 40 KOUMAROVÁ Pavlína 6 Ž 2000 1 01:16:45 00:28:50
24 30 LUNDA Lukáš 18 M 2000 1 01:17:01 00:29:06
25 22 DOSPÍŠILOVÁ Kateřina 7 Ž 2000 1 01:17:25 00:29:31
26 50 ŠRÁMKOVÁ Lucie 8 M 2000 1 01:21:16 00:33:21
27 49 OBLOUKOVÁ Blanka 9 M 2000 1 01:23:36 00:35:42
28 37 ONDERKA Alex 19 M 2000 1 01:24:15 00:36:20
29 52 VOJKŮVKA Petr 20 M 2000 1 01:25:35 00:37:41
30 2 LÁZNA Martin 21 M 2000 1 01:25:37 00:37:43
31 65 HORÁČEK Ondřej 22 M 2000 1 01:26:10 00:38:15
32 59 STAŇKOVÁ Lenka 10 Ž 2000 1 01:26:38 00:38:43
33 34 KOPÁČKOVÁ Šárka 11 Ž 2000 1 01:26:40 00:38:45
34 16 KAISEROVÁ Kateřina 12 Ž 2000 1 01:28:08 00:40:13
35 21 SOBOTKA Ondra 23 M 2000 1 01:29:15 00:41:20
36 19 SOBOTKA Miroslav 24 M 2000 1 01:29:16 00:41:21
37 17 TIMKOVÁ Jana 13 Ž 2000 1 01:29:21 00:41:27
38 69 UHROVÁ Marcela 14 Ž 2000 1 01:29:55 00:42:01
39 70 UHER Vladimír 25 M 2000 1 01:29:56 00:42:01
40 56 SOVOVÁ Zora 15 Ž 2000 1 01:30:48 00:42:53
41 55 KALINA Vilém 26 M 2000 1 01:30:48 00:42:54
42 54 SOVOVÁ Lucie 16 Ž 2000 1 01:30:49 00:42:55
43 36 MUSILOVÁ Eva 17 Ž 2000 1 01:31:48 00:43:54
44 35 MUSILOVÁ Jana 18 Ž 2000 1 01:31:51 00:43:56
45 73 STANKOVÁ Věra 19 Ž 2000 1 01:34:38 00:46:44
46 72 STANĚK Luboš 27 M 2000 1 01:34:39 00:46:44
47 66 HORÁČKOVÁ Alžběta 20 Ž 2000 1 01:36:47 00:48:53
48 68 HORÁČEK Jiří 28 M 2000 1 01:36:48 00:48:54
49 12 BAJEROVÁ Tereza 21 Ž 2000 1 01:40:28 00:52:33
50 13 KOLÁČNÁ Veronika 22 Ž 2000 1 01:40:35 00:52:40
51 9 ZEMEK Tomáš 29 M 2000 1 01:40:35 00:52:41
52 10 JUZKOVÁ Kristýna 23 Ž 2000 1 01:40:37 00:52:43
53 31 KOZLOVÁ Monika 24 Ž 2000 1 01:44:43 00:56:48
54 63 MONTAG Antonín 30 M 2000 1 01:45:16 00:57:21
55 3 VOSKŮVKA Michal 31 M 2000 1 01:46:09 00:58:14
56 64 MONTAGOVÁ Karolína 25 Ž 2000 1 01:46:26 00:58:31
57 62 MONTAG Roman 32 M 2000 1 01:46:28 00:58:33
58 11 VEČEŘA Matyáš 33 M 2000 1 01:49:18 01:01:23
59 67 HORÁČKOVÁ Martina 26 Ž 2000 1 01:50:10 01:02:15
60 25 VÍT Tomáš 34 M 2000 1 01:51:03 01:03:08
61 18 HEMZAL Daniel 35 M 2000 1 01:51:04 01:03:09
62 4 NĚMEČEK Petr 36 M 2000 1 02:01:42 01:13:48
63 48 MRŃA Radek 37 M 2000 1 02:07:24 01:19:29
64 47 MRŇOVÁ Šárka 27 Ž 2000 1 02:08:41 01:20:46
65 32 PALÁTOVÁ Edita 28 Ž 2000 1 02:16:12 01:28:17
66 53 ROUBÍČKOVÁ Kristýna 29 Ž 2000 1 02:17:45 01:29:51
67 1 MIKULÍK Štěpán 38 M 2000 1 02:43:58 01:56:04
68 5 NĚMEČEK Stanislav 39 M 2000 1 02:44:03 01:56:08

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.