Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

Rabštejnský Kocour - 31. ročník - Hlavní závod 13,8km

Datum pořádání od 04.11.2017 09:30 do 04.11.2017 13:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 11:45 hod

Vzdálenost (km)13,80
Počet kol1
Počet závodníků189
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 42 DVOŘÁK Pavel Prostějov 1 MA 1982 1 01:03:29
2 141 PROCHÁZKA Marek Šumperk 1 MB 1974 1 01:05:35 00:02:06
3 142 LACHNIT Jan TJ Liga 100 Olomouc 2 MA 1980 1 01:06:09 00:02:40
4 54 KŘIVOHLÁVEK Tomáš Nový Malín 3 MA 1995 1 01:06:15 00:02:45
5 52 SEDLÁČEK Václav Rýmařov 4 MA 1986 1 01:06:49 00:03:20
6 40 BEDNARSKÝ Vojtěch Šumperk 5 MA 1997 1 01:07:44 00:04:14
7 140 KECHRT Tomáš Šumperk 6 MA 1981 1 01:08:04 00:04:34
8 146 ANDRONIKIDIS Janis Opava 7 MA 1995 1 01:08:47 00:05:17
9 99 ČMAKAL Franta Cyklo Polách a syn 2 MB 1977 1 01:09:36 00:06:06
10 216 AXMANN Karel SkiOB Šternberk 8 MA 1983 1 01:10:01 00:06:32
11 136 BERNARD Mikuláš Šumperk 9 MA 1998 1 01:10:21 00:06:51
12 110 HANSLIAN filip Rýmařov 10 MA 1987 1 01:10:31 00:07:01
13 119 DOUBRAVSKÝ Petr Vlašim 11 MA 1984 1 01:10:50 00:07:20
14 20 KACAR Petr Šumperk 12 MA 1984 1 01:10:51 00:07:21
15 79 MINÁŘ Patrik Nový Malín 1 J 2000 1 01:11:11 00:07:42
16 163 VOGEL Michal Šumperk 3 MB 1976 1 01:11:18 00:07:48
17 75 BEDNARSKÝ Václav Šumperk 2 J 2001 1 01:11:31 00:08:01
18 13 GROMUS Tomáš Horal Rýmařov 4 MB 1976 1 01:11:35 00:08:05
19 150 VOŠICKÝ Pavel Bludov 5 MB 1975 1 01:11:51 00:08:21
20 15 GROMUS Daniel Horal Rýmařov 13 MA 1978 1 01:12:00 00:08:31
21 59 ŠČERBA Marek Krnov 6 MB 1969 1 01:12:15 00:08:46
22 199 KRÁTKÝ Tomáš Liga 100 Olomouc 14 MA 1985 1 01:12:57 00:09:27
23 168 PLANIČKA Jirka Litovel 15 MA 1988 1 01:13:03 00:09:33
24 157 AUST Radek Sumperk 7 MB 1976 1 01:13:05 00:09:35
25 164 BRZOBOHATÝ Pavel Zábřeh 8 MB 1972 1 01:13:08 00:09:38
26 27 LESZCZYNSKI Radek Olomouc 9 MB 1975 1 01:13:31 00:10:01
27 47 SROVNAL Otakar Lokomotiva Zábřeh 10 MB 1975 1 01:13:40 00:10:10
28 187 JÍNA Pavel Olomouc 1 MC 1962 1 01:13:51 00:10:21
29 186 MINAŘÍK Martin Olomouc 2 MC 1967 1 01:14:48 00:11:18
30 134 PATTERMAN Pavel HO Vrbno p. P. 11 MB 1973 1 01:15:04 00:11:34
31 103 HECL Miloš Nový Malín 12 MB 1976 1 01:15:27 00:11:57
32 144 PŘIDAL Marek Těšíkov 13 MB 1976 1 01:15:50 00:12:20
33 208 VOŽENÍLEK Martin Libina 16 MA 1983 1 01:16:13 00:12:43
34 51 BRÜCKNER Miroslav Horal Šumperk 17 MA 1979 1 01:16:32 00:13:02
35 56 ŠPIČÁK Roman Olomouc 18 MA 1993 1 01:16:47 00:13:17
36 18 FRITSCHER Adam Olomouc 14 MB 1975 1 01:16:52 00:13:23
37 228 CZMERO Jaromír Hanácký větre 19 MA 1981 1 01:17:00 00:13:31
38 154 VALENTA Libor Horka nad Moravou 20 MA 1979 1 01:17:12 00:13:42
39 72 JAŠEK Ondřej Zábřeh 15 MB 1977 1 01:17:28 00:13:59
40 126 SLÉŽKA Michal Zábřeh 21 MA 1983 1 01:17:29 00:14:00
41 139 SCHEUER Jan 3 MC 1966 1 01:17:52 00:14:23
42 137 SKÁLA Aleš James 22 MA 1983 1 01:18:19 00:14:49
43 133 PAVLÍK Miroslav Pustá Polom 4 MC 1964 1 01:18:20 00:14:50
44 224 DOUBRAVA Marek Kolšov 16 MB 1974 1 01:18:31 00:15:01
45 143 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 17 MB 1972 1 01:18:36 00:15:06
46 122 ANDRLE Josef Šumperk 5 MC 1964 1 01:18:59 00:15:30
47 96 SMOLICHA Tomáš Nový Malín 23 MA 1995 1 01:19:21 00:15:51
48 17 DUŠKOVÁ Lenka Zábřeh 1 ŽA 1980 1 01:19:24 00:15:54
49 153 MACH Martin 18 MB 1974 1 01:19:26 00:15:56
50 190 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 24 MA 1986 1 01:19:27 00:15:57
51 174 ŠILBERSKÝ Martin Litovel 25 MA 1988 1 01:19:41 00:16:11
52 45 SKALICKÝ Josef Žichlínek 6 MC 1962 1 01:19:44 00:16:14
53 159 KONEČNÝ Petr Olomouc 19 MB 1975 1 01:19:48 00:16:18
54 196 ŽALOUDÍK Jiří Krnov 26 MA 1986 1 01:20:01 00:16:31
55 58 KALÁB Dalibor Frýdek-Místek 20 MB 1972 1 01:20:07 00:16:38
56 215 ZAMAZAL Oliver Mountaintime.cz Felt Aropec 27 MA 2002 1 01:20:19 00:16:49
57 220 ŠKUREK Viktor BRANTICE 21 MB 1971 1 01:20:24 00:16:54
58 207 SOUČEK Jan Šumperk 7 MC 1965 1 01:20:43 00:17:13
59 131 ŠKRABIŠ Roman KHO 28 MA 1978 1 01:21:25 00:17:55
60 113 FOLTYS Jiří Opava 22 MB 1976 1 01:21:30 00:18:00
61 130 RYŠKA Marek Mountin team felt Aropec 29 MA 1996 1 01:21:31 00:18:01
62 65 KAVRENTZIS Konstantin Šumperk 30 MA 1981 1 01:21:34 00:18:04
63 172 BURŠÍK Daniel Brno 31 MA 1987 1 01:21:50 00:18:20
64 106 DANIEL Michal KH OLOMOUC 32 MA 1992 1 01:21:57 00:18:27
65 32 PUMPRLA Rostislav 33 MA 1985 1 01:22:04 00:18:34
66 185 KLIMEK Tomáš Olomouc 23 MB 1968 1 01:22:17 00:18:47
67 84 STRUHÁROVÁ Natálie Rýmařov 3 J 2001 1 01:22:26 00:18:56
68 4 VYSLOUŽIL Pavel Horka nad Moravou 34 MA 1979 1 01:22:39 00:19:09
69 128 POUČ Ondřej Vyškov 24 MB 1972 1 01:23:10 00:19:40
70 205 NAKLÁDAL Břetislav 25 MB 1970 1 01:23:22 00:19:52
71 218 VALENTA Lukáš Oskava 35 MA 1988 1 01:23:27 00:19:58
72 124 HAVLAS Petr Šumperk 36 MA 1980 1 01:23:31 00:20:01
73 29 FOJTKOVA Jitka 2 ŽA 1987 1 01:24:06 00:20:36
74 23 DOLEŽAL Jaromír Brníčko 26 MB 1974 1 01:24:56 00:21:26
75 202 HLOUŠEK Matěj Neplachovice 37 MA 1998 1 01:25:00 00:21:30
76 173 OPLETAL Martin 38 MA 1988 1 01:25:20 00:21:50
77 68 ROMAŇÁK Tomáš 39 MA 1991 1 01:25:51 00:22:22
78 203 KŘIVOHLÁVEK Pavel Nový Malín 27 MB 1970 1 01:25:53 00:22:23
79 9 PROCHÁZKA Milan Uherske hradiste 28 MB 1975 1 01:26:30 00:23:00
80 115 ŠÍMA Petr HO Vrbno pod Pradědem 40 MA 1978 1 01:26:44 00:23:14
81 50 AMBROŽ Jan Olomouc 41 MA 1986 1 01:26:53 00:23:23
82 101 PRUCEK Daniel Mohelnice 29 MB 1969 1 01:27:06 00:23:37
83 49 DUBOVÝ Pavel Libina 30 MB 1972 1 01:27:08 00:23:38
84 87 KŘENEK Aleš Praha 42 MA 1985 1 01:27:14 00:23:44
85 225 BEDNARSKÁ Veronika UPOL 3 ŽA 1997 1 01:27:15 00:23:45
86 132 ŠKARABELA Michal Grygov 31 MB 1974 1 01:27:27 00:23:57
87 91 ŠROT Vladimír HO HOHOOO! 43 MA 1987 1 01:27:31 00:24:01
88 14 HNÁT Petr Rýmařov běžci z Rya 32 MB 1974 1 01:28:13 00:24:44
89 177 STOLARIK Jan Janovice_Rymarov 33 MB 1976 1 01:28:16 00:24:47
90 209 MAZÁNEK Vladimír tři křížky 44 MA 1979 1 01:29:04 00:25:34
91 81 ŘEZNÍČEK Vladislav Bouzov 8 MC 1964 1 01:29:09 00:25:39
92 167 BLÁHA Luboš 45 MA 1987 1 01:29:30 00:26:00
93 111 DRTILOVÁ Veronika Litovel 4 ŽA 1985 1 01:29:34 00:26:04
94 5 OZOROVSKÝ Karol Zábřeh 34 MB 1976 1 01:29:43 00:26:13
95 221 ŠKUREK Kryštof BRANTICE 1 Ž 2003 1 01:29:55 00:26:25
96 90 BENDA Milan Jeseník 9 MC 1967 1 01:30:09 00:26:40
97 95 VORTEL Ondřej Šumperk 46 MA 1987 1 01:30:26 00:26:56
98 170 BEHÚŇ Tomáš Olomouc 47 MA 1996 1 01:30:45 00:27:16
99 171 BEHÚŇ Jan Olomouc 48 MA 1993 1 01:30:46 00:27:16
100 125 BEZUCHA Jiri Olomouc 10 MC 1962 1 01:30:58 00:27:28
101 194 TROJÁKOVÁ Martina Zábřeh 5 ŽA 1990 1 01:31:13 00:27:43
102 39 FRÉHAR Libor Klopina 35 MB 1970 1 01:31:21 00:27:51
103 93 KOBLIHA Milan LRS Vyškov/Prostějov 1 MD 1957 1 01:31:26 00:27:56
104 148 CABRNOCH Jakub Marina 1 36 MB 1976 1 01:31:53 00:28:24
105 210 PETR Siročák tři křížky 49 MA 1978 1 01:32:10 00:28:40
106 109 ŠKRABAL David Bouzov 37 MB 1976 1 01:32:20 00:28:50
107 77 JAŠKOVÁ Romana 6 ŽA 1990 1 01:32:23 00:28:53
108 135 STRUHÁR SEMI Libina 4 J 2002 1 01:32:31 00:29:01
109 88 HLAVINKA Zděnek Zábřeh 50 MA 1982 1 01:32:32 00:29:02
110 112 ONDRÁČEK Petr 51 MA 1981 1 01:33:09 00:29:39
111 43 ŠIMEK Vladimír Nový Malín 38 MB 1975 1 01:33:14 00:29:44
112 92 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽC 1955 1 01:33:54 00:30:24
113 222 PODEŠVA Pavel Duko Rýmařov 2 MD 1949 1 01:34:09 00:30:39
114 117 FRIEDRICH Robert Branná 52 MA 1996 1 01:34:09 00:30:39
115 44 ŽIŽLAVSKÝ Jakub Šumperk 53 MA 1989 1 01:34:09 00:30:40
116 70 MINÁŘ Martin Nový Malín 54 MA 1989 1 01:34:09 00:30:40
117 165 GOTTWALD Jan Šternberk 55 MA 1980 1 01:34:16 00:30:46
118 162 FOLTÝNOVÁ Veronika Stare mesto 7 ŽA 1988 1 01:34:33 00:31:03
119 74 VÍTEK Petr Olomouc 56 MA 1982 1 01:34:43 00:31:13
120 129 RYŠKOVÁ Karolína Rýmařov 5 J 2002 1 01:34:45 00:31:15
121 7 VALENTA Tomáš CH3 57 MA 1978 1 01:34:50 00:31:20
122 55 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 39 MB 1973 1 01:35:27 00:31:57
123 227 NEŠPOR Štěpán biatlon Břidličná 2 Ž 2003 1 01:35:27 00:31:57
124 145 ONDRA Tomáš Nový Malín 40 MB 1976 1 01:35:42 00:32:12
125 197 ČAMEK Miloslav Šumperk 3 MD 1955 1 01:35:44 00:32:14
126 176 OTTOVÁ Lenka Šumperk 1 ŽB 1970 1 01:35:44 00:32:14
127 169 BEHÚŇ Ján KHS Ol. 11 MC 1965 1 01:36:00 00:32:30
128 108 PÁNEK Miloš Olomouc 58 MA 1990 1 01:36:26 00:32:56
129 214 ZELENÝ Michal Šumperk 59 MA 1988 1 01:36:38 00:33:08
130 60 KOZÁK Tomáš Opava 41 MB 1976 1 01:36:40 00:33:10
131 80 STRYKOVÁ Vlasta Nový Malín 2 ŽB 1976 1 01:36:47 00:33:17
132 82 STRYK Martin Nový Malín 42 MB 1975 1 01:36:47 00:33:17
133 69 URBAN Vladimír KHO Olomouc 4 MD 1949 1 01:37:10 00:33:40
134 97 SMOLICHA Josef Nový Malín 5 MD 1956 1 01:37:12 00:33:42
135 76 ŠTANGLICA Jiří Rýmařov - Janopvice 12 MC 1958 1 01:37:25 00:33:56
136 180 ZAVIČÁK Jan Bratrušov 60 MA 1980 1 01:37:34 00:34:05
137 151 NAVRATIL Roman Olomouc 43 MB 1977 1 01:37:37 00:34:07
138 223 ŠVASTAL Václav BT Fly 44 MB 1971 1 01:37:40 00:34:11
139 35 KRČOVÁ Martina Horal Šumperk 3 ŽB 1972 1 01:38:04 00:34:35
140 22 URBÁNKOVÁ Helena CH3 4 ŽB 1977 1 01:38:28 00:34:58
141 3 ČERMÁK Tomáš Svižně Vzlíná 61 MA 1987 1 01:38:31 00:35:01
142 12 GROMUSOVÁ Barbora Horal Rýmařov 8 ŽA 1979 1 01:38:39 00:35:09
143 102 ŠUTOVÁ Eva Olomouc 9 ŽA 1990 1 01:38:50 00:35:20
144 104 JEDLIČKOVÁ Karolina Olomouc 10 ŽA 1990 1 01:38:50 00:35:21
145 26 NAJDEKR Lukaš Lhota nad Moravou 62 MA 1979 1 01:39:23 00:35:53
146 188 JANŮ Marek Rovensko 45 MB 1975 1 01:39:57 00:36:28
147 226 GREGROVÁ Zita Opava 11 ŽA 1994 1 01:40:21 00:36:51
148 10 STRŽÍNEK Karel běžci z Rya - Rýmařov 13 MC 1964 1 01:40:48 00:37:19
149 34 KVĚTOŇ Vladimír Šumperk 46 MB 1968 1 01:41:07 00:37:37
150 38 BATĚK Miroslav Hrabišín 6 MD 1954 1 01:41:07 00:37:37
151 166 CHAMLAR Lukáš Svébohov 63 MA 1988 1 01:41:22 00:37:52
152 89 HLAVINKOVÁ Martina Zábřeh 12 ŽA 1986 1 01:41:25 00:37:55
153 30 VYHLIDAL Patrik Ostrava 47 MB 1972 1 01:41:49 00:38:19
154 195 JONÁŠ Ivo Václavov 64 MA 1980 1 01:42:05 00:38:35
155 46 SROVNAL Otakar Lokomotiva Zábřeh 7 MD 1942 1 01:43:16 00:39:47
156 147 NAJDEKROVÁ Jitka Marina 1 5 ŽB 1977 1 01:44:36 00:41:07
157 211 PETRA Šnapková tři křížky 13 ŽA 1985 1 01:44:46 00:41:16
158 152 TICHÝ Viktor Horal Šumperk 48 MB 1971 1 01:44:55 00:41:25
159 160 KONEČNÁ Kateřina Olomouc 14 ŽA 1980 1 01:45:10 00:41:41
160 229 MACHALICKÁ Libuše 2 ŽC 1964 1 01:45:19 00:41:50
161 66 GLACNEROVÁ Ludmila Rýmařov 6 ŽB 1973 1 01:45:41 00:42:11
162 100 BŘEZINA Michal HO Topol 65 MA 1988 1 01:45:50 00:42:21
163 31 VALKO Petr Ostrava 49 MB 1972 1 01:47:18 00:43:48
164 189 MINAŘÍKOVÁ Jana Olomouc 3 ŽC 1966 1 01:47:24 00:43:54
165 24 HELIKSOVÁ Alžběta KHO 15 ŽA 1982 1 01:47:28 00:43:58
166 184 LUKŠOVÁ Pavla Ostrava 16 ŽA 1976 1 01:48:34 00:45:04
167 62 CAHLÍK Tomáš Šumperk 66 MA 1987 1 01:49:53 00:46:23
168 25 JANOŠ Petr Olomouc 50 MB 1977 1 01:50:23 00:46:53
169 206 MARTINÍK Davik Atlas Opava 51 MB 1976 1 01:50:38 00:47:08
170 105 ČEVOROVÁ Alena Olomouc 17 ŽA 1984 1 01:51:39 00:48:09
171 193 ROSTA Michal 67 MA 1983 1 01:51:39 00:48:10
172 219 SUCHÁ Alžběta Olomouc 18 ŽA 1997 1 01:52:07 00:48:37
173 156 FICNAROVÁ Markéta Šumperk 7 ŽB 1974 1 01:52:23 00:48:53
174 178 KROUTIL Petr Rýmařov 52 MB 1975 1 01:57:04 00:53:34
175 212 GASIDLO Radek Olomouc 53 MB 1976 1 01:57:11 00:53:41
176 67 GLACNER Lukáš Rýmařov 54 MB 1970 1 01:57:26 00:53:56
177 213 FEITOVÁ Romana Postřelmov 8 ŽB 1974 1 01:57:26 00:53:56
178 192 BEHÚŇOVÁ Monika 4 ŽC 1967 1 01:57:33 00:54:03
179 198 ŠARMAN Zbyněk Krnov 14 MC 1962 1 02:00:10 00:56:40
180 217 ŽIŽLAVSKÝ Martin Šumperk 68 MA 2001 1 02:00:16 00:56:47
181 155 KONRÁD Josef Horal Šumperk 69 MA 1978 1 02:00:17 00:56:47
182 183 ŠKROTT Martin Zábřeh 70 MA 1983 1 02:03:16 00:59:46
183 127 MLYNÁŘOVÁ Marie Zábřeh 19 ŽA 1979 1 02:05:07 01:01:38
184 201 BRT Milan Unhošť 15 MC 1959 1 02:07:57 01:04:27
185 118 STANĚK Václav Zlaté Hory/Olomouc 71 MA 1989 1 02:08:10 01:04:40
186 36 TOMAN Karel Rýmařov 72 MA 1980 1 02:17:13 01:13:44
187 33 SVOBODA Vasek 73 MA 1991 1 02:17:14 01:13:44
188 48 MACHÁČEK Jiří Praha 74 MA 1992 1 02:17:14 01:13:44
189 11 SOVIŠ Ivo Rýmařov - běžci z Rya 55 MB 1971 1 02:37:46 01:34:16

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.