Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km

Datum pořádání od 01.12.2018 08:00 do 01.12.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol1
Počet závodníků207
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 23 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 1 M 1982 1 00:30:37
2 22 DVOŘÁK Pavel 2 M 1982 1 00:30:47 00:00:10
3 2 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 3 M 1992 1 00:31:37 00:01:00
4 16 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 1 00:31:55 00:01:18
5 42 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:32:32 00:01:54
6 35 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M 1982 1 00:32:53 00:02:15
7 12 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 5 M 1983 1 00:32:55 00:02:18
8 81 HRDINA Tomáš 3 MV1 1979 1 00:33:08 00:02:31
9 14 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 4 MV1 1977 1 00:33:19 00:02:42
10 86 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 5 MV1 1977 1 00:33:27 00:02:50
11 276 TUREK Daniel 6 M 1993 1 00:33:38 00:03:01
12 32 PALÁT Petr SK OB Moira Brno 6 MV1 1974 1 00:33:48 00:03:10
13 204 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 7 M 1985 1 00:33:51 00:03:13
14 291 BOŘIL Petr 8 M 1986 1 00:34:00 00:03:22
15 4 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:34:11 00:03:33
16 36 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 1 00:34:36 00:03:59
17 246 KINCL Petr 9 M 1983 1 00:34:44 00:04:06
18 103 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 10 M 1985 1 00:34:48 00:04:11
19 28 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 11 M 1990 1 00:34:58 00:04:21
20 254 HORÁK Petr SDH Okrouhlá 12 M 1991 1 00:35:04 00:04:27
21 38 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 13 M 1994 1 00:35:07 00:04:30
22 281 ČAPEK Jan 14 M 1986 1 00:35:08 00:04:31
23 213 VEMOLA Jiří AK Tišnov 7 MV1 1977 1 00:35:19 00:04:41
24 85 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 15 M 1984 1 00:35:28 00:04:51
25 236 VELEBA Martin Run sport team 16 M 1998 1 00:35:46 00:05:09
26 62 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 8 MV1 1972 1 00:35:49 00:05:12
27 237 ŠPERKA Martin 9 MV1 1970 1 00:35:52 00:05:15
28 1 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 1 00:36:03 00:05:26
29 125 RÁBEL Martin 17 M 1991 1 00:36:04 00:05:27
30 51 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 18 M 1988 1 00:36:09 00:05:32
31 402 KAZDA Petr 10 MV1 1970 1 00:36:16 00:05:39
32 77 POLÁK Marek HO Lemra 11 MV1 1973 1 00:36:20 00:05:43
33 266 CHALK Steve SK Radiosport 4 MV2 1965 1 00:36:21 00:05:44
34 41 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 12 MV1 1979 1 00:36:21 00:05:44
35 52 KLÍMA Miroslav Brno 13 MV1 1975 1 00:36:38 00:06:00
36 112 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 14 MV1 1978 1 00:36:39 00:06:01
37 201 NEČAS Vítěslav Velenov 15 MV1 1978 1 00:36:52 00:06:15
38 117 HABARKA Ondrej 19 M 1993 1 00:36:56 00:06:18
39 279 PÁRAL Marek SK TRI CykloChlubna 20 M 1996 1 00:36:57 00:06:19
40 299 PETR Radek Králíky 21 M 1985 1 00:37:09 00:06:31
41 74 LIPENSKÝ Martin Fort SMC 5 MV2 1969 1 00:37:12 00:06:34
42 120 BACHRATÝ Pavel Blansko 6 MV2 1965 1 00:37:25 00:06:47
43 6 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 16 MV1 1979 1 00:37:26 00:06:49
44 106 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 17 MV1 1978 1 00:37:37 00:07:00
45 109 PRIPUTEN Radek 22 M 1985 1 00:37:39 00:07:02
46 286 DOLÍHAL Luděk 23 M 1988 1 00:37:43 00:07:06
47 87 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:37:46 00:07:08
48 211 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 18 MV1 1970 1 00:37:48 00:07:11
49 102 SVOBODA Marek 19 MV1 1977 1 00:37:58 00:07:21
50 7 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 7 MV2 1968 1 00:38:03 00:07:26
51 232 BENEŠ Petr Blansko 24 M 1987 1 00:38:07 00:07:29
52 34 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 20 MV1 1970 1 00:38:10 00:07:33
53 31 MARŠOUN Martin Velenov 21 MV1 1976 1 00:38:12 00:07:34
54 268 ŠTEFAN Martin 22 MV1 1975 1 00:38:18 00:07:41
55 55 FANFRDLA Dalimil Maty team 23 MV1 1973 1 00:38:20 00:07:43
56 219 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 25 M 1999 1 00:38:23 00:07:46
57 231 KOLÁŘ Petr Klub biatlonu Blansko 24 MV1 1973 1 00:38:24 00:07:47
58 215 KUCHAŘ Lukáš ACT Lerak Blansko 25 MV1 1976 1 00:38:28 00:07:51
59 238 HORÁČEK Kamil Argyšáci 26 MV1 1977 1 00:38:29 00:07:52
60 19 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 27 MV1 1979 1 00:38:30 00:07:53
61 251 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 28 MV1 1973 1 00:38:32 00:07:55
62 274 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 26 M 1992 1 00:38:35 00:07:58
63 289 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 8 MV2 1965 1 00:38:42 00:08:04
64 43 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:38:42 00:08:05
65 228 HLOUŠEK Mirek TSAI 29 MV1 1979 1 00:38:52 00:08:15
66 64 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 30 MV1 1979 1 00:38:55 00:08:18
67 203 FINSTRLE Aleš SK Žabovřesky Brno 31 MV1 1976 1 00:39:06 00:08:29
68 287 POLAKOVA Lenka 1 XZ 1986 1 00:39:12 00:08:34
69 205 ROTEK Pavel SK Žabovřesky Brno 32 MV1 1977 1 00:39:19 00:08:42
70 229 BŘEZINA Aleš newline 9 MV2 1962 1 00:39:25 00:08:48
71 248 VIKI Jan Kalda team 27 M 1988 1 00:39:27 00:08:50
72 39 BOUŠKA Tomáš KOB Alfa Brno 28 M 1992 1 00:39:28 00:08:51
73 252 FERENČÁK Marek Brno 33 MV1 1970 1 00:39:40 00:09:03
74 126 GIEBL Radek Tišnov 34 MV1 1975 1 00:39:50 00:09:13
75 256 KNAP Zdeněk 29 M 1991 1 00:39:53 00:09:16
76 241 KRÁČALÍK Martin 30 M 1983 1 00:39:56 00:09:18
77 267 KALAŠ Rudolf Boskovice 35 MV1 1971 1 00:39:59 00:09:22
78 263 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:39:59 00:09:22
79 3 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 31 M 1998 1 00:40:03 00:09:25
80 75 HRBÁČEK Karel Útěchov 10 MV2 1968 1 00:40:07 00:09:29
81 245 HORSKÝ Radek OB Veselice 36 MV1 1978 1 00:40:10 00:09:32
82 124 ZOUREK Pavel PBV MTB Brno  11 MV2 1960 1 00:40:18 00:09:41
83 95 JANÁČEK Petr KONWA team 32 M 1980 1 00:40:19 00:09:41
84 239 STRNAD Richard AK Drnovice 37 MV1 1974 1 00:40:19 00:09:41
85 288 MACEK Lubomír MSKA 33 M 1983 1 00:40:22 00:09:44
86 284 STŘÍBRNÝ Martin Brno 34 M 1987 1 00:40:23 00:09:45
87 235 CHRIST Marek Fklidu 38 MV1 1979 1 00:40:32 00:09:54
88 253 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 39 MV1 1977 1 00:40:35 00:09:58
89 265 VRÁNA Filip Brno 40 MV1 1976 1 00:40:36 00:09:59
90 128 PACHECO Edinson 35 M 1983 1 00:40:37 00:10:00
91 54 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 41 MV1 1974 1 00:40:53 00:10:16
92 226 JEŘÁBEK Petr Vyškov 42 MV1 1970 1 00:40:53 00:10:16
93 296 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 43 MV1 1972 1 00:40:57 00:10:20
94 118 DUŠEK Otakar 36 M 1990 1 00:40:58 00:10:21
95 29 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 37 M 1992 1 00:41:00 00:10:22
96 115 DANĚK Jan Brno 38 M 1989 1 00:41:01 00:10:24
97 116 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 44 MV1 1976 1 00:41:05 00:10:28
98 50 TRS Ladislav Techvic 39 M 1985 1 00:41:12 00:10:34
99 99 DVOŘÁK Martin Extra Brno 40 M 1988 1 00:41:13 00:10:35
100 80 NEPUSTILOVÁ Monika 2 XZ 1981 1 00:41:14 00:10:36
101 78 DRAGOLOV Daniel Brno 12 MV2 1967 1 00:41:15 00:10:37
102 13 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 45 MV1 1973 1 00:41:39 00:11:02
103 271 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 41 M 1983 1 00:41:41 00:11:03
104 300 MICHLÍČEK Jiří 42 M 1995 1 00:41:42 00:11:05
105 91 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 46 MV1 1974 1 00:41:43 00:11:05
106 127 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 43 M 1980 1 00:41:44 00:11:06
107 123 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 47 MV1 1979 1 00:41:45 00:11:07
108 202 INDRA Marek Prostějov 48 MV1 1972 1 00:41:52 00:11:15
109 76 KUNEŠ David EUrunner.eu 49 MV1 1974 1 00:42:04 00:11:27
110 82 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 50 MV1 1975 1 00:42:06 00:11:29
111 207 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 13 MV2 1968 1 00:42:08 00:11:31
112 225 KOŠŤÁL Rostislav 51 MV1 1973 1 00:42:09 00:11:32
113 244 UHLÍŘ Dalibor AT&T 44 M 1980 1 00:42:21 00:11:44
114 278 INDRA Marek 52 MV1 1973 1 00:42:47 00:12:10
115 234 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 14 MV2 1961 1 00:42:51 00:12:14
116 97 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 53 MV1 1977 1 00:42:56 00:12:18
117 65 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 54 MV1 1971 1 00:42:57 00:12:20
118 277 INDRA Radovan Medlánky 55 MV1 1976 1 00:43:01 00:12:24
119 88 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 56 MV1 1974 1 00:43:03 00:12:26
120 40 POHANKA Pavel Lotrando Brno 57 MV1 1973 1 00:43:15 00:12:37
121 242 MELUZÍN Josef AC Okrouhlá 58 MV1 1977 1 00:43:22 00:12:45
122 243 MACH Oldřich Okrouhlá 59 MV1 1975 1 00:43:22 00:12:45
123 48 CIBULKA Pavel Brno 15 MV2 1964 1 00:43:26 00:12:48
124 17 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 16 MV2 1966 1 00:43:26 00:12:49
125 98 PELIKÁN Martin Individuální 45 M 1984 1 00:43:27 00:12:49
126 295 PUMPRLA Michal 60 MV1 1974 1 00:43:33 00:12:56
127 206 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 61 MV1 1974 1 00:43:36 00:12:59
128 44 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 46 M 1985 1 00:43:37 00:13:00
129 96 ŠPERKA Oldřich 4 MV3 1956 1 00:43:50 00:13:13
130 27 ČERBÁK Bořek 17 MV2 1967 1 00:43:54 00:13:17
131 283 ŠIMEK Matěj BKČS 47 M 1981 1 00:44:00 00:13:23
132 20 HLUŠÍ Jaroslav Brno 62 MV1 1971 1 00:44:03 00:13:26
133 297 JAITNER Jakub Rebelbean 48 M 1986 1 00:44:07 00:13:29
134 60 PLECHATÝ Ondřej Run sport team 49 M 1984 1 00:44:08 00:13:30
135 25 HRŮZA Vladimír Boskovice 18 MV2 1960 1 00:44:19 00:13:41
136 114 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 19 MV2 1962 1 00:44:27 00:13:50
137 79 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 20 MV2 1968 1 00:44:31 00:13:54
138 92 FERENČÁK Libor Brno 21 MV2 1963 1 00:44:32 00:13:54
139 26 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 5 MV3 1957 1 00:44:34 00:13:57
140 105 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 22 MV2 1965 1 00:44:37 00:13:59
141 298 VINTERLÍK Karel Rebel Bean 50 M 1993 1 00:44:40 00:14:03
142 222 PETR Kamil TJ Sokol Letovice 63 MV1 1978 1 00:44:47 00:14:10
143 230 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 64 MV1 1974 1 00:45:05 00:14:28
144 210 LÁSKA Martin Olomouc 51 M 1984 1 00:45:13 00:14:36
145 285 HUSÁK Miroslav 65 MV1 1975 1 00:45:15 00:14:38
146 272 VESELÝ Martin 66 MV1 1973 1 00:45:22 00:14:44
147 257 BŘEZA Miroslav Brno 6 MV3 1959 1 00:45:29 00:14:52
148 49 SOBOTKA Martin 67 MV1 1976 1 00:45:39 00:15:02
149 5 RICHTER Martin 68 MV1 1972 1 00:45:43 00:15:05
150 47 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 1 00:45:44 00:15:07
151 212 PETŘEK Michal Mapei Cyclo Kaňkovský 52 M 1993 1 00:45:49 00:15:12
152 247 PATLOKA Ivo Boskovice 69 MV1 1979 1 00:45:51 00:15:14
153 73 MIKITA Pavel SK Sever Brno 8 MV3 1952 1 00:46:03 00:15:26
154 104 LENHART David newline 70 MV1 1979 1 00:46:04 00:15:27
155 224 VYBÍHAL Jaroslav 53 M 1981 1 00:46:12 00:15:35
156 45 CENEK Ivo 54 M 1987 1 00:46:21 00:15:44
157 56 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 9 MV3 1956 1 00:46:34 00:15:57
158 275 HLUBINKOVÁ Nikola Moravec Benešov 3 XZ 1994 1 00:46:47 00:16:10
159 61 MATULA Jaroslav Brno 71 MV1 1970 1 00:46:48 00:16:11
160 113 HRSTKA Pavel Medlov 72 MV1 1971 1 00:47:11 00:16:34
161 21 JANEK Petr Brno 23 MV2 1969 1 00:47:19 00:16:42
162 270 SAJDL Ondřej Asterix a Obelix 73 MV1 1978 1 00:47:24 00:16:47
163 223 ŽÁČEK Petr TJ Sokol Letovice 55 M 1984 1 00:48:03 00:17:26
164 273 PODMANICKÁ Ivana 4 XZ 1983 1 00:48:05 00:17:28
165 93 DVOŘÁK David 74 MV1 1976 1 00:48:26 00:17:49
166 119 ŠÍFRIK Rudolf 75 MV1 1978 1 00:48:28 00:17:51
167 262 JÜTHNER Ivo Adamov 76 MV1 1974 1 00:48:40 00:18:02
168 264 JÜTHNER Libor 77 MV1 1978 1 00:48:40 00:18:02
169 100 POLÁČEK Kamil Folksofie 56 M 1981 1 00:49:10 00:18:33
170 130 USTOHAL Karel Zelene Rosice 78 MV1 1977 1 00:49:19 00:18:42
171 282 KREJČÍŘ Lukáš 57 M 1987 1 00:49:24 00:18:47
172 11 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 10 MV3 1958 1 00:49:27 00:18:50
173 84 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 58 M 1999 1 00:49:34 00:18:57
174 221 KUREČKA Robert KOB Alfa Brno 79 MV1 1972 1 00:49:53 00:19:16
175 218 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 59 M 1982 1 00:50:00 00:19:22
176 249 VÁVRŮ Silvie Doubravice nad Svitavou 5 XZ 1977 1 00:50:08 00:19:31
177 260 ZWETTLER Oto AK Kuřim 80 MV1 1978 1 00:50:27 00:19:50
178 8 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 11 MV3 1949 1 00:50:33 00:19:56
179 258 ODSTRČIL Martin 81 MV1 1974 1 00:50:37 00:19:59
180 129 SKYPALA Tomáš Atex 007 60 M 1983 1 00:51:00 00:20:22
181 280 SOVA Oldřich ATEX007 82 MV1 1976 1 00:51:01 00:20:23
182 37 KUČEROVÁ Jana Rohatec 6 XZ 1971 1 00:51:37 00:20:59
183 269 KLÍČ Jan Boskovice 61 M 1989 1 00:52:14 00:21:37
184 63 KROUPA Jiří newline 12 MV3 1959 1 00:52:31 00:21:53
185 30 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 7 XZ 1979 1 00:52:32 00:21:54
186 46 SPONAR Jan Tesla Brno 13 MV3 1950 1 00:52:33 00:21:55
187 24 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 24 MV2 1961 1 00:53:18 00:22:41
188 261 KNECHT Milan Eldo 25 MV2 1961 1 00:53:23 00:22:45
189 227 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 MV3 1956 1 00:53:29 00:22:52
190 70 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 8 XZ 1960 1 00:54:18 00:23:41
191 71 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1949 1 00:54:20 00:23:42
192 209 SEDLÁK Zdeněk Spolek VOKO 83 MV1 1974 1 00:54:28 00:23:51
193 208 HAVLÍČEK Milan Spolek VOKO 62 M 1980 1 00:54:29 00:23:51
194 67 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1945 1 00:54:55 00:24:18
195 217 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 9 XZ 1982 1 00:55:27 00:24:50
196 233 ŠKOLAŘ Michal Brno 84 MV1 1973 1 00:57:19 00:26:42
197 53 BÁBEK Martin 85 MV1 1971 1 00:57:20 00:26:42
198 131 SPARGEL Ladislav 86 MV1 1973 1 00:57:29 00:26:52
199 292 PUMPRLOVÁ Hana 10 XZ 1976 1 00:57:57 00:27:20
200 68 BIL Jaroslav Brno 17 MV3 1959 1 00:58:38 00:28:01
201 122 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 11 XZ 1989 1 00:58:53 00:28:15
202 259 LUJKOVÁ Lenka Vážany 12 XZ 1982 1 00:59:13 00:28:36
203 240 DOSTÁL Martin Bačov 63 M 1984 1 01:00:25 00:29:48
204 121 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1952 1 01:00:33 00:29:56
205 10 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 19 MV3 1953 1 01:02:12 00:31:35
206 108 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 26 MV2 1960 1 01:02:34 00:31:56
207 57 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 20 MV3 1941 1 01:13:10 00:42:32

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.