Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

15. ročník Moravskotřebovský cyklomaraton - 50 km - krátká trať (žlutá)

Datum pořádání od 21.07.2018 07:00 do 21.07.2018 15:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 09:15 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol2
Počet závodníků110
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 29 DVOŘÁK  David  Ghost Team  1 M1 1993 1 02:13:40
2 19 PONÍŽIL  Radek  Sfinx Holešov  2 M1 1981 1 02:13:40 00:00:00
3 27 HYNEČEK  Michal  Aspire SCM  3 M1 1987 1 02:18:46 00:05:06
4 5 SKYBA Zdeněk Force Kck Zlín 1 J 1999 1 02:19:48 00:06:08
5 18 ŽÁK Radek SK Křižanováci 4 M1 1980 1 02:19:49 00:06:09
6 25 VÁVRA  Aleš  ANAG Olomouc  5 M1 1982 1 02:19:53 00:06:13
7 54 KLUSÁK  Rostislav  Cyklo ski klub Polička  1 M2 1976 1 02:19:56 00:06:16
8 22 BALÁK Pavel Moravec tým 1 M3 1964 1 02:20:56 00:07:16
9 42 DOLEŽEL  Josef  REGA  2 M3 1963 1 02:21:14 00:07:34
10 64 KADIDLO  Jiří  CK Slovan Moravská Třebová  2 M2 1972 1 02:22:13 00:08:33
11 70 KVAPIL  Jiří  CK Slovan Moravská Třebová  6 M1 1985 1 02:24:57 00:11:17
12 37 PIVKO David 3 M2 1976 1 02:28:33 00:14:53
13 100 KUDA Martin 7 M1 1987 1 02:29:22 00:15:42
14 51 SIROVÝ  Aleš  BIKE CLUB SVITAVY  4 M2 1970 1 02:30:12 00:16:32
15 30 MODRÝ  Jan  8 M1 1981 1 02:30:17 00:16:37
16 12 PINKAS  Daniel CYKLO-SKI KLUB POLIČKA  2 J 2001 1 02:30:42 00:17:02
17 62 VYKYDAL  Jaroslav  Puskinak  3 J 2003 1 02:31:01 00:17:21
18 67 STARÝ Tomáš 5 M2 1972 1 02:31:31 00:17:50
19 2 JARŮŠEK Josef Spišov 6 M2 1974 1 02:32:57 00:19:16
20 40 PETRNOUŠEK Dominik Rock machine - Cylomax team 4 J 1999 1 02:32:58 00:19:18
21 94 KRÁL Petr Oftex oční klinika PARDUBICE 3 M3 1966 1 02:33:01 00:19:20
22 17 JANEČEK Davd Velké Meziříčí 7 M2 1975 1 02:33:08 00:19:28
23 91 BUREŠ Jiří FBike Club Sádek 4 M3 1966 1 02:33:13 00:19:33
24 41 KUNST Stanislav BIKE SPORT UNIČOV 8 M2 1975 1 02:34:27 00:20:47
25 97 ŠTĚPAŘ  Petr  CK Čerti Kunčina  5 M3 1964 1 02:34:44 00:21:04
26 79 KOBELKA  Martin  9 M1 1997 1 02:35:35 00:21:55
27 80 DOPITA Václav 5 J 1999 1 02:36:35 00:22:54
28 13 VTÍPILOVÁ  Jana  Ghost Team  1 Z1 1992 1 02:36:36 00:22:56
29 6 LANGR Jiří 9 M2 1976 1 02:38:30 00:24:50
30 57 DIVÍŠEK David INS Atelier Náchod 10 M2 1977 1 02:39:38 00:25:57
31 14 VTÍPIL  Radek  Ghost Team  10 M1 1983 1 02:40:05 00:26:25
32 24 NADVORNIK  Zdenek  cyklo tym kolarna  6 M3 1962 1 02:40:19 00:26:39
33 73 SEDLÁČEK  Tomáš  CK Slovan Moravská Třebová  11 M2 1971 1 02:41:01 00:27:21
34 95 ANTL  Karel  CK Čerti Kunčina  7 M3 1962 1 02:41:01 00:27:21
35 59 HOTAŘ  Jiří  CK Čerti Kunčina  12 M2 1973 1 02:41:09 00:27:29
36 21 BALÁK Leoš Moravec tým 8 M3 1963 1 02:41:31 00:27:50
37 23 VALENTOVÁ Tereza Puskinak.cz 2 Z1 1994 1 02:41:37 00:27:57
38 105 KRIKL  Pavel CK Slovan Moravská Třebová  11 M1 1979 1 02:41:40 00:27:59
39 34 MAŇAS  Dalibor  coFEE  13 M2 1971 1 02:42:17 00:28:36
40 98 POCSAI  Sándor čerti Kunčina  14 M2 1970 1 02:42:27 00:28:47
41 99 KÖNIG  Gabriel  12 M1 1994 1 02:42:54 00:29:14
42 81 ZEZULA  Filip  LYŽÁRNA - BRUSLÁRNA Brno  15 M2 1977 1 02:44:25 00:30:45
43 15 KLIMEŠOVÁ  Monika  ENDEKA BASSTA Team  3 Z1 1987 1 02:46:29 00:32:49
44 103 ŠVEC Peter 13 M1 1981 1 02:47:14 00:33:33
45 85 SECKÝ  Martin  16 M2 1974 1 02:48:22 00:34:42
46 46 MACHÁLEK  Adam  6 J 2002 1 02:49:05 00:35:25
47 101 ŠTŮSEK Milan Brno 17 M2 1974 1 02:50:44 00:37:03
48 61 ORÁLKOVÁ  Kamila 1 ZJ 2003 1 02:51:03 00:37:23
49 60 ORÁLEK  Dušan  18 M2 1974 1 02:51:16 00:37:36
50 31 NOVOTNÝ  Radek  OCK Osík  19 M2 1970 1 02:51:39 00:37:59
51 1 ŠTĚPÁNEK  Petr  CK Slovan Moravská Třebová  9 M3 1967 1 02:52:52 00:39:12
52 52 SEDLÁČEK  Petr  NET4GAS  10 M3 1966 1 02:52:52 00:39:12
53 89 DULAJOVÁ  Jitka  4 Z1 1998 1 02:53:33 00:39:53
54 4 ČUPOVÁ  Jana  NOVATOP GHOST  5 Z1 1990 1 02:54:04 00:40:24
55 7 NÁBĚLEK Aleš Cykloport Chropyně 20 M2 1973 1 02:55:50 00:42:10
56 38 HONIG  Milan  21 M2 1969 1 02:57:06 00:43:26
57 110 HAVRAN Jiří Litomyšl 14 M1 1982 1 02:57:20 00:43:40
58 33 KOŘÍZEK  Richard  OCK Osik  15 M1 1983 1 02:57:25 00:43:45
59 69 KREJČÍ Lubomír 16 M1 1980 1 02:57:31 00:43:51
60 108 KREJČÍŘ  Karel  CK Slovan MT  1 M4 1954 1 02:59:10 00:45:30
61 106 SRNEC  Jakub  22 M2 1978 1 03:00:10 00:46:30
62 68 VYKYDAL  David  23 M2 1976 1 03:02:00 00:48:20
63 78 KOLBÁBEK Pavel 17 M1 1979 1 03:03:27 00:49:47
64 39 PODEŠVA Miroslav Medlov 11 M3 1968 1 03:03:37 00:49:57
65 9 BYSTRYANCKÝ Josef Ghost 2 M4 1954 1 03:03:43 00:50:03
66 16 KLIMEŠ  Miloš  ENDEKA BASSTA Team  3 M4 1955 1 03:04:19 00:50:39
67 109 SOMMEROVÁ   Sportovní klub Kola Koblížek   1 Z2 1976 1 03:04:24 00:50:44
68 75 VRÁNA Radek Amper Savings 18 M1 1979 1 03:05:58 00:52:18
69 49 ŠLOR  Robert  19 M1 1983 1 03:09:12 00:55:31
70 43 DOLEŽELOVÁ Monika 6 Z1 1983 1 03:12:24 00:58:44
71 77 ALDOR Leoš Amper Savings 24 M2 1974 1 03:12:39 00:58:59
72 84 BUREŠOVÁ  Lenka  2 Z2 1975 1 03:13:15 00:59:35
73 53 KUČERA  Viktor  Ghost Team  25 M2 1975 1 03:14:03 01:00:22
74 48 ŠŤASTA Martin Aspire SCM 20 M1 1998 1 03:14:04 01:00:24
75 8 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 ZJ 2001 1 03:18:13 01:04:32
76 45 HLÁSKOVÁ  Vladimíra  3 Z2 1957 1 03:23:25 01:09:45
77 44 FRIC  František  NET4GAS  12 M3 1959 1 03:23:27 01:09:46
78 20 ELIÁŠOVÁ  Lenka 4 Z2 1978 1 03:23:57 01:10:17
79 86 PALAŠČÁK Jan Amper Savings 21 M1 1983 1 03:24:14 01:10:34
80 63 HÁJKOVÁ  Karin  CK Slovan Moravská Třebová   5 Z2 1973 1 03:24:14 01:10:34
81 93 DVOŘÁKOVÁ  Petra  BT Junior  3 ZJ 2005 1 03:24:20 01:10:39
82 26 NÁDENÍČEK Martin Amper Savings 22 M1 1983 1 03:24:52 01:11:12
83 28 NOVÁK Stanislav BIKE CLUB SVITAVY 4 M4 1949 1 03:25:30 01:11:50
84 102 DUFKOVÁ Ivana 6 Z2 1970 1 03:25:59 01:12:19
85 104 PUSTINA  František  CK ČERTI  5 M4 1956 1 03:28:16 01:14:35
86 50 ZOUHAROVA  Dagmar  ELEVEN MERCEDES BENZ MITAS BLANSKO  7 Z2 1968 1 03:28:25 01:14:45
87 92 DVOŘÁK  Petr  FC Klondike  26 M2 1972 1 03:30:01 01:16:20
88 88 JANSA  Filip  7 J 2002 1 03:31:16 01:17:36
89 82 BALÁK  Martin  Bruslárna.cz  27 M2 1970 1 03:33:19 01:19:39
90 32 JEŘÁBEK  Petr  OCK Osík  13 M3 1967 1 03:38:34 01:24:54
91 74 PŘIBYLA Aleš Amper Savings 23 M1 1980 1 03:39:43 01:26:03
92 83 DOUCHA Pavel Amper Savings 28 M2 1974 1 03:48:10 01:34:30
93 47 NOVOTNÝ  Karel  CK Čerti Kunčina  29 M2 1969 1 03:50:53 01:37:13
94 36 ŘEHOŘ  Michal  8 J 1999 1 03:53:18 01:39:38
95 35 HORKÝ  Lubomír  9 J 2000 1 03:58:00 01:44:20
96 72 PETRAŠ  Stanislav  Tesaři Osík  6 M4 1951 1 03:59:35 01:45:54
97 71 ŠTARHA Petr 30 M2 1972 1 03:59:59 01:46:19
98 107 KALÁBOVÁ Simona 4 ZJ 2000 1 04:01:33 01:47:53
99 66 TRUHLÁŘ  Roman  Spinning centrum Káča  14 M3 1966 1 04:03:01 01:49:21
100 65 TRUHLÁŘOVÁ  Kateřina  Spinning centrum Káča  8 Z2 1974 1 04:03:01 01:49:21
101 90 SUCHÁNKOVÁ  Lenka  BIKE CLUB SVITAVY  9 Z2 1968 1 04:03:41 01:50:01
102 76 BILENNÝ Zdeněk Amper Savings 24 M1 1983 1 05:04:45 02:51:05
103 11 DROBÍK Martin Amper Savings 15 M3 1965 1 05:54:23 03:40:43
104 10 DROBÍK Martin Amper Savings 25 M1 1992 1 05:54:26 03:40:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 PAVLÍK Mirek M3 1965
DNF 55 PAVLÍK Milan Amper Savings M1 1983
DNF 56 RAGASOVÁ Hana Amper Savings Z1 1984
DNF 58 SMÉKAL Filip Cykloteam Kolárna M1 1996
DNF 87 JANSA  Dominik  J 1999
DNF 96 SEDLÁK  Jiří  CK Čerti Kunčina  M1 1979

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.