Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

Běh Slavkovem 2017 - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 14.10.2017 08:00 do 14.10.2017 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 15:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků76
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 33 FIALA Dan SŠ André Citroëna Boskovice 1 HV 1997 4 00:35:07
2 36 ŠVESTKA Lukáš MK Prostějov 1 MVI 1982 4 00:35:24 00:00:17
3 58 KYJOVSKÝ Radovan CykloKyjovský 2 MVI 1986 4 00:37:13 00:02:05
4 10 MIXA Stanislav 3 MVI 1980 4 00:38:12 00:03:04
5 14 MIHALOV Adam 4 MVI 1992 4 00:38:56 00:03:49
6 35 ŘEDINA Milan MK Prostějov 1 MVII 1971 4 00:40:23 00:05:16
7 41 KOVÁŘ Jindřich 2 MVII 1975 4 00:41:01 00:05:54
8 32 OLEJNÍK Martin AGEL Runners 5 MVI 1989 4 00:41:04 00:05:57
9 24 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 3 MVII 1973 4 00:41:15 00:06:08
10 52 POSPÍŠIL Petr 6 MVI 1979 4 00:41:35 00:06:28
11 1031 VENEROVA Lenka Alfa Tri Team 1 ZVI 1986 4 00:41:59 00:06:51
12 37 NETOLICKÝ Kamil Spartan Race Training Group Vyškov 7 MVI 1990 4 00:42:06 00:06:59
13 47 KRAJICEK Martin Sokol Veltez 8 MVI 1982 4 00:42:11 00:07:04
14 43 GALATA Marek 9 MVI 1991 4 00:42:55 00:07:48
15 44 GALATA Jindřich 10 MVI 1994 4 00:43:49 00:08:42
16 49 BITTNER Josef BehejBrno.com 4 MVII 1970 4 00:43:57 00:08:50
17 29 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 1 MVIII 1965 4 00:44:10 00:09:02
18 8 FLORIAN Tomáš 5 MVII 1977 4 00:44:27 00:09:20
19 56 BŮBELA Michal 6 MVII 1972 4 00:44:31 00:09:24
20 28 KŘÍŽKA Josef Atletika Slavkov u Brna 11 MVI 1984 4 00:44:34 00:09:26
21 53 POSPÍŠIL Marek 12 MVI 1986 4 00:44:44 00:09:37
22 42 KREJČÍŘ Lukáš 13 MVI 1979 4 00:44:46 00:09:39
23 55 BUDÍK Petr 7 MVII 1975 4 00:45:05 00:09:58
24 50 DROBNÝ Jakub 14 MVI 1991 4 00:45:20 00:10:12
25 51 HRÁČEK Martin Spolmetal 15 MVI 1988 4 00:45:24 00:10:17
26 60 KLINKOVSKÝ Cyril 8 MVII 1969 4 00:45:36 00:10:29
27 1051 MURRAY Miroslava Rozběháme Uherské Hradiště 2 ZVI 1986 4 00:45:51 00:10:43
28 1 DUŠÁNEK Miloš 2 MVIII 1963 4 00:46:03 00:10:55
29 20 WEGLORZ Martin 16 MVI 1988 4 00:46:05 00:10:58
30 48 DURÁK Vlastimil 9 MVII 1975 4 00:46:12 00:11:05
31 59 JAKEŠ Jiří SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 10 MVII 1977 4 00:46:18 00:11:11
32 5 VALÍČEK Josef 11 MVII 1971 4 00:46:53 00:11:45
33 31 TOMEK Pavel 17 MVI 1980 4 00:47:03 00:11:56
34 12 MATĚJKA Lukáš 18 MVI 1982 4 00:47:07 00:12:00
35 1046 HUBÁČKOVÁ Eva 1 DV 1997 4 00:47:08 00:12:01
36 17 WOLKER Jiří AGEL Runners 12 MVII 1976 4 00:47:11 00:12:04
37 26 JAŠEK Petr TJ Rudá Hvězda Brno 13 MVII 1977 4 00:47:20 00:12:12
38 4 OŠMERA Jiří 14 MVII 1970 4 00:47:45 00:12:37
39 57 BŮBELA Vojtěch 2 HV 2000 4 00:47:51 00:12:44
40 1043 ZÁDRAPOVÁ Iva 3 ZVI 1983 4 00:47:59 00:12:52
41 34 NOWAK Lukáš 19 MVI 1984 4 00:48:40 00:13:33
42 45 KŘÍŽKA Michal Spolmetal 15 MVII 1977 4 00:48:53 00:13:45
43 1005 VALÍČKOVÁ Martina Brno-Komín 1 ZVII 1976 4 00:49:15 00:14:08
44 1002 DOSTÁLOVÁ Vendula 4 ZVI 1981 4 00:49:45 00:14:37
45 38 ČTVRTNÍČEK Miroslav Rudá Hvězda Brno 16 MVII 1972 4 00:49:48 00:14:41
46 25 MOLOVČÁK Milan 20 MVI 1978 4 00:50:21 00:15:13
47 1028 MALÁ Michaela 5 ZVI 1988 4 00:50:22 00:15:14
48 21 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice na Hanou 1 MIX 1956 4 00:50:38 00:15:31
49 9 HRŇA Tomáš Atletika Slavkov u Brna 17 MVII 1976 4 00:51:22 00:16:15
50 1049 LUKŠÍKOVÁ Barbora 6 ZVI 1986 4 00:52:39 00:17:32
51 1044 ZAHRÁDKOVÁ Zuzana kurzy Jduběhat (Brno) 7 ZVI 1989 4 00:53:49 00:18:41
52 3 HROZA Martin 21 MVI 1982 4 00:54:46 00:19:39
53 1004 HROZOVÁ Petra 8 ZVI 1984 4 00:54:46 00:19:39
54 1040 KARPÍŠKOVÁ Stáňa 9 ZVI 1982 4 00:55:31 00:20:24
55 40 TALAFA Radomír 22 MVI 1988 4 00:55:32 00:20:24
56 1041 VYMAZALOVÁ Marie 2 ZVII 1969 4 00:55:33 00:20:26
57 2 FABÍK Jiří 18 MVII 1974 4 00:55:37 00:20:30
58 39 ČÁP Pavel 23 MVI 1986 4 00:55:41 00:20:34
59 1039 KŘIVÁNKOVÁ Markéta 10 ZVI 1983 4 00:55:41 00:20:34
60 1038 ZEZULOVÁ Martina 11 ZVI 1988 4 00:55:41 00:20:34
61 1014 FIALOVÁ Lucie 12 ZVI 1981 4 00:57:39 00:22:32
62 7 FIALA Bob 19 MVII 1973 4 00:57:39 00:22:32
63 1034 KACHYŇOVÁ Eva 3 ZVII 1969 4 00:58:05 00:22:58
64 1048 POLOVÁ Martina 13 ZVI 1980 4 00:58:15 00:23:08
65 1050 ČAMLÍKOVÁ Kateřina AHA Vyškov 2 DV 2002 4 00:59:18 00:24:11
66 23 BOČEK Petr 24 MVI 1979 4 00:59:20 00:24:13
67 1042 KŘÍŽOVÁ Martina 4 ZVII 1975 4 01:00:54 00:25:47
68 46 BOUDNÝ Michal 25 MVI 1978 4 01:01:43 00:26:36
69 1012 VRBOVÁ Hana Austerlitz Adventure 5 ZVII 1977 4 01:01:55 00:26:47
70 1033 VYKOUPILOVÁ Veronika 6 ZVII 1976 4 01:01:55 00:26:47
71 1047 DURÁKOVÁ Stanislava 14 ZVI 1978 4 01:03:41 00:28:34
72 1037 JINDROVÁ Andrea 15 ZVI 1994 4 01:04:05 00:28:57
73 1045 PELZOVÁ Hana 1 ZVIII 1964 4 01:04:09 00:29:01
74 1026 BURSÁKOVÁ Eva 7 ZVII 1973 4 01:06:07 00:31:00
75 22 FORMÁNEK Stanley 20 MVII 1972 4 01:06:08 00:31:00
76 54 HUBÁČEK Tomáš 26 MVI 1980 4 01:06:54 00:31:47

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.