Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

VolšoHEC run - Štafeta 4x5km běh

Datum pořádání od 25.05.2019 13:13 do 25.05.2019 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 15:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků99
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 44 BARTOŠÍK_ADOLF Auermullerová_Jelínek GML - Gymnázium Matyáše Lercha 1 štafeta 2000 7 01:27:14
2 14 KLEMENSEVIČ_RYŠAVÝ Opravil_Petrjanoš 2 štafeta 2000 7 01:32:01 00:04:47
3 62 NANTL_NANTL Janíček_Beneš FC Spitfire 3 štafeta 2000 7 01:33:42 00:06:27
4 56 RŮŽIČKOVÁ_SUCHOMEL Borkovec_Beneš Siemens Drásov I. 4 štafeta 2000 7 01:34:30 00:07:15
5 99 KONÍČEK_ŠEBELA Kuběna_Hudec AC Senetářov 5 štafeta 2000 7 01:38:19 00:11:04
6 85 SMUTNÁ_SMUTNÝ Nedorostek_Dernerová WilliJemSe 1. 6 štafeta 2000 7 01:38:59 00:11:44
7 39 KLEMSA_PAVLÍK Kjumil_Přerovský Kaisen Ekiden Klub 7 štafeta 2000 7 01:41:21 00:14:06
8 32 ZAORAL_MAHDAL Boudný_Blahuta 8 štafeta 2000 7 01:41:59 00:14:44
9 40 RUBER Oujezdský_Urbánek 9 štafeta 2000 7 01:42:50 00:15:35
10 28 GOCA_SCHWAB Bořecký_Dostál 10 štafeta 2000 7 01:44:13 00:16:58
11 1 ROČKOVÁ_PŘIKRYLOVÁ Marčík_Marčíková Phoenix Contact 11 štafeta 2000 7 01:44:16 00:17:01
12 94 MUŽNÝ_RUMLOVÁ Stonawski_Olšar 12 štafeta 2000 7 01:44:20 00:17:05
13 71 NOVOBORSKÁ_OLTOVÁ Schick_Kubíček ONES 13 štafeta 2000 7 01:45:54 00:18:39
14 29 LATTOVÁ_NOŽIČKA Polášek_Svrčina 14 štafeta 2000 7 01:46:29 00:19:14
15 15 PÍCHA_PRUDIL Pokorný_Drahoš BIOhazard 15 štafeta 2000 7 01:47:53 00:20:38
16 30 LUŽINA_RUBER Jankulár_Mazán Sconto Team 16 štafeta 2000 7 01:48:05 00:20:50
17 96 HRABALOVÁ_POHLOVÁ Maršálková_Svoboda Extra Brno 17 štafeta 2000 7 01:48:07 00:20:52
18 97 MALCOVÁ_KLÍMA Novotňák_Jan 18 štafeta 2000 7 01:48:22 00:21:07
19 77 NEZDAŘIL_BAJEROVÁ Kotek_Dostálová 19 štafeta 2000 7 01:48:56 00:21:41
20 59 DOBROVOLNÁ_SUCHOMEL Hejduková_Polášek Siemens Drásov II. 20 štafeta 2000 7 01:49:42 00:22:27
21 42 GRUND_MIKULÁŠEK Orlíčková_Burger VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST a.s. 21 štafeta 2000 7 01:50:01 00:22:47
22 68 JAMROZ_BENEŠ Vyhlídal_Strnad 22 štafeta 2000 7 01:50:58 00:23:43
23 91 SMUTNÝ_SOBOTKA Buchta_Buchtová Farma WilliJemSe 23 štafeta 2000 7 01:51:14 00:23:59
24 95 VESPALCOVÁ_BLATANOVÁ Paliga_Vespalcová 24 štafeta 2000 7 01:53:10 00:25:56
25 33 JÉGL_BEDNÁŘ Verschatse_Šidák 25 štafeta 2000 7 01:53:34 00:26:19
26 80 KRAJICEK_PAVLÍNOVÁ Krajíčková_Pavlín 26 štafeta 2000 7 01:53:58 00:26:43
27 78 KLIMŠA_KLIMŠOVÁ Pavloušková_Hejduk Naše partička 27 štafeta 2000 7 01:54:09 00:26:54
28 82 ŠTELCL_KOLÁŘ Kalinec_Nicol Turbokids 28 štafeta 2000 7 01:54:41 00:27:27
29 64 MARTÍNKOVÁ_NOVOTNÁ Salát_Janoušek TTI 2 29 štafeta 2000 7 01:54:48 00:27:33
30 100 RŮŽIČKOVÁ_VACULOVÁ Pavešicová_Pavešic DDB 30 štafeta 2000 7 01:55:08 00:27:53
31 92 SLOVÁKOVÁ_SLOVÁKOVÁ Hněličková_Juřek 31 štafeta 2000 7 01:55:35 00:28:20
32 58 CIBULKA_DVOŘÁK Vojtěch_Špaček 32 štafeta 2000 7 01:55:48 00:28:33
33 36 SOLDÁNOVÁ_NĚMEC Staňková_Soldán 33 štafeta 2000 7 01:55:51 00:28:36
34 84 NEČAS_PERNICOVÁ Kocman_Lucka 34 štafeta 2000 7 01:56:29 00:29:14
35 19 URBÁNEK_PROŠEK Kuběnová_Petrželová Dream Team 2019 35 štafeta 2000 7 01:56:30 00:29:15
36 61 RYŠAVÝ_PETR Kraml_Krešl 36 štafeta 2000 7 01:57:21 00:30:06
37 25 MALOTA_KŘEŠŤÁKOVÁ Pohlová_Šamalíková Zřejmě slušný oddíl 37 štafeta 2000 7 01:57:41 00:30:26
38 73 HLADKÁ_MLEJNKOVÁ Mlejnek_Vávrová 38 štafeta 2000 7 01:57:43 00:30:28
39 5 KALA_ZUKAL Krátký_Přikryl SOS electronic 39 štafeta 2000 7 01:57:53 00:30:38
40 90 SEDLÁKOVÁ_HONZIRKOVA Stejskalová_Stejskal 40 štafeta 2000 7 01:58:11 00:30:56
41 55 ČEPÁN_OREL Mudroch_Zloch 41 štafeta 2000 7 01:58:31 00:31:16
42 65 NAHODIL_PLESNIVÝ Peška_Černý Delfýncy 42 štafeta 2000 7 01:58:32 00:31:17
43 17 NEŠPOR_NEŠPOROVÁ Nešporová_Foralová TK OPEN 43 štafeta 2000 7 01:58:38 00:31:23
44 63 BURÁŇOVÁ_GUENTHER Knedliková_Zajíc TTI 1 44 štafeta 2000 7 01:58:59 00:31:44
45 8 HOLCOVÁ_PAVLŮSEK Císařová_Zádrapa Rousínov 45 štafeta 2000 7 01:59:17 00:32:02
46 23 DOLEŽALOVÁ_ŠTÍPOVÁ Šamánek_Patočka Modřice 46 štafeta 2000 7 02:00:21 00:33:06
47 16 VÍCH_KOMÁRKOVÁ Ječná_Komárek 3Queens.cz 47 štafeta 2000 7 02:01:03 00:33:48
48 98 KLOS_MERTLÍK Janásek_Sliwková BBC Bircher Automation 48 štafeta 2000 7 02:01:08 00:33:54
49 18 KALINEC_MARKÉTA Štelclová_Kalincová 49 štafeta 2000 7 02:01:39 00:34:24
50 13 PAVLŮ_PAVLŮ Jakubcová_Smolka Žďárná 50 štafeta 2000 7 02:01:55 00:34:40
51 47 SEKANINA_JASANSKÝ Sedlák_Svoboda EGM Anakondy 51 štafeta 2000 7 02:01:58 00:34:43
52 43 VOJTOVÁ_SODOMKOVA Veselá_Vrzalová AK Tišnov - Rolling Women 52 štafeta 2000 7 02:02:05 00:34:51
53 46 VEITHOVÁ_FIŠER Vaverka_Vítek EGM Přesytky 53 štafeta 2000 7 02:02:53 00:35:38
54 35 BLAHOVÁ_PAVLÍKOVÁ Konečná_Fišnarová 54 štafeta 2000 7 02:02:57 00:35:42
55 79 SITTOVÁ_PAUK Dulavová_Šmíd GeneProof 2. 55 štafeta 2000 7 02:03:18 00:36:04
56 51 GUZI_VLČEK Kelíšek_Číhal ITW Pronovia - kluci 56 štafeta 2000 7 02:03:35 00:36:20
57 70 HRABOVSKÝ_ŠMERDA Jaspar_Grande 57 štafeta 2000 7 02:03:38 00:36:24
58 88 KŘÍŽ_KOUSALOVÁ Koudelka_Šťastný WilliJemSe 3. 58 štafeta 2000 7 02:04:13 00:36:58
59 37 JANOUŠEK_ČECHOVÁ Urban_Mário SK MarketSoul 59 štafeta 2000 7 02:04:27 00:37:12
60 20 MAŠKA_PĚŇÁKOVÁ Polívka_Polívková Holz 60 štafeta 2000 7 02:04:37 00:37:23
61 75 KUNC_ZOUHAROVÁ Kocour_Kunc SDH Kotvrdovice II 61 štafeta 2000 7 02:06:01 00:38:46
62 41 TURČOVÁ_ŠPALEK Hayek_Foldyna Tuzemské puchýře 62 štafeta 2000 7 02:06:19 00:39:04
63 38 POKLADNÍK_KLABAL Kolesárová_Navrátil Spálovsk a.s. 63 štafeta 2000 7 02:06:20 00:39:05
64 12 KUCHARÍKOVÁ_URBÁNKOVÁ Hegrová_Reichová 64 štafeta 2000 7 02:07:04 00:39:49
65 76 PLESNÍK_BARYAL Horníková_Šedová GeneProof 1. 65 štafeta 2000 7 02:07:07 00:39:52
66 21 NOVÁK_NOVÁKOVÁ Klíma_Klímová AXIMA in WHITE 66 štafeta 2000 7 02:07:15 00:40:00
67 86 FILIP_KRESL Bedřichová_Maloň KAMAT 67 štafeta 2000 7 02:07:58 00:40:43
68 4 MATUSZKOVÁ_KURBEL Breznická_Očadlý Pro Julinku 68 štafeta 2000 7 02:09:15 00:42:00
69 89 BARTÁKOVÁ_BUČKOVÁ Došková_Petřík 69 štafeta 2000 7 02:09:51 00:42:36
70 9 NOVÁK_DOBŠÁKOVÁ Nováková_Dobšák 70 štafeta 2000 7 02:10:27 00:43:12
71 50 SOKOLOVÁ_KEJZRAL Kubínová_Přibyl Šneci z Libáně 71 štafeta 2000 7 02:10:50 00:43:35
72 7 CUPOVÁ_CUP Bedáňová_Korgo 72 štafeta 2000 7 02:10:59 00:43:44
73 24 KLIMEŠ_MIKULÁŠKOVÁ Klimešová_Mikulášek 73 štafeta 2000 7 02:10:59 00:43:44
74 48 HONKYŠ_SKŘIVÁNEK Sekáč_Ulej EGM Havrani 74 štafeta 2000 7 02:11:14 00:43:59
75 22 KUDA_STANĚK Laichmanová_Krejčí AXIMA in BLACK 75 štafeta 2000 7 02:11:24 00:44:10
76 53 ŠPIRITOVÁ_BILSKÁ Čermák_Procházka 76 štafeta 2000 7 02:11:49 00:44:34
77 74 HLAVÁČKOVÁ_KUNCOVÁ Pernica_Kučera SDH Kotvrdovice I 77 štafeta 2000 7 02:12:03 00:44:48
78 34 ROŽNOVSKÁ_JURNEČKOVÁ Prudilová_Navrátilová Kopretiny na útěku 78 štafeta 2000 7 02:13:01 00:45:46
79 67 MELZEROVÁ_HOLÍKOVÁ Fišerová_Dvořáková Žihadla 79 štafeta 2000 7 02:13:01 00:45:46
80 10 MAŠKOVÁ_DIVOKÁ Pokorná_Neužil Běžím na škopek 80 štafeta 2000 7 02:13:12 00:45:57
81 81 KADLEČKOVÁ_ZÁTOPKOVÁ Janda_Žilková GeneProof 81 štafeta 2000 7 02:14:30 00:47:15
82 66 FUKSOVÁ_TLUSTOŠOVÁ Pytluková_Dudík Super people 82 štafeta 2000 7 02:14:36 00:47:21
83 52 PONÍŽILOVÁ_PAVLÍČKOVÁ Soňa_Čalubová ITW Pronovia - holky 83 štafeta 2000 7 02:14:46 00:47:31
84 87 HRBÁČEK_BAZALA Růčka_Lubomír WilliJemSe 2. 84 štafeta 2000 7 02:15:21 00:48:06
85 6 POKORNÁ_SVÍCENCOVÁ Prosserová_Krupicová 85 štafeta 2000 7 02:15:42 00:48:27
86 2 ROBIN_OPAVSKÁ Nedoma_Popek Happy Feet 86 štafeta 2000 7 02:16:33 00:49:18
87 83 DOSOUDIL_PLESKAČOVÁ Hebelková_Dosoudilová 87 štafeta 2000 7 02:17:01 00:49:46
88 11 ŘÍČKOVÁ_BRYCHTOVÁ Konečná_Šimberová 88 štafeta 2000 7 02:18:11 00:50:56
89 26 PATÁKOVÁ_FLORIÁNOVÁ Jochecová_Švábenská Ženy v běhu 89 štafeta 2000 7 02:18:18 00:51:03
90 31 VARHANÍKOVÁ_VARHANÍKOVÁ Bečková_Čalkovská HECUNK 90 štafeta 2000 7 02:18:23 00:51:08
91 45 STRAŠIL_STRAŠILOVÁ Chmelař_Černá EGM Lvíčata 91 štafeta 2000 7 02:20:30 00:53:15
92 49 OSIČKOVÁ_PRACHAŘOVÁ Dvořáčková_Černá 92 štafeta 2000 7 02:21:14 00:53:59
93 57 MATOUŠEK_VODIČKOVÁ Sopuchová_Bukalová 93 štafeta 2000 7 02:21:44 00:54:29
94 54 ŠMÍD_PAVLASOVÁ Bělehrádek_Černý 94 štafeta 2000 7 02:23:14 00:56:00
95 3 MIKOLÁŠOVÁ_RUMLOVÁ_LAZECKÁ_DEL Lazecký_Nikl 95 štafeta 2000 7 02:24:16 00:57:01
96 27 KUČEROVÁ_PAZOURKOVÁ Došková_Houserová Sestry v akci 96 štafeta 2000 7 02:30:00 01:02:45
97 69 MUSILOVÁ_PLESKAČOVÁ Ottowá_Koláčna Andílci 97 štafeta 2000 7 02:30:02 01:02:47
98 72 MEDKOVÁ_MACKOVÁ Ortová_Kolumpková 98 štafeta 2000 7 02:35:15 01:08:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 93 BURÁŇOVÁ_UWE Martínková_Martin TTI 3 štafeta 2000

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.