Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Běh na škopek: Špilas - Pivní závod

Datum pořádání od 20.09.2018 17:00 do 20.09.2018 19:00
Technický delegátOndřej Güttner
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)8,00
Počet kol4
Počet závodníků114
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 100 ČERNOCKÝ Libor Rumpál Švihák Luhačovice 1 M 9 00:29:21
2 89 VAVRYS Johan 2 M 2018 9 00:31:02 00:01:41
3 72 KELBL Vladimír #BPDL 3 M 9 00:31:20 00:01:58
4 80 HLAVÁČ Ondra #BPDL 4 M 9 00:31:56 00:02:35
5 61 EHL Jiří Brno 5 M 9 00:32:27 00:03:06
6 86 ELIÁŠ Petr Úřad městské části Praha 12 6 M 9 00:34:15 00:04:53
7 26 URBÁŠEK Jan Uničov 7 M 9 00:37:03 00:07:42
8 4 NOŽIČKA Lukáš 8 M 9 00:37:51 00:08:29
9 58 KOLÁŘ Ladislav Brno 9 M 9 00:38:26 00:09:05
10 74 KALINA Tomáš Čertův gang 10 M 9 00:38:36 00:09:15
11 12 VINKLER Štěpán Brno 11 M 9 00:39:07 00:09:45
12 97 KŘEMENSKÝ Petr Brno 12 M 9 00:39:11 00:09:50
13 98 ŠTOURAČ Jan 13 M 9 00:39:48 00:10:27
14 22 HUDEC Jiří Kámen 14 M 9 00:40:51 00:11:30
15 54 STEBEL Ondřej Třinec 15 M 9 00:40:54 00:11:32
16 49 ČERNÝ Štěpán Bazmeci 16 M 9 00:41:06 00:11:45
17 15 JANOUŠEK Michal Bystre 17 M 9 00:42:09 00:12:48
18 359 ČERVENÁ Adéla Hradec Králové 1 Ž 9 00:42:19 00:12:57
19 20 KUČÍREK Tomáš Kotvrdovice 18 M 9 00:42:20 00:12:58
20 79 ŠVEC Martin VK Choceň 19 M 9 00:43:32 00:14:10
21 53 JEŘÁBEK Petr Velká Bíteš 20 M 9 00:44:14 00:14:53
22 36 KRŮPA Miloslav Brno 21 M 9 00:44:19 00:14:57
23 7 SVOBODA Martin Bosonohy 22 M 9 00:44:28 00:15:06
24 353 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 2 Ž 9 00:44:38 00:15:17
25 44 SEDLÁŘ Jiří Rumoví nádeníci 23 M 9 00:44:51 00:15:30
26 99 SOJKA Martin SPA (Kochánov) 24 M 9 00:45:02 00:15:41
27 23 VAŠÁK Miloš Kámen (Blansko) 25 M 9 00:45:04 00:15:42
28 8 SKYDÁNEK Libor Brno 26 M 9 00:45:43 00:16:21
29 42 MÁLEK Lukáš Brno 27 M 9 00:46:19 00:16:58
30 351 KURUCZOVÁ Daniela Brno 3 Ž 9 00:46:24 00:17:03
31 67 KRESTA Roman Orel Brno-Židenice 28 M 9 00:46:40 00:17:18
32 34 KURA Jakub 29 M 9 00:47:08 00:17:46
33 59 GOLÁŇ Michal 30 M 9 00:47:56 00:18:35
34 11 TOMÁŠEK Petr TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 31 M 9 00:48:11 00:18:49
35 50 KAMENSKÝ Pavel Brno 32 M 9 00:48:34 00:19:12
36 352 SKYDÁNKOVÁ Pavlína Brno 4 Ž 9 00:49:21 00:19:59
37 38 HUBENÝ Jan Brno 33 M 9 00:49:35 00:20:14
38 88 KOVÁŘ Dominik Litomyšl 34 M 9 00:49:50 00:20:28
39 51 COUFAL Jan Brno 35 M 9 00:49:52 00:20:31
40 84 KREJČÍ Ondřej 36 M 9 00:50:26 00:21:05
41 10 TRIBULA David Česká Třebová 37 M 9 00:51:28 00:22:07
42 108 SLEZAK Martin BKB 38 M 9 00:51:37 00:22:15
43 94 HAVELKA Tomáš Brno 39 M 9 00:51:47 00:22:26
44 101 FOREJTEK Filip Dobruška 40 M 9 00:51:53 00:22:31
45 13 DYBA Jonáš Brno 41 M 9 00:51:54 00:22:33
46 91 KOLÁTOR Matyáš Jihlava 42 M 9 00:51:57 00:22:35
47 46 LEKEŠ Petr Rumoví nádeníci 43 M 9 00:51:57 00:22:36
48 41 MÁLEK Jan Brno 44 M 9 00:52:16 00:22:55
49 365 CHŇAPKOVÁ Alena Brno 5 Ž 9 00:52:40 00:23:18
50 360 BÁČOVÁ Tereza Svitavy 6 Ž 9 00:52:52 00:23:30
51 87 ZÁMEČNÍK Jiří Brno 45 M 9 00:53:40 00:24:18
52 24 ROHÁČ Josef Morkovice 46 M 9 00:54:00 00:24:38
53 356 STŘECHOVÁ Pavla Bílý Medvěd Brno 7 Ž 9 00:54:11 00:24:50
54 70 BÁBÍK Pavel 47 M 9 00:54:29 00:25:07
55 5 KOTLAŘÍK Petr Rajhrad 48 M 9 00:54:38 00:25:16
56 81 LEO Rasse 49 M 9 00:54:44 00:25:22
57 3 MARTÍNEK Roman Brno 50 M 9 00:54:49 00:25:27
58 21 HLAVÁČ Jiří Brno 51 M 9 00:54:52 00:25:30
59 37 NEJEZCHLEB Tomáš Brno 52 M 9 00:55:11 00:25:49
60 55 KOHUTEK Tomáš Třinec 53 M 9 00:55:23 00:26:01
61 56 HUSAR Tomáš Třinec 54 M 9 00:55:36 00:26:15
62 52 PLÁŠIL Pavel KAJAK VUT 55 M 9 00:55:40 00:26:19
63 66 POSPÍŠIL Jaroslav Kraskov 56 M 9 00:56:05 00:26:44
64 102 NOVOTNÝ Adam Brno 57 M 9 00:56:33 00:27:11
65 18 HLÁVKA Petr Velké Pavlovice 58 M 9 00:56:53 00:27:32
66 35 ROLKO Maros Brno 59 M 9 00:57:04 00:27:43
67 43 RUBÍČEK Pavel TU Brno 60 M 9 00:57:27 00:28:06
68 57 JAROŠ Aleš Hranice 61 M 9 00:57:45 00:28:23
69 358 JANČAŘÍKOVÁ Marie Reebok run crew 8 Ž 9 00:57:54 00:28:33
70 60 FIALA Zdeněk Brno 62 M 9 00:58:04 00:28:43
71 16 BUCHTA Martin TU Brno 63 M 9 00:59:28 00:30:06
72 95 HLADÍK Jiří Žďár nad Sázavou 64 M 9 00:59:53 00:30:31
73 357 ŠERÁ Alžběta Valašské Klobouky 9 Ž 9 00:59:53 00:30:31
74 25 KRUŽÍK Petr Pivo Brno 65 M 9 01:01:07 00:31:45
75 39 ŠMEREK Jakub 66 M 9 01:01:56 00:32:35
76 28 MITREGA Stanislav 67 M 9 01:02:00 00:32:39
77 45 QUINN Cheney Rumovi nádeníci 68 M 9 01:02:19 00:32:57
78 355 VANCÍKOVÁ Marianna Brno 10 Ž 9 01:02:20 00:32:58
79 48 RACHŮNEK Radek Rumoví nádeníci 69 M 9 01:03:12 00:33:51
80 103 VYSKUP Jiří Turing technology 70 M 9 01:03:20 00:33:58
81 40 SCHARDA David 71 M 9 01:04:07 00:34:45
82 82 KOCOUREK Kuba Kočičák Brno 72 M 9 01:08:17 00:38:55
83 2 PAVLIK Pavol Brno 73 M 9 01:08:18 00:38:56
84 62 MAKOVNÍK Martin Brno 74 M 9 01:08:32 00:39:10
85 30 HANÁK Honza Tripáci 75 M 9 01:08:51 00:39:29
86 19 ŽÁCEK Matěj Brno 76 M 9 01:09:22 00:40:00
87 65 PĚNČÍK Jaromír Počenice 77 M 9 01:10:00 00:40:38
88 14 MARTIŠEK Filip Uherský Brod 78 M 9 01:10:16 00:40:55
89 69 ŠUŠLÍK Marek Koryčany 79 M 9 01:10:41 00:41:19
90 71 ŠVÁBENSKÝ Mojmír Brno 80 M 9 01:10:50 00:41:29
91 27 MEDEK Jan_Robert 81 M 9 01:13:07 00:43:45
92 76 POLÁČEK Tomáš Kravín 82 M 9 01:13:24 00:44:03
93 75 KNIŽÁTKO Martin Kravín 83 M 9 01:13:31 00:44:09
94 107 SUCHÝ Erik Brno 84 M 9 01:16:03 00:46:42
95 106 SCHÖN Milan CoBoloToBolo 85 M 9 01:16:07 00:46:45
96 92 PROCHÁZKA Roman Rajhrad 86 M 9 01:16:36 00:47:14
97 78 KUČERA Nicolas Brno 87 M 9 01:17:21 00:48:00
98 32 MACÍK Ondřej Nejlepší průnik do 16 88 M 9 01:20:36 00:51:14
99 33 DRÁBEK Jakub Nejlepší průnik do 16 89 M 9 01:20:36 00:51:14
100 96 HEGER Tomáš Brno 90 M 9 01:21:57 00:52:35
101 31 SKÁLA Tomáš Tripáci 91 M 9 01:21:57 00:52:36
102 64 NEJERÁL Michal Malý se nepije 92 M 9 01:22:57 00:53:36
103 63 ZACH Ladislav 93 M 9 01:24:49 00:55:28
104 77 REICHERT Richard Brno 94 M 9 01:28:38 00:59:16
105 29 HAŠKA Aleš 95 M 9 01:31:06 01:01:44
106 361 HIMMEROVÁ Denisa Malý se nepije 11 Ž 9 01:31:20 01:01:59
107 362 VYSKOČILOVÁ Pavlína Malý se nepije 12 Ž 9 01:31:21 01:01:59
108 90 SOMOGYI Pavel Skauti z Milevska 96 M 9 01:31:22 01:02:01
109 93 HLADÍK Martin 97 M 9 01:32:26 01:03:05

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 DUŠEK Igor Husa M
DNF 9 JAUERNIK Tomáš Sobotín M
DNF 104 PŘIDÁLEK Tomáš M
DNF 354 ZRUBCOVÁ Galina Brno Ž
DNF 364 ZÍTKOVÁ Šárka Brno Ž

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.