01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Mgr. Petr Kotyza st. |
Zpracování výsledků | Martin Juránek, David Klézl |
Vzdálenost (km) | 5,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 100 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 343 | STIBAL Jakub | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | Dci | 2001 | 2 | 00:16:53 | |
2 | 335 | TOMEK Jiří | Orel Židenice | 1 | XM | 1997 | 2 | 00:17:19 | 00:00:25 |
3 | 322 | ŘÍHA Jaroslav | VSK UNI Brno / Orel Kuřim | 1 | Jun | 1999 | 2 | 00:17:47 | 00:00:53 |
4 | 340 | ČERMÁK Martin | SKOL Brno | 2 | XM | 1993 | 2 | 00:17:52 | 00:00:58 |
5 | 231 | DVOŘÁK Dominik | Orel Blažovice | 3 | XM | 1992 | 2 | 00:18:12 | 00:01:18 |
6 | 353 | DEBNAR Martin | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 4 | XM | 1992 | 2 | 00:18:15 | 00:01:21 |
7 | 354 | KOČAŘ Jakub | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 5 | XM | 1994 | 2 | 00:18:21 | 00:01:27 |
8 | 310 | DVOŘÁK Ladislav | KONRAD TOOLS TEAM | 6 | XM | 1982 | 2 | 00:18:36 | 00:01:42 |
9 | 359 | PLUNDRÁK David | 7 | XM | 1988 | 2 | 00:18:54 | 00:02:01 | |
10 | 139 | FIŠERA Ota | SK Skol Brno | 8 | XM | 1980 | 2 | 00:19:37 | 00:02:44 |
11 | 312 | MORAVEC Jakub | Orel Orlice | 2 | Jun | 1999 | 2 | 00:19:57 | 00:03:04 |
12 | 280 | HOUDEK Vojtěch | SK Skol Brno | 2 | Dci | 2002 | 2 | 00:20:08 | 00:03:14 |
13 | 330 | VLASÁK Pavel | 9 | XM | 1989 | 2 | 00:20:09 | 00:03:15 | |
14 | 331 | ČUPR Jiří | 10 | XM | 1992 | 2 | 00:20:31 | 00:03:37 | |
15 | 48 | MAZEL Radoslav | Blažovice | 3 | Dci | 2001 | 2 | 00:20:34 | 00:03:40 |
16 | 277 | ŠVANCAROVÁ Kateřina | SK Skol Brno | 1 | Dky | 2002 | 2 | 00:20:44 | 00:03:50 |
17 | 347 | DAŇEK Pavel | FK 1932 | 11 | XM | 1990 | 2 | 00:21:01 | 00:04:07 |
18 | 311 | STAŇKOVÁ Kateřina | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | XZ | 1988 | 2 | 00:21:12 | 00:04:18 |
19 | 350 | NAVRÁTIL Milan | 12 | XM | 1971 | 2 | 00:21:15 | 00:04:21 | |
20 | 267 | TRÁVNÍČEK Ondřej | Blažovice | 4 | Dci | 2005 | 2 | 00:21:21 | 00:04:27 |
21 | 361 | PODLOUCKÝ Josef | Veselí nad Moravou | 3 | Jun | 2006 | 2 | 00:22:00 | 00:05:06 |
22 | 6 | DAŇEK Matěj | 5 | Dci | 2004 | 2 | 00:22:12 | 00:05:18 | |
23 | 326 | KLUKNAVSKÁ Iveta | Hodonín | 2 | XZ | 1989 | 2 | 00:22:22 | 00:05:28 |
24 | 16 | DANĚK Václav | Romza Klub Blažovice | 6 | Dci | 2006 | 2 | 00:22:29 | 00:05:35 |
25 | 345 | BÍNA Miroslav | Brno | 13 | XM | 1973 | 2 | 00:22:43 | 00:05:49 |
26 | 339 | FILIP Jiří | Orel Husovice | 14 | XM | 1988 | 2 | 00:22:51 | 00:05:57 |
27 | 349 | BADIN Tomáš | FK 1932 | 15 | XM | 1991 | 2 | 00:23:01 | 00:06:07 |
28 | 324 | KOLEGAROVÁ Aneta | Orel Židenice | 2 | Dky | 2002 | 2 | 00:23:04 | 00:06:10 |
29 | 333 | KVOCHOVÁ Karolína | doplň si | 3 | Dky | 2001 | 2 | 00:23:16 | 00:06:22 |
30 | 356 | DANĚK Patrik | Romza Klub Blažovice | 7 | Dci | 2003 | 2 | 00:23:24 | 00:06:30 |
31 | 341 | NEJESCHLEBA Radek | Orel Strážnice | 4 | Jun | 1999 | 2 | 00:23:25 | 00:06:31 |
32 | 272 | KAMENICKÁ Kateřina | Orel - Židenice | 3 | XZ | 1973 | 2 | 00:23:28 | 00:06:34 |
33 | 321 | SLABÁKOVÁ Lenka | Orel Židenice | 4 | XZ | 1966 | 2 | 00:23:33 | 00:06:39 |
34 | 219 | ŠÍPEK Martin | Jundrov | 16 | XM | 1974 | 2 | 00:23:43 | 00:06:49 |
35 | 235 | STRNADOVÁ Klára | AK Drnovice | 4 | Dky | 2001 | 2 | 00:23:48 | 00:06:54 |
36 | 348 | MARÁKOVÁ Blanka | Orel - Židenice | 1 | Jky | 2000 | 2 | 00:23:59 | 00:07:05 |
37 | 329 | REJNUŠ Vojtěch | CZK Mokrá | 17 | XM | 1991 | 2 | 00:24:07 | 00:07:13 |
38 | 351 | ŠIMUNEK Ondřej | 18 | XM | 1997 | 2 | 00:24:07 | 00:07:13 | |
39 | 278 | KULHÁNKOVÁ Eva | SK Skol Brno | 5 | Dky | 2002 | 2 | 00:24:13 | 00:07:19 |
40 | 320 | PEJTA Ivan | sexy bonbonky | 19 | XM | 1980 | 2 | 00:24:15 | 00:07:21 |
41 | 317 | MICHAEL Dvořák | SK Blažovice | 20 | XM | 1998 | 2 | 00:24:21 | 00:07:27 |
42 | 362 | BUGNER Tomáš | CZK - Mokrá | 21 | XM | 1990 | 2 | 00:24:24 | 00:07:30 |
43 | 91 | BÁRTEK Ctibor | Orel Blažovice | 22 | XM | 1971 | 2 | 00:24:25 | 00:07:31 |
44 | 325 | LÁZNIČKA Adam | Prace | 5 | Jun | 2000 | 2 | 00:24:29 | 00:07:35 |
45 | 270 | KAUNICKÁ Vendula | Orel - Židenice | 6 | Dky | 2002 | 2 | 00:24:34 | 00:07:40 |
46 | 150 | TIHELKA Tadeáš | Blažovice | 8 | Dci | 2005 | 2 | 00:24:38 | 00:07:44 |
47 | 352 | KRAISOVÁ Šárka | Orel Vyškov | 5 | XZ | 1976 | 2 | 00:24:39 | 00:07:45 |
48 | 334 | ČERMÁKOVÁ Veronika | SK Skol Brno | 6 | XZ | 1996 | 2 | 00:24:42 | 00:07:48 |
49 | 332 | ČERMÁKOVÁ Jana | SK Skol Brno | 7 | XZ | 1998 | 2 | 00:24:43 | 00:07:49 |
50 | 92 | BÁRTKOVÁ Daniela | Orel Blažovice | 2 | Jky | 2000 | 2 | 00:24:46 | 00:07:53 |
51 | 238 | HAVLÍČKOVÁ Markéta | Orel Vyškov | 8 | XZ | 1978 | 2 | 00:25:00 | 00:08:06 |
52 | 318 | DIVÁCKÝ Přemysl | Orel Židenice | 23 | XM | 1949 | 2 | 00:25:01 | 00:08:07 |
53 | 366 | VACKOVÁ Veronika | ŠAK Židlochovice | 7 | Dky | 2006 | 2 | 00:25:05 | 00:08:11 |
54 | 202 | TIHELKA Erik | Hostěrádky - Rešov | 9 | Dci | 2008 | 2 | 00:25:17 | 00:08:23 |
55 | 129 | JABŮREK Radim | 24 | XM | 1975 | 2 | 00:25:17 | 00:08:24 | |
56 | 336 | NOVÁKOVÁ Mirian | 9 | XZ | 1997 | 2 | 00:25:19 | 00:08:25 | |
57 | 281 | KUNCOVÁ Martina | Orel Vyškov | 8 | Dky | 2001 | 2 | 00:25:32 | 00:08:38 |
58 | 316 | TOMANOVÁ Lenka | Orel Vyškov | 10 | XZ | 1976 | 2 | 00:25:37 | 00:08:43 |
59 | 34 | NEVRTAL Rostislav | Blažovice | 10 | Dci | 2006 | 2 | 00:26:20 | 00:09:26 |
60 | 232 | KALÁBOVÁ Nicola | Orel Blažovice | 11 | XZ | 1993 | 2 | 00:26:41 | 00:09:47 |
61 | 360 | PELLOVÁ Gabriela | 12 | XZ | 1979 | 2 | 00:26:46 | 00:09:52 | |
62 | 230 | DVOŘÁK Filip | Orel Blažovice | 11 | Dci | 2003 | 2 | 00:26:53 | 00:09:59 |
63 | 201 | DANĚK Václav | Romza Klub | 25 | XM | 1974 | 2 | 00:26:54 | 00:10:00 |
64 | 288 | SPARGEL Ladislav | Orel Židenice | 26 | XM | 1973 | 2 | 00:26:58 | 00:10:04 |
65 | 233 | ŘIČÁNEK Tomáš | Blažovice | 27 | XM | 1960 | 2 | 00:27:24 | 00:10:30 |
66 | 363 | LEDNÍ Medvěd | Mráz léčí | 28 | XM | 1920 | 2 | 00:28:16 | 00:11:22 |
67 | 32 | JAN Kubalec | 12 | Dci | 2006 | 2 | 00:28:18 | 00:11:24 | |
68 | 279 | KUNCOVÁ Monika | Orel Vyškov | 3 | Jky | 1999 | 2 | 00:28:23 | 00:11:29 |
69 | 227 | DOLEŽALOVÁ Vladimíra | Orel Vyškov | 13 | XZ | 1974 | 2 | 00:28:25 | 00:11:31 |
70 | 192 | MAŠTA Lukáš | Sokol Ivanovice | 29 | XM | 1984 | 2 | 00:28:26 | 00:11:32 |
71 | 357 | ZEMAN Martin | Kr. Pole | 30 | XM | 1963 | 2 | 00:28:36 | 00:11:42 |
72 | 226 | DOLEŽAL Pavel | Orel Vyškov | 31 | XM | 1984 | 2 | 00:28:49 | 00:11:55 |
73 | 236 | STRNADOVÁ Pavla | 14 | XZ | 1975 | 2 | 00:29:12 | 00:12:18 | |
74 | 234 | KALÁBOVÁ Anežka | Orel Blažovice | 15 | XZ | 1991 | 2 | 00:29:18 | 00:12:24 |
75 | 319 | KREJČÍŘ Jan | sexy bonbonky | 32 | XM | 1980 | 2 | 00:29:24 | 00:12:30 |
76 | 323 | PŘIKRYL Miroslav | SK Podolí | 33 | XM | 1970 | 2 | 00:29:27 | 00:12:33 |
77 | 203 | KUBÍNKOVÁ Kamila | 16 | XZ | 1992 | 2 | 00:29:32 | 00:12:38 | |
78 | 287 | DAŇKOVÁ Anežka | 17 | XZ | 1991 | 2 | 00:29:52 | 00:12:58 | |
79 | 313 | KOČÍ Hana | PST - CLC | 18 | XZ | 1971 | 2 | 00:29:56 | 00:13:02 |
80 | 271 | DVOŘÁKOVÁ Klára | Orel Blažovice | 19 | XZ | 1994 | 2 | 00:30:04 | 00:13:10 |
81 | 328 | MARKOVÁ Eliška | 20 | XZ | 1997 | 2 | 00:30:06 | 00:13:12 | |
82 | 126 | JABŮRKOVÁ Jitka | 21 | XZ | 1979 | 2 | 00:30:23 | 00:13:30 | |
83 | 200 | HOLOCH Petr | Orel Vyškov | 34 | XM | 1977 | 2 | 00:30:29 | 00:13:35 |
84 | 304 | KALÁB Jiří | Orel Blažovice | 35 | XM | 1955 | 2 | 00:30:31 | 00:13:37 |
85 | 364 | JELÍNKOVÁ Denisa | OZZY Brno | 22 | XZ | 1972 | 2 | 00:30:38 | 00:13:44 |
86 | 204 | DAŇKOVÁ Ludmila | Hostěrádky-Rešov 241 | 23 | XZ | 1981 | 2 | 00:30:46 | 00:13:52 |
87 | 346 | KUBÍK Radomír | Triatlon klub Brno | 36 | XM | 1964 | 2 | 00:31:03 | 00:14:09 |
88 | 140 | KVÍTKOVÁ Kateřina | 24 | XZ | 1981 | 2 | 00:31:11 | 00:14:17 | |
89 | 344 | HOTAŘ Aleš | ALOHA Team | 37 | XM | 1976 | 2 | 00:31:32 | 00:14:38 |
90 | 358 | ŠTĚPÁNKOVÁ Eva | Romza Klub Blažovice | 25 | XZ | 1986 | 2 | 00:31:58 | 00:15:04 |
91 | 355 | DANĚK Jiří | Romza Klub Blažovice | 38 | XM | 1981 | 2 | 00:31:59 | 00:15:05 |
92 | 337 | KREJČÍŘOVÁ Lívia | sexy bonbonky | 26 | XZ | 1986 | 2 | 00:32:04 | 00:15:10 |
93 | 365 | KOČAŘ Jan | 39 | XM | 1994 | 2 | 00:32:16 | 00:15:22 | |
94 | 314 | RATAJSKÝ František | newline | 40 | XM | 1946 | 2 | 00:32:30 | 00:15:36 |
95 | 342 | STRÁŽNICKÁ Jitka | Textil u Jitky | 27 | XZ | 1963 | 2 | 00:33:15 | 00:16:21 |
96 | 282 | KUNC Josef | Orel Vyškov | 41 | XM | 1960 | 2 | 00:33:55 | 00:17:01 |
97 | 113 | MIKOVÁ Eliška | Orel Obřany | 9 | Dky | 2000 | 2 | 00:34:50 | 00:17:56 |
98 | 315 | ROUČKA Rudolf | AK Junior Holič | 42 | XM | 1939 | 2 | 00:36:16 | 00:19:22 |
99 | 114 | MIKOVÁ Renata | Orel Obřany | 28 | XZ | 1972 | 2 | 00:39:37 | 00:22:43 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 55 | STEJSKAL Ondřej | XM | 1988 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.