Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

32. KALÁB JM TT Liga - 2. MORKNIMAN SPRINT 2018 - Morkniman SPRINT 2018

Datum pořádání od 19.05.2018 10:00 do 19.05.2018 15:00
Hlavní rozhodčíRadek Přikryl
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Seriál závodů32. KALÁB Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)19,50
Počet kol3
Počet závodníků78
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 24 JINDRA Pavel Multisport Team 1 M(40-49) 1978 5 01:17:05
2 74 JANATA Boris Kompava H-Triathlon Team 1 M(20-29) 1994 5 01:18:09 00:01:03
3 3 STRNAD Tomáš Multisport Team 2 M(20-29) 1993 5 01:18:57 00:01:52
4 23 KLAKURKA Vašek AD team 1 M(30-39) 1983 5 01:19:53 00:02:47
5 59 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 2 M(30-39) 1984 5 01:20:10 00:03:04
6 48 PLUNDRÁK David RSFK 3 M(30-39) 1988 5 01:21:33 00:04:27
7 61 MALEŇÁK Filip Alfa-Helicopter Triathlon Team 3 M(20-29) 1990 5 01:23:05 00:05:59
8 60 NAVRÁTIL Jakub AD team 4 M(20-29) 1991 5 01:24:08 00:07:02
9 14 OPLETAL Jan TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 5 M(20-29) 1994 5 01:24:22 00:07:16
10 76 DRAGOLOV Daniel 1 M(50-59) 1967 5 01:25:11 00:08:06
11 67 KUČERA Jan Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1981 5 01:25:15 00:08:09
12 25 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 5 M(30-39) 1982 5 01:25:22 00:08:16
13 10 ŠŤASTA Libor Rega Brno 2 M(50-59) 1966 5 01:25:22 00:08:17
14 79 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 6 M(30-39) 1986 5 01:25:30 00:08:25
15 38 LANGER Martin MOOLBIKE CZ Olomouc 7 M(30-39) 1984 5 01:26:11 00:09:05
16 43 NESRSTA Michal 8 M(30-39) 1981 5 01:26:29 00:09:24
17 39 SKARKA Jiří 6 M(20-29) 1994 5 01:26:57 00:09:52
18 72 KARÁSEK Antonín RSFK 9 M(30-39) 1982 5 01:26:57 00:09:52
19 64 DLABAJA Roman TITAN TRILIFE ZLÍN 2 M(40-49) 1970 5 01:27:38 00:10:32
20 29 SVOBODA Marek AD team 7 M(20-29) 1995 5 01:28:41 00:11:35
21 37 CHRÁSTECKÝ Lukáš Atex 10 M(30-39) 1985 5 01:29:00 00:11:54
22 54 NYÉKI Jakub Akadémia ozbrojených síl SR 8 M(20-29) 1997 5 01:29:53 00:12:47
23 62 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 11 M(30-39) 1988 5 01:30:09 00:13:04
24 50 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 3 M(40-49) 1974 5 01:30:57 00:13:51
25 15 ŠINDELÁŘ Ondřej ELITE sport Boskovice 12 M(30-39) 1988 5 01:31:08 00:14:03
26 13 NEŠPOR Petr TRIATLON MORAVSKÝ KRAS 4 M(40-49) 1975 5 01:32:31 00:15:26
27 12 KREJČÍŘ Lukáš 13 M(30-39) 1987 5 01:33:00 00:15:54
28 63 STEHLÍK Pavel VP Agro 5 M(40-49) 1974 5 01:33:34 00:16:29
29 28 SISKA Otakar 14 M(30-39) 1982 5 01:34:14 00:17:08
30 41 BERGAUER Marek Bazmeci 9 M(20-29) 1991 5 01:35:54 00:18:49
31 58 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 15 M(30-39) 1988 5 01:36:15 00:19:09
32 69 KALÁB Tomáš 16 M(30-39) 1983 5 01:36:35 00:19:30
33 70 FIALA Karel 17 M(30-39) 1979 5 01:37:05 00:19:59
34 53 STANĚK Martin Cykloklub Oslavany 18 M(30-39) 1987 5 01:37:10 00:20:04
35 22 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 6 M(40-49) 1977 5 01:38:03 00:20:57
36 17 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 3 M(50-59) 1967 5 01:38:23 00:21:18
37 71 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 4 M(50-59) 1965 5 01:40:11 00:23:05
38 2 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 19 M(30-39) 1980 5 01:40:32 00:23:27
39 66 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 1 Ž(30-39) 1986 5 01:40:49 00:23:43
40 68 NAKLÁDAL Čestmír BIKE CLUB SVITAVY 5 M(50-59) 1964 5 01:41:05 00:24:00
41 1 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 10 M(20-29) 1998 5 01:41:30 00:24:24
42 44 ČERMÁK Jakub 11 M(20-29) 1991 5 01:41:32 00:24:26
43 7 NOVOTNÁ Lucie RSFK 1 Ž(40-49) 1975 5 01:41:56 00:24:51
44 8 DUFEK Martin RSFK 20 M(30-39) 1983 5 01:42:00 00:24:54
45 34 ŠTOURAČ Jan honzikjejednicka 21 M(30-39) 1988 5 01:42:49 00:25:43
46 4 PECH Michal 12 M(20-29) 1989 5 01:42:50 00:25:45
47 32 VINTERA Petr AHA Vyškov 7 M(40-49) 1975 5 01:43:45 00:26:40
48 57 KAKÁČOVÁ Jana Elite Sport Training 2 Ž(40-49) 1971 5 01:45:09 00:28:03
49 33 KRUML Tomáš 6 M(50-59) 1966 5 01:46:50 00:29:44
50 19 NAVRÁTIL Petr 22 M(30-39) 1987 5 01:46:56 00:29:50
51 20 SCHWARZ Daniel RSFK a Gym Blue Sun 8 M(40-49) 1977 5 01:47:16 00:30:10
52 51 STUDENÝ Martin 13 M(20-29) 1989 5 01:47:49 00:30:43
53 11 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 Ž(50+) 1956 5 01:48:31 00:31:25
54 78 KULICHOVÁ Pavla ZAPRO Team 1 Ž(20-29) 1991 5 01:49:16 00:32:11
55 21 KAŇOVSKÁ Monika RSFK 2 Ž(30-39) 1985 5 01:54:33 00:37:27
56 49 LABUDA Tomáš 23 M(30-39) 1981 5 01:56:02 00:38:56
57 31 FICHTOVÁ Iva RSFK 3 Ž(30-39) 1988 5 01:58:19 00:41:14
58 5 SVOBODOVÁ Martina RSFK 3 Ž(40-49) 1975 5 01:59:18 00:42:13
59 46 KÁŇA Jiří 24 M(30-39) 1988 5 02:01:38 00:44:33
60 77 FLÍDR Luboš 25 M(30-39) 1979 5 02:02:56 00:45:50
61 16 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 4 Ž(40-49) 1974 5 02:03:13 00:46:07
62 55 NYÉKI Ján Procter&Gamble 26 M(30-39) 1986 5 02:05:08 00:48:02
63 56 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov - LRS Vyškov 2 Ž(50+) 1967 5 02:08:51 00:51:45
64 42 KUŠ Peter 7 M(50-59) 1966 5 02:09:50 00:52:45
65 52 ZDRAŽILOVÁ Zoe Triatlon klub Ostrava 1 Dky(16-17) 2002 5 02:11:36 00:54:30
66 47 PODMELOVÁ Vilma ČAU 3 Ž(50+) 1962 5 02:17:50 01:00:45
67 40 PLHOŇ Patrik ELITE sport Boskovice 27 M(30-39) 1980 5 02:20:15 01:03:09
68 75 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 1 M(60+) 1952 5 02:43:35 01:26:29

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 27 CAIZL Michal M(30-39) 1982 0 5 kol
DNS 30 BUDÍK Michal Kiboko Brno M(40-49) 1978 0 5 kol
DNS 35 ŠTĚPÁN Vladimír OCA M(40-49) 1971 0 5 kol
DNS 36 JÍLEK Radim M(40-49) 1971 0 5 kol
DNS 65 VIKI Jan M(30-39) 1988 0 5 kol
DNS 73 MUŽÁTKO Pavel 43 vpr M(20-29) 1989 0 5 kol
DNF 6 ČECH Ladislav RSFK M(40-49) 1973
DNF 18 JANTOŠOVIČ Marek SRA M(40-49) 1975
DNF 26 ONDRA Michal M(30-39) 1987
DNF 45 EDINSON Pacheco Reparadabikes M(30-39) 1983

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.