Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60 - kat. C, D, M

Datum pořádání od 01.06.2019 08:00 do 01.06.2019 13:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 10:05 hod

Vzdálenost (km)58,00
Počet kol1
Počet závodníků61
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 704 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 1 M 2001 1 01:54:42
2 705 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2 M 2003 1 01:54:43 00:00:00
3 726 RADEK Patrik ON-OF team 3 M 2001 1 01:54:43 00:00:00
4 710 STŘÍŽ Matyáš Loko Campagnolo Krnov 4 M 2004 1 01:54:43 00:00:00
5 202 KUBALA Martin SK Bagbike 1 C 1974 1 01:55:39 00:00:56
6 722 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5 M 2003 1 01:55:46 00:01:03
7 230 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 2 C 1977 1 01:55:46 00:01:03
8 301 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 1 D 1967 1 01:55:47 00:01:04
9 703 HURÁČ Vojtěch CK Feso Petřvald 6 M 2002 1 01:55:52 00:01:10
10 216 CHUDÝ Jan SK Bagbike 3 C 1978 1 01:55:56 00:01:13
11 215 HAAS Robert SK Bagbike 4 C 1974 1 01:59:15 00:04:32
12 257 PÁTÍK Tomáš KJ 5 C 1976 1 01:59:17 00:04:34
13 203 GALUŠKA Tomáš Force KC Zlín 6 C 1970 1 01:59:18 00:04:35
14 709 KYJONKA Štěpán CK Feso Petřvald 7 M 2003 1 01:59:18 00:04:35
15 207 BLAHUT Radek Verge czech republic 7 C 1973 1 01:59:18 00:04:36
16 261 MARTINÁK JOSEF myonic 8 C 1975 1 01:59:19 00:04:36
17 234 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 9 C 1972 1 01:59:20 00:04:37
18 251 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 10 C 1973 1 01:59:22 00:04:40
19 250 MARŠÁLEK Piotr 11 C 1977 1 01:59:23 00:04:40
20 727 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 8 M 2004 1 01:59:24 00:04:41
21 253 SZYMANSKI Marek Polsko 12 C 1973 1 01:59:25 00:04:42
22 264 STONIŠ Dušan Bike Style HaF 13 C 1978 1 01:59:28 00:04:45
23 708 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 9 M 2002 1 01:59:33 00:04:50
24 302 DAŇHEL Mojmír Loko Campagnolo Krnov 2 D 1964 1 02:02:22 00:07:39
25 236 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 14 C 1971 1 02:05:15 00:10:32
26 725 ČECH Jan HEAD Pro Team Opava 10 M 2002 1 02:05:17 00:10:35
27 723 WYSZYNSKI Aleksander 11 M 2003 1 02:05:19 00:10:36
28 706 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 12 M 2001 1 02:05:21 00:10:38
29 316 LACH Alan Racing Olešná FM 3 D 1965 1 02:05:22 00:10:39
30 353 KONEČNÝ Pavel Cyklo Tým Horní Bludovice 4 D 1963 1 02:05:23 00:10:40
31 225 KOPAČKA Petr Orlík Orlová 15 C 1971 1 02:05:24 00:10:41
32 256 ORLÍK Pavel0 Ligbike 16 C 1976 1 02:05:28 00:10:46
33 221 KARMELITA Tomáš Cyklosport HaF Opava 17 C 1978 1 02:05:33 00:10:50
34 304 BARAN Petr SK Bagbike 5 D 1960 1 02:07:33 00:12:50
35 712 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 13 M 2003 1 02:08:53 00:14:10
36 211 DVOŘÁČEK Martin CYCLING BRNO 18 C 1971 1 02:08:55 00:14:12
37 713 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 14 M 2002 1 02:08:55 00:14:13
38 255 KANOCZ Rostislav Team Forman 19 C 1977 1 02:08:56 00:14:14
39 306 FIERLA_ST. Jan CK Feso Petřvald 6 D 1969 1 02:08:57 00:14:14
40 707 KOZLOVSKÝ Kvido TJ TŽ Třinec 15 M 2003 1 02:08:58 00:14:15
41 314 KOWALCZYK Mariusz SK Jiří team Ostrava 7 D 1963 1 02:14:54 00:20:11
42 310 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 8 D 1963 1 02:14:57 00:20:15
43 222 KLEMENT Robin Cyklotým Horní Bludovice 20 C 1979 1 02:15:02 00:20:20
44 333 VILHELM Jaroslav CK HOBBY Bohumín A 9 D 1967 1 02:15:06 00:20:23
45 328 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 10 D 1969 1 02:16:42 00:21:59
46 322 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 11 D 1962 1 02:18:00 00:23:17
47 258 FILGAS Jan 21 C 1973 1 02:18:01 00:23:19
48 263 DOSTALÍK Jan Ostrava 22 C 1971 1 02:18:06 00:23:23
49 355 HAŠA Petr 12 D 1968 1 02:18:51 00:24:09
50 320 NIEMCZYK Jan Česká Republika 13 D 1963 1 02:22:05 00:27:22
51 220 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 23 C 1973 1 02:22:05 00:27:22
52 311 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 14 D 1963 1 02:23:33 00:28:50
53 312 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 15 D 1960 1 02:23:33 00:28:51
54 259 RAIDA Lukáš Za sebe 24 C 1975 1 02:23:38 00:28:56
55 356 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Horní Bludovice 16 D 1961 1 02:23:50 00:29:07
56 714 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 16 M 2001 1 02:31:58 00:37:16
57 266 MARTYNÁK Tomáš SK Valašského královsktví 25 C 1977 1 02:37:00 00:42:17
58 331 ŠKARKA Jiří HOBBY BOHUMÍN 17 D 1964 1 02:40:34 00:45:51
59 229 MÍRA Antonín Orlík Orlová 26 C 1979 1 02:50:59 00:56:16
60 720 DOSTALÍK Alex Ostrava 17 M 2004 1 02:58:03 01:03:20
61 206 BENÍČEK Tomáš CKFrenštát 2 27 C 1975 1 02:59:40 01:04:57

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.