Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

MTB Sádecká pila - Krátká 22 km

Datum pořádání od 28.07.2018 08:30 do 28.07.2018 17:00
Hlavní rozhodčíJiří Fliedr
Technický delegátJiří Fliedr
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)22,00
Počet kol1
Počet závodníků121
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 252 CHYBA Jiří Praha 1 HM-45 1979 1 01:00:33
2 306 HORÁK Dominik Dolní Roveň 1 MJ 2001 1 01:04:33 00:04:00
3 216 KOVAŘÍČEK Vojtěch Prestige Cycling Team 2 MJ 2002 1 01:05:49 00:05:16
4 215 KLUSÁK Radim CYKLO-SKI klub Polička 3 MJ 2000 1 01:06:02 00:05:28
5 305 MATUŠKA Zdeněk Rudice 2 HM-45 1979 1 01:06:56 00:06:22
6 248 HOLEC Jaroslav CYKLO-SKI klub Polička 3 HM-45 1979 1 01:08:17 00:07:44
7 317 SOUČEK Vojtěch Tatenice 4 MJ 2002 1 01:09:41 00:09:08
8 213 SRNSKÝ Václav F-bike klub Sádek 4 HM-45 1973 1 01:10:25 00:09:52
9 224 BERAN Lukáš Ghost team 5 HM-45 1988 1 01:10:26 00:09:52
10 274 PADĚRA Franta Moravec Team 1 HM45+ 1970 1 01:10:36 00:10:03
11 214 PINKAS Daniel CYKLO-SKI klub Polička 5 MJ 2001 1 01:11:20 00:10:47
12 310 HANYK Vojtěch F - BIKE KLUB SÁDEK 6 HM-45 1974 1 01:11:52 00:11:18
13 200 BOŠTÍK Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK 2 HM45+ 1961 1 01:12:27 00:11:54
14 258 KOMAREK Miloslav kcc Litomysl 3 HM45+ 1968 1 01:12:59 00:12:25
15 207 MOTTL Zbyněk Catus team 7 HM-45 1973 1 01:13:15 00:12:42
16 270 ŠUMPÍK Stanislav Bike Freaks Holice 8 HM-45 1978 1 01:13:42 00:13:08
17 315 PRÄSENS Oldřich MČD-Břeclav 4 HM45+ 1964 1 01:14:09 00:13:35
18 204 ŠAFÁŘOVÁ Zuzana ČS Specialized Junior Team 1 ŽJ 2001 1 01:14:11 00:13:37
19 259 LEHKÝ Milan Cyklo Bendl 5 HM45+ 1966 1 01:14:14 00:13:41
20 266 MODRÝ Jan Humpolec 9 HM-45 1981 1 01:15:03 00:14:29
21 222 BUREŠ Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK 6 HM45+ 1966 1 01:15:03 00:14:30
22 201 TRÁVNÍČEK Petr F-bike klub Sádek 10 HM-45 1980 1 01:15:11 00:14:38
23 218 TRÁVNÍČEK Jan Kamenec 11 HM-45 1979 1 01:15:20 00:14:46
24 284 GARABÍK Tomáš Polička 12 HM-45 1982 1 01:15:30 00:14:56
25 235 VALENTOVÁ Tereza Puskinak.cz 1 Ž19-39 1994 1 01:15:49 00:15:15
26 244 NYKL Jiři Sádek 13 HM-45 1978 1 01:17:13 00:16:40
27 319 MAZOUREK František Pivovar Ferdinand 14 HM-45 1978 1 01:17:22 00:16:49
28 308 HOLEC Jiří Pustá Kamenice 6 MJ 2002 1 01:17:25 00:16:51
29 227 SVOBODA Pavel Vokolek Cyclink Team 7 MJ 2003 1 01:17:38 00:17:04
30 229 VÍTEK Daniel Česká Třebová 8 MJ 2002 1 01:17:47 00:17:13
31 212 MACHÁLEK Adam Chornice 9 MJ 2001 1 01:18:05 00:17:31
32 309 OTAVA Karel SKI TEAM Herálec 7 HM45+ 1971 1 01:18:27 00:17:53
33 298 VRABEC Martin Polička 15 HM-45 1978 1 01:18:30 00:17:57
34 294 OHLÍDAL Václav sport Pomezí 16 HM-45 1974 1 01:18:59 00:18:25
35 202 HÜBL Pavel MČD - Česká Třebová 17 HM-45 1976 1 01:19:08 00:18:35
36 239 VACEK Martin MČD - Dlouhá Třebová 8 HM45+ 1969 1 01:19:11 00:18:37
37 238 MARTINÁK Jiří MČD - Ústí nad Orlicí 9 HM45+ 1960 1 01:19:21 00:18:48
38 301 GLIER Michal MČD - Doubravník 18 HM-45 1982 1 01:19:43 00:19:10
39 265 HORÁČEK Čestmír Cyklo klub Bendl Vysoké Mýto 10 MJ 2003 1 01:19:53 00:19:19
40 299 KOVAŘÍK Zbyněk Březová nad Svitavou 19 HM-45 1974 1 01:20:16 00:19:42
41 273 ŠEVČÁK Karel MČD - Rusava 10 HM45+ 1970 1 01:20:17 00:19:43
42 255 GUT Marek KC Slavia 20 HM-45 1977 1 01:20:54 00:20:20
43 205 DRAHÝ Martin YOLO 21 HM-45 1973 1 01:21:04 00:20:30
44 231 NENADÁLOVÁ Hanka MTB R2 Team 1 Ž40+ 1978 1 01:21:48 00:21:14
45 292 VERNER Luboš MČD - Žandov 22 HM-45 1979 1 01:22:27 00:21:54
46 276 SLAVÍK Radek Ergo Liberec 11 HM45+ 1966 1 01:22:28 00:21:55
47 262 RAUCHFUSS Marek REVITBUILD MTB Team 12 HM45+ 1969 1 01:22:38 00:22:04
48 203 SVATOŠ Tomáš Cyklo ski Polička 11 MJ 2003 1 01:23:17 00:22:43
49 282 MAREŠ Daniel Lanškroun 12 MJ 2000 1 01:23:18 00:22:44
50 333 BŘEŇ Jaromír Bikebřeň MTB Team 23 HM-45 1979 1 01:24:40 00:24:06
51 271 KOLÁTOR Aleš MČD - Jihlava 13 HM45+ 1972 1 01:25:20 00:24:46
52 245 BENDL Jaroslav SK Unitherm Jablonec 14 HM45+ 1960 1 01:26:04 00:25:30
53 253 HERNÍK Pavel Bystřice nad Pernštejnem 15 HM45+ 1967 1 01:26:05 00:25:31
54 283 BUREŠ Lukáš Lanškroun 13 MJ 2001 1 01:26:22 00:25:48
55 208 BLAŽKOVÁ Michaela RAJEC TREK 2 Ž19-39 1995 1 01:26:23 00:25:49
56 219 BALÁK Leoš Moravec Team 16 HM45+ 1963 1 01:26:30 00:25:56
57 296 BLAHO Jiří Prestige Cycling Team 24 HM-45 1996 1 01:26:31 00:25:58
58 210 BOŠTÍK Jan Sádek 14 MJ 2002 1 01:26:34 00:26:01
59 209 BOSTIK Jan Sádek 25 HM-45 1979 1 01:26:53 00:26:19
60 230 GAŽI Lukáš Česká Třebová 15 MJ 2000 1 01:27:54 00:27:20
61 217 NAVRÁTIL Bohumír MČD - Polička 17 HM45+ 1965 1 01:28:40 00:28:06
62 267 FILIP Daniel Bike Rovečné 26 HM-45 1998 1 01:28:53 00:28:19
63 263 HAPALA Martin MČD - Svitavy 18 HM45+ 1966 1 01:29:06 00:28:33
64 233 KOPECKÁ Ivana MK Cyklo Děčín 2 Ž40+ 1978 1 01:29:11 00:28:38
65 268 BĚLOUŠEK Vladimír SK Donocykl 19 HM45+ 1957 1 01:29:13 00:28:40
66 256 ŠOUKAL Ondřej King's Cycles 16 MJ 2000 1 01:29:21 00:28:48
67 300 ZLÁMAL Tomáš MČD - Hulín 20 HM45+ 1971 1 01:29:23 00:28:50
68 314 ŠMEHLÍK Ondřej MČD - Hlásná Třebáň 27 HM-45 1977 1 01:29:30 00:28:57
69 287 VANICKÝ Pavel MČD - Kostelec nad Orlicí 21 HM45+ 1971 1 01:29:35 00:29:01
70 278 ČEŠKA Radek Sádek FS 28 HM-45 1982 1 01:29:40 00:29:07
71 221 ČUPOVÁ Jana NOVATOP GHOST 3 Ž19-39 1990 1 01:29:43 00:29:09
72 304 HAMALA Michal MČD - Viceměřice 29 HM-45 1983 1 01:29:45 00:29:11
73 291 VERNER_ML. Milan MČD - Ústí nad Labem 22 HM45+ 1972 1 01:30:13 00:29:40
74 247 HRNČÍŘ Petr WTF 23 HM45+ 1964 1 01:31:04 00:30:31
75 316 HALÍČEK Vladimír Brno 30 HM-45 1988 1 01:32:43 00:32:10
76 290 MUCHOVÁ Barbora MČD - Vsetín 4 Ž19-39 1985 1 01:33:12 00:32:38
77 234 DVOŘÁK Pavel Polička 31 HM-45 1975 1 01:34:34 00:34:00
78 220 ELIÁŠOVÁ Lenka Hačky 3 Ž40+ 1978 1 01:34:36 00:34:02
79 206 SCHMIDTOVÁ Tereza Pardubice 5 Ž19-39 1992 1 01:35:10 00:34:36
80 281 KOVÁŘ Petr Hasičský sportovní klub Svitavy 32 HM-45 1977 1 01:35:19 00:34:45
81 272 NEDOROSTEK Vratislav MČD - Strážnice 24 HM45+ 1971 1 01:36:34 00:36:00
82 240 KULDA Vladimír MČD - Trutnov 25 HM45+ 1968 1 01:36:38 00:36:04
83 241 TĚŽKÝ Libor MČD - Velké Svatoňovice 26 HM45+ 1965 1 01:36:38 00:36:04
85 251 PAPÁČKOVÁ Adéla Prestige Cycling Team 6 Ž19-39 1998 1 01:40:57 00:40:23
86 312 KOCHÁNEK Petr NOTABLE 34 HM-45 1987 1 01:40:57 00:40:24
87 261 POLCAR Radek MČD - Ústí nad Labem 35 HM-45 1984 1 01:42:38 00:42:05
88 286 VERNER Milan MČD - Ústí nad Labem 27 HM45+ 1950 1 01:42:39 00:42:05
89 228 VOŇKA Leoš MČD- Vyškov 28 HM45+ 1967 1 01:44:29 00:43:56
90 211 OLŠINÁR Viktor Sádek 17 MJ 2005 1 01:44:32 00:43:59
91 277 JANÁK Martin MČD - Praha 36 HM-45 1985 1 01:45:03 00:44:30
92 297 PETR Vlastimil Sádek 29 HM45+ 1970 1 01:45:15 00:44:41
93 285 PETRANEK Aleš Sdh Podhořany 37 HM-45 1973 1 01:47:17 00:46:44
94 275 HOLCOVÁ Petra CGB Racing Team 4 Ž40+ 1978 1 01:47:18 00:46:44
95 250 KOTLÁŘ Milan Moravští Lyžníci 30 HM45+ 1955 1 01:47:53 00:47:19
96 311 NECHVÍLOVÁ Silvie Cyklo Bendl 2 ŽJ 2003 1 01:48:57 00:48:24
97 260 PAŠTĚKA Vít MČD - Břeclav 31 HM45+ 1950 1 01:49:06 00:48:32
98 226 KAKRDA Tomáš Pardubice 32 HM45+ 1963 1 01:50:02 00:49:28
99 302 GLIEROVÁ Renata MČD - Doubravník 7 Ž19-39 1985 1 01:51:57 00:51:23
100 223 KOUŘILOVÁ Veronika Olomouc 5 Ž40+ 1975 1 01:52:36 00:52:02
101 279 BŘEŇ Milan Kovomont Osík 33 HM45+ 1957 1 01:52:57 00:52:23
102 257 PŘIBYLOVÁ Dagmar ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 6 Ž40+ 1971 1 01:53:37 00:53:03
103 293 BARTOŠOVÁ Květoslava MČD - Děčín 7 Ž40+ 1965 1 01:54:12 00:53:38
104 280 ŠMEJDA Pavel Kovomont Osík 34 HM45+ 1962 1 01:55:55 00:55:22
105 303 HANA Petr MČD - Tlumačov 35 HM45+ 1964 1 01:58:44 00:58:10
106 318 LÁZNIČKA Jaroslav Borová 38 HM-45 1977 1 02:03:35 01:03:01
107 246 KOREJTKO Zbyněk BARTH 36 HM45+ 1966 1 02:04:36 01:04:02
108 249 SOCHOR Petr Moravští Lyžníci 37 HM45+ 1951 1 02:06:08 01:05:34
109 242 BAŠKOVÁ Romana MČD-Velim 8 Ž40+ 1962 1 02:06:38 01:06:04
110 254 PALCER Jaroslav SWEN 39 HM-45 1973 1 02:17:11 01:16:37
111 264 NEČAS Karel MČD - Svitavy 38 HM45+ 1965 1 02:21:45 01:21:11
112 288 HAMERNIK Pavel MČD - Liboš 39 HM45+ 1949 1 02:25:41 01:25:08
113 295 MAREŠOVÁ Soňa MČD - Děčín 9 Ž40+ 1976 1 02:26:01 01:25:27
114 243 MITUROVÁ Radomila MČD-Ostrava 10 Ž40+ 1965 1 02:28:56 01:28:23
115 237 GARABÍKOVÁ Marie Korouhev 8 Ž19-39 1982 1 02:35:15 01:34:42
116 236 MITÁŠ Pavel Jedlová 40 HM-45 1978 1 02:35:22 01:34:48
117 313 KRIŠTOF Martin AQE Speck Team 41 HM-45 1976 1 02:38:50 01:38:16
118 232 ŠRÁMEK Karel MČD - Polička 40 HM45+ 1949 1 02:45:58 01:45:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 225 VÍŠEK Roman SKIBIKECENTRUM.CZ team HM-45 1987
DNF 269 HAMÁK Petr SKI TEAM Herálec HM-45 1991
DNF 289 CRHOVÁ Ivana MČD - Praha Ž40+ 1966
DNF 307 ANDRLÍK Aleš Sádek YOLO HM-45 1974

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.