Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2017 07:45 do 17.11.2017 14:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků281
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 81 VABROUŠEK Filip AK Zlín 1 Jři 1999 1 00:21:25
2 284 KLÍČ David Elite Sport Team 2 Jři 2000 1 00:21:32 00:00:07
3 266 AUDA Michal JAC Brno 3 Jři 2000 1 00:21:50 00:00:25
4 104 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 4 Jři 2000 1 00:21:58 00:00:33
5 39 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:22:11 00:00:46
6 315 SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 2 Dci 2001 1 00:22:16 00:00:51
7 61 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 3 Dci 2001 1 00:22:21 00:00:56
8 204 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 5 Jři 2000 1 00:22:49 00:01:24
9 73 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 6 Jři 1999 1 00:22:56 00:01:31
10 27 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 4 Dci 2001 1 00:22:57 00:01:32
11 209 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2000 1 00:23:16 00:01:51
12 264 PALÁN Antonín LF MUNI 1 XM 1997 1 00:23:25 00:02:00
13 293 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:23:31 00:02:06
14 328 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 6 Dci 2002 1 00:23:51 00:02:26
15 38 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 1 00:24:25 00:03:00
16 291 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 8 Jři 1999 1 00:24:36 00:03:11
17 255 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 1 00:24:39 00:03:14
18 267 KAMÍNEK Tadeáš Brno 7 Dci 2002 1 00:24:42 00:03:17
19 76 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 2 XM 1998 1 00:24:48 00:03:23
20 233 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 8 Dci 2002 1 00:24:49 00:03:24
21 7 VODIČKA Martin All Blacks sovy 9 Jři 2000 1 00:24:54 00:03:29
22 3 DVOŘÁK Jan AC Moravská Slavia Brno - spolek 3 XM 1977 1 00:24:56 00:03:31
23 208 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 9 Dci 2002 1 00:24:58 00:03:33
24 31 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:24:59 00:03:34
25 15 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:25:01 00:03:36
26 47 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 10 Dci 2002 1 00:25:04 00:03:38
27 68 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:25:05 00:03:40
28 278 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 10 Jři 2000 1 00:25:11 00:03:46
29 71 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:25:26 00:04:01
30 133 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 Dci 2002 1 00:25:26 00:04:01
31 281 ČERBÁK Adam 11 Jři 2000 1 00:25:26 00:04:01
32 102 GRYC Vojtěch Tesla Brno 12 Dci 2001 1 00:25:32 00:04:07
33 232 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:25:38 00:04:13
34 103 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1991 1 00:25:41 00:04:16
35 54 BENIAČOVÁ Linda Běžecký klub Brno 2 ŽV1 1978 1 00:25:55 00:04:29
36 211 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 13 Dci 2002 1 00:25:56 00:04:31
37 52 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 6 Ž 1980 1 00:25:57 00:04:32
38 244 MORÁVEK Jaromír AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2003 1 00:25:59 00:04:34
39 306 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 2 Jky 2000 1 00:26:06 00:04:41
40 29 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 7 Ž 1993 1 00:26:14 00:04:49
41 28 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1978 1 00:26:18 00:04:53
42 242 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 15 Dci 2002 1 00:26:20 00:04:54
43 64 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 8 Ž 1994 1 00:26:21 00:04:56
44 215 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 16 Dci 2001 1 00:26:27 00:05:02
45 237 HOMOLKOVÁ Hana Student FSS MU - TJ Nové Město na Moravě 9 Ž 1996 1 00:26:30 00:05:05
46 85 VACULOVÁ Lucie Individuální 10 Ž 1982 1 00:26:41 00:05:16
47 307 OŽANOVÁ Zuzana V klidu sport team 11 Ž 1991 1 00:26:43 00:05:18
48 217 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1976 1 00:26:47 00:05:22
49 239 HONZL Adam LF MUNI 4 XM 1996 1 00:26:47 00:05:22
50 22 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2000 1 00:26:47 00:05:22
51 21 HAVELKA Martin Brno 5 XM 1974 1 00:26:47 00:05:22
52 101 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 ŽV2 1967 1 00:26:59 00:05:34
53 321 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:27:03 00:05:38
54 345 HALOUZKA Tomáš Lékařská fakulta MU 6 XM 1997 1 00:27:07 00:05:42
55 66 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1988 1 00:27:07 00:05:42
56 196 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com/Salming 13 Ž 1988 1 00:27:08 00:05:43
57 333 NOVOTNÁ Barbora Brno 14 Ž 1981 1 00:27:09 00:05:44
58 234 COUFALOVÁ Dominika AC Moravská Slavia Brno 15 Ž 1994 1 00:27:12 00:05:47
59 79 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 16 Ž 1988 1 00:27:14 00:05:49
60 99 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 5 ŽV1 1973 1 00:27:14 00:05:49
61 108 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 17 Ž 1985 1 00:27:18 00:05:53
62 53 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 18 Ž 1986 1 00:27:25 00:06:00
63 40 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2001 1 00:27:26 00:06:01
64 254 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 6 ŽV1 1977 1 00:27:27 00:06:02
65 92 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 7 ŽV1 1970 1 00:27:38 00:06:13
66 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:27:43 00:06:18
67 241 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 19 Ž 1983 1 00:27:45 00:06:20
68 344 RAJNOHA David Tesla Brno 12 Jři 2000 1 00:27:50 00:06:24
69 310 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 3 Dky 2002 1 00:27:50 00:06:25
70 41 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2001 1 00:27:52 00:06:27
71 210 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 17 Dci 2002 1 00:27:52 00:06:27
72 10 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 5 Jky 2000 1 00:27:54 00:06:29
73 30 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 6 Jky 1999 1 00:28:01 00:06:36
74 304 ZEMÁNEK Adam Lékařská fakulta MU 7 XM 1997 1 00:28:03 00:06:38
75 294 KAMENÍK Štěpán Drahanský sport team 18 Dci 2002 1 00:28:06 00:06:41
76 263 KLEM Robert 13 Jři 2000 1 00:28:09 00:06:43
77 139 MUSILOVÁ Pavla JEDNA - Dýmka míru 8 ŽV1 1976 1 00:28:12 00:06:47
78 250 PŮSTOVÁ Šárka Jihomoravský Kraj 5 Dky 2002 1 00:28:18 00:06:53
79 349 JANDA Sebastian ABND Racing Team 14 Jři 1999 1 00:28:19 00:06:54
80 78 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:28:26 00:07:00
81 340 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta BěhejBrno.com 20 Ž 1989 1 00:28:29 00:07:04
82 59 ZEMÁNKOVÁ Eva student Vš-Brno 21 Ž 1991 1 00:28:33 00:07:08
83 308 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2002 1 00:28:36 00:07:11
84 2 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 8 XM 1965 1 00:28:54 00:07:29
85 1 TUČEK Martin VSK Univerzita Brno 9 XM 1995 1 00:28:54 00:07:29
86 137 BUZIK Filip Šaštín 15 Jři 2000 1 00:28:55 00:07:30
87 265 POKORNÝ Jan LF MUNI 10 XM 1998 1 00:28:56 00:07:31
88 289 BUTOROVÁ Lenka Extra Brno 22 Ž 1980 1 00:28:59 00:07:34
89 11 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 16 Jři 2000 1 00:29:00 00:07:35
90 335 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 4 ŽV2 1964 1 00:29:04 00:07:39
91 303 HANOUSEK Matěj Blansko 19 Dci 2004 1 00:29:04 00:07:39
92 107 ZWIENEROVÁ Jitka Tišnov 23 Ž 1995 1 00:29:08 00:07:43
93 311 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 7 Dky 2002 1 00:29:17 00:07:52
94 80 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 24 Ž 1998 1 00:29:21 00:07:56
95 132 GRYC Ondřej Tesla Brno 20 Dci 2004 1 00:29:28 00:08:03
96 262 KOLÍNKOVÁ Michaela AK Perná 25 Ž 1996 1 00:29:32 00:08:07
97 338 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 26 Ž 1989 1 00:29:33 00:08:08
98 201 ŘEZNÍČEK Tomáš VSK Univerzita Brno 11 XM 1995 1 00:29:34 00:08:08
99 207 ŠTUBL Patrik 21 Dci 2001 1 00:29:34 00:08:09
100 270 TOMEK Václav Brno 12 XM 1991 1 00:29:39 00:08:14
101 269 TOMEK Ondřej Brno 13 XM 1983 1 00:29:39 00:08:14
102 260 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 14 XM 1991 1 00:29:41 00:08:16
103 305 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 7 Jky 2000 1 00:29:42 00:08:17
104 36 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 27 Ž 1983 1 00:29:47 00:08:22
105 98 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 28 Ž 1991 1 00:29:52 00:08:27
106 125 ČAPKOVÁ Barbora 29 Ž 1985 1 00:29:54 00:08:29
107 329 SEDLÁK Radim Želešice 15 XM 1974 1 00:29:57 00:08:32
108 318 KRIST Ondřej Kyjov 22 Dci 2001 1 00:29:58 00:08:33
109 25 DOKOUPILOVÁ Markéta 9 ŽV1 1977 1 00:29:58 00:08:33
110 136 SOUKUP Ondřej Bystrc 23 Dci 2004 1 00:30:01 00:08:36
111 271 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafová Skalica 5 ŽV2 1963 1 00:30:03 00:08:38
112 257 BUREŠOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 8 Dky 2005 1 00:30:06 00:08:41
113 348 ŠINDLER Radek Klub přátel slaniny 16 XM 1994 1 00:30:08 00:08:43
114 296 ŠVEJNOHOVÁ Eva Lodní sporty Brno 9 Dky 2002 1 00:30:08 00:08:43
115 83 FUČÍKOVÁ Hana Černín 10 ŽV1 1977 1 00:30:09 00:08:44
116 6 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 11 ŽV1 1978 1 00:30:09 00:08:44
117 96 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:30:10 00:08:44
118 17 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 6 ŽV2 1962 1 00:30:14 00:08:48
119 251 PŮST Karel 17 XM 1971 1 00:30:15 00:08:50
120 247 BARTOŠ Martin 18 XM 1997 1 00:30:15 00:08:50
121 197 BALCAROVÁ Alena 30 Ž 1981 1 00:30:16 00:08:51
122 314 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 31 Ž 1996 1 00:30:19 00:08:54
123 219 HOPLÍČEK Ondřej Lodní sporty Brno 24 Dci 2002 1 00:30:25 00:09:00
124 87 RUSÍNOVÁ Monika 12 ŽV1 1977 1 00:30:26 00:09:01
125 134 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 32 Ž 1986 1 00:30:31 00:09:06
126 8 SVOBODOVÁ Martina RSFK 13 ŽV1 1975 1 00:30:56 00:09:31
127 84 HYNKOVÁ Lada VVM 7 ŽV2 1965 1 00:31:02 00:09:37
128 248 PŘIKRYLOVÁ Veronika Elite Sport Max training 33 Ž 1987 1 00:31:07 00:09:42
129 9 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 10 Dky 2001 1 00:31:08 00:09:43
130 334 MISIČKOVÁ Petra Sobolky 34 Ž 1988 1 00:31:12 00:09:47
131 77 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 35 Ž 1979 1 00:31:13 00:09:48
132 70 MARKOVÁ Alice Brno 14 ŽV1 1970 1 00:31:27 00:10:02
133 72 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 15 ŽV1 1971 1 00:31:29 00:10:04
134 124 HOLER Vlastimil 19 XM 1981 1 00:31:35 00:10:10
135 117 MÍČKOVÁ Martina 36 Ž 1985 1 00:31:39 00:10:14
136 290 KOREC Martin 20 XM 1992 1 00:31:44 00:10:19
137 109 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:31:45 00:10:20
138 95 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 21 XM 1970 1 00:31:46 00:10:21
139 230 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 8 Jky 2000 1 00:31:52 00:10:27
140 69 RAFFAYOVÁ Světlana 8 ŽV2 1967 1 00:31:55 00:10:30
141 282 FAUTUSOVÁ Nela 37 Ž 1992 1 00:32:05 00:10:40
142 319 KUNÍNEK Tomáš LF MUNI 22 XM 1998 1 00:32:16 00:10:51
143 235 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 23 XM 1974 1 00:32:18 00:10:53
144 33 PETROVÁ Katarína ----------------------- 38 Ž 1981 1 00:32:19 00:10:54
145 312 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 39 Ž 1984 1 00:32:20 00:10:55
146 240 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 40 Ž 1991 1 00:32:26 00:11:01
147 226 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 24 XM 1964 1 00:32:29 00:11:04
148 213 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 16 ŽV1 1974 1 00:32:30 00:11:05
149 325 MICHENKOVÁ Adriana 9 Jky 1999 1 00:32:33 00:11:07
150 106 ČERNÁ Lenka SoteSport 41 Ž 1981 1 00:32:34 00:11:08
151 214 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 17 ŽV1 1974 1 00:32:35 00:11:10
152 245 KRŠÁKOVÁ Zuzana ELITE sport Boskovice 42 Ž 1995 1 00:32:40 00:11:15
153 246 KAMENICKÁ Kateřina 18 ŽV1 1973 1 00:32:41 00:11:16
154 32 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 10 Jky 2000 1 00:32:41 00:11:16
155 300 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 9 ŽV2 1963 1 00:32:44 00:11:19
156 280 KUREŠ David Lodní sporty Brno 25 Dci 2002 1 00:32:48 00:11:23
157 326 RAZÁKOVÁ Denisa Bambrlíci 11 Jky 2000 1 00:32:48 00:11:23
158 88 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 19 ŽV1 1978 1 00:32:49 00:11:24
159 5 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 Jky 1999 1 00:32:57 00:11:32
160 273 KUČEROVÁ Jana Rohatec 20 ŽV1 1971 1 00:32:57 00:11:32
161 194 UTÍKALOVÁ Kateřina Tesla Brno 13 Jky 1999 1 00:33:12 00:11:47
162 193 ŠPRINGLOVÁ Kamila Tesla Brno 14 Jky 2000 1 00:33:15 00:11:50
163 110 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 21 ŽV1 1974 1 00:33:17 00:11:52
164 135 FRANCOVÁ Martina 22 ŽV1 1978 1 00:33:26 00:12:01
165 75 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 43 Ž 1993 1 00:33:29 00:12:04
166 35 KOBÁŇOVÁ Kateřina 44 Ž 1981 1 00:33:37 00:12:12
167 89 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 23 ŽV1 1970 1 00:33:40 00:12:15
168 206 SEVERINOVÁ Ivana 45 Ž 1980 1 00:33:54 00:12:29
169 49 KOČÍ Adéla student Vš-Brno 46 Ž 1997 1 00:33:58 00:12:33
170 12 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 25 XM 1973 1 00:34:06 00:12:41
171 283 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 24 ŽV1 1973 1 00:34:06 00:12:41
172 323 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 47 Ž 1983 1 00:34:07 00:12:42
173 4 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 26 XM 1972 1 00:34:08 00:12:43
174 343 UBROVÁ Veronika 25 ŽV1 1978 1 00:34:15 00:12:50
175 86 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 26 ŽV1 1973 1 00:34:18 00:12:53
176 82 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 17 Jři 1999 1 00:34:26 00:13:01
177 42 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 27 ŽV1 1973 1 00:34:28 00:13:03
178 299 LACHOVIČOVÁ Monika 48 Ž 1993 1 00:34:29 00:13:04
179 97 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 28 ŽV1 1973 1 00:34:40 00:13:15
180 298 CHMELÍK Aleš VSK MZLU Brno 27 XM 1947 1 00:34:43 00:13:18
181 330 SEDLÁKOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2001 1 00:34:45 00:13:20
182 295 DUDOVÁ Silvie 49 Ž 1979 1 00:34:48 00:13:23
183 26 JUŘICOVÁ Helena 50 Ž 1980 1 00:34:51 00:13:26
184 261 VOŠTEROVÁ Regina 29 ŽV1 1974 1 00:34:58 00:13:33
185 227 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 30 ŽV1 1974 1 00:34:59 00:13:34
186 253 PUTNA Aleš Rugby Bystrc 28 XM 1974 1 00:34:59 00:13:34
187 20 PELLOVÁ Gabriela 51 Ž 1979 1 00:35:00 00:13:35
188 195 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 31 ŽV1 1969 1 00:35:00 00:13:35
189 122 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 52 Ž 1981 1 00:35:01 00:13:36
190 218 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 32 ŽV1 1977 1 00:35:04 00:13:39
191 13 MACHARÁČKOVÁ Karolína Orel Židenice 33 ŽV1 1978 1 00:35:05 00:13:40
192 292 DVOŘÁKOVÁ Lucie LS Brno 12 Dky 2002 1 00:35:14 00:13:49
193 56 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 34 ŽV1 1972 1 00:35:15 00:13:50
194 238 HONZL Jiří TJ Komodovice 29 XM 1972 1 00:35:18 00:13:53
195 100 SCHILBERGER Libuše Brno 10 ŽV2 1966 1 00:35:23 00:13:58
196 45 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:35:24 00:13:59
197 48 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:35:28 00:14:03
198 324 KOČKOVÁ Nikola Bumbrlíci 15 Jky 2000 1 00:35:33 00:14:08
199 243 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 30 XM 1946 1 00:35:35 00:14:10
200 322 JEŘÁBKOVÁ Martina 53 Ž 1997 1 00:35:41 00:14:16
201 277 JINDROVÁ Kateřina LF MUNI 54 Ž 1998 1 00:36:01 00:14:35
202 288 PREČANOVÁ Beatriz Masarykova Univerzita 55 Ž 1996 1 00:36:01 00:14:36
203 65 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 12 ŽV2 1965 1 00:36:01 00:14:36
204 140 ŠICHOVÁ Radka Brno 56 Ž 1980 1 00:36:06 00:14:41
205 275 NOVOTNÁ Šárka LF MUNI 57 Ž 1998 1 00:36:08 00:14:43
206 229 KADUBCOVÁ Eliška Brno 58 Ž 1989 1 00:36:10 00:14:45
207 327 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 35 ŽV1 1972 1 00:36:12 00:14:47
208 130 BABÁKOVÁ Helena Pells hard bikers 13 ŽV2 1965 1 00:36:14 00:14:49
209 313 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 36 ŽV1 1970 1 00:36:20 00:14:55
210 19 SOBOTKA Martin 31 XM 1976 1 00:36:21 00:14:56
211 212 HANÁKOVÁ Eliška Brno 16 Jky 1999 1 00:36:30 00:15:05
212 123 ŠTEFANOVÁ Petra 37 ŽV1 1975 1 00:36:31 00:15:06
213 222 ALMANOVÁ Klára Babice nad Svitavou 14 ŽV2 1968 1 00:36:31 00:15:06
214 236 WANKEOVÁ Petra 38 ŽV1 1978 1 00:36:35 00:15:10
215 44 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 39 ŽV1 1973 1 00:36:39 00:15:14
216 342 LANKOV David LF MUNI 32 XM 1997 1 00:36:44 00:15:19
217 252 PUTNOVÁ Aneta Olymp Brno 59 Ž 1998 1 00:36:48 00:15:22
218 231 BAŠEOVÁ Klára VSK Univerzita Brno 13 Dky 2002 1 00:36:48 00:15:23
219 256 MERTOVÁ Eva 60 Ž 1991 1 00:36:49 00:15:24
220 46 MAIXNER Václav Orel Čebín 33 XM 1941 1 00:36:49 00:15:24
221 309 PŘIKRYL Miroslav SK Podolí 34 XM 1970 1 00:36:58 00:15:33
222 297 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 26 Dci 2003 1 00:37:04 00:15:39
223 120 KOUKOLOVÁ Ilona 15 ŽV2 1963 1 00:37:07 00:15:42
224 121 KOUKOLOVÁ Petra 61 Ž 1996 1 00:37:07 00:15:42
225 62 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 16 ŽV2 1966 1 00:37:11 00:15:46
226 131 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 40 ŽV1 1971 1 00:37:13 00:15:48
227 285 HRSTKOVÁ Iva Medlov 41 ŽV1 1976 1 00:37:14 00:15:48
228 55 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 17 ŽV2 1963 1 00:37:14 00:15:49
229 60 MOKRÁ Regina Brno 18 ŽV2 1968 1 00:37:16 00:15:51
230 279 HEŘMÁNKOVÁ Kritýna Olymp Brno 17 Jky 1999 1 00:37:21 00:15:56
231 249 SOTOLÁŘOVÁ Jitka 42 ŽV1 1975 1 00:37:49 00:16:24
232 189 LAŠÁKOVÁ Lenka 62 Ž 1982 1 00:37:49 00:16:24
233 37 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 14 Dky 2001 1 00:37:55 00:16:30
234 347 JEŽOVÁ Martina 43 ŽV1 1975 1 00:37:58 00:16:33
235 16 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 44 ŽV1 1973 1 00:38:03 00:16:38
236 18 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 45 ŽV1 1975 1 00:38:04 00:16:39
237 63 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 63 Ž 1993 1 00:38:13 00:16:48
238 331 SLANÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 15 Dky 2001 1 00:38:24 00:16:59
239 317 JELÍNKOVÁ Denisa OZZY Brno 46 ŽV1 1972 1 00:38:27 00:17:01
240 259 SADÍLKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 16 Dky 2002 1 00:38:31 00:17:06
241 258 VALOVÁ Silvie 17 Dky 2005 1 00:38:31 00:17:06
242 138 DUDA Jaroslav LF MUNI 35 XM 1998 1 00:38:32 00:17:07
243 105 SEKYROVÁ Jana Svitavy 19 ŽV2 1963 1 00:38:37 00:17:11
244 228 KADUBCOVÁ Denisa Brno 64 Ž 1992 1 00:38:37 00:17:11
245 24 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 47 ŽV1 1973 1 00:38:40 00:17:14
246 346 MARKESOVÁ Věra 48 ŽV1 1974 1 00:38:42 00:17:17
247 43 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:38:43 00:17:18
248 34 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 49 ŽV1 1972 1 00:39:14 00:17:49
249 216 SCHMIDTOVÁ Alice Útěchov 20 ŽV2 1962 1 00:39:23 00:17:58
250 221 PETRUŽELOVÁ Alena 65 Ž 1987 1 00:39:37 00:18:12
251 274 TOMEŠOVÁ Andrea LF MUNI 66 Ž 1998 1 00:39:39 00:18:14
252 220 VAVERKOVÁ Soňa Želešice 67 Ž 1979 1 00:39:40 00:18:15
253 74 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 68 Ž 1998 1 00:40:02 00:18:37
254 350 SPARGEL Ladislav 36 XM 1973 1 00:40:13 00:18:47
255 302 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 50 ŽV1 1973 1 00:40:29 00:19:04
256 67 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:40:43 00:19:18
257 223 LEDECKÁ Vlasta Brno 51 ŽV1 1975 1 00:40:43 00:19:18
258 57 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 21 ŽV2 1961 1 00:40:46 00:19:21
259 341 KLECZKA Lukáš LF MUNI 37 XM 1997 1 00:40:51 00:19:26
260 339 GABRIELOVÁ Lucie LF MUNI 38 XM 1998 1 00:41:02 00:19:36
261 90 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 39 XM 1937 1 00:41:19 00:19:53
262 287 KUDNISOVÁ Livia Extra Brno 69 Ž 1989 1 00:41:56 00:20:31
263 332 MESZAROS Anton Nevidím a běhám 40 XM 1959 1 00:41:56 00:20:31
264 224 ONDROVÁ Barbora 52 ŽV1 1977 1 00:42:02 00:20:36
265 93 POHANKOVÁ Jana Břeclav 70 Ž 1981 1 00:42:23 00:20:58
266 51 KOČÍ Hana Brno 53 ŽV1 1971 1 00:42:30 00:21:05
267 50 KOČÍ Heidi student Vš-Brno 71 Ž 1997 1 00:42:31 00:21:06
268 316 DROBILÍKOVÁ Kateřina Lékařská fakulta MU 72 Ž 1998 1 00:42:39 00:21:13
269 276 KUŠNÍROVÁ Maria LF MUNI 73 Ž 1990 1 00:42:39 00:21:14
270 118 TESAŘ Václav 41 XM 1991 1 00:43:05 00:21:40
271 191 PEKOVÁ Kristýna 74 Ž 1991 1 00:43:05 00:21:40
272 192 NOVÁČKOVÁ Dana 18 Dky 2002 1 00:44:21 00:22:56
273 91 VONDRÁČKOVÁ Mária 22 ŽV2 1964 1 00:44:25 00:22:59
274 268 VLACH Petr Sportisimo Hvězdice 42 XM 1983 1 00:44:36 00:23:11
275 94 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 18 Jky 2000 1 00:45:31 00:24:06
276 190 LIBOVSKÁ Marketa 75 Ž 1986 1 00:45:48 00:24:23
277 301 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 76 Ž 1994 1 00:45:57 00:24:32
278 225 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 54 ŽV1 1975 1 00:46:06 00:24:41
279 272 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 77 Ž 1979 1 00:50:08 00:28:43
280 14 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 43 XM 1940 1 00:51:33 00:30:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 286 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno Dci 2001

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.