Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

5. FORCE SPAC - O cenu Krnova + BABY SPAC - Muži C, D, M

Datum pořádání od 19.05.2019 08:30 do 19.05.2019 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:35 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)77,50
Počet kol3
Počet závodníků71
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 704 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 1 M 2001 4 02:04:11
2 202 KUBALA Martin SK Bagbike 1 C 1974 4 02:06:14 00:02:02
3 262 ZATLOUKAL Petr Bruntál 2 C 1977 4 02:06:14 00:02:03
4 259 MAJ Kamil LKK Lublin 3 C 1978 4 02:06:16 00:02:04
5 710 STŘÍŽ Matyáš Look Campagnolo Krnov 2 M 2004 4 02:06:16 00:02:04
6 301 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 1 D 1967 4 02:06:25 00:02:14
7 211 DVOŘÁČEK Martin CYCLING BRNO 4 C 1971 4 02:07:59 00:03:47
8 207 BLAHUT Radek Verge czech republic 5 C 1973 4 02:07:59 00:03:48
9 513 VALL Jan Merida Kaňkovský 3 M 2003 4 02:07:59 00:03:48
10 203 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 6 C 1970 4 02:07:59 00:03:48
11 720 VYKYDAL Jaroslav TJ Aš Mladá Boleslav 4 M 2003 4 02:07:59 00:03:48
12 302 DAŇHEL Mojmír Loko Campagnolo Krnov 2 D 1964 4 02:08:01 00:03:49
13 265 ČERNOTA Kamil Hup na kolo 7 C 1970 4 02:08:01 00:03:50
14 351 SKŘEČEK Robert CYCLING BRNO 3 D 1962 4 02:08:02 00:03:50
15 234 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 8 C 1972 4 02:08:02 00:03:50
16 705 HAVRLANT Jakub Mapei Marida Kaňkovský 5 M 2003 4 02:08:02 00:03:51
17 215 HAAS Robert SK Bagbike 9 C 1974 4 02:08:04 00:03:53
18 703 HURÁČ Vojtěch FESO Petřvald 6 M 2002 4 02:08:05 00:03:53
19 256 SWACZYNA Patrik FESO Petřvald 10 C 1973 4 02:08:13 00:04:01
20 709 KYJONKA Štěpán FESO Petřvald 7 M 2003 4 02:08:17 00:04:05
21 261 MULIK BARTLOMIEJ PCC PRUDNIK 11 C 1973 4 02:08:23 00:04:11
22 264 CEMBAK APAWEL 12 C 1975 4 02:08:23 00:04:12
23 735 ŠIGUT DAVID ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 8 M 2003 4 02:10:58 00:06:46
24 231 MLYNÁŘ Vlastik ACS DRAK Vrbno 13 C 1974 4 02:12:25 00:08:14
25 221 KARMELITA Tomáš Cyklosport HaF Opava 14 C 1978 4 02:12:26 00:08:15
26 251 POLOCZEK LESZEK grupetto Lublinec 15 C 1978 4 02:12:26 00:08:15
27 236 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 16 C 1971 4 02:12:27 00:08:16
28 713 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 9 M 2002 4 02:12:29 00:08:18
29 303 WYSZINSKI ALEKSANDER Dar-Bud Team 10 M 2003 4 02:12:31 00:08:19
30 304 BARAN Petr SK Bagbike 4 D 1960 4 02:12:34 00:08:22
31 325 RYCHTA Daniel 5 D 1967 4 02:17:47 00:13:35
32 324 ZVONÍČEK Radomír 6 D 1963 4 02:17:47 00:13:36
33 257 KANOCZ Rastislav Team Forman Cinelli 17 C 1977 4 02:17:48 00:13:37
34 712 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 11 M 2003 4 02:17:48 00:13:37
35 220 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 18 C 1973 4 02:17:50 00:13:39
36 708 KUČERA Vojtěch CK Feso Petřvald 12 M 2002 4 02:17:51 00:13:39
37 722 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 13 M 2004 4 02:17:51 00:13:39
38 350 TIHLAŘÍK Stanislav CPV Krnov 7 D 1964 4 02:17:52 00:13:40
39 238 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 19 C 1971 4 02:17:52 00:13:40
40 355 ZIETEK DARIUSZ PCC PRUDNIK 8 D 1966 4 02:17:52 00:13:40
41 723 ŽIHA Jakub ACS DRAK Vrbno 14 M 2004 4 02:17:52 00:13:41
42 228 MÍČEK Roman ACS DRAK Vrbno 20 C 1973 4 02:17:54 00:13:43
43 333 WILHELM Jaroslav HOBBY BOHUMÍN 9 D 1967 4 02:17:56 00:13:44
44 222 KLEMENT Robin Cyklotým Horní Bludovice 21 C 1979 4 02:17:56 00:13:45
45 258 ANGELOVIČ Marcel 22 C 1978 4 02:19:21 00:15:09
46 263 MIZIA ROBERT 23 C 1975 4 02:19:33 00:15:21
47 520 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec 10 D 1963 4 02:19:35 00:15:23
48 253 MACHAŁA Marek Lucky Losers 24 C 1976 4 02:21:46 00:17:35
49 318 MAJTNER Petr TJ TŽ Třinec 11 D 1967 4 02:24:05 00:19:53
50 250 KURDELSKI Tomasz PM bike racing team 25 C 1976 4 02:25:05 00:20:53
51 309 HRUBÝ Martin SK Bagbike 12 D 1968 4 02:28:00 00:23:49
52 726 SVĚRKOT Šimon FESO Petřvald 15 M 2004 4 02:31:58 00:27:47
53 310 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 13 D 1963 4 02:32:13 00:28:01
54 312 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 14 D 1960 4 02:33:09 00:28:57
55 311 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 15 D 1963 4 02:34:16 00:30:04
56 322 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 16 D 1962 4 02:34:44 00:30:33
57 728 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAM 16 M 2003 4 02:35:20 00:31:08
58 319 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM 17 D 1963 4 02:36:31 00:32:19
59 313 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát 1 18 D 1961 4 02:37:01 00:32:49
60 714 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 17 M 2001 4 02:37:25 00:33:14
61 502 WITEK MICHAL Dar-Bud Team 18 M 2001 4 02:42:21 00:38:10
62 353 KASAN Pavel 19 D 1969 4 03:06:20 01:02:09
63 255 BEZSTAROSTI Milan 26 C 1972 4 03:06:34 01:02:23

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 223 KOKEŠ Pavel Force Kck Zlín C 1971
DNF 266 DOSTALÍK Jan C 1971
DNF 306 FIERLA ST._Jan CK Feso Petřvald D 1969
DNF 314 KOWALCZYK Mariusz SK Jiří team Ostrava D 1963
DNF 320 DOSTALÍK Alex M 2004
DNF 321 FIGURA Lukáš Horní Bludovice M 2004
DNF 501 FEISSMANN TADEÁŠ Cyklo Tým Horní Bludovice M 2004
DNF 725 RADEK Patrik on-off team M 2001

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.