01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | deleguje MSSC |
Technický delegát | Jaroslav Bartoš |
Zpracování výsledků | David Klézl |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | SPAC - všechny kategorie 2016 |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 51,00 |
Počet kol | 8 |
Počet závodníků | 71 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 421 | PELC Ladislav | Force Kck Zlín | 1 | E | 1958 | 8 | 01:19:02 | |
2 | 301 | DAŇHEL Mojmír | Cyklosport HaF Opava | 1 | D | 1964 | 8 | 01:19:03 | 00:00:01 |
3 | 40 | PROKEŠ Stanislav | Prokesteam | 2 | D | 1968 | 8 | 01:19:04 | 00:00:02 |
4 | 77 | HÁJKOVÁ Markéta | SKP Duha Lanškroun | 1 | Jky | 2000 | 8 | 01:19:08 | 00:00:05 |
5 | 322 | ODVÁRKA Ivo | Force Kck Zlín | 3 | D | 1967 | 8 | 01:19:08 | 00:00:06 |
6 | 328 | SLEZÁK Josef | Force Kck Zlín | 4 | D | 1959 | 8 | 01:19:08 | 00:00:06 |
7 | 47 | MACHÁLKOVÁ Petra | CYS-Akadémia Petra Sagana | 2 | Jky | 2000 | 8 | 01:19:09 | 00:00:06 |
8 | 79 | KASPRZYK Andrzej | Black Horse Team | 5 | D | 1963 | 8 | 01:19:09 | 00:00:07 |
9 | 309 | HRUBÝ Martin | SK Bagbike | 6 | D | 1968 | 8 | 01:19:09 | 00:00:07 |
10 | 18 | SKŘEČEK Robert | CYCLING BRNO | 7 | D | 1962 | 8 | 01:19:10 | 00:00:07 |
11 | 402 | NOVÁK Milan | Yogi Racing Ostrava 1 | 2 | E | 1957 | 8 | 01:19:12 | 00:00:10 |
12 | 334 | ZVONÍČEK Radomír | Force Kck Zlín | 8 | D | 1963 | 8 | 01:19:26 | 00:00:23 |
13 | 404 | ADAMČÍK Miroslav | Cyklokrosový Suchdol nad Odrou | 3 | E | 1957 | 8 | 01:25:10 | 00:06:08 |
14 | 8 | KADLECOVÁ Monika | CK Epik Dohňany | 1 | Ž | 1990 | 8 | 01:25:10 | 00:06:08 |
15 | 4 | TVARŮŽKOVA Tereza | Jarcova | 2 | Ž | 1998 | 8 | 01:25:10 | 00:06:08 |
16 | 16 | MUDŘÍKOVÁ Kateřina | 3 | Ž | 1996 | 8 | 01:25:11 | 00:06:08 | |
17 | 403 | DANĚČEK Pavel | CPV Krnov | 4 | E | 1951 | 8 | 01:25:11 | 00:06:08 |
18 | 412 | MÍČEK Oldřich | 2K Bike Klub Odry | 5 | E | 1958 | 8 | 01:25:11 | 00:06:08 |
19 | 78 | ROTTEROVÁ Aneta | SKP Duha Lanškroun | 4 | Ž | 1996 | 8 | 01:25:11 | 00:06:09 |
20 | 401 | BÁRTA Miroslav | SK Bagbike Ostrava | 6 | E | 1954 | 8 | 01:25:11 | 00:06:09 |
21 | 317 | LAWICKI Dariusz | Czernica Masters | 9 | D | 1959 | 8 | 01:25:12 | 00:06:10 |
22 | 319 | MOTYKA Tomáš | KILPI RACIBG TEAM | 10 | D | 1963 | 8 | 01:25:12 | 00:06:10 |
23 | 12 | HÁBLOVÁ Alena | CK SALAŠ - Slovácká Kolovna | 5 | Ž | 1995 | 8 | 01:25:13 | 00:06:10 |
24 | 333 | WILHELM Jaroslav | HOBY BOHUMIN | 11 | D | 1967 | 8 | 01:25:13 | 00:06:11 |
25 | 431 | ALEKSANDER JANKOWSKI | ACK Stara Ves | 7 | E | 1956 | 8 | 01:25:13 | 00:06:11 |
26 | 430 | ANDRZEJ Misina | ACK Stara Ves | 8 | E | 1953 | 8 | 01:25:19 | 00:06:16 |
27 | 426 | TOMAN Vladislav | Cyklo. Suchdol n. Ordrou | 9 | E | 1953 | 8 | 01:25:27 | 00:06:24 |
28 | 313 | KONTÚR Milan | MIKONT Frenštát | 12 | D | 1960 | 8 | 01:26:43 | 00:07:41 |
29 | 320 | NIEMCZYK Jan | TJ TŽ Třinec | 13 | D | 1963 | 8 | 01:26:44 | 00:07:41 |
30 | 11 | GOLEK Edyta | Grupa Kolarska Gliwice | 3 | Jky | 2000 | 8 | 01:26:44 | 00:07:42 |
31 | 48 | DEBNÁROVÁ Laura | CYS-Akadémia Petra Sagana | 4 | Jky | 2000 | 8 | 01:26:44 | 00:07:42 |
32 | 405 | ANDRZEJEWSKI Andrzej | Gliwice | 10 | E | 1956 | 8 | 01:26:44 | 00:07:42 |
33 | 43 | HODÁSOVÁ Adela | CYS-Akadémia Petra Sagana | 1 | kty | 2003 | 8 | 01:26:44 | 00:07:42 |
34 | 325 | RUPA Miroslav | CK Feso Petřvald | 14 | D | 1963 | 8 | 01:26:45 | 00:07:42 |
35 | 46 | ČIŠECKÁ Miriama | CYS-Akadémia Petra Sagana | 2 | kty | 2003 | 8 | 01:26:45 | 00:07:43 |
36 | 41 | KNAPCOVÁ Viktória | CYS-Akadémia Petra Sagana | 3 | kty | 2002 | 8 | 01:26:45 | 00:07:43 |
37 | 49 | JAHN Luděk | Mark Bílovec | 15 | D | 1965 | 8 | 01:26:46 | 00:07:43 |
38 | 45 | BENČOVÁ Juliana | CYS-Akadémia Petra Sagana | 4 | kty | 2003 | 8 | 01:26:46 | 00:07:43 |
39 | 17 | CUNDERLOVÁ Daniela | TJ Uničov | 6 | Ž | 1997 | 8 | 01:26:46 | 00:07:44 |
40 | 290 | ZDANOWICZ Marek | 11 | E | 8 | 01:26:46 | 00:07:44 | ||
41 | 44 | KNIHOVÁ Ema | CYS-Akadémia Petra Sagana | 5 | kty | 2002 | 8 | 01:26:48 | 00:07:46 |
42 | 311 | JAKL Jiří | CK hobby Bohumín | 16 | D | 1963 | 8 | 01:26:50 | 00:07:47 |
43 | 413 | MOTL bohumir | HOBY BOHUMIN | 12 | E | 1952 | 8 | 01:29:31 | 00:10:29 |
44 | 501 | HUSIČKOVÁ Zdeňka | CK Orlík Orlová | 7 | Ž | 1977 | 8 | 01:29:59 | 00:10:57 |
45 | 315 | KRAWCZYK Andrzej | CZERNICE Mast. | 17 | D | 1959 | 8 | 01:30:00 | 00:10:57 |
46 | 310 | CHMURA Petr | Team Forman Cinelli | 18 | D | 1962 | 8 | 01:30:00 | 00:10:58 |
47 | 42 | PODOLÁKOVÁ Viktória | CYS-Akadémia Petra Sagana | 6 | kty | 2002 | 8 | 01:30:02 | 00:10:59 |
48 | 408 | HLAVATÍK Ladislav | Racing Olešná F-M | 13 | E | 1956 | 8 | 01:30:08 | 00:11:05 |
49 | 503 | CHMUROVÁ Jana | Team Forman Cinelli | 8 | Ž | 1991 | 8 | 01:30:09 | 00:11:07 |
50 | 15 | PIKÁLEK Milan | CK Horní Bludovice | 19 | D | 1962 | 7 | 01:20:57 | 1 kolo |
51 | 419 | PĚGŘIMEK Milan | Cyklotým Horní Bludovice | 14 | E | 1954 | 7 | 01:22:07 | 1 kolo |
52 | 424 | SAFKA Miroslav | CK Horní Bludovice | 15 | E | 1955 | 7 | 01:22:10 | 1 kolo |
53 | 510 | LANTOVÁ Romana | KILPI RACIBG TEAM | 9 | Ž | 1997 | 7 | 01:22:10 | 1 kolo |
54 | 1 | ORÁLKOVÁ Kamila | SKP Duha Lanškroun | 7 | kty | 2003 | 7 | 01:22:10 | 1 kolo |
55 | 427 | VESELY Petr | TJTŽ - Třinec | 16 | E | 1943 | 7 | 01:22:10 | 1 kolo |
56 | 50 | KACALKOVÁ Vendula | SKP Duha Lanškroun | 8 | kty | 2002 | 7 | 01:25:48 | 1 kolo |
57 | 406 | DUBNÝ Pavel | Cyklo. Suchdol n. Ordrou | 17 | E | 1950 | 7 | 01:25:51 | 1 kolo |
58 | 415 | MRNŮŠTÍK Josef | Cyklotech- Pro A Mrnůštík | 18 | E | 1951 | 7 | 01:26:05 | 1 kolo |
59 | 420 | PEKARČÍK Jiří | Cyklokramo Suchdol | 19 | E | 1953 | 7 | 01:26:12 | 1 kolo |
60 | 13 | KRUTÍLKOVÁ Kateřina | Team Forman Cinelli | 9 | kty | 2003 | 7 | 01:26:18 | 1 kolo |
61 | 81 | LUKŠA Vlastimil | Black Horse Team | 20 | D | 1963 | 7 | 01:26:54 | 1 kolo |
62 | 80 | ČUROVÁ Kateřina | CK HOBBY BOHUMÍN B | 10 | Ž | 1970 | 7 | 01:28:32 | 1 kolo |
63 | 512 | PARGAČOVÁ Marcela | CYKLOKRAMO | 11 | Ž | 1963 | 7 | 01:28:33 | 1 kolo |
64 | 9 | MRNÍKOVÁ Anabela | CK Epik Dohňany | 10 | kty | 2003 | 7 | 01:29:00 | 1 kolo |
65 | 14 | KRUTÍLKOVÁ Petra | Team Forman Cinelli | 5 | Jky | 2000 | 7 | 01:29:03 | 1 kolo |
66 | 511 | MARKOVÁ Nikola | CK Continental Frenštát pod Radhoštěm | 12 | Ž | 1996 | 7 | 01:30:35 | 1 kolo |
67 | 19 | ŠEVČÍKOVÁ Lada | Team Forman Cinelli | 13 | Ž | 1974 | 7 | 01:30:36 | 1 kolo |
68 | 425 | SKOTNICA Josef | SKP Opava | 20 | E | 1952 | 6 | 01:24:18 | 2 kola |
69 | 505 | BUČÍKOVÁ Hana | ACS DRAK Vrbno | 14 | Ž | 1972 | 6 | 01:24:20 | 2 kola |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 10 | MANOWSKA Malgorzata | LK UKS Pszczyna | kty | 2003 | ||||
DNF | 20 | HOLÁŠEK Petr | Team Forman Cinelli | D | 1972 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.