Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km

Datum pořádání od 26.01.2019 08:00 do 26.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,60
Počet kol1
Počet závodníků175
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 239 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 1 M 1988 1 00:35:27
2 86 ŠŤASTNÝ Petr SportRaces 2 M 1988 1 00:35:37 00:00:10
3 16 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 3 M 1982 1 00:37:44 00:02:16
4 214 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 4 M 1985 1 00:37:52 00:02:25
5 251 PAJER Ondřej Individuální team 5 M 1989 1 00:38:01 00:02:33
6 22 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 6 M 1983 1 00:38:10 00:02:42
7 13 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 1 00:38:18 00:02:51
8 54 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 1 MV1 1977 1 00:38:45 00:03:17
9 228 HRNČÍŘ Tomáš Řícmanice 2 MV1 1976 1 00:38:56 00:03:29
10 71 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:38:57 00:03:30
11 15 HRDINA Tomáš 4 MV1 1979 1 00:39:13 00:03:46
12 49 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 8 M 1989 1 00:39:25 00:03:57
13 258 ŠEBÁNEK petr Rájec 5 MV1 1979 1 00:39:33 00:04:05
14 50 TOMČAL Dušan Lipov 6 MV1 1973 1 00:39:46 00:04:18
15 4 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:40:47 00:05:20
16 241 HEJNA Dalibor Brno 9 M 1982 1 00:40:53 00:05:25
17 79 CZERNÝ Pavel Brno 10 M 1981 1 00:40:56 00:05:28
18 23 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 11 M 1990 1 00:41:03 00:05:35
19 247 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 12 M 1992 1 00:41:15 00:05:47
20 240 POKORNÝ Václav Brno 7 MV1 1978 1 00:41:19 00:05:51
21 256 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 13 M 1985 1 00:41:23 00:05:56
22 3 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 14 M 1981 1 00:41:35 00:06:08
23 274 BENEŠ Petr Blansko 15 M 1987 1 00:41:41 00:06:13
24 130 KAZDA Petr 8 MV1 1970 1 00:41:43 00:06:15
25 257 VEMOLA Jiří AK Tišnov 9 MV1 1977 1 00:41:45 00:06:17
26 34 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 10 MV1 1978 1 00:42:03 00:06:35
27 7 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 1 00:42:25 00:06:58
28 242 BARÁK Roman Sana team Brno 11 MV1 1973 1 00:42:30 00:07:03
29 32 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 12 MV1 1972 1 00:42:36 00:07:08
30 47 KLÍMA Miroslav Brno 13 MV1 1975 1 00:42:41 00:07:13
31 35 CHALK Steve SK Radiosport 3 MV2 1965 1 00:42:48 00:07:21
32 219 TOMEK Jiří 16 M 1997 1 00:42:51 00:07:23
33 234 ŠPERKA Martin Minerva Boskovice 14 MV1 1970 1 00:42:53 00:07:25
34 93 RYBA Lukáš BB Cyklosport 15 MV1 1979 1 00:43:03 00:07:36
35 117 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:43:19 00:07:52
36 14 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV2 1968 1 00:43:21 00:07:54
37 108 KUČERA Josef Kucera bike team 17 M 1985 1 00:43:29 00:08:01
38 48 BEJČEK Patrik Tajovský reality 18 M 1994 1 00:43:41 00:08:13
39 225 HAULÍK Matej 19 M 1999 1 00:43:49 00:08:21
40 113 HLOUŠEK Mirek TSAI 16 MV1 1979 1 00:43:52 00:08:24
41 221 DUŠIL Jaroslav Běžím si za svým 17 MV1 1970 1 00:43:53 00:08:26
42 132 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 20 M 1991 1 00:43:53 00:08:26
43 273 HLAVIČKA Lukáš Duopack Černá Hora 21 M 1987 1 00:44:06 00:08:38
44 82 KNAP Zdeněk 22 M 1991 1 00:44:12 00:08:45
45 27 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 18 MV1 1970 1 00:44:18 00:08:51
46 2 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 5 MV2 1968 1 00:44:23 00:08:56
47 207 KUCHAŘ Lukáš ACT Lerak Blansko 19 MV1 1976 1 00:44:27 00:09:00
48 134 PERNIČKA Jan Hory z dálky 23 M 1987 1 00:44:32 00:09:04
49 252 KONEČNÝ Aleš passyteam 24 M 1988 1 00:44:33 00:09:06
50 232 KUPČÍK Roman 25 M 1985 1 00:44:35 00:09:07
51 118 HABARKA Ondrej 26 M 1993 1 00:45:08 00:09:40
52 277 ŠTEFAN Martin 20 MV1 1975 1 00:45:09 00:09:42
53 5 HARESTA Petr VF Sport Team Černá Hora 27 M 1986 1 00:45:12 00:09:44
54 95 DUBJEL Robert BKB 28 M 1982 1 00:45:20 00:09:52
55 45 FANFRDLA Dalimil Maty team 21 MV1 1973 1 00:45:24 00:09:56
56 100 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 22 MV1 1973 1 00:45:32 00:10:04
57 211 ŠAFÁŘ Radek Boskovice 29 M 1985 1 00:45:33 00:10:05
58 87 BUŠ Ondřej Ráječko 30 M 1985 1 00:45:35 00:10:07
59 70 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 23 MV1 1978 1 00:45:39 00:10:11
60 40 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:45:46 00:10:18
61 31 KOZÁNEK Petr Kyjov 31 M 1989 1 00:45:53 00:10:25
62 229 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 32 M 1981 1 00:45:58 00:10:30
63 203 DVOŘÁK Daniela 33 M 1993 1 00:46:14 00:10:46
64 204 KUBÍNEK Pavel Blansko 24 MV1 1977 1 00:46:14 00:10:47
65 116 VRÁNA Filip Brno 25 MV1 1976 1 00:46:20 00:10:53
66 112 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 26 MV1 1974 1 00:46:21 00:10:53
67 85 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 27 MV1 1979 1 00:46:22 00:10:54
68 237 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 6 MV2 1965 1 00:46:23 00:10:55
69 77 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 34 M 1980 1 00:46:33 00:11:06
70 114 KALAŠ Rudolf Boskovice 28 MV1 1971 1 00:46:43 00:11:16
71 238 ŽÁČKOVÁ Eva RUNSPORT Team 1 XZ 1994 1 00:46:44 00:11:16
72 81 HORSKÝ Radek OB Veselice 29 MV1 1978 1 00:46:44 00:11:17
73 120 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:46:46 00:11:19
74 261 PAVLÍČEK Tomáš Rájec 35 M 1992 1 00:46:49 00:11:21
75 65 GIEBL Radek Tišnov 30 MV1 1975 1 00:46:54 00:11:26
76 74 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:47:05 00:11:37
77 57 DVOŘÁK Martin Extra Brno 36 M 1988 1 00:47:18 00:11:50
78 37 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 4 MV3 1949 1 00:47:19 00:11:51
79 97 JANÁČEK Petr KONWA team 37 M 1980 1 00:47:30 00:12:03
80 254 CHRIST Marek Fklidu 31 MV1 1979 1 00:47:40 00:12:12
81 231 NETOLICKÝ Kamil STG Vyškov 38 M 1990 1 00:48:02 00:12:35
82 264 LAZAR Lukáš 39 M 1982 1 00:48:11 00:12:43
83 268 ČERNÝ Luděk Račice 40 M 1981 1 00:48:20 00:12:52
84 6 BÁR Lukáš Brno 32 MV1 1974 1 00:48:24 00:12:57
85 92 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 33 MV1 1975 1 00:48:26 00:12:59
86 109 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 8 MV2 1968 1 00:48:31 00:13:03
87 62 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 34 MV1 1977 1 00:48:34 00:13:06
88 205 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 35 MV1 1974 1 00:48:38 00:13:11
89 272 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 41 M 1997 1 00:49:09 00:13:41
90 206 KOLÁŘ Jiří Brno 36 MV1 1976 1 00:49:29 00:14:01
91 249 INDRA Marek 37 MV1 1973 1 00:49:41 00:14:14
92 262 KABELKA Martin Zelené Rosice 42 M 2003 1 00:49:41 00:14:14
93 236 SUKENÍK Milan Rajhrad 38 MV1 1970 1 00:49:48 00:14:20
94 84 PELIKÁN Martin Individuální 43 M 1984 1 00:49:52 00:14:25
95 91 BITTNER Josef 39 MV1 1970 1 00:49:53 00:14:25
96 56 SLOUKA Jiří Blažovice 44 M 1983 1 00:49:55 00:14:27
97 248 INDRA Radovan Medlánky 40 MV1 1976 1 00:50:05 00:14:37
98 43 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 45 M 1985 1 00:50:05 00:14:38
99 245 ŠVÁBENÍK Petr Termofisher 46 M 1985 1 00:50:22 00:14:54
100 218 KRÁTKÝ Pavel 41 MV1 1974 1 00:50:26 00:14:59
101 51 CIBULKA Pavel Brno 9 MV2 1964 1 00:50:38 00:15:10
102 208 BAČA Martin Sport Club Ráječko z.s. 47 M 1989 1 00:51:05 00:15:37
103 73 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 10 MV2 1968 1 00:51:22 00:15:54
104 215 HRŮZA Vladimír Boskovice 11 MV2 1960 1 00:51:29 00:16:02
105 106 SLÁMA Jiří Brno 12 MV2 1960 1 00:51:33 00:16:05
106 126 MAREK Jaromír 13 MV2 1964 1 00:51:51 00:16:23
107 259 ŘEZÁČ JAroslav 48 M 1986 1 00:51:57 00:16:29
108 233 TOMEK Václav 49 M 1991 1 00:52:16 00:16:48
109 26 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 5 MV3 1957 1 00:52:35 00:17:07
110 230 BAŘINA Jiří VF Sport Team Černá Hora 50 M 1981 1 00:52:40 00:17:12
111 267 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 51 M 1999 1 00:52:46 00:17:18
112 275 ČERMÁKOVÁ Tereza Fast and Light 2 XZ 1988 1 00:52:55 00:17:27
113 103 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 14 MV2 1965 1 00:53:01 00:17:33
114 246 PODMANICKÁ Ivana 3 XZ 1983 1 00:53:11 00:17:44
115 119 REDERER Zbyněk Brno 52 M 1987 1 00:53:16 00:17:49
116 202 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 42 MV1 1976 1 00:53:23 00:17:56
117 63 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 15 MV2 1961 1 00:53:36 00:18:08
118 68 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 53 M 1981 1 00:53:43 00:18:16
119 270 BEDAN Petr Spešov 209 43 MV1 1973 1 00:53:56 00:18:28
120 279 ŠIMEK Matěj BKČS 54 M 1981 1 00:53:57 00:18:29
121 11 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 44 MV1 1977 1 00:54:27 00:19:00
122 52 SOBOTKA Martin 45 MV1 1976 1 00:54:29 00:19:01
123 64 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 4 XZ 1998 1 00:54:30 00:19:02
124 223 KUBÁSEK Marek 55 M 1993 1 00:54:39 00:19:11
125 227 JÁNSKÝ David 46 MV1 1978 1 00:54:40 00:19:13
126 278 ŠIMEČEK Petr Heřmanův Městec 47 MV1 1979 1 00:54:42 00:19:15
127 269 ŠPRINGLOVÁ Kamila Tesla Brno 5 XZ 2000 1 00:54:58 00:19:30
128 209 KUCHAŘ Tomáš ACT Lerak Blansko 48 MV1 1972 1 00:54:58 00:19:30
129 222 SVOBODA Adam 56 M 1993 1 00:55:03 00:19:36
130 96 LENHART David newline 49 MV1 1979 1 00:55:07 00:19:40
131 75 BŘEZA Miroslav Brno 6 MV3 1959 1 00:55:17 00:19:49
132 260 FLEK Pavel 50 MV1 1972 1 00:55:52 00:20:24
133 212 LOUKOTA Tomáš Rozběháme Letoice 51 MV1 1976 1 00:55:53 00:20:26
134 121 USTOHAL Karel Zelene Rosice 52 MV1 1977 1 00:56:02 00:20:34
135 122 LORENC antonín Bertík Blansko 16 MV2 1964 1 00:56:39 00:21:12
136 123 PELC Vít OZZY Brno 17 MV2 1967 1 00:56:40 00:21:13
137 226 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 18 MV2 1965 1 00:57:06 00:21:39
138 135 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 XZ 1976 1 00:57:09 00:21:41
139 210 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 57 M 1982 1 00:57:22 00:21:55
140 213 NOVÁK Martin Brno 7 MV3 1951 1 00:57:38 00:22:11
141 253 SLOUKA Petr 58 M 1982 1 00:57:41 00:22:13
142 276 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 8 MV3 1952 1 00:57:51 00:22:24
143 98 DVOŘÁK David 53 MV1 1976 1 00:58:04 00:22:36
144 271 BAŘINKA Jan Boskovice 59 M 1984 1 00:58:11 00:22:43
145 115 SKYPALA Tomáš Atex 007 60 M 1983 1 00:58:18 00:22:50
146 128 MARŠÁLEK Jiří newline 9 MV3 1958 1 00:58:22 00:22:55
147 136 HAVLÍČEK Štěpán 61 M 1983 1 00:58:49 00:23:21
148 244 KONEČNÁ Zuzana 7 XZ 1991 1 00:58:55 00:23:28
149 102 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 8 XZ 1997 1 00:59:24 00:23:57
150 105 VLASÁK Ota 19 MV2 1968 1 00:59:49 00:24:22
151 10 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 10 MV3 1958 1 01:00:24 00:24:56
152 21 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 11 MV3 1956 1 01:00:42 00:25:14
153 24 STŘÍTEŽSKÁ Jolana Lelekovice 9 XZ 1972 1 01:01:11 00:25:43
154 235 PADĚRA Petr 62 M 1989 1 01:02:30 00:27:02
155 201 VAŠÍČEK Zdeněk SK gymnázium Rájec-Jestřebí 20 MV2 1965 1 01:02:31 00:27:03
156 8 KUČEROVÁ Jana Rohatec 10 XZ 1971 1 01:02:34 00:27:07
157 124 SMEJKAL Michal Brno 63 M 1984 1 01:02:37 00:27:09
158 263 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1946 1 01:02:42 00:27:15
159 20 BÁBEK Martin 54 MV1 1971 1 01:03:11 00:27:43
160 243 KNECHT Milan Eldo 21 MV2 1961 1 01:03:15 00:27:48
161 53 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1945 1 01:03:20 00:27:52
162 224 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 MV3 1956 1 01:03:32 00:28:05
163 217 MEDEK Jiří Černá Hora 55 MV1 1978 1 01:04:05 00:28:38
164 25 TŘÍSKA Roman 15 MV3 1956 1 01:04:24 00:28:56
165 66 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 11 XZ 1960 1 01:04:37 00:29:09
166 28 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 64 M 2006 1 01:05:47 00:30:19
167 129 SPARGEL Ladislav 56 MV1 1973 1 01:05:55 00:30:27
168 67 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1949 1 01:07:20 00:31:52
169 76 BIL Jaroslav Brno 17 MV3 1959 1 01:08:59 00:33:31
170 29 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 12 XZ 1979 1 01:09:31 00:34:04
171 131 POSPÍCHAL Vladimír 18 MV3 1952 1 01:11:18 00:35:51
172 12 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 19 MV3 1953 1 01:14:33 00:39:06
173 36 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 20 MV3 1941 1 01:14:45 00:39:17
174 1 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 22 MV2 1960 1 01:16:36 00:41:08
175 38 MAIXNER Václav Orel Čebín 21 MV3 1941 1 01:18:16 00:42:49

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.