Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 09.03.2019 08:00 do 09.03.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků261
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 104 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 4 00:31:08
2 19 PETR Jiří 1 MV1 1979 4 00:31:52 00:00:44
3 99 ZADÁK Karel Triexpert team 2 MV1 1978 4 00:32:18 00:01:10
4 69 KALUS Jiří KONRAD TOOLS TEAM 2 M 1993 4 00:32:28 00:01:20
5 16 DVOŘÁK Pavel 3 M 1982 4 00:32:37 00:01:28
6 245 KHÝR Bronislav MK Prostějov 3 MV1 1975 4 00:33:00 00:01:52
7 45 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 4 M 1989 4 00:33:02 00:01:54
8 26 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 5 M 1982 4 00:33:03 00:01:54
9 25 KLEIBL Martin AK Kuřim 4 MV1 1973 4 00:33:07 00:01:59
10 83 HRDINA Tomáš 5 MV1 1979 4 00:33:40 00:02:32
11 233 KŘÍŽ Tomáš TJ Spartak Třebíč 6 M 2000 4 00:33:44 00:02:36
12 70 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 4 00:33:50 00:02:41
13 241 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 6 MV1 1977 4 00:33:52 00:02:43
14 105 DUFEK Jan Fitness Freedom RT Hustopeče 7 MV1 1973 4 00:34:19 00:03:10
15 62 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 8 MV1 1973 4 00:34:26 00:03:17
16 230 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 8 M 1985 4 00:34:27 00:03:18
17 124 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 9 M 1997 4 00:34:27 00:03:18
18 239 BOŘIL Petr 10 M 1986 4 00:34:32 00:03:24
19 73 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 9 MV1 1977 4 00:34:39 00:03:30
20 197 PAJER Ondřej Individuální team 11 M 1989 4 00:34:54 00:03:46
21 57 SUK Ladislav VSK UNI BRNO 12 M 1983 4 00:35:00 00:03:51
22 214 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 10 MV1 1979 4 00:35:07 00:03:58
23 244 MIHALOV Adam 13 M 1992 4 00:35:10 00:04:02
24 115 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 11 MV1 1978 4 00:35:13 00:04:04
25 205 HORÁČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 12 MV1 1975 4 00:35:17 00:04:08
26 32 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 14 M 1983 4 00:35:24 00:04:16
27 164 CZERNÝ Pavel Brno 15 M 1981 4 00:35:31 00:04:22
28 27 KARÁSEK Antonín Černá Hora 16 M 1982 4 00:35:32 00:04:23
29 8 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 4 00:35:33 00:04:25
30 234 POZDENKOV Michael 17 M 1994 4 00:35:49 00:04:40
31 178 ČAPEK Jan 18 M 1986 4 00:35:55 00:04:46
32 235 KRAKOVIČ Vojtěch Fast and Light 19 M 1988 4 00:35:56 00:04:47
33 147 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 20 M 1985 4 00:36:01 00:04:52
34 119 PARGAČ Martin Trenčín 21 M 1985 4 00:36:02 00:04:53
35 78 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 13 MV1 1975 4 00:36:04 00:04:55
36 21 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 4 00:36:09 00:05:00
37 77 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 22 M 1990 4 00:36:15 00:05:06
38 158 POKORNÝ Ondřej 23 M 2001 4 00:36:15 00:05:06
39 246 JELÍNEK Aleš Brno 3 MV2 1967 4 00:36:21 00:05:12
40 162 HEJNA Dalibor Brno 24 M 1982 4 00:36:36 00:05:27
41 64 BULÍN Martin Přerov 25 M 1985 4 00:36:38 00:05:29
42 161 SLÁMA Lukáš Brno 26 M 1984 4 00:36:42 00:05:33
43 56 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV2 1967 4 00:36:43 00:05:34
44 183 KONEČNÝ Aleš passyteam 27 M 1988 4 00:36:45 00:05:36
45 86 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 28 M 1986 4 00:36:45 00:05:36
46 24 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 29 M 1982 4 00:36:45 00:05:37
47 182 POKORNÝ Václav Brno 14 MV1 1978 4 00:36:50 00:05:41
48 95 BARÁK Roman Sana team Brno 15 MV1 1973 4 00:36:55 00:05:46
49 213 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCK TECHNIC TRIATLON 1 XZ 1983 4 00:36:57 00:05:48
50 151 SVOBODA Marek Fitness Freedom 16 MV1 1971 4 00:36:58 00:05:49
51 185 POLÁK Marek HO Lemra 17 MV1 1973 4 00:37:00 00:05:51
52 273 KAZDA Petr 18 MV1 1970 4 00:37:06 00:05:57
53 71 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 30 M 1991 4 00:37:11 00:06:02
54 121 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 31 M 1992 4 00:37:25 00:06:17
55 198 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 32 M 1981 4 00:37:27 00:06:18
56 107 ZELINKA Jiří O-mikron 33 M 1987 4 00:37:28 00:06:19
57 46 BEJČEK Patrik Tajovský reality 34 M 1994 4 00:37:30 00:06:22
58 59 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 19 MV1 1978 4 00:37:31 00:06:23
59 141 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 35 M 1991 4 00:37:48 00:06:39
60 195 CHVASTEK David JOBS Contact 20 MV1 1979 4 00:37:49 00:06:41
61 168 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 36 M 1994 4 00:37:53 00:06:44
62 136 PAVLOŇ Filip 37 M 1992 4 00:37:55 00:06:46
63 152 BRABENEC Aleš 38 M 1987 4 00:37:56 00:06:47
64 209 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 39 M 1996 4 00:38:02 00:06:53
65 4 RYBA Lukáš BB Cyklosport 21 MV1 1979 4 00:38:13 00:07:04
66 18 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 22 MV1 1979 4 00:38:13 00:07:05
67 221 TOMEK Jiří 40 M 1997 4 00:38:17 00:07:08
68 101 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 23 MV1 1978 4 00:38:21 00:07:13
69 365 BENEŠ Petr Blansko 41 M 1987 4 00:38:27 00:07:18
70 33 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 MV2 1968 4 00:38:29 00:07:21
71 163 BACHRATÝ Pavel Blansko 6 MV2 1965 4 00:38:30 00:07:21
72 154 DOLÍHAL Luděk 42 M 1988 4 00:38:34 00:07:26
73 44 STÖGER Karel 24 MV1 1976 4 00:38:48 00:07:39
74 58 CHADIM Michal 25 MV1 1978 4 00:38:50 00:07:41
75 84 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 4 00:38:59 00:07:50
76 123 KUČERA Josef Kucera bike team 43 M 1985 4 00:39:01 00:07:52
77 98 KADLEC Roman Šaratice 44 M 1988 4 00:39:03 00:07:54
78 150 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 26 MV1 1978 4 00:39:07 00:07:58
79 169 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 45 M 1984 4 00:39:07 00:07:58
80 135 MAZAL Zdeněk 46 M 1981 4 00:39:08 00:08:00
81 171 MATOUŠEK Pavel KC Brno 27 MV1 1978 4 00:39:30 00:08:22
82 118 VLASÁK Miroslav Šaratice 47 M 1988 4 00:39:32 00:08:24
83 103 KLÍMA Miroslav Brno 28 MV1 1975 4 00:39:34 00:08:26
84 23 BŘEZINA Aleš newline 7 MV2 1962 4 00:39:36 00:08:27
85 55 PATÁK Jan 48 M 1989 4 00:39:36 00:08:27
86 92 PRIPUTEN Radek 49 M 1985 4 00:39:49 00:08:41
87 66 KNAP Zdeněk 50 M 1991 4 00:39:53 00:08:44
88 179 ŠTEFAN Martin 29 MV1 1975 4 00:39:56 00:08:47
89 204 BENČÍK Robert Run magazine team 51 M 1982 4 00:39:57 00:08:49
90 138 ROSENBERG PAvel 52 M 1985 4 00:39:59 00:08:50
91 87 OŽANOVÁ Zuzana fKlidu sport team 2 XZ 1991 4 00:40:03 00:08:54
92 128 KROPÁČEK Jaroslav 30 MV1 1970 4 00:40:06 00:08:57
93 3 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 8 MV2 1968 4 00:40:08 00:08:59
94 96 ZEDNÍČEK Michal 53 M 1987 4 00:40:08 00:09:00
95 367 VÍT Onřej 54 M 1980 4 00:40:13 00:09:05
96 149 NOVOTKA Marcel 31 MV1 1979 4 00:40:13 00:09:05
97 129 ŠIMUNEK Martin Modřice 9 MV2 1966 4 00:40:15 00:09:07
98 144 ČIŠECKÝ Roman 55 M 1988 4 00:40:17 00:09:08
99 53 DVOŘÁK Martin Extra Brno 56 M 1988 4 00:40:18 00:09:09
100 137 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 32 MV1 1973 4 00:40:20 00:09:11
101 190 HABARKA Ondrej 57 M 1993 4 00:40:26 00:09:17
102 223 KOVAŘÍK Jan 58 M 1981 4 00:40:29 00:09:21
103 357 JAŠÍČEK Radek 59 M 1990 4 00:40:34 00:09:25
104 196 INGR Jakub 60 M 1988 4 00:40:42 00:09:33
105 155 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 61 M 1980 4 00:40:45 00:09:36
106 31 ZOUHAR Libor 2 MV3 1958 4 00:40:46 00:09:38
107 400 LAŠTŮVKA Zdeněk Brno 62 M 1989 4 00:40:51 00:09:42
108 165 LORENC Marek 63 M 1987 4 00:40:52 00:09:43
109 215 NESRSTA Michal 2Bwinner 64 M 1981 4 00:40:53 00:09:44
110 5 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 33 MV1 1973 4 00:40:58 00:09:49
111 42 FUČÍK Karel Černín 34 MV1 1972 4 00:41:05 00:09:56
112 159 FORAL Roman Brno 10 MV2 1967 4 00:41:14 00:10:05
113 93 FANFRDLA Dalimil Maty team 35 MV1 1973 4 00:41:15 00:10:06
114 114 KUPČÍK Roman 65 M 1985 4 00:41:20 00:10:11
115 12 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 36 MV1 1971 4 00:41:20 00:10:12
116 40 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 37 MV1 1979 4 00:41:21 00:10:13
117 28 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 66 M 1999 4 00:41:22 00:10:13
118 134 POSPÍCHAL Vladimír 67 M 1985 4 00:41:25 00:10:16
119 50 JANUŠKA Ivan Šanov 3 MV3 1958 4 00:41:29 00:10:21
120 166 PERNIČKA Jan Hory z dálky 68 M 1987 4 00:41:31 00:10:23
121 67 BITTNER Josef 38 MV1 1970 4 00:41:32 00:10:24
122 94 CAIZL Michal 69 M 1982 4 00:41:36 00:10:27
123 43 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 4 MV3 1958 4 00:41:37 00:10:28
124 90 DRAGOLOV Daniel Brno 11 MV2 1967 4 00:41:39 00:10:30
125 358 VRÁNA Filip Brno 39 MV1 1976 4 00:41:53 00:10:44
126 108 SUKENÍK Milan Rajhrad 40 MV1 1970 4 00:41:56 00:10:47
127 243 KOLÁŘ Jiří Brno 41 MV1 1976 4 00:42:07 00:10:58
128 153 BRABENEC Miroslav Žďár n. Sáz. 5 MV3 1959 4 00:42:11 00:11:02
129 191 DUŠEK Otakar 70 M 1990 4 00:42:11 00:11:03
130 176 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 71 M 1997 4 00:42:12 00:11:03
131 188 INDRA Daniel AK Prostějov 72 M 2004 4 00:42:14 00:11:06
132 54 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 42 MV1 1977 4 00:42:20 00:11:11
133 186 STEHLÍK Pavel Individuální 43 MV1 1974 4 00:42:20 00:11:11
134 51 PELIKÁN Martin Individuální 73 M 1984 4 00:42:26 00:11:17
135 126 HRÁČEK Martin Spolmetal 74 M 1988 4 00:42:27 00:11:18
136 201 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 75 M 1998 4 00:42:32 00:11:23
137 160 BĚLOHOUBEK Petr Brno 44 MV1 1972 4 00:42:44 00:11:35
138 184 GAJDÁR Michal Bardejov 76 M 1991 4 00:42:50 00:11:41
139 247 ŠVÁBENÍK Petr Termofisher 77 M 1985 4 00:42:50 00:11:41
140 231 NEVĚČNÝ Milan 45 MV1 1976 4 00:43:01 00:11:53
141 122 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 46 MV1 1975 4 00:43:05 00:11:56
142 226 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 47 MV1 1976 4 00:43:14 00:12:05
143 127 INDRA Radovan Medlánky 48 MV1 1976 4 00:43:18 00:12:09
144 112 INDRA Marek 49 MV1 1973 4 00:43:18 00:12:09
145 187 INDRA Marek Prostějov 50 MV1 1972 4 00:43:21 00:12:12
146 229 VACULA Ondrej AC Lelek 78 M 1981 4 00:43:29 00:12:21
147 106 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 4 00:43:35 00:12:26
148 48 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 4 XZ 1990 4 00:43:37 00:12:28
149 38 JEŘÁBEK Petr Vyškov 51 MV1 1970 4 00:43:55 00:12:46
150 52 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 12 MV2 1967 4 00:43:57 00:12:49
151 396 LAZAR Lukáš 79 M 1982 4 00:44:05 00:12:56
152 354 CHRIST Marek Fklidu 52 MV1 1979 4 00:44:05 00:12:56
153 207 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 13 MV2 1968 4 00:44:06 00:12:57
154 81 CIBULKA Pavel Brno 14 MV2 1964 4 00:44:10 00:13:01
155 75 JANÍK Martin SK Meteor Brno 80 M 1981 4 00:44:14 00:13:06
156 208 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 53 MV1 1974 4 00:44:16 00:13:07
157 238 PŘIBIL Martin FIT Plus Blansko 81 M 1987 4 00:44:20 00:13:12
158 29 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 82 M 1985 4 00:44:22 00:13:13
159 167 POHANKA Pavel Lotrando Brno 54 MV1 1973 4 00:44:28 00:13:19
160 145 SLÁMA Jiří Brno 15 MV2 1960 4 00:44:29 00:13:21
161 116 MAREK Jaromír 16 MV2 1964 4 00:44:32 00:13:23
162 333 HALÍK Jakub 83 M 2002 4 00:44:37 00:13:29
163 41 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 6 MV3 1951 4 00:44:37 00:13:29
164 173 PENCIK Jiří 84 M 1988 4 00:44:48 00:13:39
165 74 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan Brno 7 MV3 1951 4 00:44:53 00:13:44
166 375 JAITNER Jakub 85 M 1986 4 00:44:53 00:13:44
167 2 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 55 MV1 1974 4 00:44:55 00:13:46
168 172 TRS Ladislav Techvic 86 M 1985 4 00:44:57 00:13:48
169 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 56 MV1 1976 4 00:45:03 00:13:54
170 170 HRSTKA Pavel Medlov 57 MV1 1971 4 00:45:10 00:14:01
171 200 DOKOUPILOVÁ Markéta Nakonečné 5 XZ 1977 4 00:45:11 00:14:02
172 362 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 87 M 1983 4 00:45:30 00:14:22
173 211 KOČÍ Martin 88 M 1985 4 00:45:31 00:14:22
174 157 DANĚK Jan Brno 89 M 1989 4 00:45:32 00:14:23
175 100 KUBUŠ Marek Moravany 58 MV1 1978 4 00:45:36 00:14:28
176 248 TECL Jan Troubsko 8 MV3 1958 4 00:45:37 00:14:28
177 142 ČERMÁK Marek Třebíč 90 M 1992 4 00:45:38 00:14:29
178 85 VRÁNEK David 59 MV1 1978 4 00:45:39 00:14:30
179 202 BATELKA Lukáš Syrovice 60 MV1 1979 4 00:45:41 00:14:32
180 49 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 61 MV1 1976 4 00:45:55 00:14:47
181 30 HRŮZA Vladimír Boskovice 17 MV2 1960 4 00:45:59 00:14:50
182 131 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 91 M 1985 4 00:46:07 00:14:58
183 210 SPONAR Josef 92 M 1998 4 00:46:08 00:14:59
184 217 SZNAPKA Eduard 93 M 1985 4 00:46:08 00:15:00
185 97 HLADNÝ Marek 62 MV1 1972 4 00:46:09 00:15:00
186 148 MITRENGA Rostislav Líšeň 63 MV1 1970 4 00:46:17 00:15:08
187 203 FORET Zdeněk STAROSTLIVYTATA.cz 64 MV1 1977 4 00:46:21 00:15:12
188 139 ŘEZÁČ JAroslav 94 M 1986 4 00:46:24 00:15:15
189 212 MAHDAL Petr 95 M 1985 4 00:46:34 00:15:26
190 60 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 96 M 1981 4 00:46:35 00:15:26
191 68 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 18 MV2 1968 4 00:46:36 00:15:27
192 17 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 9 MV3 1957 4 00:46:38 00:15:29
193 36 SOBOTKA Martin 65 MV1 1976 4 00:46:42 00:15:33
194 9 ARRUFI Enric Katalánsko 66 MV1 1972 4 00:46:46 00:15:38
195 61 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 67 MV1 1977 4 00:46:54 00:15:45
196 189 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 97 M 1999 4 00:47:02 00:15:54
197 80 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 10 MV3 1954 4 00:47:05 00:15:57
198 111 ŠÍPEK Martin Jundrov 68 MV1 1974 4 00:47:20 00:16:12
199 228 HUSÁK Miroslav 69 MV1 1975 4 00:47:23 00:16:14
200 11 ČADEK Martin Brno 11 MV3 1957 4 00:47:27 00:16:18
201 113 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 12 MV3 1953 4 00:47:32 00:16:23
202 177 LENHART David newline 70 MV1 1979 4 00:47:44 00:16:35
203 109 POLÁČEK Kamil Folksofie 98 M 1981 4 00:47:45 00:16:36
204 79 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 71 MV1 1971 4 00:47:48 00:16:39
205 15 STANÍČEK Pavel Brno 72 MV1 1973 4 00:47:53 00:16:44
206 224 SKLENÁŘ Jan Tišnov 99 M 1988 4 00:47:58 00:16:49
207 65 MATOUŠ Pavel Tatran Bohunice 73 MV1 1977 4 00:48:27 00:17:19
208 88 LORENC antonín Bertík Blansko 19 MV2 1964 4 00:48:39 00:17:30
209 192 SAJDL Ondřej Asterix a Obelix 74 MV1 1978 4 00:48:50 00:17:41
210 120 PODMANICKÁ Ivana 6 XZ 1983 4 00:48:51 00:17:42
211 242 KOLONIČNÁ Petra 7 XZ 1987 4 00:48:52 00:17:43
212 175 SOVA Oldřich ATEX007 75 MV1 1976 4 00:48:52 00:17:43
213 63 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 8 XZ 1966 4 00:48:52 00:17:44
214 249 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1949 4 00:49:03 00:17:55
215 156 PELC Vít OZZY Brno 20 MV2 1967 4 00:49:10 00:18:02
216 7 UHŘÍK Jaromír Modřice 76 MV1 1973 4 00:49:30 00:18:21
217 219 WIEDERSHEIM Richard 77 MV1 1975 4 00:49:43 00:18:34
218 236 KONEČNÁ Zuzana 9 XZ 1991 4 00:49:43 00:18:34
219 35 BŘEZA Miroslav Brno 14 MV3 1959 4 00:49:44 00:18:35
220 117 SOBOTKOVÁ Iva 10 XZ 1994 4 00:49:55 00:18:46
221 218 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 15 MV3 1947 4 00:50:01 00:18:52
222 206 BODLÁK Martin SDH Kundětín 78 MV1 1979 4 00:50:05 00:18:56
223 227 NOVOTNÝ Jiří 79 MV1 1979 4 00:50:07 00:18:58
224 232 SZNAPKOVÁ Lucie 11 XZ 1986 4 00:50:10 00:19:01
225 39 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 100 M 1982 4 00:50:17 00:19:08
226 130 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 21 MV2 1965 4 00:50:20 00:19:11
227 76 SKYPALA Tomáš Atex 007 101 M 1983 4 00:50:21 00:19:13
228 110 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 16 MV3 1955 4 00:50:38 00:19:29
229 13 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 17 MV3 1958 4 00:50:39 00:19:30
230 132 MARŠÁLEK Jiří newline 18 MV3 1958 4 00:51:47 00:20:38
231 237 MATEČKA Martin 102 M 1990 4 00:52:14 00:21:05
232 193 HAVLÍČEK Štěpán 103 M 1983 4 00:52:29 00:21:21
233 368 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 12 XZ 1976 4 00:52:36 00:21:27
234 343 KAPAVÍK Radim Přerov 104 M 1985 4 00:52:43 00:21:34
235 37 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 13 XZ 1972 4 00:52:49 00:21:40
236 72 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 19 MV3 1953 4 00:53:22 00:22:14
237 199 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 22 MV2 1966 4 00:53:27 00:22:18
238 20 KUČEROVÁ Jana Rohatec 14 XZ 1971 4 00:53:28 00:22:19
239 10 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 23 MV2 1961 4 00:53:35 00:22:27
240 174 MACHÁČEK Martin 20 MV3 1955 4 00:53:37 00:22:28
241 47 TŘÍSKA Roman 21 MV3 1956 4 00:53:43 00:22:34
242 34 KUNC Josef Orel Vyškov 24 MV2 1960 4 00:54:16 00:23:08
243 6 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 25 MV2 1961 4 00:54:37 00:23:28
244 222 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 22 MV3 1956 4 00:55:06 00:23:57
245 180 KNECHT Milan Eldo 26 MV2 1961 4 00:55:50 00:24:42
246 225 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 15 XZ 1962 4 00:56:18 00:25:09
247 355 KONEČNÝ Jaroslav LR health & beauty 27 MV2 1969 4 00:56:38 00:25:30
248 22 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 23 MV3 1950 4 00:56:58 00:25:49
249 125 JEŽOVÁ Martina Brno 16 XZ 1975 4 00:57:06 00:25:57
250 264 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1945 4 00:57:12 00:26:04
251 14 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 17 XZ 1979 4 00:57:21 00:26:12
252 102 KRIEG Petr 25 MV3 1949 4 00:58:32 00:27:23
253 220 STEJSKAL Ondřej Moutnice 105 M 1988 4 00:58:53 00:27:44
254 240 KŘÍŽ Pavel 28 MV2 1964 4 01:00:28 00:29:19
255 91 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1946 4 01:06:21 00:35:12
256 181 VÍTKOVÁ Jana 18 XZ 1983 4 01:06:21 00:35:12
257 140 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 29 MV2 1964 4 01:06:45 00:35:36
258 372 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 27 MV3 1953 4 01:07:22 00:36:13
259 133 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 4 01:09:16 00:38:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 89 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com MV2 1965
DNF 146 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice MV1 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.