Rychlé novinky:

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

03.09.2018: BT 2018 Holíč - AUTOBUS

32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018 - Triatlon 700m,20km,5km

Datum pořádání od 17.06.2018 09:30 do 17.06.2018 16:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Seriál závodů32. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,70
Počet kol4
Počet závodníků156
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 155 SLÁMA Jaroslav 1 M(20-29) 1990 4 01:04:49
2 503 KUČERA Jan Individuální 1 M(30-39) 1981 4 01:05:16 00:00:27
3 19 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 2 M(30-39) 1988 4 01:05:43 00:00:53
4 9 FRANC Pavel ROCKTECHNIK TRIATLON 3 M(30-39) 1986 4 01:05:58 00:01:09
5 88 KARLÍK Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 4 M(30-39) 1982 4 01:06:09 00:01:20
6 87 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1990 4 01:06:42 00:01:52
7 68 PEŠEK Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 3 M(20-29) 1990 4 01:06:47 00:01:58
8 91 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 4 01:07:22 00:02:33
9 99 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1984 4 01:07:30 00:02:41
10 137 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 4 M(20-29) 1991 4 01:08:02 00:03:13
11 123 PAJER Ondřej žádný 5 M(20-29) 1989 4 01:08:25 00:03:36
12 71 KLEMENT Jan Alfa Tri Team 6 M(30-39) 1986 4 01:08:32 00:03:42
13 132 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 6 M(20-29) 1997 4 01:09:10 00:04:21
14 154 PLUNDRÁK David RSFK 7 M(30-39) 1988 4 01:09:41 00:04:52
15 38 DOLEČEK Josef Fort SMC 8 M(30-39) 1979 4 01:09:45 00:04:55
16 114 GROŠEK Luboš UnBr 9 M(30-39) 1980 4 01:09:48 00:04:59
17 215 HURYCH Antonín Litomyšl 2 M(40-49) 1976 4 01:09:54 00:05:05
18 148 KARÁSEK Antonín RSFK 10 M(30-39) 1982 4 01:09:58 00:05:08
19 136 PLHOŇ Patrik ELITE sport Boskovice 11 M(30-39) 1980 4 01:09:59 00:05:10
20 30 GREGORA Jan Individuální 1 Jun(18-19) 2000 4 01:10:00 00:05:11
21 138 CHLUP Roman HMK 12 M(30-39) 1985 4 01:10:22 00:05:33
22 10 DLABAJA Roman TITAN Trilife 3 M(40-49) 1970 4 01:10:28 00:05:38
23 54 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M(40-49) 1977 4 01:10:51 00:06:01
24 97 OPLETAL Jan TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 7 M(20-29) 1994 4 01:11:02 00:06:13
25 121 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 13 M(30-39) 1981 4 01:11:58 00:07:09
26 80 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 14 M(30-39) 1984 4 01:12:09 00:07:20
27 70 NESRSTA Michal TRIEXPERT MILT racing team 15 M(30-39) 1981 4 01:12:17 00:07:28
28 96 PACHECO Edinson Reparadabikes 16 M(30-39) 1983 4 01:12:30 00:07:41
29 133 DOKOUPIL Petr Nakonečné 5 M(40-49) 1977 4 01:12:41 00:07:52
30 142 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 17 M(30-39) 1985 4 01:12:47 00:07:57
31 130 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 18 M(30-39) 1983 4 01:12:47 00:07:58
32 24 DRAGOLOV Daniel 1 M(50-59) 1967 4 01:13:16 00:08:27
33 43 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 6 M(40-49) 1974 4 01:13:22 00:08:33
34 65 PITTNER Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 7 M(40-49) 1974 4 01:13:40 00:08:51
35 22 FOUKAL Libor Individuální 8 M(40-49) 1977 4 01:14:01 00:09:12
36 94 TÁSLAR Marek Loko Trutnov 19 M(30-39) 1988 4 01:14:28 00:09:39
37 135 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 20 M(30-39) 1980 4 01:15:28 00:10:39
38 5 ŠTĚPÁN Vladimír OCA 9 M(40-49) 1971 4 01:15:35 00:10:46
39 48 HOLEŠOVSKÁ Monika KONRAD TOOLS TEAM 1 Jky(18-19) 2000 4 01:15:56 00:11:06
40 35 SÁS Ladislav Sk Vyhlídka Šternberk 10 M(40-49) 1972 4 01:16:00 00:11:11
41 131 MAREK Samuel ELITE sport Boskovice 1 Dci(16-17) 2002 4 01:16:01 00:11:12
42 39 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 21 M(30-39) 1988 4 01:16:02 00:11:13
43 76 BUBENÍK Michal 8 M(20-29) 1991 4 01:16:27 00:11:38
44 69 HAVRAN Jaroslav SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 22 M(30-39) 1982 4 01:16:45 00:11:55
45 73 VRONKA David TTC Olomouc 11 M(40-49) 1974 4 01:17:01 00:12:12
46 18 JANČÍK David ISOVER 12 M(40-49) 1971 4 01:17:10 00:12:21
47 77 ŠOFR Ondřej 23 M(30-39) 1985 4 01:17:12 00:12:23
48 26 URBANOVÁ Michaela PS Kroměříž 1 Dky(16-17) 2002 4 01:17:50 00:13:01
49 149 SANETRNÍK David 2 Jun(18-19) 2000 4 01:17:54 00:13:05
50 140 NESPOR Petr TRIATLON MORAVSKY KRAS 13 M(40-49) 1975 4 01:18:01 00:13:12
51 1 KALÁB Tomáš 24 M(30-39) 1983 4 01:18:02 00:13:13
52 75 VUDARČÍK Ivo 9 M(20-29) 1994 4 01:18:05 00:13:16
53 90 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 1 Ž(30-39) 1986 4 01:18:25 00:13:35
54 92 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 2 M(50-59) 1961 4 01:18:28 00:13:39
55 8 SPÁČIL Leopold Novatop Lapierre 3 M(50-59) 1959 4 01:18:45 00:13:56
56 28 HRUBÝ Tomáš KONRAD TOOLS TEAM 10 M(20-29) 1991 4 01:18:52 00:14:03
57 81 BORKOVEC Luděk Individuální 25 M(30-39) 1985 4 01:18:56 00:14:07
58 115 ČAJDA Michal 11 M(20-29) 1989 4 01:19:01 00:14:12
59 16 NAKLÁDAL Čestmír BCS 4 M(50-59) 1964 4 01:19:08 00:14:19
60 49 KNAP Zdeněk 12 M(20-29) 1991 4 01:19:09 00:14:20
61 17 JANČA Pavel TJ Sokol Klobouky 13 M(20-29) 1991 4 01:19:10 00:14:21
62 100 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 26 M(30-39) 1986 4 01:19:11 00:14:22
63 47 ČECH Ladislav Individuální 14 M(40-49) 1973 4 01:19:12 00:14:23
64 112 KOTAS Martin 321CREW 27 M(30-39) 1985 4 01:19:15 00:14:26
65 160 KŘIVÁNEK Filip 14 M(20-29) 1991 4 01:19:25 00:14:36
66 157 NAVRÁTIL Jakub AD team 15 M(20-29) 1991 4 01:19:37 00:14:48
67 42 MUSIL Václav Ski Klub Márovky 28 M(30-39) 1982 4 01:19:38 00:14:49
68 55 STUDENÝ Martin 16 M(20-29) 1989 4 01:19:39 00:14:50
69 110 CUPÁK Pavel 17 M(20-29) 1989 4 01:19:49 00:15:00
70 20 JORDOVÁ Eva Alfa Tri Team 1 Ž(20-29) 1989 4 01:19:52 00:15:03
71 105 VODIČKA Jan TTC Olomouc 5 M(50-59) 1968 4 01:19:54 00:15:05
72 59 TICHÁK Jan RSFK 29 M(30-39) 1979 4 01:19:59 00:15:10
73 145 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 15 M(40-49) 1969 4 01:20:12 00:15:23
74 107 KREJČÍŘ Lukáš 30 M(30-39) 1987 4 01:20:14 00:15:25
75 156 HRŮZA Pavel RACERS 31 M(30-39) 1983 4 01:20:22 00:15:33
76 103 MUŽÁTKO Pavel Individuální 18 M(20-29) 1989 4 01:20:31 00:15:42
77 40 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 6 M(50-59) 1961 4 01:20:34 00:15:45
78 144 VAVREČAN Jan K2 Fitness 7 M(50-59) 1965 4 01:20:41 00:15:52
79 62 MAREŠ Libor Sk Vyhlídka Šternberk 16 M(40-49) 1969 4 01:21:08 00:16:19
80 213 ODEHNALOVÁ Ludmila Muráňský klub 2 Ž(30-39) 1986 4 01:21:30 00:16:41
81 125 FIALA Karel 32 M(30-39) 1979 4 01:21:51 00:17:02
82 82 BALÁŠ Jan TJ Sokol Olšany 33 M(30-39) 1980 4 01:21:53 00:17:04
83 500 ODEHNAL Tomáš Vatra 8 M(50-59) 1968 4 01:22:18 00:17:29
84 113 NOVOTNÝ Petr 34 M(30-39) 1982 4 01:22:19 00:17:30
85 44 JIŘIKOVSKÝ Martin TK OPEN 17 M(40-49) 1973 4 01:22:20 00:17:31
86 12 KUBALČÍK Marek 18 M(40-49) 1970 4 01:22:33 00:17:43
87 64 ŠINDLER Jan Sk Vyhlídka Šternberk 35 M(30-39) 1984 4 01:22:35 00:17:46
88 226 POLÁŠEK Vít 19 M(40-49) 1976 4 01:22:48 00:17:59
89 79 JEŽEK Martin 36 M(30-39) 1985 4 01:23:01 00:18:12
90 60 JANDA Sebastian ABND Racing Team 3 Jun(18-19) 1999 4 01:23:03 00:18:13
91 41 SCHWARZ Daniel Individuální 20 M(40-49) 1977 4 01:23:17 00:18:27
92 128 JELÍNEK Tomáš RSFK 21 M(40-49) 1974 4 01:23:23 00:18:34
93 74 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 9 M(50-59) 1965 4 01:23:34 00:18:45
94 86 LABUDA Tomáš RSFK 37 M(30-39) 1981 4 01:23:47 00:18:57
95 45 JIŘIKOVSKÝ Jakub TK OPEN 4 Jun(18-19) 1999 4 01:24:04 00:19:14
96 61 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 3 Ž(30-39) 1983 4 01:24:05 00:19:15
97 152 SALAJ Jan 38 M(30-39) 1988 4 01:24:24 00:19:35
98 134 DOKOUPILOVÁ Markéta Nakonečné 1 Ž(40-49) 1977 4 01:24:24 00:19:35
99 84 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 4 01:24:29 00:19:40
100 27 MAŇÁSEK Lukáš 39 M(30-39) 1980 4 01:24:43 00:19:53
101 118 HORNIK Jan 19 M(20-29) 1989 4 01:24:53 00:20:03
102 14 NOVOTNÁ Lucie RSFK 2 Ž(40-49) 1975 4 01:24:55 00:20:06
103 32 KROPÁČEK Jaroslav 22 M(40-49) 1970 4 01:25:14 00:20:25
104 78 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 Ž(50+) 1956 4 01:25:21 00:20:32
105 227 LAŠTŮVKA Zdeněk 20 M(20-29) 1989 4 01:25:36 00:20:47
106 120 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 40 M(30-39) 1988 4 01:25:53 00:21:04
107 89 HARTMANN Vladimir 41 M(30-39) 1981 4 01:25:57 00:21:08
108 117 HORNÍK Ondra 21 M(20-29) 1991 4 01:26:03 00:21:13
109 106 KUNZ Kamil BDO 23 M(40-49) 1978 4 01:26:15 00:21:26
110 139 ZAORAL Martin 42 M(30-39) 1981 4 01:26:26 00:21:37
111 502 KRUML Tomáš 10 M(50-59) 1966 4 01:26:47 00:21:57
112 25 KUPČÍK Miroslav Individual Slavkov u Brna 24 M(40-49) 1969 4 01:26:54 00:22:05
113 127 KONEČNÝ Tomáš 25 M(40-49) 1970 4 01:27:05 00:22:16
114 66 JARÝ Petr Kovošrot Jarý 26 M(40-49) 1972 4 01:28:07 00:23:18
115 4 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka 2 Ž(20-29) 1993 4 01:28:15 00:23:26
116 13 ŽARLOK Zdeněk SK Jiří team Ostrava 2 M(60+) 1958 4 01:28:23 00:23:33
117 56 KÁŇA Jiří 43 M(30-39) 1988 4 01:29:04 00:24:14
118 129 MIKULA Pavel Železní kapustňáci 44 M(30-39) 1986 4 01:29:06 00:24:17
119 95 UNZEITIG Lubomír 45 M(30-39) 1984 4 01:29:14 00:24:25
120 7 HLADNÝ Marek 27 M(40-49) 1972 4 01:29:23 00:24:34
121 101 MUŽÁTKO Simona Individuální 4 Ž(30-39) 1987 4 01:29:30 00:24:41
122 122 RAMŠA Aleš 28 M(40-49) 1978 4 01:29:44 00:24:55
123 15 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 3 M(60+) 1947 4 01:29:47 00:24:58
124 31 DOŠEK Tomáš RC Red Hat 46 M(30-39) 1987 4 01:30:23 00:25:34
125 63 POKORNÝ Jan Hasiči Brno 29 M(40-49) 1970 4 01:30:44 00:25:55
126 108 ZICHOVÁ Jana 3 Ž(20-29) 1991 4 01:30:54 00:26:05
127 98 SVOBODOVÁ Martina RSFK 3 Ž(40-49) 1975 4 01:31:00 00:26:11
128 104 OLIVA Radim Individual 30 M(40-49) 1975 4 01:31:01 00:26:12
129 29 JÍLEK Radim 31 M(40-49) 1971 4 01:32:03 00:27:14
130 50 PELIKAN Martin 47 M(30-39) 1984 4 01:32:42 00:27:53
131 2 POLÁČEK Kamil Folksofie 48 M(30-39) 1981 4 01:33:55 00:29:05
132 58 KAŇOVSKÁ Monika RSFK 5 Ž(30-39) 1985 4 01:34:11 00:29:21
133 141 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 4 Ž(40-49) 1976 4 01:34:31 00:29:42
134 3 ZDRAŽILOVÁ Zoe Triatlon klub Ostrava 2 Dky(16-17) 2002 4 01:35:18 00:30:29
135 53 MECL Karel Běžecký klub Hodonín 11 M(50-59) 1963 4 01:35:33 00:30:44
136 146 KUBĚNA Ivo 49 M(30-39) 1984 4 01:36:00 00:31:10
137 143 HUSÁK Miroslav 32 M(40-49) 1975 4 01:37:18 00:32:28
138 153 FÁRLÍK Michal 50 M(30-39) 1988 4 01:37:26 00:32:37
139 147 ZEMAN Zbyněk Krušnoman TT Litvínov 4 M(60+) 1954 4 01:38:01 00:33:12
140 93 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov LRS Vyškov 2 Ž(50+) 1967 4 01:38:07 00:33:17
141 33 ŠVARCOVÁ Lenka Individuální 6 Ž(30-39) 1984 4 01:39:14 00:34:25
142 111 LUKA Lukáš ASTCR / RC DRAGON BRNO 51 M(30-39) 1985 4 01:39:39 00:34:50
143 119 ROSENBREYEROVÁ Hana 3 Ž(50+) 1966 4 01:39:50 00:35:01
144 501 KLUSÁK Jan 33 M(40-49) 1975 4 01:40:03 00:35:14
145 151 DOLEŽEL Petr 52 M(30-39) 1987 4 01:40:16 00:35:27
146 34 KALÁB Miloš TTC Brno 5 M(60+) 1950 4 01:40:31 00:35:42
147 159 SAMSONEK Robert 2 Dci(16-17) 2002 4 01:42:22 00:37:33
148 158 POSPÍCHAL Vladimír 6 M(60+) 1952 4 01:48:11 00:43:22
149 150 SANETRNÍK Josef 12 M(50-59) 1960 4 01:51:02 00:46:12
150 116 BÍNOVÁ Valerie 2 Jky(18-19) 2000 4 01:51:54 00:47:05
151 124 LOFAJ Martin 22 M(20-29) 1992 4 01:52:27 00:47:38
152 102 VODIČKOVÁ Iva TTC Olomouc 7 Ž(30-39) 1981 4 02:03:16 00:58:27
153 214 BUCHTELA Jiří Crazy Runners 23 M(20-29) 1991 4 02:11:19 01:06:30

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 72 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM Dci(16-17) 2002
DNF 126 PŘIKRYL Adam Individuální M(20-29) 1997
DNF 228 HURYCHOVÁ Jaroslava Litomyšl Ž(30-39) 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.09.2018 09:45
Želešická růže
28.09.2018 08:00
BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2018 08:00
EXTRÉM RACE
30.09.2018 10:00
15. ročník - Stominutový desetiboj
11.10.2018 17:00
BB 7 - Běh okolo Campusu
13.10.2018 08:00
Běh Slavkovem 2018
20.10.2018 09:00
Krumlovský běh - 28. ročník
03.11.2018 09:30
Rabštejnský Kocour - 32. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.