Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Běh Slavkovem 2018 - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 13.10.2018 08:00 do 13.10.2018 18:00
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků86
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 19 STEINER Tomáš AK Drnovice 1 MVI 1986 4 00:34:27
2 42 MIHALOV Adam Prešov 2 MVI 1992 4 00:35:52 00:01:25
3 31 MIXA Stanislav 3 MVI 1980 4 00:36:39 00:02:11
4 7 MARTINEK Jan Atletika Slavkov u Brna 4 MVI 1987 4 00:37:08 00:02:41
5 51 KUČERA Josef Kucera bike team 5 MVI 1985 4 00:37:22 00:02:55
6 48 NOVOTNÝ Viktor 6 MVI 1982 4 00:38:18 00:03:51
7 29 KOTOLAN Vít zkusím to :-) 7 MVI 1980 4 00:38:27 00:04:00
8 23 ŘEDINA Milan MK Prostějov 1 MVII 1971 4 00:38:47 00:04:19
9 52 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 8 MVI 1984 4 00:39:06 00:04:38
10 24 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 1 HV 2001 4 00:39:38 00:05:10
11 37 GONDA Josef 2 HV 2000 4 00:40:13 00:05:46
12 20 HALAS Petr AK Drnovice 2 MVII 1973 4 00:40:17 00:05:49
13 49 KOVÁŘ Jindřich 3 MVII 1975 4 00:40:36 00:06:09
14 47 STEJSKAL Roman Orvo 9 MVI 1991 4 00:41:49 00:07:21
15 45 ROHEL Břetislav Šaratice 10 MVI 1990 4 00:42:14 00:07:46
16 55 ŽIŽLAVSKÝ Petr Pedagogové Slavkov 4 MVII 1977 4 00:43:11 00:08:44
17 312 VENEROVA Lenka Alfa Tri Team 1 ZVI 1986 4 00:43:24 00:08:57
18 21 NAVRÁTIL Jakub Atletika Slavkov u Brna z.s. 11 MVI 1983 4 00:43:39 00:09:12
19 25 ČERMÁK Vítězslav Město Šlapanice 1 MVIII 1959 4 00:43:43 00:09:16
20 32 FRIEDE Petr 12 MVI 1984 4 00:43:44 00:09:17
21 319 VODIČKOVÁ Šárka 1 ZVII 1978 4 00:44:05 00:09:37
22 57 PUČERA Pavel SK Degart 13 MVI 1979 4 00:44:19 00:09:52
23 303 JEŘÁBEK Petr Vyškov 5 MVII 1970 4 00:44:37 00:10:09
24 313 HANÁK Pavel 14 MVI 1979 4 00:44:51 00:10:24
25 5 TESAŘ Libor Atletika Slavkov u Brna 3 HV 2003 4 00:45:06 00:10:39
26 38 DUŠÁNEK Miloš 2 MVIII 1963 4 00:45:19 00:10:52
27 53 PIŠŤALÁK David 15 MVI 1988 4 00:45:22 00:10:55
28 321 MURRAY Miroslava Rozbehame Uherske Hradiste 2 ZVI 1986 4 00:45:26 00:10:58
29 33 ZROTAL Lukáš 4 HV 2001 4 00:45:38 00:11:11
30 314 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 6 MVII 1974 4 00:45:41 00:11:13
31 30 DZURENDA Ján #GLADIATORRACETEAM 16 MVI 1989 4 00:45:47 00:11:19
32 1 OŠMERA Jiří 7 MVII 1970 4 00:45:59 00:11:32
33 36 VÉGH Ondra Újezd u Brna 3 MVIII 1966 4 00:46:02 00:11:35
34 34 KUPČÍK Miroslav Individual Slavkov u Brna 8 MVII 1969 4 00:46:12 00:11:45
35 26 PRÁCHYNSKÝ Michal KPK autoopravna 17 MVI 1992 4 00:46:13 00:11:45
36 56 ŠTÁGL Luboš 18 MVI 1984 4 00:46:25 00:11:58
37 311 FIADTOVÁ Sabina AHA Vyškov 1 DV 2002 4 00:46:27 00:12:00
38 4 TAUŠ Petr Orel Vyškov 9 MVII 1976 4 00:46:33 00:12:05
39 50 GRÉGR Ivo 19 MVI 1986 4 00:46:41 00:12:14
40 39 DUŠÁNEK Vladimír 4 MVIII 1963 4 00:46:43 00:12:15
41 59 KŘÍŽKA Josef Atletika Slavkov u Brna z.s. 20 MVI 1984 4 00:46:49 00:12:22
42 324 HUBÁČKOVÁ Eva 3 ZVI 1997 4 00:46:58 00:12:31
43 316 DUDOVÁ Vendula Orel Vyškov 2 ZVII 1976 4 00:47:15 00:12:48
44 41 ČEPÁN Pavel 10 MVII 1974 4 00:47:23 00:12:55
45 40 NĚMEC Petr 11 MVII 1976 4 00:47:41 00:13:13
46 35 MACHALA Ivan 21 MVI 1985 4 00:48:10 00:13:43
47 2 ZDRAŽIL Zdeněk 12 MVII 1976 4 00:49:22 00:14:55
48 6 HRŇA Tomáš Atletika Slavkov u Brna z.s. 13 MVII 1976 4 00:49:36 00:15:08
49 323 ZÁDRAPOVÁ Iva 4 ZVI 1983 4 00:50:14 00:15:47
50 44 BERÁNEK Jiří Kodokai Brno 5 MVIII 1965 4 00:50:23 00:15:56
51 28 TESÁČEK Miroslav 22 MVI 1986 4 00:50:54 00:16:26
52 12 KŘÍŽKA Martin MAMIBIKE 23 MVI 1979 4 00:52:30 00:18:02
53 54 KŘÍŽKA Michal MAMIBIKE 14 MVII 1977 4 00:52:30 00:18:02
54 320 POLÁČKOVÁ Barbora 3 ZVII 1973 4 00:52:38 00:18:10
55 301 KRÁTKÁ Kristýna 5 ZVI 1992 4 00:52:43 00:18:15
56 18 SEDLÁČEK Michal 15 MVII 1975 4 00:52:56 00:18:29
57 327 KŘÍŽKOVÁ Iva 6 ZVI 1987 4 00:53:08 00:18:41
58 17 CINEK Ondrej 24 MVI 1986 4 00:53:33 00:19:05
59 46 SPÁLOVSKÝ Petr Slavkov u Brna 25 MVI 1987 4 00:53:37 00:19:10
60 10 WACHTLOVÁ Jana 7 ZVI 1980 4 00:53:57 00:19:29
61 308 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 1 MIX 1956 4 00:54:26 00:19:59
62 318 NĚMCOVÁ Renata 8 ZVI 1982 4 00:54:48 00:20:21
63 11 FIALA Bob 16 MVII 1973 4 00:55:52 00:21:24
64 302 FIALOVÁ Lucie Austerlitz Adventure 9 ZVI 1981 4 00:55:52 00:21:24
65 13 HRONOVÁ Kateřina 10 ZVI 1985 4 00:56:03 00:21:36
66 315 PETŘÍKOVÁ Světlana 4 ZVII 1975 4 00:56:41 00:22:14
67 14 ZROTALOVÁ Dáša 5 ZVII 1973 4 00:56:41 00:22:14
68 309 KRAVÁČEK Petr 17 MVII 1972 4 00:57:01 00:22:34
69 27 BUBENIK Jiří lrs vyskov 1 MX 1944 4 00:57:09 00:22:42
70 22 BOUDNÝ Michal MěNV Slavkov u Brna 18 MVII 1978 4 00:57:48 00:23:21
71 305 ZEZULOVÁ Martina 11 ZVI 1988 4 00:58:30 00:24:03
72 326 KŘIVÁNKOVÁ Markéta 12 ZVI 1983 4 00:58:30 00:24:03
73 306 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 2 DV 2003 4 00:58:41 00:24:14
74 304 VIČAROVÁ Hana 13 ZVI 1992 4 00:59:19 00:24:52
75 325 OUBĚLICKÁ Eva Slavkov u Brna 6 ZVII 1978 4 00:59:19 00:24:52
76 310 RUDOLF Jiří Austerlitz Adventure 19 MVII 1973 4 00:59:25 00:24:58
77 317 ŠMERDOVÁ Jarmila 1 ZIX 1958 4 01:00:30 00:26:03
78 307 POLOVÁ Martina 14 ZVI 1980 4 01:00:50 00:26:23
79 16 HUDEČEK Pavel 26 MVI 1984 4 01:01:02 00:26:35
80 322 MATUCHOVÁ Dita Austerlitz Adventure 15 ZVI 1986 4 01:01:19 00:26:52
81 15 LÓN Jiří amatér 6 MVIII 1965 4 01:01:21 00:26:54
82 8 KULICHOVÁ Dagmar 1 ZVIII 1965 4 01:01:42 00:27:15
83 58 ELIÁŠ Libor Slavkov u Brna 20 MVII 1978 4 01:02:38 00:28:11
84 3 KŘÍŽOVÁ Martina 7 ZVII 1975 4 01:02:59 00:28:31
85 9 PELZOVÁ Hana 2 ZVIII 1964 4 01:03:06 00:28:39
86 43 UHLIAR Vladimír 21 MVII 1976 4 01:03:23 00:28:56

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.