Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

32. KALÁB JM TT Liga - 2. MORKNIMAN SPRINT 2018 - Morkniman 2018

Datum pořádání od 19.05.2018 10:00 do 19.05.2018 15:00
Hlavní rozhodčíRadek Přikryl
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:30 hod

Vzdálenost (km)19,50
Počet kol3
Počet závodníků89
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 36 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 1 M39 1984 5 01:02:41
2 12 ŠNECI Šneci 1 STAF 1900 5 01:05:35 00:02:53
3 17 KAŠPÁREK Jiří TJ Sokol Jinačovice 2 M39 1980 5 01:07:34 00:04:52
4 59 BOBÁNCI Bobánci 2 STAF 1900 5 01:10:04 00:07:22
5 53 NOVÁK Petr 1 M29 1999 5 01:10:04 00:07:22
6 52 KOCEK Jan Klub svobodných sportovců 3 M39 1987 5 01:12:01 00:09:19
7 62 KUČERA Michal Míša to zvládne 2 M29 1989 5 01:12:24 00:09:42
8 72 TRAVNICEK Vojtech 3 M29 1990 5 01:13:15 00:10:33
9 38 CÍSAŘ Jakub Lazytrail 4 M39 1983 5 01:14:01 00:11:19
10 43 SEDLÁČEK David SRTG Česká 5 M39 1988 5 01:14:12 00:11:31
11 18 VYMAZAL Aleš Veverská Bítýška 1 M40+ 1978 5 01:14:58 00:12:17
12 82 WEINGÄRTNER Jan 6 M39 1986 5 01:15:02 00:12:20
13 28 KLEMENSEVIČ Lukáš RSFK 7 M39 1984 5 01:15:29 00:12:47
14 2 PLESKAČ Patrik Moravské Knínice 8 M39 1982 5 01:15:35 00:12:53
15 25 PETRÁŠ Jakub Bikepro Žďárná 4 M29 1994 5 01:15:37 00:12:55
16 9 COUFALÍK Martin Morkovice 2 M40+ 1976 5 01:15:44 00:13:03
17 56 NĚMEČEK Jiří bez vyznání i klubové příslušnosti 9 M39 1982 5 01:15:59 00:13:17
18 90 MUŽÁTKO Pavel 43 vpr 5 M29 1989 5 01:16:57 00:14:15
19 27 BRUMOVSKÝ Jiří 10 M39 1987 5 01:17:07 00:14:25
20 50 ŠNECI Velmez Šneci Velmez 3 STAF 1900 5 01:18:35 00:15:53
21 15 ZIMA Aleš Nejsme NIC z KníNIC 11 M39 1982 5 01:19:27 00:16:45
22 42 SUKOVATÝ Aleš 6 M29 1992 5 01:19:34 00:16:52
23 44 VRBACKÝ Pavel Lelekovice 3 M40+ 1969 5 01:19:43 00:17:01
24 6 KOPECKÝ Michal Julec Endurance 4 M40+ 1976 5 01:19:45 00:17:03
25 30 FERENČÁKOVÁ Pavla 1 Ž 1978 5 01:19:56 00:17:14
26 45 KLÍMA Jakub 7 M29 1992 5 01:20:18 00:17:36
27 20 KURDIOVSKÝ Eduard 5 M40+ 1973 5 01:20:50 00:18:08
28 32 ŠIKULA Jan Orel Čebín 12 M39 1982 5 01:21:02 00:18:20
29 23 JURAČKA Michal Kyničan 13 M39 1979 5 01:21:12 00:18:30
30 87 LÁNÍČEK Petr 6 M40+ 1978 5 01:21:29 00:18:47
31 39 CÍSAŘ David LA 14 M39 1987 5 01:22:07 00:19:25
32 74 ČERNÝ Štěpán První_triatlon_v_životě 8 M29 1991 5 01:22:57 00:20:15
33 75 PAZDERA Lukáš 15 M39 1988 5 01:23:02 00:20:20
34 85 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 16 M39 1988 5 01:23:31 00:20:49
35 68 HEJLOVÁ Kristýna 2 Ž 1987 5 01:23:33 00:20:51
36 60 DOBEŠ David 17 M39 1980 5 01:23:44 00:21:02
37 48 HÁJEK Jan 18 M39 1987 5 01:23:49 00:21:07
38 21 KURDIOVSKÁ Pavla 3 Ž 1978 5 01:24:06 00:21:24
39 89 ČECH Ladislav RSFK 7 M40+ 1973 5 01:24:43 00:22:01
40 47 DEUTSCHER Jan Opanuj Zřízence 19 M39 1984 5 01:24:59 00:22:17
41 24 MORÁVEK Jan 8 M40+ 1977 5 01:25:05 00:22:23
42 66 CHINI Jakub 9 M29 1993 5 01:25:06 00:22:24
43 31 FERENČÁK Libor 9 M40+ 1963 5 01:25:53 00:23:11
44 46 KŘIVÁNEK Vít 20 M39 1987 5 01:26:05 00:23:23
45 61 KOPECKÝ Jaroslav 10 M29 1990 5 01:26:33 00:23:51
46 7 HOSTINSKÝ Lukáš 11 M29 1989 5 01:26:57 00:24:15
47 13 PAMARA Kaláb PaMaRa Kaláb Team 4 STAF 1900 5 01:27:04 00:24:22
48 37 MÁLEK Pavel 21 M39 1984 5 01:27:07 00:24:25
49 84 VANĚK David 12 M29 1992 5 01:27:35 00:24:53
50 19 ŠPLÍCHAL Jiří SRTG Česká 22 M39 1987 5 01:27:58 00:25:16
51 58 KAHLE Marek 10 M40+ 1968 5 01:28:16 00:25:34
52 5 FANATICI FANATICI 5 STAF 1900 5 01:28:24 00:25:42
53 3 TURBO team Turbo team 6 STAF 1900 5 01:28:25 00:25:43
54 79 DOŠEK Tomáš RC Red Hat 23 M39 1987 5 01:29:02 00:26:20
55 73 BARTONÍČEK Patrik Mechov 11 M40+ 1973 5 01:29:44 00:27:02
56 57 KAHLE Petr 13 M29 2000 5 01:29:59 00:27:17
57 51 RAMEŠ Martin 12 M40+ 1975 5 01:30:24 00:27:42
58 69 PĚKNÝ kozy Pěkný kozy 7 STAF 1900 5 01:30:43 00:28:01
59 22 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK makáme o 106 pro Fanu 4 Ž 1973 5 01:31:25 00:28:43
60 63 BARTOLŠIC Moravcová 5 Ž 1986 5 01:31:41 00:28:59
61 65 ŠIMKOVA Nela 6 Ž 1985 5 01:33:13 00:30:31
62 16 KŠICA Martin TJ Sokol Moravské Knínice 24 M39 1983 5 01:35:33 00:32:51
63 4 MATYÁŠOVÁ Zuzana 7 Ž 1974 5 01:37:41 00:34:59
64 10 DVOŘÁKOVÁ Marie Sokol Moravské Knínice 8 Ž 1984 5 01:37:58 00:35:16
65 83 ŠTEYEROVÁ Květa 9 Ž 1989 5 01:38:16 00:35:34
66 70 HOLUBKOVIČ Matúš 14 M29 1989 5 01:38:31 00:35:49
67 33 ŠKOP Zdeněk 15 M29 1989 5 01:38:31 00:35:50
68 41 SOJKA Martin 16 M29 1992 5 01:40:02 00:37:20
69 26 HANÁK Jiří Sokol Moravské Knínice 13 M40+ 1969 5 01:41:36 00:38:54
70 55 JEŘÁBEK Jakub 17 M29 1991 5 01:41:48 00:39:06
71 64 GŘÍBKOVÁ Jana SDH Němčice nad Hanou 10 Ž 1971 5 01:46:01 00:43:19
72 81 VIKTORA Luboš 25 M39 1985 5 01:46:19 00:43:37
73 34 FRAJ Viktor 18 M29 1995 5 01:48:05 00:45:23
74 54 KOZÁK Petr Opanuj Zřízence 26 M39 1985 5 01:48:26 00:45:44
75 71 ŠMERDOVÁ Tereza 11 Ž 1992 5 01:58:35 00:55:53
76 86 HEMŽALOVÁ Kateřina Bastr Bajkrs 12 Ž 1989 5 02:03:52 01:01:10
77 67 OPATŘILOVÁ Jana Bozako 13 Ž 1979 5 02:07:45 01:05:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 N.S.P. N.S.P. STAF 1900 0 5 kol
DNS 8 GRULICH Martin GrulanderBikeTeam M39 1983 0 5 kol
DNS 11 KUPSKÝ Pavel Mizuno M39 1983 0 5 kol
DNS 29 MALÝ David SRTG Česká M29 1996 0 5 kol
DNS 35 MALÁŠEK Adam Orel Čebín M29 1995 0 5 kol
DNS 40 DVOŘÁKOVÁ Simona TRIA Klub Pdy Ž 1981 0 5 kol
DNS 49 SVĚTLÍK Ondřej M29 1990 0 5 kol
DNS 76 PEŠKOVÁ Lucia Ž 1983 0 5 kol
DNS 77 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Craft Team M40+ 1968 0 5 kol
DNS 78 SEDLÁČEK Josef M39 1985 0 5 kol
DNS 80 ŠÍBAL Jan Rocktechnik triatlon Hranice M40+ 1976 0 5 kol
DNS 88 HŘEBÍČEK Ivo M40+ 1976 0 5 kol

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.