Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

32. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2018 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 04.08.2018 10:00 do 04.08.2018 17:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:07 hod

Seriál závodů32. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků95
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 30 STŘÍHAVKA Jindřich TCV Jindřichův Hradec 1 Jun(18-19) 2000 5 00:52:48
2 78 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Dci(16-17) 2002 5 00:54:20 00:01:32
3 118 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 1 M(20-29) 1997 5 00:54:24 00:01:35
4 41 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 5 00:54:51 00:02:03
5 55 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 1 M(30-39) 1988 5 00:55:26 00:02:38
6 67 KŘENEK Jan KONRAD TOOLS TEAM 2 M(30-39) 1984 5 00:55:38 00:02:50
7 123 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 3 M(30-39) 1980 5 00:55:51 00:03:03
8 13 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 4 M(30-39) 1988 5 00:56:21 00:03:33
9 37 KARÁSEK Antonín 5 M(30-39) 1982 5 00:56:26 00:03:37
10 95 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 6 M(30-39) 1984 5 00:56:47 00:03:58
11 61 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1989 5 00:57:00 00:04:12
12 91 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 7 M(30-39) 1986 5 00:57:04 00:04:15
13 1 DLABAJA Roman TITAN Trilife 2 M(40-49) 1970 5 00:57:12 00:04:23
14 83 MAIWAELDER Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M(20-29) 1991 5 00:57:55 00:05:06
15 50 TÁSLAR Marek LOKO Trutnov TRI Team 8 M(30-39) 1988 5 00:58:14 00:05:25
16 96 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 9 M(30-39) 1985 5 00:58:17 00:05:28
17 107 KROUPA Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 10 M(30-39) 1987 5 00:58:18 00:05:30
18 122 PLUNDRÁK David RSFK 11 M(30-39) 1988 5 00:58:53 00:06:05
19 112 VINTRLÍK Martin Křepice 3 M(40-49) 1977 5 00:59:09 00:06:21
20 81 VYSLOUŽIL Libor GALANT BRNO 4 M(20-29) 1989 5 00:59:22 00:06:34
21 88 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 12 M(30-39) 1985 5 00:59:50 00:07:02
22 124 KÝJOVSKÝ Radovan CykloKyjovský 13 M(30-39) 1986 5 00:59:59 00:07:11
23 27 FOUKAL Libor Individuální 4 M(40-49) 1977 5 01:00:05 00:07:16
24 52 HRABOVSKÝ Petr RACERS / AK Drnovice 14 M(30-39) 1981 5 01:00:21 00:07:33
25 58 MIXA Stanislav 15 M(30-39) 1980 5 01:00:36 00:07:48
26 101 STEHLÍK Pavel Individuální 5 M(40-49) 1974 5 01:01:10 00:08:21
27 56 KUČERA Jan Alfa Tri Team 16 M(30-39) 1981 5 01:01:13 00:08:25
28 36 DRAGOLOV Daniel Brno 1 M(50-59) 1967 5 01:01:27 00:08:38
29 119 ŠENKÁŘ Michal 17 M(30-39) 1983 5 01:02:25 00:09:37
30 115 WOLF Martin 6 M(40-49) 1976 5 01:02:39 00:09:51
31 23 MAREK Samuel ELITE sport Boskovice 2 Dci(16-17) 2002 5 01:02:41 00:09:53
32 19 ČTVRTNÍČEK Jakub Běhej Brno 5 M(20-29) 1990 5 01:02:59 00:10:11
33 6 ZUKAL Jan Kalda team 7 M(40-49) 1976 5 01:03:16 00:10:28
34 80 FROLÍK Jan Veslařský klub Smíchov 18 M(30-39) 1985 5 01:03:29 00:10:41
35 45 KALOUS Břetislav 0 19 M(30-39) 1979 5 01:03:45 00:10:57
36 79 ANDRÝSEK Petr Cognito.CZ 8 M(40-49) 1975 5 01:03:57 00:11:09
37 73 KALÁB Tomáš 20 M(30-39) 1983 5 01:04:03 00:11:15
38 48 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 9 M(40-49) 1974 5 01:04:11 00:11:23
39 70 ŠEDÝ Jan KK Brno 6 M(20-29) 1992 5 01:04:22 00:11:34
40 71 NĚMEČEK Marek KK Brno 10 M(40-49) 1977 5 01:04:36 00:11:48
41 76 ŠTĚPÁN Vladimír OCA 11 M(40-49) 1971 5 01:04:48 00:12:00
42 84 ŠŤASTA Libor REGA team 2 M(50-59) 1966 5 01:05:04 00:12:16
43 64 JANÁČEK Petr KONWA team 21 M(30-39) 1980 5 01:05:10 00:12:22
44 18 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 3 M(50-59) 1961 5 01:05:19 00:12:31
45 69 ČECH Ladislav Individuální 12 M(40-49) 1973 5 01:05:37 00:12:49
46 38 UHLÍŘ Dalibor AT&T 22 M(30-39) 1980 5 01:06:02 00:13:14
47 82 KUNZ Kamil 13 M(40-49) 1978 5 01:06:04 00:13:16
48 111 JIŘIKOVSKÝ Jakub TK OPEN 2 Jun(18-19) 1999 5 01:06:22 00:13:33
49 2 ADAM Aleš TK Veselý Ždár 23 M(30-39) 1981 5 01:06:23 00:13:34
50 4 GRUBER Miloš Kalda team 24 M(30-39) 1984 5 01:06:45 00:13:57
51 103 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 25 M(30-39) 1986 5 01:06:54 00:14:06
52 22 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 4 M(50-59) 1961 5 01:06:59 00:14:11
53 12 GURIN David Murghab Runners 26 M(30-39) 1979 5 01:07:03 00:14:15
54 114 JANČA Pavel TJ Sokol Klobouky 7 M(20-29) 1991 5 01:07:22 00:14:34
55 43 PECH Michal 8 M(20-29) 1989 5 01:07:30 00:14:42
56 116 NESPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS 14 M(40-49) 1975 5 01:07:46 00:14:58
57 113 BERNÁTH František TRIATLON Dvory nad Žit. 5 M(50-59) 1959 5 01:07:56 00:15:08
58 54 BRÁZDA Radek Individuální 6 M(50-59) 1967 5 01:08:04 00:15:16
59 104 KREJČÍŘ Lukáš 27 M(30-39) 1987 5 01:08:16 00:15:28
60 44 ŠIMUNEK Ondřej 9 M(20-29) 1997 5 01:08:29 00:15:41
61 90 NOVOTNÝ Petr 28 M(30-39) 1982 5 01:08:43 00:15:55
62 11 KOTOLAN Vít 29 M(30-39) 1980 5 01:09:05 00:16:17
63 98 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 7 M(50-59) 1959 5 01:09:07 00:16:19
64 99 LAŠTŮVKA Zdeněk 10 M(20-29) 1989 5 01:09:09 00:16:20
65 39 BARBOŘÍK jan Individuální 30 M(30-39) 1983 5 01:09:09 00:16:21
66 74 SLABOTINSKÝ Filip 31 M(30-39) 1988 5 01:09:34 00:16:46
67 110 JIŘIKOVSKÝ Martin 15 M(40-49) 1973 5 01:09:41 00:16:53
68 66 STUDENÝ Martin 11 M(20-29) 1989 5 01:09:51 00:17:03
69 57 NEUŽIL Radek 32 M(30-39) 1979 5 01:09:55 00:17:07
70 85 UNZEITIG Lubomír 33 M(30-39) 1984 5 01:10:05 00:17:17
71 108 GLEN Jamie 12 M(20-29) 1990 5 01:10:05 00:17:17
72 62 RYBA Pavel 16 M(40-49) 1969 5 01:10:23 00:17:35
73 8 KUPČÍK Miroslav Individual Slavkov u Brna 17 M(40-49) 1969 5 01:10:26 00:17:38
74 93 ZÁLEŠÁK Michal 34 M(30-39) 1981 5 01:10:53 00:18:05
75 106 KRUML Tomáš 8 M(50-59) 1966 5 01:11:00 00:18:12
76 65 HARTMANN Vladimir Individualni 35 M(30-39) 1981 5 01:11:18 00:18:30
77 59 KLEMENSEVIČ Lukáš RSFK 36 M(30-39) 1984 5 01:12:50 00:20:02
78 87 CUPÁK Pavel 13 M(20-29) 1989 5 01:13:28 00:20:40
79 100 POKORNÝ Jan 18 M(40-49) 1970 5 01:13:30 00:20:42
80 31 ŠTEVČEK Tomáš ŠK Tatranské Orly 14 M(20-29) 1990 5 01:14:24 00:21:36
81 7 KUBÍNEK František Vévoda Blažovice 1 M(60+) 1958 5 01:15:28 00:22:40
82 120 KUČERA Jan 15 M(20-29) 1990 5 01:16:26 00:23:38
83 117 BRYCHTA Jan SVETCYKLISTIKY.CZ 37 M(30-39) 1981 5 01:17:50 00:25:02
84 72 HEGR David 19 M(40-49) 1977 5 01:17:54 00:25:05
85 35 JÍLEK Radim 20 M(40-49) 1971 5 01:17:59 00:25:11
86 102 SLOUKA Jiří 38 M(30-39) 1983 5 01:18:16 00:25:28
87 26 KALÁB Miloš 2 M(60+) 1950 5 01:18:35 00:25:47
88 109 MÁLEK Pavel 39 M(30-39) 1984 5 01:18:45 00:25:56
89 63 MECL Karel Běžecký klub Hodonín 9 M(50-59) 1963 5 01:19:09 00:26:21
90 75 KLUSÁK Jan 21 M(40-49) 1975 5 01:19:46 00:26:58
91 28 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 3 M(60+) 1952 5 01:30:42 00:37:54
92 14 FLAJSAR Kamil 40 M(30-39) 1987 5 01:32:05 00:39:17
93 15 HERMAN Pavel 41 M(30-39) 1986 5 01:32:06 00:39:17

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 68 DOŠEK Tomáš RC Red Hat M(30-39) 1987
DNF 121 DVOŘÁK David M(40-49) 1976

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.