Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 09.03.2019 08:00 do 09.03.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků168
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 17 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 2 00:16:10
2 154 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 2 00:16:32 00:00:21
3 30 STANÍČEK Pavel VSK UNI BRNO 2 Jři 2001 2 00:16:32 00:00:21
4 23 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 2000 2 00:16:35 00:00:25
5 64 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 4 Jři 2001 2 00:16:49 00:00:38
6 37 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2002 2 00:16:52 00:00:42
7 69 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 3 Dci 2002 2 00:16:56 00:00:46
8 184 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 4 Dci 2002 2 00:17:14 00:01:04
9 175 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1985 2 00:17:27 00:01:16
10 58 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Jři 2001 2 00:17:35 00:01:24
11 201 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 6 Jři 2001 2 00:17:37 00:01:27
12 7 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2001 2 00:17:47 00:01:37
13 205 MASNÁ Lenka PSK Olymp Praha 1 Ž 1985 2 00:17:49 00:01:38
14 151 RŮŽA Tomáš VSK Univerzita Brno 5 Dci 2005 2 00:17:59 00:01:49
15 38 ČERBÁK Adam 8 Jři 2000 2 00:18:01 00:01:50
16 22 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 9 Jři 2000 2 00:18:04 00:01:54
17 206 NOVOTNÁ Tereza 2 Ž 1992 2 00:18:09 00:01:59
18 14 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 3 Ž 1993 2 00:18:12 00:02:02
19 159 DOUŠEK Tomáš VSK Univerzita Brno 6 Dci 2004 2 00:18:25 00:02:14
20 6 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:18:33 00:02:22
21 185 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2003 2 00:18:36 00:02:26
22 31 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 2 00:18:36 00:02:26
23 62 VACULOVÁ Lucie Individuální 4 Ž 1982 2 00:18:39 00:02:28
24 70 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky 8 Dci 2003 2 00:18:39 00:02:28
25 10 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 1 Dky 2002 2 00:18:41 00:02:31
26 40 MIRVALDOVÁ Klára SportRaces 5 Ž 1993 2 00:19:00 00:02:50
27 56 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1982 2 00:19:07 00:02:57
28 61 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 10 Jři 2000 2 00:19:15 00:03:04
29 20 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2002 2 00:19:29 00:03:19
30 44 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2002 2 00:19:30 00:03:20
31 194 KRČMA Vojtěch VSK UNI BRNO 10 Dci 2003 2 00:19:45 00:03:34
32 41 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1986 2 00:19:47 00:03:36
33 203 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 3 Dky 2003 2 00:19:51 00:03:40
34 16 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 8 Ž 1983 2 00:19:51 00:03:40
35 11 KOŠŤÁL Jakub 11 Dci 2003 2 00:19:51 00:03:41
36 55 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1991 2 00:20:06 00:03:55
37 186 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 2003 2 00:20:10 00:04:00
38 50 BUREŠOVÁ Veronika Bystrc 4 Dky 2005 2 00:20:13 00:04:02
39 166 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1999 2 00:20:15 00:04:05
40 165 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 2 00:20:16 00:04:06
41 90 ODEHNALOVÁ Klára fKlidu sport team 3 ŽV1 1979 2 00:20:19 00:04:09
42 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:20:21 00:04:10
43 25 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2002 2 00:20:26 00:04:16
44 217 KOSINA Adam Přísnotice 13 Dci 2004 2 00:20:28 00:04:17
45 3 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 2 Jky 2001 2 00:20:35 00:04:24
46 160 KOUMAL Martin JetSurf Club 2 XM 1989 2 00:20:36 00:04:25
47 53 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 4 ŽV1 1979 2 00:20:39 00:04:28
48 226 ČUPR Jiří 3 XM 1992 2 00:20:47 00:04:36
49 35 OUJEZDSKÝ Matyáš ZBM Brno 14 Dci 2003 2 00:20:49 00:04:38
50 49 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 6 Dky 2004 2 00:20:49 00:04:39
51 212 BARBOŘÍKOVÁ Lenka Elite Sport Max training 11 Ž 1986 2 00:20:52 00:04:41
52 224 ČERMÁKOVÁ Tereza Fast and Light 12 Ž 1988 2 00:20:55 00:04:45
53 215 DAN Tomáš 15 Dci 2003 2 00:21:01 00:04:50
54 176 VALOVÁ Silvie VSK UNI BRNO 3 Jky 2001 2 00:21:04 00:04:53
55 52 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 2 00:21:06 00:04:55
56 156 PÁLENÍKOVÁ Lenka 13 Ž 1985 2 00:21:11 00:05:00
57 161 POKORNÝ Marek JetSurf Club 4 XM 1992 2 00:21:11 00:05:00
58 204 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 7 Dky 2002 2 00:21:11 00:05:00
59 222 JANÍKOVÁ Barbara Meteor 14 Ž 1986 2 00:21:19 00:05:08
60 18 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 15 Ž 1986 2 00:21:25 00:05:15
61 21 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 6 ŽV1 1974 2 00:21:30 00:05:19
62 74 PŘIKRYLOVÁ Lenka fKlidu sport team 16 Ž 1998 2 00:21:38 00:05:27
63 4 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 4 Jky 2000 2 00:21:49 00:05:39
64 28 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:21:51 00:05:41
65 13 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 7 ŽV1 1976 2 00:21:58 00:05:48
66 191 KLUSÁČKOVÁ Petra Brno 17 Ž 1995 2 00:21:59 00:05:49
67 169 ZEMAN Jan JetSurf Club 5 XM 1990 2 00:22:04 00:05:53
68 87 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 18 Ž 1982 2 00:22:09 00:05:58
69 187 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 8 ŽV1 1975 2 00:22:10 00:05:59
70 208 MELUZÍN Josef AC Okrouhlá 6 XM 1977 2 00:22:10 00:06:00
71 67 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 7 XM 1965 2 00:22:20 00:06:09
72 75 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 9 ŽV1 1979 2 00:22:25 00:06:14
73 177 ŠPAŇHEL Martin Running zone 8 XM 1978 2 00:22:28 00:06:18
74 85 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 19 Ž 1982 2 00:22:32 00:06:22
75 180 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 20 Ž 1988 2 00:22:34 00:06:24
76 79 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 10 ŽV1 1978 2 00:22:37 00:06:26
77 39 KUČEROVÁ Jana Rohatec 11 ŽV1 1971 2 00:22:53 00:06:43
78 86 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 12 ŽV1 1976 2 00:22:55 00:06:45
79 183 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2003 2 00:22:56 00:06:46
80 51 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 9 XM 1970 2 00:22:58 00:06:48
81 157 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 13 ŽV1 1974 2 00:22:59 00:06:49
82 71 FUČÍKOVÁ Hana Černín 14 ŽV1 1977 2 00:23:00 00:06:50
83 182 RUTTKAYOVÁ Martina SK Speed Brno 9 Dky 2003 2 00:23:05 00:06:54
84 211 SEVERINOVÁ Ivana Kalda team 21 Ž 1980 2 00:23:05 00:06:54
85 12 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 2001 2 00:23:06 00:06:55
86 33 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 2 00:23:08 00:06:57
87 93 SLÁMOVÁ Barbora Brno 22 Ž 1981 2 00:23:30 00:07:20
88 173 VALÍČEK Adam SK Speed Brno 16 Dci 2008 2 00:23:32 00:07:22
89 78 PAVLŮ Andrea Žďárná 15 ŽV1 1979 2 00:23:35 00:07:24
90 5 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 16 ŽV1 1976 2 00:23:36 00:07:25
91 220 BRZOBOHATÁ Eva 23 Ž 1995 2 00:23:44 00:07:34
92 60 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 ŽV1 1971 2 00:23:45 00:07:35
93 65 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 3 ŽV2 1962 2 00:23:45 00:07:35
94 200 VRÁTNÝ Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 Jři 2000 2 00:23:45 00:07:35
95 1 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 18 ŽV1 1975 2 00:23:47 00:07:37
96 213 KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 24 Ž 1983 2 00:23:56 00:07:45
97 188 LOPEZ José 10 XM 1977 2 00:23:56 00:07:45
98 162 SEDLÁČEK Radim JetSurf Club 11 XM 1990 2 00:24:11 00:08:00
99 181 STANÍČKOVÁ Renata 19 ŽV1 1973 2 00:24:13 00:08:03
100 63 PELLOVÁ Gabriela 20 ŽV1 1979 2 00:24:16 00:08:06
101 32 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 25 Ž 1980 2 00:24:17 00:08:07
102 171 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 21 ŽV1 1977 2 00:24:23 00:08:13
103 80 KOČÍ Heidi Brno 26 Ž 1997 2 00:24:38 00:08:27
104 48 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 2001 2 00:24:43 00:08:33
105 167 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2003 2 00:24:43 00:08:33
106 84 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 27 Ž 1983 2 00:24:51 00:08:41
107 45 GRAUEROVÁ Helena 22 ŽV1 1978 2 00:24:53 00:08:42
108 221 KRAHULCOVÁ Petra 23 ŽV1 1978 2 00:24:58 00:08:47
109 172 VALÍČKOVÁ Martina 24 ŽV1 1976 2 00:24:59 00:08:48
110 195 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 17 Dci 2004 2 00:25:07 00:08:57
111 47 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 12 XM 1972 2 00:25:08 00:08:58
112 77 ŠKVAŘILOVÁ Eva RFSK 25 ŽV1 1973 2 00:25:10 00:08:59
113 29 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 26 ŽV1 1979 2 00:25:12 00:09:02
114 83 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 28 Ž 1997 2 00:25:13 00:09:03
115 170 VACULOVÁ Jana 27 ŽV1 1979 2 00:25:19 00:09:09
116 91 SZÖKEOVÁ Jana newline 4 ŽV2 1965 2 00:25:22 00:09:11
117 216 KOSINOVÁ Eva Přísnotice 5 ŽV2 1969 2 00:25:31 00:09:21
118 54 PURŠOVÁ Lenka Brno 28 ŽV1 1972 2 00:25:33 00:09:22
119 34 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 2 00:25:34 00:09:23
120 81 KOZLOVSKÁ Veronika 29 Ž 1991 2 00:25:35 00:09:24
121 190 VYSTRČIL Radek 18 Dci 2003 2 00:25:39 00:09:28
122 57 OLIVOVÁ Lenka 29 ŽV1 1976 2 00:25:42 00:09:32
123 59 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 2 00:25:43 00:09:33
124 155 MAJERSKÁ Soňa 30 Ž 1993 2 00:25:44 00:09:33
125 46 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 2 00:25:45 00:09:35
126 153 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 30 ŽV1 1974 2 00:26:34 00:10:23
127 174 BAHULÍKOVÁ Pavla 31 Ž 1989 2 00:26:37 00:10:26
128 178 KOLOUCHOVÁ Ivana Brno 8 ŽV2 1967 2 00:26:39 00:10:28
129 72 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 32 Ž 1982 2 00:26:39 00:10:29
130 225 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 33 Ž 1987 2 00:26:45 00:10:35
131 89 TRS Eva 34 Ž 1986 2 00:26:47 00:10:36
132 227 ČUPR Lukáš 13 XM 1999 2 00:26:51 00:10:41
133 210 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 2 00:26:52 00:10:42
134 158 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 31 ŽV1 1974 2 00:26:53 00:10:42
135 199 LIBROVÁ Iva PERUN TEAM BLANSKO 32 ŽV1 1974 2 00:26:54 00:10:44
136 189 ŠTĚPÁNEK Vladimír Modřice 14 XM 1980 2 00:26:56 00:10:45
137 68 ŠTEFANOVÁ Petra 33 ŽV1 1975 2 00:27:06 00:10:56
138 43 JEŘÁBKOVÁ Tereza 35 Ž 1995 2 00:27:07 00:10:56
139 207 JAMBOROVÁ Leona 34 ŽV1 1971 2 00:27:10 00:11:00
140 82 KOČÍ Hana PST 35 ŽV1 1971 2 00:27:31 00:11:21
141 198 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 9 ŽV2 1966 2 00:27:41 00:11:31
142 197 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 15 XM 1966 2 00:27:42 00:11:32
143 202 LAŠTŮVKOVÁ Aneta Benešov 11 Dky 2002 2 00:28:07 00:11:56
144 196 RENZ Zita 36 ŽV1 1974 2 00:28:10 00:11:59
145 36 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 16 XM 1991 2 00:28:28 00:12:18
146 24 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 7 Jky 2001 2 00:28:33 00:12:22
147 223 KROMEROVÁ Karolína 37 ŽV1 1977 2 00:28:33 00:12:23
148 19 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 2 00:28:50 00:12:40
149 218 ŠKARKOVÁ Andrea Kalda team 36 Ž 1985 2 00:29:07 00:12:57
150 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 17 XM 1973 2 00:29:09 00:12:59
151 8 ONDROVÁ Barbora 38 ŽV1 1977 2 00:29:10 00:12:59
152 42 NOVOTNÁ Michaela 39 ŽV1 1975 2 00:29:12 00:13:02
153 66 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 40 ŽV1 1970 2 00:29:57 00:13:47
154 88 KALOVÁ Renata Fast and lite 41 ŽV1 1974 2 00:30:29 00:14:19
155 152 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 42 ŽV1 1975 2 00:30:30 00:14:20
156 219 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 10 ŽV2 1963 2 00:30:49 00:14:39
157 73 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 18 XM 1982 2 00:30:50 00:14:39
158 214 NEVĚČNÁ Kamila 43 ŽV1 1978 2 00:31:00 00:14:49
159 168 VYKLICKÁ Hana 37 Ž 1983 2 00:31:03 00:14:52
160 192 KARÁSKOVÁ Jana RSFK 38 Ž 1983 2 00:31:04 00:14:54
161 193 QAZIMI Monika 44 ŽV1 1972 2 00:31:14 00:15:04
162 26 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 19 XM 1937 2 00:32:20 00:16:10
163 27 MAIXNER Václav Orel Čebín 20 XM 1941 2 00:34:12 00:18:01
164 76 KROUPOVÁ Pavla Brno 11 ŽV2 1965 2 00:34:20 00:18:10
165 92 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV3 1955 2 00:34:34 00:18:23
166 209 NOVOTNÁ Petra 39 Ž 1980 2 00:35:09 00:18:59
167 179 HRUBÝ Milan Blansko 21 XM 1938 2 00:39:33 00:23:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 163 MAHOVSKÝ Ondřej JetSurf Club XM 1991

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.