Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2018 07:45 do 17.11.2018 14:00
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků355
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 261 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 1 M 1988 1 00:35:16
2 93 PETR Jiří 1 MV1 1979 1 00:35:28 00:00:11
3 146 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 2 M 1992 1 00:35:52 00:00:35
4 286 KOČAŘ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M 1992 1 00:36:06 00:00:49
5 37 DVOŘÁK Pavel 4 M 1982 1 00:36:09 00:00:52
6 36 SOURAL Lukáš Orel-Židenice/VSK UNI BRNO 5 M 1982 1 00:36:12 00:00:55
7 207 MIKA Tomáš MIKA training 6 M 1987 1 00:36:16 00:00:59
8 84 DVOŘÁČEK Adam All Blacks sovy 7 M 1996 1 00:36:53 00:01:36
9 243 DVOŘÁČEK Vojtěch 8 M 1998 1 00:37:21 00:02:04
10 119 HÉNEK Petr AK Drnovice 9 M 1987 1 00:37:33 00:02:16
11 135 KLEIBL Martin AK Kuřim 2 MV1 1973 1 00:37:39 00:02:22
12 10 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice/Salomon-Suunto 10 M 1992 1 00:37:51 00:02:34
13 239 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 3 MV1 1977 1 00:37:57 00:02:41
14 136 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 4 MV1 1977 1 00:38:31 00:03:14
15 225 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 5 MV1 1973 1 00:38:38 00:03:21
16 106 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 11 M 1991 1 00:38:41 00:03:24
17 157 DENOUAL Stéphane 6 MV1 1978 1 00:38:49 00:03:32
18 203 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 12 M 1998 1 00:39:00 00:03:43
19 114 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 13 M 1998 1 00:39:01 00:03:45
20 159 DUFEK Jan Fitness Freedom RT Hustopeče 7 MV1 1973 1 00:39:03 00:03:46
21 19 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 14 M 1983 1 00:39:15 00:03:58
22 345 PÁRAL Marek SK TRI CYKLO 15 M 1996 1 00:39:20 00:04:03
23 211 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 8 MV1 1975 1 00:39:28 00:04:11
24 81 HRDINA Tomáš 9 MV1 1979 1 00:39:33 00:04:16
25 137 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 16 M 1990 1 00:39:48 00:04:31
26 44 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 17 M 1982 1 00:39:50 00:04:33
27 235 TOMČAL Dušan Lipov 10 MV1 1973 1 00:40:05 00:04:48
28 116 BOŘIL Petr 18 M 1986 1 00:40:15 00:04:58
29 25 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:40:31 00:05:15
30 168 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 19 M 1985 1 00:40:38 00:05:21
31 331 BOLEČEK Libor Líbarča 20 M 1985 1 00:40:43 00:05:27
32 52 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 1 00:40:46 00:05:30
33 357 ČAPEK Jan 21 M 1986 1 00:41:00 00:05:43
34 365 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 22 M 1983 1 00:41:01 00:05:44
35 329 PARGAČ Martin Trenčín 23 M 1985 1 00:41:09 00:05:52
36 190 KAZDA Petr 11 MV1 1970 1 00:41:13 00:05:56
37 284 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 12 MV1 1979 1 00:41:18 00:06:01
38 182 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 24 M 1996 1 00:41:20 00:06:03
39 274 ANDRÁŠEK Jan 25 M 1981 1 00:41:22 00:06:05
40 85 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 13 MV1 1973 1 00:41:24 00:06:07
41 221 POKORNÝ Václav Brno 14 MV1 1978 1 00:41:25 00:06:09
42 265 MARCEL Filip BKB 26 M 1989 1 00:41:27 00:06:10
43 153 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 27 M 1991 1 00:41:28 00:06:11
44 204 TOMAN Igor Vyškov 15 MV1 1972 1 00:41:29 00:06:13
45 63 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 28 M 1994 1 00:41:30 00:06:13
46 263 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 1 00:41:38 00:06:21
47 169 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 29 M 1992 1 00:41:42 00:06:25
48 71 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 30 M 1987 1 00:41:44 00:06:27
49 122 KUČERA Josef Kucera bike team 31 M 1985 1 00:41:47 00:06:31
50 201 JURÁNEK Štěpán VSK UNI - Orel Brno 1 32 M 1990 1 00:41:51 00:06:34
51 324 ŠTERC Jiří Slevoking 33 M 1990 1 00:41:53 00:06:36
52 278 BOŘIL Lukáš 34 M 1992 1 00:41:59 00:06:42
53 250 KÁN Slavomír VŠC Dukla Banská Bystrica 35 M 1998 1 00:41:59 00:06:42
54 350 KONEČNÝ Libor Kuřim 16 MV1 1971 1 00:42:10 00:06:53
55 253 NEUMANN Martin Strážnice 36 M 1986 1 00:42:18 00:07:01
56 296 URBÁŠEK Jan 37 M 1994 1 00:42:18 00:07:01
57 32 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 17 MV1 1978 1 00:42:20 00:07:03
58 270 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky Brno 38 M 1991 1 00:42:21 00:07:05
59 29 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 39 M 1984 1 00:42:24 00:07:07
60 49 BULÍN Martin Přerov 40 M 1985 1 00:42:29 00:07:13
61 26 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV2 1968 1 00:42:30 00:07:13
62 322 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 41 M 1994 1 00:42:32 00:07:15
63 65 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 42 M 1990 1 00:42:35 00:07:19
64 66 RÁBEL Martin 43 M 1991 1 00:42:39 00:07:22
65 61 KLÍMA Miroslav Brno 18 MV1 1975 1 00:42:40 00:07:23
66 275 BENEŠ Petr Blansko 44 M 1987 1 00:42:44 00:07:27
67 55 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 45 M 1988 1 00:42:46 00:07:29
68 30 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 46 M 1982 1 00:42:57 00:07:40
69 88 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 47 M 1985 1 00:42:59 00:07:42
70 131 SLÁMA Lukáš Brno 48 M 1984 1 00:43:09 00:07:52
71 132 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 19 MV1 1979 1 00:43:20 00:08:03
72 310 ŠIMONEK Libor Brno 20 MV1 1970 1 00:43:21 00:08:04
73 402 NOVOTNÁ Tereza 1 XZ 1992 1 00:43:24 00:08:08
74 45 FUČÍK Karel Černín 21 MV1 1972 1 00:43:31 00:08:14
75 46 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 22 MV1 1975 1 00:43:35 00:08:18
76 139 PRIPUTEN Radek 49 M 1985 1 00:43:46 00:08:29
77 326 MARTINEC Jindřich 50 M 1985 1 00:43:50 00:08:33
78 273 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 23 MV1 1974 1 00:44:03 00:08:46
79 170 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 51 M 1997 1 00:44:08 00:08:51
80 217 FIŠERA Ota SK Skol Brno 52 M 1980 1 00:44:13 00:08:57
81 299 VEMOLA Jiří AK Tišnov 24 MV1 1977 1 00:44:17 00:09:00
82 80 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 53 M 1985 1 00:44:18 00:09:01
83 78 POHANKA Libor KC Brno 25 MV1 1978 1 00:44:22 00:09:05
84 2 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 26 MV1 1979 1 00:44:23 00:09:07
85 283 VLASÁK Miroslav Šaratice 54 M 1988 1 00:44:23 00:09:07
86 280 KADLEC Roman Šaratice 55 M 1988 1 00:44:24 00:09:07
87 178 JÁGR Ondřej Brno 56 M 1983 1 00:44:25 00:09:08
88 282 HLOUŠEK Mirek TSAI 27 MV1 1979 1 00:44:31 00:09:14
89 213 SVOBODA Pavel VHS Brno 28 MV1 1978 1 00:44:33 00:09:16
90 339 HABARKA Ondrej 57 M 1993 1 00:44:36 00:09:19
91 41 ŠTĚPÁN Vladimír 29 MV1 1971 1 00:44:37 00:09:20
92 410 ČERMÁK Jan Šlapanice 58 M 1989 1 00:44:38 00:09:21
93 105 SVOBODA Marek 30 MV1 1977 1 00:44:38 00:09:21
94 409 DOLÍHAL Luděk 59 M 1988 1 00:44:42 00:09:25
95 108 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:44:42 00:09:26
96 91 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 31 MV1 1978 1 00:44:54 00:09:37
97 4 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 5 MV2 1968 1 00:44:58 00:09:42
98 67 KROPÁČEK Jaroslav 32 MV1 1970 1 00:45:03 00:09:46
99 175 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 33 MV1 1977 1 00:45:05 00:09:49
100 102 SUCHARDA Pavel SK Julec Brno 34 MV1 1970 1 00:45:15 00:09:58
101 205 ALMAN Dušan Babice 6 MV2 1967 1 00:45:15 00:09:58
102 288 NAVRÁTIL Jakub AD - Team 60 M 1991 1 00:45:15 00:09:59
103 193 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 00:45:19 00:10:03
104 266 DUBJEL Robert BKB 61 M 1982 1 00:45:20 00:10:03
105 56 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 62 M 1999 1 00:45:22 00:10:05
106 269 CHRÁST Lukáš BKB 63 M 1987 1 00:45:23 00:10:07
107 370 DYTRT Petr BehejBrno.com 35 MV1 1976 1 00:45:25 00:10:08
108 408 HORÁČEK Kamil Argyšáci 36 MV1 1977 1 00:45:39 00:10:22
109 238 PAVLÍK Jiří Vyškov 37 MV1 1977 1 00:45:39 00:10:23
110 306 KOHOUTEK Jiří Jerza 64 M 1989 1 00:45:43 00:10:26
111 60 FANFRDLA Dalimil Maty team 38 MV1 1973 1 00:45:48 00:10:31
112 57 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 39 MV1 1974 1 00:45:48 00:10:31
113 199 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 65 M 1986 1 00:45:51 00:10:35
114 73 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:45:52 00:10:35
115 8 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Craft Team 8 MV2 1968 1 00:45:55 00:10:38
116 277 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 40 MV1 1978 1 00:46:05 00:10:48
117 219 KÁNSKÝ Břetislav BKB 66 M 1983 1 00:46:07 00:10:50
118 256 SLEZÁK Martin Běžecký klub Brno 67 M 1985 1 00:46:11 00:10:54
119 258 KUCHAŘ Lukáš ACT Lerak Blansko 41 MV1 1976 1 00:46:12 00:10:55
120 27 ŠTĚPÁNEK Martin Kalda team 68 M 1981 1 00:46:22 00:11:05
121 279 NOVOTKA Marcel 42 MV1 1979 1 00:46:26 00:11:09
122 412 ZEDNÍČEK Michal 69 M 1987 1 00:46:28 00:11:11
123 335 ZOUREK Pavel PBV MTB Brno  9 MV2 1960 1 00:46:32 00:11:15
124 97 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 70 M 1994 1 00:46:33 00:11:16
125 130 KNAP Zdeněk 71 M 1991 1 00:46:34 00:11:18
126 364 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 72 M 1986 1 00:46:35 00:11:19
127 406 ŠTEFAN Martin 43 MV1 1975 1 00:46:38 00:11:21
128 133 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 44 MV1 1973 1 00:46:39 00:11:22
129 197 FERENČÁK Marek Brno 45 MV1 1970 1 00:46:39 00:11:22
130 352 BRUMOVSKÝ Jiří 73 M 1987 1 00:46:40 00:11:24
131 349 PLECHATÝ Marek Slavoj Medlánky 46 MV1 1973 1 00:46:41 00:11:24
132 314 TRUISSARD Mária AK junior Holic 2 XZ 1987 1 00:46:44 00:11:28
133 155 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 74 M 1995 1 00:46:45 00:11:28
134 245 ROTEK Pavel SK Žabovřesky Brno 47 MV1 1977 1 00:46:47 00:11:30
135 124 GIEBL Radek Tišnov 48 MV1 1975 1 00:46:50 00:11:33
136 259 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 49 MV1 1978 1 00:46:52 00:11:35
137 194 LAŠTŮVKA Zdeněk Brno 75 M 1989 1 00:47:05 00:11:48
138 11 KRÁTKÝ Jiří CTP Revival 50 MV1 1977 1 00:47:13 00:11:56
139 242 NOVÁČEK Josef ZDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:47:14 00:11:57
140 96 HRÁČEK Martin Spolmetal 76 M 1988 1 00:47:15 00:11:58
141 117 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 77 M 1987 1 00:47:18 00:12:02
142 289 NOVOTNÁ Barbora Brno 3 XZ 1981 1 00:47:20 00:12:04
143 356 KUGLER Patrik Orel Řečkovice 78 M 1992 1 00:47:22 00:12:05
144 384 KNOTEK David 79 M 1982 1 00:47:24 00:12:07
145 120 VARGA Juraj Extra Brno 80 M 1993 1 00:47:30 00:12:13
146 17 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 10 MV2 1968 1 00:47:30 00:12:13
147 231 FRIDRICH Michal Atex 007 81 M 1982 1 00:47:32 00:12:16
148 334 VRÁNA Filip Brno 51 MV1 1976 1 00:47:34 00:12:17
149 309 JONÁŠ Vojtěch Brno 82 M 1984 1 00:47:40 00:12:23
150 179 LORENC Marek 83 M 1987 1 00:47:40 00:12:23
151 6 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 52 MV1 1971 1 00:47:50 00:12:33
152 257 MACEK Lubomír MSKA 84 M 1983 1 00:47:50 00:12:34
153 358 VACULA Ondrej AC Lelek 85 M 1981 1 00:47:53 00:12:36
154 138 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 4 XZ 1986 1 00:47:53 00:12:36
155 234 BŘEZINA Aleš newline 11 MV2 1962 1 00:47:54 00:12:37
156 180 SLOUKA Jiří Blažovice 86 M 1983 1 00:47:55 00:12:38
157 145 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 53 MV1 1979 1 00:48:03 00:12:46
158 3 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 54 MV1 1973 1 00:48:06 00:12:49
159 313 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 55 MV1 1977 1 00:48:07 00:12:50
160 308 ŠVÁBENÍK Petr Termofisher 87 M 1985 1 00:48:08 00:12:51
161 354 KALUS Zdeněk Lelekovice 56 MV1 1975 1 00:48:10 00:12:53
162 95 MALÝ Václav SRTG Brno 88 M 1988 1 00:48:12 00:12:55
163 366 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 12 MV2 1964 1 00:48:13 00:12:56
164 176 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 89 M 1982 1 00:48:19 00:13:02
165 300 ČERMÁK Vítězslav Město Šlapanice 4 MV3 1959 1 00:48:19 00:13:02
166 127 DRAGOLOV Daniel Brno 13 MV2 1967 1 00:48:22 00:13:05
167 209 DOKOUPIL Petr Nakonečné 57 MV1 1977 1 00:48:23 00:13:06
168 295 CHRIST Marek Fklidu 58 MV1 1979 1 00:48:23 00:13:07
169 346 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 90 M 1980 1 00:48:24 00:13:07
170 5 VINTERA Petr AHA Vyškov 59 MV1 1975 1 00:48:27 00:13:10
171 344 CHALOUPKA Tomáš 91 M 1982 1 00:48:30 00:13:14
172 156 BITTNER Josef 60 MV1 1970 1 00:48:33 00:13:16
173 287 JAŠEK Radovan SKM 61 MV1 1977 1 00:48:40 00:13:23
174 75 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 14 MV2 1967 1 00:48:41 00:13:24
175 361 LAZAR Lukáš 92 M 1982 1 00:48:47 00:13:30
176 342 DUŠEK Otakar 93 M 1990 1 00:48:48 00:13:32
177 323 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 94 M 1990 1 00:48:51 00:13:34
178 115 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 1 00:48:54 00:13:38
179 171 VRTÍLEK Milan Vyškov 95 M 1986 1 00:48:56 00:13:40
180 195 PACHECO Edinson 96 M 1983 1 00:48:57 00:13:40
181 315 FERDA Kamil TJ Sokol Moravské Bránice 62 MV1 1976 1 00:49:01 00:13:45
182 321 VYKOUPIL Miloslav Veverská Bitýška 63 MV1 1972 1 00:49:01 00:13:45
183 35 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 15 MV2 1964 1 00:49:02 00:13:45
184 28 TRS Ladislav Techvic 97 M 1985 1 00:49:04 00:13:47
185 142 KUNEŠ David EUrunner.eu 64 MV1 1974 1 00:49:06 00:13:49
186 227 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 16 MV2 1965 1 00:49:08 00:13:51
187 276 JEŘÁBEK Petr Vyškov 65 MV1 1970 1 00:49:14 00:13:57
188 229 JANÁČEK Petr KONWA team 98 M 1980 1 00:49:19 00:14:02
189 158 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 66 MV1 1975 1 00:49:21 00:14:04
190 181 DUFEK Jiří Vranov 17 MV2 1968 1 00:49:22 00:14:05
191 151 KOŘAN Pavel VBM Brno 67 MV1 1974 1 00:49:25 00:14:08
192 140 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 99 M 1997 1 00:49:26 00:14:09
193 411 KŘEŠTÁK Bolek Brno 100 M 1994 1 00:49:29 00:14:12
194 128 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 18 MV2 1969 1 00:49:31 00:14:14
195 163 MAREK Jaromír 19 MV2 1964 1 00:49:44 00:14:27
196 237 KUPČÍK Roman 101 M 1985 1 00:49:50 00:14:33
197 285 MESZÁROS Jan Brno 102 M 1984 1 00:50:04 00:14:47
198 210 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 20 MV2 1968 1 00:50:13 00:14:56
199 79 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 68 MV1 1971 1 00:50:16 00:14:59
200 317 SUKENÍK Milan Rajhrad 69 MV1 1970 1 00:50:17 00:15:00
201 126 DVOŘÁK Martin Extra Brno 103 M 1988 1 00:50:17 00:15:00
202 330 INDRA Marek 70 MV1 1973 1 00:50:20 00:15:03
203 184 HLADNÝ Marek 71 MV1 1972 1 00:50:22 00:15:05
204 149 SLÁMA Jiří Brno 21 MV2 1960 1 00:50:25 00:15:08
205 271 ŠEDIVÝ Jiří VSK MendelU 104 M 1982 1 00:50:26 00:15:09
206 272 CHLOUPEK Tomáš 105 M 1984 1 00:50:26 00:15:10
207 252 KRIST Ondřej Kyjov 106 M 2001 1 00:50:32 00:15:15
208 14 ŽÁK Jan 72 MV1 1972 1 00:50:33 00:15:17
209 341 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 22 MV2 1961 1 00:50:36 00:15:19
210 311 VIČAROVÁ Hana 6 XZ 1988 1 00:50:42 00:15:25
211 166 MATULOVÁ Martina Brno 7 XZ 1972 1 00:50:43 00:15:26
212 77 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 73 MV1 1974 1 00:50:48 00:15:31
213 226 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 74 MV1 1976 1 00:50:55 00:15:38
214 348 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 107 M 1983 1 00:50:59 00:15:43
215 134 ŠMÍD Jan Brno 108 M 1984 1 00:51:01 00:15:44
216 347 SRNEC Lukáš Židlochovice 109 M 1990 1 00:51:02 00:15:45
217 292 PEŠOUT Martin 110 M 1984 1 00:51:14 00:15:57
218 38 CIBULKA Pavel Brno 23 MV2 1964 1 00:51:17 00:16:00
219 363 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 5 MV3 1957 1 00:51:23 00:16:06
220 382 LABČÍK Michael 111 M 1988 1 00:51:29 00:16:12
221 188 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 24 MV2 1962 1 00:51:37 00:16:20
222 109 KRUML Tomáš 25 MV2 1966 1 00:51:42 00:16:26
223 125 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 75 MV1 1977 1 00:51:43 00:16:27
224 302 ŠIMEK Matěj BKČS 112 M 1981 1 00:51:49 00:16:32
225 53 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 26 MV2 1966 1 00:51:50 00:16:33
226 318 PUMPRLA Michal 76 MV1 1974 1 00:51:53 00:16:36
227 177 DRLÝ Aleš 27 MV2 1968 1 00:51:54 00:16:37
228 351 JAITNER Jakub Rebelbean 113 M 1986 1 00:51:54 00:16:37
229 43 ŠÍPEK Martin Jundrov 77 MV1 1974 1 00:51:57 00:16:40
230 148 MAŇÁSEK Lukáš 114 M 1980 1 00:51:57 00:16:40
231 224 PŮST Karel 78 MV1 1971 1 00:51:58 00:16:41
232 100 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 28 MV2 1968 1 00:52:00 00:16:44
233 7 ČECH Ladislav RSFK 79 MV1 1973 1 00:52:10 00:16:53
234 39 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 80 MV1 1975 1 00:52:13 00:16:56
235 264 TOMEK Václav 115 M 1991 1 00:52:18 00:17:01
236 173 MIKITA Pavel SK Sever Brno 6 MV3 1952 1 00:52:20 00:17:03
237 198 POSPÍCHAL Vladimír 116 M 1985 1 00:52:30 00:17:13
238 232 SKOUPÝ Karel 81 MV1 1971 1 00:52:31 00:17:14
239 316 POLEDNO Marek 82 MV1 1974 1 00:52:33 00:17:16
240 143 MITRENGA Rostislav Líšeň 83 MV1 1970 1 00:52:38 00:17:21
241 103 CZÓKOLY Jan Moravský kras 84 MV1 1978 1 00:52:45 00:17:29
242 228 HRŮZA Vladimír Boskovice 29 MV2 1960 1 00:52:50 00:17:33
243 183 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 85 MV1 1976 1 00:52:54 00:17:37
244 267 KOŽINOVÁ Zuzana SK Aktis Praha 8 XZ 1996 1 00:52:55 00:17:38
245 407 DVOŘÁK Marek ATEX007 86 MV1 1977 1 00:52:55 00:17:38
246 21 FORÝTEK Michal Hal 3000 117 M 1982 1 00:53:01 00:17:44
247 42 FERENČÁK Libor Brno 30 MV2 1963 1 00:53:02 00:17:45
248 230 SOVA Oldřich ATEX007 87 MV1 1976 1 00:53:08 00:17:51
249 152 LAVIČKA Jaroslav Drásov 7 MV3 1959 1 00:53:15 00:17:58
250 54 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 118 M 1981 1 00:53:18 00:18:02
251 336 INDRA Radovan Medlánky 88 MV1 1976 1 00:53:19 00:18:02
252 16 ARRUFI Franch Katalánsko 89 MV1 1972 1 00:53:34 00:18:17
253 325 DANĚK Jan Brno 119 M 1989 1 00:53:34 00:18:17
254 312 RAMEŠ Martin SRTG Brno 90 MV1 1975 1 00:53:35 00:18:18
255 13 ČADEK Martin Brno 8 MV3 1957 1 00:53:36 00:18:19
256 196 LORENC Antonín Bertík Blansko 31 MV2 1964 1 00:53:47 00:18:30
257 62 ČERBÁK Bořek 32 MV2 1967 1 00:53:50 00:18:33
258 99 MUSIL Josef CK Vinohradské Šlapky 33 MV2 1964 1 00:53:51 00:18:34
259 200 TYLEČEK Pavel Jundrováci 91 MV1 1973 1 00:53:56 00:18:40
260 191 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 92 MV1 1970 1 00:53:58 00:18:41
261 291 JANOUŠEK Tomáš 93 MV1 1971 1 00:54:02 00:18:45
262 161 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 120 M 1980 1 00:54:03 00:18:46
263 413 HRSTKA Pavel 94 MV1 1971 1 00:54:04 00:18:47
264 40 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 9 MV3 1956 1 00:54:22 00:19:06
265 320 MASAŘ Marek 121 M 1992 1 00:54:23 00:19:06
266 367 ŠPÉRA Vít Mutěnice 122 M 1983 1 00:54:32 00:19:15
267 112 RICHTER Martin 95 MV1 1972 1 00:54:37 00:19:21
268 123 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 96 MV1 1977 1 00:54:49 00:19:32
269 64 SOBOTKA Martin 97 MV1 1976 1 00:54:51 00:19:35
270 244 HUSÁK Miroslav 98 MV1 1975 1 00:55:00 00:19:43
271 328 TUPA Roman 123 M 1981 1 00:55:05 00:19:48
272 104 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 10 MV3 1954 1 00:55:06 00:19:49
273 355 ČECHMAN Robert Kohoutovice 99 MV1 1977 1 00:55:30 00:20:13
274 249 CENEK Ivo 124 M 1987 1 00:55:31 00:20:15
275 185 SKÝPALA Tomáš Atex 007 125 M 1983 1 00:55:35 00:20:18
276 247 VYROUBAL Michal Tři veteráni 34 MV2 1968 1 00:55:39 00:20:22
277 208 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 100 MV1 1974 1 00:55:39 00:20:23
278 262 KAUŽÍK Luděk 126 M 1982 1 00:55:42 00:20:25
279 87 MOUČKA Jan BKB Brno 11 MV3 1956 1 00:55:43 00:20:26
280 403 KOUMAR František 127 M 1996 1 00:55:50 00:20:33
281 307 ŠPLÍCHAL Jiří Kuřim 128 M 1987 1 00:55:52 00:20:35
282 12 PETR Pavel Ekol 101 MV1 1973 1 00:55:56 00:20:39
283 372 PELC Vít OZZY Brno 35 MV2 1967 1 00:56:02 00:20:46
284 362 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 102 MV1 1972 1 00:56:16 00:20:59
285 319 JURÁK Adam Brno 129 M 1984 1 00:56:22 00:21:06
286 150 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 12 MV3 1955 1 00:56:28 00:21:11
287 98 BŘEZA Miroslav Brno 13 MV3 1959 1 00:56:33 00:21:16
288 51 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 130 M 1994 1 00:56:44 00:21:27
289 260 ŠÍFRIK Rudolf 103 MV1 1978 1 00:56:49 00:21:32
290 118 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 9 XZ 1989 1 00:57:03 00:21:46
291 405 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 131 M 1984 1 00:57:10 00:21:53
292 381 KREJČÍ Milan 132 M 1981 1 00:57:12 00:21:55
293 167 MATULA Jaroslav Brno 104 MV1 1970 1 00:57:13 00:21:56
294 50 DVOŘÁK David 105 MV1 1976 1 00:57:23 00:22:06
295 301 KŘIVÁNKOVÁ Markéta Starý Lískovec 10 XZ 1983 1 00:57:43 00:22:27
296 333 ŘŮŽIČKOVÁ Lenka 11 XZ 1971 1 00:57:46 00:22:29
297 223 ŠAFAŘÍK Tomáš ATEX007 106 MV1 1979 1 00:57:55 00:22:39
298 141 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 133 M 1999 1 00:58:04 00:22:47
299 22 PIVEC Jan Hal 3000 134 M 1981 1 00:58:06 00:22:49
300 332 HOLADSKÁ Zuzana 12 XZ 1980 1 00:58:06 00:22:49
301 254 FABRIK Miroslav 14 MV3 1959 1 00:58:09 00:22:52
302 281 ODSTRČIL Martin 107 MV1 1974 1 00:58:12 00:22:55
303 74 SZOMBATH Andrej Brno 108 MV1 1979 1 00:58:18 00:23:01
304 34 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 15 MV3 1947 1 00:58:19 00:23:02
305 165 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 36 MV2 1962 1 00:58:19 00:23:03
306 241 SVOBODA Pavel BKB Brno 37 MV2 1969 1 00:58:24 00:23:07
307 189 THÁL Jan 109 MV1 1978 1 00:58:27 00:23:10
308 212 NOVÁK Martin Brno 16 MV3 1951 1 00:58:36 00:23:19
309 297 BARGL Vojtěch 135 M 1997 1 00:58:36 00:23:20
310 404 PARMA Pavel 136 M 1997 1 00:58:37 00:23:20
311 215 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 17 MV3 1958 1 00:58:53 00:23:36
312 20 BEČIČKA Petr Hal 3000 38 MV2 1960 1 00:59:15 00:23:58
313 1 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 110 MV1 1973 1 00:59:21 00:24:04
314 172 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 39 MV2 1966 1 00:59:35 00:24:18
315 233 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 40 MV2 1964 1 00:59:38 00:24:21
316 337 MARŠÁLEK Jiří newline 18 MV3 1958 1 00:59:44 00:24:27
317 82 VLASÁK Ota 41 MV2 1968 1 00:59:54 00:24:37
318 206 NOVOSEDLÍK Lubomír SK pre radost Nitra 42 MV2 1966 1 01:00:15 00:24:58
319 251 ODEHNALOVÁ Klára 13 XZ 1979 1 01:00:19 00:25:02
320 240 KŘÍŽ Pavel 43 MV2 1964 1 01:00:20 00:25:03
321 343 STŘÍBRNÝ Martin Brno 137 M 1987 1 01:00:37 00:25:20
322 70 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 14 XZ 2001 1 01:00:44 00:25:27
323 162 HAVLÍČEK Štěpán 138 M 1983 1 01:00:47 00:25:30
324 47 SPONAR Jan Tesla Brno 19 MV3 1950 1 01:00:58 00:25:42
325 192 HANČÍK Radovan 111 MV1 1974 1 01:01:00 00:25:44
326 68 OBRTLÍKOVÁ Iva ČVK Brno 15 XZ 2001 1 01:01:06 00:25:49
327 268 SEDLÁŘ Jakub 139 M 1990 1 01:01:09 00:25:52
328 76 TŘÍSKA Roman 20 MV3 1956 1 01:01:09 00:25:52
329 121 SVOBODA Jan Garko Brno 44 MV2 1961 1 01:01:14 00:25:58
330 304 KNECHT Milan Eldo 45 MV2 1961 1 01:01:15 00:25:59
331 48 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 21 MV3 1951 1 01:02:02 00:26:45
332 113 BĚLOHOUBEK Petr Brno 112 MV1 1972 1 01:02:15 00:26:58
333 86 FABRIKOVÁ Blanka 16 XZ 1960 1 01:02:20 00:27:03
334 246 NOVOTNÝ Jiří 113 MV1 1979 1 01:02:41 00:27:24
335 23 DOSTÁLOVÁ Vendula 17 XZ 1981 1 01:02:48 00:27:31
336 187 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 140 M 1998 1 01:03:13 00:27:57
337 24 KUČEROVÁ Jana Rohatec 18 XZ 1971 1 01:03:25 00:28:09
338 236 STEJSKAL Ondřej Moutnice 141 M 1988 1 01:04:44 00:29:27
339 214 MEDEK Jiří 114 MV1 1978 1 01:04:52 00:29:36
340 31 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 46 MV2 1961 1 01:05:15 00:29:58
341 371 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 19 XZ 1962 1 01:05:31 00:30:14
342 222 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 20 XZ 1982 1 01:06:04 00:30:47
343 360 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 142 M 2006 1 01:06:16 00:31:00
344 359 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 21 XZ 1979 1 01:06:17 00:31:01
345 174 SPARGEL Ladislav 115 MV1 1973 1 01:06:24 00:31:07
346 202 HOLČAPEK Jan 143 M 1980 1 01:07:12 00:31:55
347 298 VÁCLAVÍK Jiří BKB Brno 116 MV1 1974 1 01:07:51 00:32:34
348 164 ZEMAN Martin Kr. Pole 47 MV2 1963 1 01:08:15 00:32:58
349 129 POSPÍCHAL Vladimír 22 MV3 1952 1 01:08:36 00:33:20
350 340 PUMPRLOVÁ Hana 22 XZ 1976 1 01:11:47 00:36:30
351 92 BIL Jaroslav Brno 23 MV3 1959 1 01:13:14 00:37:57
352 160 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 48 MV2 1960 1 01:13:35 00:38:18
353 248 DOŇAR Bohuslav KTL Brno 24 MV3 1950 1 01:14:28 00:39:11
354 186 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 25 MV3 1952 1 01:14:44 00:39:27

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 303 MAŇAS Ondřej M&M M 1990

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.