Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.01.2019 08:00 do 26.01.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků82
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 13 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:19:03
2 22 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:19:09 00:00:06
3 5 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci 2002 1 00:19:22 00:00:18
4 169 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 3 Jři 2001 1 00:19:49 00:00:45
5 1 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2002 1 00:20:00 00:00:56
6 158 STLOUKAL Štěpán ACT Lerak 4 Jři 2000 1 00:20:05 00:01:01
7 153 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 3 Dci 2003 1 00:20:05 00:01:01
8 27 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:20:26 00:01:22
9 46 GRYC Vojtěch Tesla Brno 5 Jři 2001 1 00:20:52 00:01:48
10 10 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 4 Dci 2002 1 00:21:05 00:02:01
11 32 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 6 Jři 2001 1 00:21:16 00:02:12
12 26 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 2 Jky 2000 1 00:22:05 00:03:01
13 24 ŠŤASTA Šimon Brno 5 Dci 2002 1 00:22:05 00:03:01
14 7 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:17 00:03:13
15 34 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 1 Dky 2002 1 00:22:41 00:03:38
16 159 STLOUKAL Richard Drahanský sport team 6 Dci 2002 1 00:22:53 00:03:49
17 14 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 1 Ž 1993 1 00:23:07 00:04:03
18 11 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž 1983 1 00:23:36 00:04:32
19 36 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2000 1 00:23:40 00:04:36
20 165 PETRŮ Adam PKKU 7 Dci 2002 1 00:23:57 00:04:54
21 45 GRYC Ondřej Tesla Brno 8 Dci 2004 1 00:24:06 00:05:02
22 157 KUČEROVÁ Lucie KONRAD TOOLS TEAM 3 Jky 2001 1 00:24:50 00:05:46
23 16 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2002 1 00:24:58 00:05:54
24 55 ODEHNALOVÁ Klára fKlidu sport team 2 ŽV1 1979 1 00:24:59 00:05:55
25 172 ČERMÁKOVÁ Tereza Fast and Light 3 Ž 1988 1 00:25:11 00:06:07
26 163 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 3 Dky 2003 1 00:25:23 00:06:20
27 3 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 4 Jky 2000 1 00:25:53 00:06:50
28 15 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:26:10 00:07:06
29 47 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 9 Dci 2006 1 00:26:35 00:07:31
30 18 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:26:41 00:07:37
31 168 PLCH Kryštof 10 Dci 2002 1 00:26:47 00:07:43
32 8 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 1 00:26:58 00:07:54
33 155 VALOVÁ Silvie VSK UNI BRNO 6 Jky 2001 1 00:27:07 00:08:03
34 175 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 2 ŽV2 1963 1 00:27:10 00:08:06
35 41 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 4 Ž 1982 1 00:27:24 00:08:21
36 51 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 4 ŽV1 1976 1 00:27:25 00:08:21
37 21 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 1 XM 1982 1 00:27:34 00:08:30
38 166 ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2004 1 00:27:35 00:08:31
39 54 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 5 Ž 1989 1 00:27:39 00:08:35
40 178 BALVANOVÁ Klaudia 6 Ž 1990 1 00:28:07 00:09:03
41 173 CHALK Filip 2 XM 1995 1 00:28:08 00:09:04
42 20 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 ŽV1 1971 1 00:28:15 00:09:11
43 19 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 XM 1960 1 00:28:15 00:09:11
44 170 RAZÁKOVÁ Denisa Bambrlíci 7 Jky 2000 1 00:28:18 00:09:14
45 37 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:19 00:09:15
46 42 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 7 Ž 1982 1 00:28:25 00:09:21
47 39 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 3 ŽV2 1966 1 00:28:27 00:09:23
48 152 PETEČELOVÁ Lucie Doubravice 8 Ž 1981 1 00:28:28 00:09:24
49 12 PAVLŮ Andrea Žďárná 6 ŽV1 1979 1 00:28:39 00:09:35
50 33 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 4 XM 1970 1 00:28:40 00:09:36
51 6 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 7 ŽV1 1974 1 00:28:46 00:09:42
52 161 KUCHAŘOVÁ Táňa Blansko 8 ŽV1 1975 1 00:28:54 00:09:50
53 4 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 9 ŽV1 1976 1 00:29:23 00:10:20
54 52 KOČÍ Heidi Brno 9 Ž 1997 1 00:29:33 00:10:29
55 44 MARKOVÁ Alice 10 ŽV1 1970 1 00:29:34 00:10:31
56 29 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:29:39 00:10:36
57 28 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 5 XM 1991 1 00:30:06 00:11:02
58 162 MACHOTOVÁ Romana Kuřim 4 ŽV2 1969 1 00:30:14 00:11:10
59 30 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 5 ŽV2 1964 1 00:30:14 00:11:10
60 154 MICHÁLEK Karel Benešov 6 XM 1969 1 00:30:59 00:11:55
61 176 ŠEBELA Jiří Blansko 7 XM 1958 1 00:31:08 00:12:04
62 179 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 10 Ž 1989 1 00:31:08 00:12:04
63 53 PELLOVÁ Gabriela 12 ŽV1 1979 1 00:31:23 00:12:19
64 31 KOZLOVSKÁ Veronika 11 Ž 1991 1 00:31:31 00:12:27
65 38 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 12 Ž 1983 1 00:31:48 00:12:44
66 59 HRSTKOVÁ Iva Medlov 13 ŽV1 1976 1 00:32:07 00:13:03
67 48 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 14 ŽV1 1979 1 00:32:30 00:13:26
68 58 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 13 Ž 1997 1 00:32:37 00:13:33
69 177 ŠMERDOVÁ Jarmila 2 ŽV3 1958 1 00:33:18 00:14:15
70 23 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:33:58 00:14:54
71 56 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 15 ŽV1 1973 1 00:34:13 00:15:09
72 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 8 XM 1973 1 00:35:20 00:16:16
73 156 MRÁZKOVÁ Zdenka 14 Ž 1987 1 00:35:56 00:16:52
74 151 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 16 ŽV1 1975 1 00:36:12 00:17:08
75 160 LOUKOTOVÁ Hana Rozběháme Letoice 15 Ž 1984 1 00:36:58 00:17:54
76 167 PRAŽÁKOVÁ Kateřina Rozběháme Letoice 16 Ž 1988 1 00:36:58 00:17:54
77 43 KUNC Josef Orel Vyškov 9 XM 1960 1 00:37:17 00:18:13
78 174 PIROCHTOVÁ Nela 17 Ž 1989 1 00:37:26 00:18:22
79 57 KOČÍ Hana PST 17 ŽV1 1971 1 00:38:11 00:19:07
80 17 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 10 XM 1937 1 00:40:15 00:21:11
81 50 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV3 1955 1 00:45:04 00:26:00
82 49 KROUPOVÁ Pavla Brno 6 ŽV2 1965 1 00:45:54 00:26:51

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.