Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

33. KALÁB JM TT Liga - 3. MORKNIMAN SPRINT 2019 - Morkniman SPRINT

Datum pořádání od 18.05.2019 10:00 do 18.05.2019 15:00
Hlavní rozhodčíRadek Přikryl
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Seriál závodů33. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)27,70
Počet kol3
Počet závodníků78
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 68 SLÁMA Jaroslav ENDEKA BASSTA team 1 M(20-29) 1990 5 01:17:47
2 71 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(30-39) 1986 5 01:17:56 00:00:08
3 55 BOČEK Jakub Novatop Lapierre 2 M(30-39) 1987 5 01:19:06 00:01:19
4 89 PAJER Ondřej CATUS 3 M(30-39) 1989 5 01:19:18 00:01:31
5 29 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 2 M(20-29) 1991 5 01:21:28 00:03:41
6 84 DEDEK Aleš AD team 1 M(40-49) 1975 5 01:22:47 00:05:00
7 49 PLUNDRÁK David 4 M(30-39) 1988 5 01:23:24 00:05:36
8 54 KROUPA Tomáš Konrad tools 5 M(30-39) 1987 5 01:23:40 00:05:52
9 31 NAVRÁTIL Dušan Afa tri team 6 M(30-39) 1984 5 01:23:52 00:06:04
10 50 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 2 M(40-49) 1973 5 01:24:13 00:06:26
11 8 OPLETAL Jan TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 3 M(20-29) 1994 5 01:24:22 00:06:35
12 59 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M(40-49) 1977 5 01:24:32 00:06:44
13 35 KONÍČEK Jakub Finančné centrum Team 4 M(20-29) 1993 5 01:24:38 00:06:50
14 72 VLASAK Jakub Individual 7 M(30-39) 1984 5 01:24:47 00:06:59
15 36 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 8 M(30-39) 1985 5 01:25:04 00:07:16
16 40 ŠKOPÍK Jakub 5 M(20-29) 1993 5 01:26:36 00:08:49
17 90 NOVÁK Daniel 6 M(20-29) 1996 5 01:26:38 00:08:51
18 6 SVOBODA Marek AD team 7 M(20-29) 1995 5 01:26:49 00:09:01
19 77 ŠOLC Filip BARNEX SPORT 9 M(30-39) 1985 5 01:26:50 00:09:02
20 70 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 10 M(30-39) 1981 5 01:27:21 00:09:34
21 24 DRAGOLOV Daniel 1 M(50-59) 1967 5 01:27:22 00:09:34
22 15 ČECH Ladislav RSFK 4 M(40-49) 1973 5 01:27:36 00:09:48
23 18 SMITH Matthew 5 M(40-49) 1978 5 01:27:39 00:09:51
24 14 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 11 M(30-39) 1981 5 01:28:41 00:10:54
25 61 MRÁZ Miroslav Monty Triathlon 12 M(30-39) 1988 5 01:28:47 00:10:59
26 57 ŠŤASTA Libor REGA team 2 M(50-59) 1966 5 01:29:01 00:11:14
27 13 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 13 M(30-39) 1988 5 01:30:48 00:13:00
28 52 KINC Pavel 6 M(40-49) 1974 5 01:31:01 00:13:14
29 30 MALEŇÁK Filip Alfa Helicopter Triatlon Team 8 M(20-29) 1990 5 01:31:18 00:13:30
30 11 TÁSLAR Marek Loko Trutnov 14 M(30-39) 1988 5 01:32:07 00:14:19
31 34 RYBA Lukáš BB Cyklosport 7 M(40-49) 1979 5 01:32:30 00:14:42
32 56 BENEŠ Daniel 15 M(30-39) 1987 5 01:32:57 00:15:09
33 39 ČERMÁK Jakub 9 M(20-29) 1991 5 01:33:36 00:15:48
34 76 SOVÁK Jan SK Meteor Brno 16 M(30-39) 1989 5 01:33:48 00:16:01
35 73 VLASÁK Adam Individual 17 M(30-39) 1984 5 01:34:03 00:16:15
36 12 VIKI Jan Kalda team 18 M(30-39) 1988 5 01:35:47 00:17:59
37 75 VOBORNÝ Marek TJ Spartak Třebíč 19 M(30-39) 1989 5 01:36:05 00:18:17
38 28 BERGAUER Marek Bazmeci 10 M(20-29) 1991 5 01:36:16 00:18:28
39 9 UNZEITIG Lubomír 20 M(30-39) 1984 5 01:37:45 00:19:57
40 79 SLEZÁK Martin Runnining Zone Brno 21 M(30-39) 1985 5 01:38:39 00:20:52
41 22 KREJČÍŘ Lukáš 22 M(30-39) 1987 5 01:38:55 00:21:08
42 17 STEHLÍK Pavel VP Agro 8 M(40-49) 1974 5 01:39:12 00:21:24
43 10 MIKLÁŠ Ján 11 M(20-29) 1990 5 01:39:24 00:21:36
44 88 NEORAL Jiří 23 M(30-39) 1984 5 01:39:34 00:21:46
45 45 KOPPL Tomáš Pralesní liga 9 M(40-49) 1976 5 01:39:55 00:22:08
46 4 PECH Michal 24 M(30-39) 1989 5 01:40:09 00:22:21
47 80 PISKAČ Pavel Horizontal Brno 25 M(30-39) 1985 5 01:40:32 00:22:45
48 83 HLADNÝ Marek Brno 10 M(40-49) 1972 5 01:40:41 00:22:53
49 43 SKŘIVÁNEK Petr LRS Orel Vyškov 3 M(50-59) 1966 5 01:40:55 00:23:08
50 23 KAKÁČOVÁ Jana ELITE sport Boskovice 1 Ž(40-49) 1971 5 01:42:00 00:24:12
51 65 DUFEK Martin RSFK 26 M(30-39) 1983 5 01:42:20 00:24:33
52 2 UHLÍŘ Dalibor AT&T 27 M(30-39) 1980 5 01:44:45 00:26:57
53 51 PELIKÁN Martin 28 M(30-39) 1984 5 01:45:14 00:27:27
54 33 MANASEK Lukas 29 M(30-39) 1982 5 01:46:43 00:28:55
55 38 JORDÁNOVÁ Pavlína ENDEKA BASSTA team 1 Ž(20-29) 1992 5 01:46:52 00:29:04
56 82 DOKOUPILOVÁ Markéta 2 Ž(40-49) 1977 5 01:49:00 00:31:12
57 37 KRUML Tomáš - 4 M(50-59) 1966 5 01:50:33 00:32:45
58 44 ZIMA Aleš 30 M(30-39) 1982 5 01:51:00 00:33:12
59 47 VINTER Václav Pralesní liga 31 M(30-39) 1988 5 01:51:10 00:33:23
60 66 SKLENÁŘ Jan 32 M(30-39) 1988 5 01:51:17 00:33:30
61 3 NOVOTNÁ Lucie 3 Ž(40-49) 1975 5 01:51:28 00:33:40
62 81 DOKOUPIL Petr 11 M(40-49) 1977 5 01:51:51 00:34:03
63 32 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 2 Ž(20-29) 1998 5 01:53:12 00:35:25
64 27 DELCAMBRE Cyril Les B bêtes de course 12 M(20-29) 1996 5 01:55:29 00:37:42
65 21 MAREŠ Karel 13 M(20-29) 1990 5 01:57:18 00:39:30
66 63 ČEPELÁK Patrik Boskovice 12 M(40-49) 1977 5 01:57:27 00:39:39
67 25 FICHTOVÁ Iva RSFK 1 Ž(30-39) 1988 5 01:58:00 00:40:12
68 74 MAŠLAŇOVÁ Ivana RSFK 2 Ž(30-39) 1983 5 01:58:56 00:41:09
69 46 OHRÁDKOVÁ Lenka Pralesní liga 3 Ž(30-39) 1988 5 02:01:29 00:43:41
70 67 MECL Karel Běžecký klub Hodonín 5 M(50-59) 1963 5 02:02:51 00:45:03
71 16 ZDRAŽILOVÁ Zoe SK Jiří team Ostrava 1 Dky(16-17) 2002 5 02:03:27 00:45:40
72 78 ŠOLCOVÁ Eva BARNEX SPORT 4 Ž(30-39) 1984 5 02:09:05 00:51:17
73 42 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Orel Vyškov 1 Ž(50+) 1967 5 02:14:29 00:56:42

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 5 NEŠPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS M(40-49) 1975
DNF 7 JANATA Boris Kompava H-Triathlon Team M(20-29) 1994
DNF 26 KOUDAR Tomáš M(30-39) 1989
DNF 48 PAVLICA Marek M(20-29) 1990
DNF 64 MALOUNEK Petr M(30-39) 1982

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.