Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Happy run 2018 - Happy Run 6 km

Datum pořádání od 26.05.2018 12:00 do 26.05.2018 20:00
Zpracování výsledkůJosef Fogl

Start: 15:15 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků286
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 401 LOUCKÝ Matyáš 1 M-39 2000 1 00:26:08
2 336 NEŠPOR Jan_ml Třeťáci 2 M-39 2001 1 00:26:31 00:00:22
3 182 FUČÍK Karel TJ Spartak Třebíč 3 M-39 2002 1 00:26:41 00:00:32
4 357 MRŇA Karel 4 M-39 1984 1 00:26:58 00:00:49
5 377 KOMÁRKOVÁ Jana_Vrbová TJ Sokol Studenec 1 Ž-39 1984 1 00:27:48 00:01:39
6 328 BURIAN Tomáš 1 K-14 2004 1 00:27:49 00:01:40
7 408 SOUČEK Tomáš Rabbits Znojmo 5 M-39 1989 1 00:28:03 00:01:54
8 364 HŮLKA Matěj SDH Číměř 6 M-39 1999 1 00:28:07 00:01:58
9 303 VOTAVA Vojtěch 2 K-14 2004 1 00:28:07 00:01:58
10 367 JEKEL Pavel HST 7 M-39 1995 1 00:28:21 00:02:12
11 369 HORT Lukáš HST 8 M-39 1996 1 00:28:21 00:02:12
12 293 SLATINSKÝ Petr 1 M40+ 1974 1 00:28:47 00:02:38
13 413 KOTRBOVÁ Anežka Orel Moravské Budějovice 2 Ž-39 2000 1 00:29:00 00:02:51
14 368 SVOBODA Dominik HST 9 M-39 1995 1 00:29:01 00:02:52
15 151 DVOŘÁK Jirka Rudíkov 2 M40+ 1969 1 00:29:13 00:03:04
16 205 PADĚLEK František Padělci 3 K-14 2005 1 00:29:26 00:03:18
17 144 KOHOUTEK Miroslav 3 M40+ 1978 1 00:29:29 00:03:20
18 268 BENEŠ Tomáš 10 M-39 1995 1 00:29:37 00:03:28
19 203 ZAHRÁDKOVÁ Denisa 1 H-14 2005 1 00:29:40 00:03:31
20 314 ŘOUTIL Zdeněk HaHa 11 M-39 1986 1 00:29:41 00:03:33
21 315 KUČERŇÁK Vít 4 M40+ 1978 1 00:29:49 00:03:40
22 245 VESELÝ Antonín 4 K-14 2008 1 00:29:53 00:03:44
23 318 BÁRTA Jiří 12 M-39 1979 1 00:29:57 00:03:48
24 180 HOBZA Matěj Budky 13 M-39 2000 1 00:30:01 00:03:52
25 387 DOLÍHAL Jiří 5 M40+ 1977 1 00:30:19 00:04:10
26 246 VRBKA Pavel 6 M40+ 1970 1 00:30:21 00:04:12
27 393 PETRÁKOVÁ Martina 1 Ž40+ 1970 1 00:30:50 00:04:41
28 419 VONDRUŠKA Jan Tulešice 14 M-39 1986 1 00:31:22 00:05:13
29 207 ZAHRADNÍČEK Petr 15 M-39 1991 1 00:31:23 00:05:14
30 289 PACAL Tomáš PATOM 16 M-39 2001 1 00:31:43 00:05:34
31 288 PACAL Pavel PATOM 7 M40+ 1974 1 00:31:43 00:05:35
32 319 PAVLÍČEK Viktor 5 K-14 2008 1 00:31:56 00:05:47
33 242 KUNČÍK Likáš 17 M-39 1991 1 00:31:59 00:05:50
34 160 HUTAŘ Tomáš Šneci v běhu 8 M40+ 1977 1 00:32:16 00:06:07
35 270 SLAMĚNÍK Martin 9 M40+ 1977 1 00:32:36 00:06:27
36 361 SLAMĚNÍK Matyáš 6 K-14 2005 1 00:32:36 00:06:27
37 278 HORÁK Luboš Gepardi 18 M-39 1980 1 00:32:42 00:06:33
38 362 PIVOŇKOVÁ Andrea 3 Ž-39 1985 1 00:32:43 00:06:34
39 250 FRANC David 19 M-39 1981 1 00:32:45 00:06:36
40 404 VACKOVÁ Kateřina 2 H-14 2005 1 00:32:52 00:06:43
41 219 KRISTOFČÁK Martin 20 M-39 1983 1 00:32:53 00:06:44
42 239 HAMPAPA Tomáš Rešice 10 M40+ 1978 1 00:32:55 00:06:46
43 262 DOBROVOLNÝ František 11 M40+ 1972 1 00:32:56 00:06:47
44 218 LOUKOTA Michal 21 M-39 1982 1 00:32:58 00:06:49
45 392 ŠUHAJ Petr 22 M-39 1980 1 00:32:58 00:06:49
46 156 KOUŘIL Pavel 23 M-39 1998 1 00:33:02 00:06:53
47 183 FUČÍKOVÁ Leona TJ Spartak Třebíč 2 Ž40+ 1973 1 00:33:13 00:07:04
48 257 MITISKOVÁ Romana 3 Ž40+ 1977 1 00:33:28 00:07:19
49 346 POŠVAŘ Josef Rešice 24 M-39 1986 1 00:33:37 00:07:28
50 163 KOŠÍKOVÁ Lenka_Krchňavá 4 Ž-39 1983 1 00:33:54 00:07:45
51 325 MADEJOVÁ Ludmila 5 Ž-39 1985 1 00:33:58 00:07:49
52 298 HEJHALOVÁ Šárka 6 Ž-39 1991 1 00:34:07 00:07:58
53 287 LANGOVÁ Lucie 7 Ž-39 1983 1 00:34:08 00:07:59
54 256 ČAŇEK Adam 7 K-14 2004 1 00:34:19 00:08:10
55 231 ČECH Tomáš 8 K-14 2004 1 00:34:19 00:08:10
56 382 JEŽOVÁ Veronika 8 Ž-39 1980 1 00:34:20 00:08:11
57 175 HOBZA Petr Budky 12 M40+ 1972 1 00:34:23 00:08:14
58 417 PAVLÍČKOVÁ Lenka 3 H-14 2004 1 00:34:28 00:08:19
59 326 DVOŘÁKOVÁ Šárka Klacek ve špicách 4 Ž40+ 1978 1 00:34:32 00:08:23
60 259 HANÁČKOVÁ Veronika 5 Ž40+ 1977 1 00:34:57 00:08:48
61 204 PADĚLEK David Padělci 25 M-39 1980 1 00:35:14 00:09:05
62 258 AUFOVÁ Veronika 6 Ž40+ 1977 1 00:35:17 00:09:08
63 199 VRTĚNA Zdeněk Rešice 26 M-39 1988 1 00:35:18 00:09:09
64 317 KUČERŇÁKOVÁ Marcela 7 Ž40+ 1976 1 00:35:18 00:09:09
65 165 JELEN Petr 13 M40+ 1976 1 00:35:19 00:09:11
66 333 NEŠPOROVÁ Marie Třeťáci 8 Ž40+ 1972 1 00:35:24 00:09:15
67 400 ZVĚŘINA Karel Budikovice 27 M-39 1984 1 00:35:33 00:09:24
68 308 HAVLENA Dominik 28 M-39 2000 1 00:35:35 00:09:26
69 222 KŘÍŽOVÁ Simona 9 Ž-39 2000 1 00:35:43 00:09:35
70 223 KŘÍŽ Josef 14 M40+ 1974 1 00:35:44 00:09:35
71 186 VAŠUT Martin 29 M-39 1987 1 00:35:45 00:09:36
72 312 HADRABA Lubomír 30 M-39 1992 1 00:35:45 00:09:36
73 398 KARASOVÁ Magdalena 10 Ž-39 1992 1 00:35:54 00:09:45
74 290 SVOBODOVÁ Lucie 11 Ž-39 1982 1 00:35:59 00:09:50
75 139 NOVOTNÁ Hana 9 Ž40+ 1978 1 00:36:12 00:10:03
76 371 NOVÁK Matěj HST 31 M-39 1999 1 00:36:15 00:10:06
77 297 KOMÁREK Antonín 32 M-39 1982 1 00:36:16 00:10:07
78 372 NEJEDLÝ Radim HST 33 M-39 1999 1 00:36:16 00:10:08
79 370 TRNKA Aleš HST 34 M-39 1998 1 00:36:17 00:10:08
80 273 KOLÁŘ Jiří Budky 35 M-39 2001 1 00:36:25 00:10:16
81 209 KRPOUNOVÁ Kateřina 12 Ž-39 1983 1 00:36:28 00:10:19
82 329 BURIAN Tadeáš 9 K-14 2006 1 00:36:31 00:10:22
83 215 PEVNÝ Ondřej 36 M-39 1991 1 00:36:42 00:10:33
84 244 VESELÁ Veronika 13 Ž-39 1981 1 00:36:53 00:10:44
85 292 SLATINSKÁ Lucie 14 Ž-39 2002 1 00:37:08 00:10:59
86 168 OSOHOVÁ Jiřina 15 Ž-39 1990 1 00:37:09 00:11:00
87 247 VRBKOVÁ Jitka 10 Ž40+ 1970 1 00:37:32 00:11:23
88 184 ZIKÁN Pavel 15 M40+ 1978 1 00:37:44 00:11:35
89 281 VALENTA Bohuslav Gepardi 16 M40+ 1963 1 00:37:49 00:11:40
90 147 MATOUŠKOVÁ Adéla 16 Ž-39 1993 1 00:37:51 00:11:42
91 425 MALEC Tomáš 17 M40+ 1973 1 00:37:55 00:11:46
92 426 ŠMIDA Ondra 37 M-39 1990 1 00:37:55 00:11:46
93 243 ČESNEK David 38 M-39 1991 1 00:37:58 00:11:49
94 272 COUFALOVÁ Jana Kubík tým 17 Ž-39 1989 1 00:38:03 00:11:54
95 241 HAMBÁLEK Tomáš 39 M-39 1990 1 00:38:11 00:12:02
96 202 ONDRÁČEK Tomáš 40 M-39 2002 1 00:38:17 00:12:08
97 194 NĚMEC Jiří_ml 41 M-39 1994 1 00:38:19 00:12:10
98 396 RYGL Michal Budíkovice 42 M-39 1989 1 00:38:43 00:12:34
99 181 BREJCHOVÁ Ingrid mumya 18 Ž-39 1989 1 00:38:52 00:12:44
100 255 ČAŇKOVÁ Iveta 11 Ž40+ 1974 1 00:38:54 00:12:45
101 421 PAVLÍČEK Martin 43 M-39 1982 1 00:38:56 00:12:47
102 142 VYDROVÁ Michaela 19 Ž-39 1990 1 00:38:59 00:12:50
103 423 ZVĚŘINA Ondřej 44 M-39 1986 1 00:39:04 00:12:55
104 200 GRASGRUBER Jiří Rešice 18 M40+ 1976 1 00:39:06 00:12:57
105 321 SIGMUND Ota 19 M40+ 1972 1 00:39:07 00:12:58
106 309 NOVÁČEK Filip 45 M-39 1994 1 00:39:09 00:13:00
107 170 SKŘIVÁNKOVÁ Veronika Skřivánci 20 Ž-39 1986 1 00:39:11 00:13:02
108 263 CHADIMOVÁ Věra 12 Ž40+ 1969 1 00:39:19 00:13:10
109 358 MRŇOVÁ Petra 21 Ž-39 1990 1 00:39:26 00:13:17
110 254 CAHOVÁ Ivana 13 Ž40+ 1978 1 00:39:27 00:13:18
111 210 VAŠTÍKOVÁ Marcela 14 Ž40+ 1971 1 00:39:30 00:13:22
112 324 MENCÁK Martin MOTOTŘEBÍČ 46 M-39 1983 1 00:39:34 00:13:26
113 169 KRBEČKOVÁ Jana 15 Ž40+ 1976 1 00:39:34 00:13:26
114 384 SEKNIČKA Michal 20 M40+ 1973 1 00:39:38 00:13:29
115 164 CHALOUPKOVÁ Pavla Apači 16 Ž40+ 1977 1 00:39:41 00:13:32
116 225 KREJČA Dan Rešice 47 M-39 1993 1 00:39:41 00:13:32
117 238 DOLÁKOVÁ Andrea Rešice 22 Ž-39 1993 1 00:39:41 00:13:32
118 274 SZABÓ Anna 17 Ž40+ 1975 1 00:39:43 00:13:34
119 323 SZABÓ Petr 21 M40+ 1972 1 00:39:43 00:13:35
120 208 SLÁMOVÁ Klára Rešice 23 Ž-39 1991 1 00:39:49 00:13:40
121 172 ŠTVERÁČEK David 48 M-39 1996 1 00:39:55 00:13:46
122 167 KLOUDA Ondřej Apači 49 M-39 2001 1 00:40:37 00:14:29
123 187 VALOVÁ Miloslava 18 Ž40+ 1968 1 00:40:43 00:14:34
124 389 PALIGA Marek 50 M-39 1997 1 00:40:43 00:14:34
125 386 PÁNKOVÁ Martina 19 Ž40+ 1978 1 00:40:49 00:14:40
126 140 KLÍMOVÁ Simona 20 Ž40+ 1973 1 00:40:52 00:14:43
127 141 KOSKOVÁ Petra 21 Ž40+ 1978 1 00:40:52 00:14:43
128 166 ŘEZANINA Rudolf Apači 22 M40+ 1974 1 00:41:00 00:14:51
129 409 BŘÍNKOVÁ Marcela 24 Ž-39 1987 1 00:41:15 00:15:06
130 366 PEŠEK Pavel Repre Říčky 51 M-39 1982 1 00:41:21 00:15:12
131 313 BALOUNOVÁ Tereza 22 Ž40+ 1975 1 00:41:54 00:15:45
132 224 KUBIŠOVÁ Lenka 23 Ž40+ 1975 1 00:41:54 00:15:46
133 302 ŽALKOVIČ Jan 52 M-39 1989 1 00:42:05 00:15:56
134 345 MALCOVÁ Adéla 25 Ž-39 1993 1 00:42:10 00:16:01
135 383 VLČANOVÁ Vlasta 24 Ž40+ 1974 1 00:42:10 00:16:01
136 352 ANDRÁŠ Marcel 10 K-14 2005 1 00:42:24 00:16:15
137 201 ONDRÁČKOVÁ Eva 25 Ž40+ 1975 1 00:42:50 00:16:41
138 334 NEŠPOROVÁ Marie_ml Třeťáci 26 Ž-39 2003 1 00:43:12 00:17:03
139 335 NEŠPOR Jiří Třeťáci 11 K-14 2005 1 00:43:12 00:17:03
140 221 PETERKOVÁ Martina 27 Ž-39 1982 1 00:43:28 00:17:19
141 348 KONEČNÝ Viktor 53 M-39 1986 1 00:43:29 00:17:20
142 347 CHALUPOVÁ Renata 28 Ž-39 1984 1 00:43:29 00:17:20
143 192 PALÁT Bohuslav Třeťáci 54 M-39 2002 1 00:43:35 00:17:26
144 226 PEŠLOVÁ Miroslava 26 Ž40+ 1974 1 00:43:38 00:17:29
145 414 TOMEK Marek Budíkovice 23 M40+ 1974 1 00:43:40 00:17:31
146 416 FLORIÁNOVÁ Eva 29 Ž-39 1999 1 00:43:41 00:17:32
147 195 NĚMEC Jiří 24 M40+ 1969 1 00:43:47 00:17:38
148 301 KRÁTKÝ Jindřich 12 K-14 2007 1 00:43:49 00:17:40
149 177 CHVÁTALOVÁ Lucie 30 Ž-39 1991 1 00:43:50 00:17:41
150 178 HAMZOVÁ Monika 31 Ž-39 1990 1 00:43:51 00:17:42
151 350 HAVLOVÁ Michaela 32 Ž-39 2001 1 00:43:51 00:17:42
152 230 VIRGL Milan HC Kuchyňka 25 M40+ 1970 1 00:43:51 00:17:43
153 349 JÁNA František 55 M-39 1991 1 00:43:52 00:17:43
154 304 JUROVÁ Dagmar 33 Ž-39 1990 1 00:44:16 00:18:07
155 306 DAVID Jura 56 M-39 1984 1 00:44:16 00:18:07
156 282 MATĚJKOVÁ Martina Gepardi 27 Ž40+ 1975 1 00:44:18 00:18:09
157 283 MATĚJKA Martin Gepardi 26 M40+ 1973 1 00:44:18 00:18:09
158 157 DOLÁKOVÁ Lenka 28 Ž40+ 1972 1 00:44:20 00:18:11
159 158 MALÁ Anna 4 H-14 2004 1 00:44:20 00:18:11
160 428 KRBEČKOVÁ Sára 34 Ž-39 2002 1 00:44:21 00:18:12
161 422 BALVÍN Václav 57 M-39 1988 1 00:44:23 00:18:14
162 331 DURDOVÁ Monika 35 Ž-39 1981 1 00:44:23 00:18:14
163 403 KOTRBOVÁ Alžběta Gepardi 36 Ž-39 1992 1 00:44:32 00:18:23
164 185 PLEVOVÁ Petra 37 Ž-39 1990 1 00:45:11 00:19:02
165 344 LAVIČKOVÁ Iva 38 Ž-39 1979 1 00:45:22 00:19:13
166 390 ČÁSTKOVÁ Jana 29 Ž40+ 1977 1 00:45:26 00:19:17
167 146 MALÁ Simona 39 Ž-39 1986 1 00:45:31 00:19:22
168 337 MALÝ Martin 58 M-39 1985 1 00:45:31 00:19:22
169 415 TOMKOVÁ Tereza 40 Ž-39 1993 1 00:45:35 00:19:26
170 193 NĚMCOVÁ Helena 30 Ž40+ 1971 1 00:45:43 00:19:34
171 305 RAITMAJEROVÁ Veronika 31 Ž40+ 1977 1 00:45:52 00:19:43
172 427 NOVOTNÁ Jana 32 Ž40+ 1977 1 00:45:52 00:19:43
173 252 SLÍVOVÁ Markéta 41 Ž-39 1980 1 00:45:53 00:19:44
174 251 SLÍVA Martin 27 M40+ 1978 1 00:46:02 00:19:53
175 327 BURIANOVÁ Klára 42 Ž-39 1979 1 00:46:25 00:20:16
176 191 PALÁT Přemek Třeťáci 13 K-14 2006 1 00:46:27 00:20:18
177 220 KRÁTKÁ Lucie Bílý králík 33 Ž40+ 1977 1 00:46:29 00:20:20
178 173 ŘEZÁČOVÁ Adéla_Jana 5 H-14 2006 1 00:46:49 00:20:40
179 174 ŘEZÁČOVÁ Jana 34 Ž40+ 1975 1 00:47:03 00:20:54
180 176 OPÁLKOVÁ Helena 43 Ž-39 1980 1 00:47:13 00:21:04
181 351 JELÍNKOVÁ Soňa 44 Ž-39 1997 1 00:47:49 00:21:40
182 269 ČEČILOVÁ Lucie 35 Ž40+ 1976 1 00:47:50 00:21:41
183 412 MUŠKOVÁ Lenka Banánek v čokoládě 6 H-14 2010 1 00:47:50 00:21:41
184 294 SVOBODOVÁ Dana VALBABY 36 Ž40+ 1961 1 00:47:51 00:21:42
185 253 JEŘÁBEK Michal 59 M-39 1990 1 00:47:59 00:21:50
186 276 KOTRBA Luděk Gepardi 28 M40+ 1967 1 00:48:11 00:22:02
187 280 VLACHOVÁ Olina Gepardi 37 Ž40+ 1974 1 00:48:11 00:22:02
188 394 VACEK Jaroslav Budíkovice 29 M40+ 1970 1 00:48:36 00:22:27
189 399 VACKOVÁ Lenka Budíkovice 38 Ž40+ 1969 1 00:48:36 00:22:27
190 391 CEJPKOVÁ Jana Budíkovice 39 Ž40+ 1971 1 00:48:36 00:22:28
191 397 HAVRAN Michal Budíkovice 30 M40+ 1975 1 00:48:37 00:22:28
192 307 KALÁBOVÁ Kateřina 45 Ž-39 1987 1 00:48:41 00:22:32
193 418 PAVLÍČKOVÁ Monika 46 Ž-39 2000 1 00:49:08 00:22:59
194 373 KRUPICA Vojtěch 60 M-39 2003 1 00:49:17 00:23:08
195 227 ŠINDELÁŘOVÁ Iva 40 Ž40+ 1974 1 00:49:18 00:23:09
196 320 ZELENKOVÁ Jana 47 Ž-39 1981 1 00:49:20 00:23:12
197 365 VOLANKOVÁ Adela 48 Ž-39 1985 1 00:49:23 00:23:14
198 420 KUCHAŘÍKOVÁ Ivana 41 Ž40+ 1975 1 00:49:32 00:23:23
199 265 ČURDOVÁ Eliška 49 Ž-39 2001 1 00:49:45 00:23:36
200 248 SEDLÁČKOVÁ Kateřina 50 Ž-39 1987 1 00:50:03 00:23:55
201 279 NOVÁKOVÁ Ladislava Gepardi 42 Ž40+ 1977 1 00:50:09 00:24:00
202 286 ŠPAČEK Tomáš Gepardi 31 M40+ 1973 1 00:50:09 00:24:00
203 264 CHADIMOVÁ Ivana 51 Ž-39 1992 1 00:50:27 00:24:18
204 240 ŠTĚPNIČKOVÁ Pavla 52 Ž-39 1991 1 00:50:40 00:24:31
205 299 BLAŽKOVÁ Radka 53 Ž-39 1991 1 00:50:49 00:24:40
206 300 ZEZULA Jaromír 61 M-39 1989 1 00:50:49 00:24:40
207 341 BAZALOVÁ Barbora Bazalky 54 Ž-39 1994 1 00:50:56 00:24:47
208 340 BAZALOVÁ Kristýna Bazalky 55 Ž-39 1992 1 00:50:56 00:24:47
209 339 BAZALOVÁ Kateřina Bazalky 56 Ž-39 2000 1 00:50:56 00:24:47
210 162 MALÁ Žaneta 57 Ž-39 1983 1 00:51:31 00:25:22
211 381 JÁNSKÁ Petra 58 Ž-39 1983 1 00:51:31 00:25:22
212 161 MOJDLOVÁ Veronika 59 Ž-39 1980 1 00:51:31 00:25:22
213 284 MOLDOVAN Borys Gepardi 32 M40+ 1972 1 00:52:11 00:26:02
214 285 MOLDOVANOVÁ Oleksandra Gepardi 43 Ž40+ 1975 1 00:52:11 00:26:02
215 343 LOUCKÝ Jiří 62 M-39 1994 1 00:53:43 00:27:34
216 342 VORLOVÁ Michaela 60 Ž-39 1992 1 00:53:49 00:27:40
217 190 PALÁTOVÁ Lenka Třeťáci 44 Ž40+ 1975 1 00:56:18 00:30:09
218 188 CHLÁDKOVÁ Aneta 61 Ž-39 1994 1 00:56:20 00:30:12
219 376 DVOŘÁKOVÁ Iveta 62 Ž-39 1994 1 00:56:29 00:30:20
220 311 KNOTKOVÁ Denisa Pirátky z Karibiku 7 H-14 2011 1 00:58:51 00:32:42
221 310 KNOTKOVÁ Zuzana Pirátky z Karibiku 63 Ž-39 1982 1 00:58:53 00:32:44
222 356 ŠIBŮRKOVÁ Hana 64 Ž-39 1999 1 00:59:27 00:33:18
223 355 KAFKOVÁ Hana 65 Ž-39 1998 1 00:59:28 00:33:19
224 232 ZAHRÁDKOVÁ Marie VALBABY 45 Ž40+ 1953 1 01:01:03 00:34:54
225 216 LOUCKÁ Vendula 66 Ž-39 1994 1 01:01:04 00:34:55
226 236 ŠEBKOVÁ Jana VALBABY 46 Ž40+ 1961 1 01:01:04 00:34:55
227 235 VENDEROVÁ Marie VALBABY 47 Ž40+ 1959 1 01:01:05 00:34:56
228 152 JORDANOVÁ Soňa 48 Ž40+ 1974 1 01:01:05 00:34:56
229 233 VITÁMVÁSOVÁ Lenka VALBABY 49 Ž40+ 1973 1 01:01:05 00:34:56
230 234 NOVÁKOVÁ Marie VALBABY 50 Ž40+ 1955 1 01:01:06 00:34:57
231 237 ODEHNALOVÁ Andrea VALBABY 51 Ž40+ 1969 1 01:01:11 00:35:02
232 198 VRTĚNA Zdenko Rešice 33 M40+ 1965 1 01:03:53 00:37:44
233 197 VRTĚNOVÁ Vlaďka Rešice 52 Ž40+ 1968 1 01:04:03 00:37:54
234 206 LOUKOTOVÁ Radka 67 Ž-39 1990 1 01:06:47 00:40:38
235 359 NOVÁKOVÁ Romana 68 Ž-39 1988 1 01:06:47 00:40:38
236 211 VAŠTÍKOVÁ Denisa 8 H-14 2004 1 01:08:09 00:42:00
237 213 RUČKOVÁ Josefína 9 H-14 2012 1 01:08:10 00:42:01
238 212 RUČKOVÁ Pavlína 69 Ž-39 1980 1 01:08:10 00:42:01
239 189 CHVÁTALOVÁ Marcela 53 Ž40+ 1966 1 01:08:32 00:42:23
240 196 HNÍZDILOVÁ Monika 54 Ž40+ 1971 1 01:08:32 00:42:23
241 407 ZEZULOVÁ Vladěna 70 Ž-39 1992 1 01:21:38 00:55:30
242 295 MATOUŠEK Luděk 63 M-39 1982 1 01:21:39 00:55:30
243 296 PUDILOVÁ Klára 71 Ž-39 1991 1 01:21:39 00:55:30
244 379 MARTÉNEK Karel 64 M-39 2001 1 01:25:58 00:59:49
245 385 CYPRA Jiří 65 M-39 1998 1 01:25:58 00:59:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 153 JORDANOVÁ Lucie Ž-39 1999 1 00:08:23 00:17:44
DNS 154 JANEČKOVÁ Markéta Ž40+ 1977 0 1 kolo
DNS 159 PUDILOVÁ Kateřina Ž-39 1993 0 1 kolo
DNS 171 STUDENÁ Jitka Bílý králík Ž40+ 1967 0 1 kolo
DNS 179 KOMÍNEK Michal M-39 1988 1 00:09:16 00:16:52
DNS 214 RUNKASOVÁ Alena Ž-39 1991 1 00:13:00 00:13:08
DNS 217 JONÁŠOVÁ Michaela Ž-39 1991 0 1 kolo
DNS 228 HOCHMAN Radim M-39 1979 1 00:08:23 00:17:45
DNS 229 MAREŠOVÁ Klára Ž-39 1989 1 00:13:08 00:13:00
DNS 249 ADAMOVÁ Eva Ž-39 1982 1 00:08:25 00:17:43
DNS 260 HANÁČEK Martin M40+ 1977 0 1 kolo
DNS 261 MOUDRÝ Jan M-39 1979 1 00:13:08 00:13:00
DNS 266 KARÁSEK Lukáš M-39 1991 1 00:13:25 00:12:43
DNS 267 RACHŮNKOVÁ Radka Ž-39 1994 1 00:13:20 00:12:48
DNS 271 MÁTÉ Jakub Kubík tým M-39 1986 1 00:13:08 00:13:00
DNS 275 SZABÓ Aneta Ž-39 2002 1 00:08:23 00:17:45
DNS 277 CHARVÁTOVÁ Helena Gepardi Ž40+ 1975 1 00:36:18 00:10:09
DNS 291 OUTULNÝ Milan M-39 1989 0 1 kolo
DNS 316 KUČERŇÁK Daniel K-14 2006 0 1 kolo
DNS 322 SLAVÍKOVÁ Petra Ž-39 1988 1 00:08:23 00:17:45
DNS 330 FOJTÍK Marek Co je ti po tom M-39 2001 1 00:13:08 00:13:00
DNS 332 ROUS Vítězslav M-39 1986 1 00:13:20 00:12:48
DNS 338 REJTAR Marek M-39 1981 0 1 kolo
DNS 353 KRÁLÍKOVÁ Lucie Ž-39 1982 0 1 kolo
DNS 354 KRÁLÍK Michal M-39 1979 1 00:13:08 00:13:00
DNS 363 PIVOŇKA Jiří M-39 1984 1 00:21:37 00:04:31
DNS 374 KRÖMEROVÁ Alena Ž-39 1987 0 1 kolo
DNS 375 FRANTIŠEK Kafka M40+ 1970 1 00:08:24 00:17:44
DNS 378 DOBROVOLNÁ Jindřiška Ž40+ 1954 1 00:13:08 00:13:00
DNS 380 KAFKOVÁ Lenka Ž40+ 1974 0 1 kolo
DNS 388 COUFALOVÁ Jitka Budišov Ž40+ 1978 0 1 kolo
DNS 402 OTOUPAL Aleš M-39 2003 1 00:13:08 00:13:00
DNS 406 HAVLENOVÁ Eliška Ž-39 1997 1 00:08:23 00:17:45
DNS 411 CHALUPA Jiří M-39 1985 1 00:08:24 00:17:44
DNS 424 BURIANOVÁ Vendula Ž40+ 1978 0 1 kolo
DNS 138 SLÁMOVÁ Zdeňka Výletníci MK Ž40+ 1970 1 00:08:24 00:17:44
DNS 143 NOVÁKOVÁ Julie Ž40+ 1977 0 1 kolo
DNS 145 BLAŽEK Kryštof Vysočina Cycling M-39 1998 0 1 kolo
DNS 148 JAKEŠOVÁ Radka Ž-39 1995 1 00:17:11 00:08:57
DNS 149 SVOBODOVÁ Radka Ž-39 1986 1 00:08:23 00:17:45
DNF 150 ŠTEFÁNEK Jaroslav M40+ 1968

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.