Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

MTB Sádecká pila - Dlouhá 44 km

Datum pořádání od 28.07.2018 08:30 do 28.07.2018 17:00
Hlavní rozhodčíJiří Fliedr
Technický delegátJiří Fliedr
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)44,00
Počet kol2
Počet závodníků101
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 71 HOLEC Pavel CGB Racing Team 1 M40-49 1978 2 02:05:04
2 66 FAJT Milan Eurofoam 2 M40-49 1977 2 02:08:31 00:03:26
3 96 GROULÍK František SK PRIMA Polička 1 M30-39 1980 2 02:09:10 00:04:05
4 11 VANÍČEK Vojtěch Nová Paka 2 M30-39 1985 2 02:09:49 00:04:44
5 1 PICKA Petr SKIBIKECENTRUM.CZ team 1 M19-29 1991 2 02:09:49 00:04:45
6 65 SLÁDEK Tomáš Chrudim 3 M30-39 1988 2 02:10:14 00:05:10
7 75 KOPECKÝ Lukáš Brandýs nad Orlicí 3 M40-49 1978 2 02:10:56 00:05:52
8 47 VEJDA Michal Prestige mtb cycling team 2 M19-29 1994 2 02:12:04 00:06:59
9 60 SCHÖN Martin CK Slovan Moravská Třebová 3 M19-29 1989 2 02:13:56 00:08:51
10 15 NĚMEC Luboš Vokolek-cycling-team 4 M40-49 1976 2 02:15:38 00:10:33
11 52 MATĚJKA Radim Cyklo Bendl 4 M19-29 1997 2 02:16:39 00:11:34
12 16 ČEJKA Daniel CK MTB Hlinsko 5 M19-29 1999 2 02:17:08 00:12:03
13 30 MAREK Josef MČD - Žirovnice 6 M19-29 1995 2 02:17:27 00:12:22
14 29 BALÁK Pavel Moravec Team 1 M50+ 1964 2 02:17:56 00:12:51
15 85 ZEDNÍK Pavel Cyklo klub Dalečín 4 M30-39 1979 2 02:17:57 00:12:52
16 46 REJFA Josef Štěnec 5 M30-39 1985 2 02:18:02 00:12:57
17 34 IZDNI Zdeněk Jihlava 6 M30-39 1980 2 02:18:47 00:13:42
18 24 LIBRA Mirek Novatop Lapierre 7 M19-29 1989 2 02:18:52 00:13:48
19 18 KLUSÁK Rostislav Cyklo ski klub Polička 5 M40-49 1976 2 02:19:14 00:14:09
20 26 KOUŘIL Daniel MČD - Olomouc 6 M40-49 1971 2 02:19:22 00:14:17
21 40 PEŠEK Vojtěch CK MTB Maraton Hlinsko 8 M19-29 1989 2 02:20:17 00:15:12
22 68 TYRÁČEK Martin Moolbike BBB 7 M40-49 1973 2 02:22:06 00:17:01
23 78 BLAHO Martin Prestige Cycling Team 9 M19-29 1999 2 02:22:10 00:17:05
24 21 CVRKAL Tomáš GT Aspire 8 M40-49 1978 2 02:22:13 00:17:08
25 51 VODEHNAL Martin Prestige Cycling Team 7 M30-39 1980 2 02:22:32 00:17:27
26 73 ČAPEK Lubomír MČD -Ústí nad Labem 9 M40-49 1974 2 02:22:50 00:17:46
27 39 DEJDAR Miroslav Třebovice 10 M40-49 1972 2 02:23:16 00:18:11
28 2 ŠIROKÝ Michal Prestige Cycling Team 8 M30-39 1979 2 02:23:52 00:18:47
29 56 KALITA Radek MČD - Ústí nad Labem 11 M40-49 1969 2 02:23:53 00:18:48
30 41 PEŠEK Michal CK MTB Maraton Hlinsko 9 M30-39 1983 2 02:24:14 00:19:09
31 43 NEUGEBAUER Jiří Bike Freaks Holice 12 M40-49 1973 2 02:25:06 00:20:01
32 97 KUČERA Milan Polička 10 M30-39 1983 2 02:29:02 00:23:57
33 7 PAVLÁK Luděk Brno 2 M50+ 1966 2 02:29:26 00:24:21
34 33 SMEJKAL Roman SYNERGA BIKE TEAM 13 M40-49 1976 2 02:29:59 00:24:54
35 100 CÍSAŘ Jan VyKing.cz 11 M30-39 1986 2 02:32:13 00:27:08
36 38 BARTOŠ Martin bike sport team mohelnice 12 M30-39 1979 2 02:33:10 00:28:05
37 83 JANDA Petr DK BIKESHOP Racing Team 3 M50+ 1968 2 02:33:38 00:28:33
38 80 JAKUBEC Vít BB Cyklosport 14 M40-49 1977 2 02:35:08 00:30:04
39 91 VANDE WALLE Oostkamp 13 M30-39 1988 2 02:35:53 00:30:48
40 55 CELERIN Ivan Praha 4 M50+ 1963 2 02:36:52 00:31:47
41 59 KUPSKÝ Petr Dolní Rožínka 14 M30-39 1982 2 02:37:25 00:32:21
42 92 KOKEŠ Michal Mi-kolo-vice 15 M30-39 1984 2 02:39:01 00:33:57
43 82 SAHULA Martin Prosetín 15 M40-49 1972 2 02:40:58 00:35:53
44 22 SIROVÝ Aleš BIKE CLUB SVITAVY 16 M40-49 1970 2 02:41:05 00:36:00
45 94 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 16 M30-39 1979 2 02:42:12 00:37:07
46 95 VÁLEK Jaromír Kroměřížské bajker 17 M30-39 1982 2 02:42:37 00:37:32
47 74 PRUŽINA Dan Dolní Rožínka 18 M30-39 1981 2 02:42:45 00:37:40
48 25 MIHULKA Petr F - BIKE KLUB SÁDEK 19 M30-39 1981 2 02:42:56 00:37:51
49 54 JELÍNEK Lukáš MČD - Stratov 20 M30-39 1988 2 02:43:53 00:38:49
50 6 ČEFELÍN Radek ENDEKA BASSTA team 21 M30-39 1986 2 02:44:33 00:39:29
51 36 KRÁL Milan hlinecký kanoni 5 M50+ 1965 2 02:45:38 00:40:33
52 81 HAVRAN Jiří Havrani 22 M30-39 1982 2 02:47:50 00:42:45
53 72 PRAŽAN Jiří MTB Krouna 10 M19-29 1994 2 02:48:03 00:42:58
54 58 ZAPLATÍLEK Radek MČD - Čistá u Horek 23 M30-39 1988 2 02:49:09 00:44:04
55 102 HOLAS Ondřej VyKing.cz 24 M30-39 1983 2 02:50:05 00:45:00
56 98 NOVÁK Jan Česká spořitelna - Accolade cycling team 11 M19-29 1996 2 02:50:17 00:45:13
57 61 DOLEŽAL Zdeněk MČD - Přerov 17 M40-49 1974 2 02:51:19 00:46:15
58 12 JACKULÁK Jakub Ghost team 25 M30-39 1987 2 02:52:15 00:47:10
59 13 HRDINA Karel Praha 18 M40-49 1976 2 02:52:45 00:47:40
60 77 NEVEČEŘAL Lukáš MČD - Strážnice 26 M30-39 1979 2 02:54:06 00:49:01
61 62 KOUDELKA Drahomír Meixner Consulting 19 M40-49 1971 2 02:55:18 00:50:13
62 64 PLCH David MČD - Sopotnice 20 M40-49 1976 2 02:57:07 00:52:02
63 67 HOLFEUER Ondřej 21 M40-49 1973 2 02:58:15 00:53:11
64 35 RAK Sláva Alfa Team Hořice 6 M50+ 1965 2 02:59:23 00:54:18
65 88 URBÁNEK Robert MČD - Zábřeh 22 M40-49 1975 2 03:01:40 00:56:35
66 70 LOMOZ Jan MČD - Chrudim 7 M50+ 1966 2 03:03:06 00:58:02
67 19 KOŘÍZEK Richard Dolní újezd 27 M30-39 1983 2 03:04:14 00:59:09
68 93 KRATOCHVIL Dan Boskovice 23 M40-49 1975 2 03:05:48 01:00:43
69 14 NOVOTNÝ Radek OCK Osík 24 M40-49 1970 2 03:06:34 01:01:29
70 4 SKALICKÝ Michael Hradec Králové 8 M50+ 1968 2 03:07:30 01:02:25
71 3 KUBÍK Martin Kubýci 25 M40-49 1977 2 03:08:46 01:03:41
72 50 ŠOUKAL Petr King's Cycles 9 M50+ 1964 2 03:10:15 01:05:10
73 48 JUST Petr Kuřim 26 M40-49 1976 2 03:12:40 01:07:35
74 57 MAREK David agro kolín 27 M40-49 1975 2 03:13:07 01:08:02
75 87 HLOUŠEK Jan MČD-Ústí n. Labem 28 M40-49 1973 2 03:13:15 01:08:10
76 101 HOLAS Leoš VyKing.cz 10 M50+ 1961 2 03:19:07 01:14:02
77 99 SEVERA Tomáš King's Cycles 12 M19-29 1991 2 03:32:07 01:27:02
78 86 VANČURA Jiří MČD - Litoměřice 11 M50+ 1962 2 03:41:41 01:36:36
79 42 MAŠEK Lukáš TikiRacing 29 M40-49 1976 2 03:52:04 01:46:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 5 DITTRICH Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK M30-39 1984
DNF 8 MAYER Daniel Polnička M19-29 1997
DNF 9 BLAŽEK Jan RAJEC TREK M19-29 1992
DNF 10 MORAVEC Karel Velosport Valenta Scott team M19-29 1996
DNF 17 TLACH Michal Brno M30-39 1984
DNF 20 JANEČEK David Velké Meziříčí M40-49 1975
DNF 23 KUDA Martin Svitavy M30-39 1987
DNF 27 PÁVEK Lukáš Sloupnice M30-39 1985
DNF 28 PRAJSNER Josef Třebíč M30-39 1982
DNF 31 MAREK Jan Eurofoam spotr team M19-29 1999
DNF 32 SVOBODA Pavel Vokolek Cyclink Team M40-49 1971
DNF 37 KALUŽÍK Luděk Brno M30-39 1982
DNF 44 DVOŘÁK Pavel CK Mexico M50+ 1961
DNF 45 ŠTŮSEK Milan Brno M40-49 1974
DNF 49 KRSIČKA Martin Accredio M19-29 1999
DNF 53 PETRNOUŠEK Dominik RockMachine - Cyklomax M19-29 1999
DNF 63 MALINSKY Martin REVITBUILD MTB Team M30-39 1979
DNF 69 MAREŠ Jaroslav MČD - Děčín M40-49 1973
DNF 76 MIHALÍK Jan Mikulov M50+ 1955
DNF 84 ŠKARVADA Radoslav Hamry nad Sázavou M30-39 1979
DNF 89 HLAVÁČ Luboš MČD - Olomouc M50+ 1963
DNF 90 BRANDEJS Miroslav CYKLO-SKI klub Polička M40-49 1978

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.