Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 12.08.2017 13:00 do 12.08.2017 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků77
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 701 ZITA Kácser 1 ŽA 1988 2 00:17:15
2 702 MANÍKOVÁ Ľubomira AK Spartak Dubnica nad Váhom 2 ŽA 1986 2 00:17:34 00:00:19
3 712 HÁLOVÁ Hana Kyjov 3 ŽA 1991 2 00:18:29 00:01:14
4 703 KUNČICKÁ Jana BLANENSKÁ DESÍTKA 4 ŽA 1988 2 00:18:38 00:01:22
5 693 KOCÚRIKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 ŽD 1967 2 00:19:51 00:02:36
6 671 FARKAŠOVÁ Erika ASK grafobal Skalica 1 ŽB 1979 2 00:20:15 00:02:59
7 661 KADLECOVÁ Jana KSB Hodonín 2 ŽB 1977 2 00:20:26 00:03:11
8 717 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 5 ŽA 1987 2 00:20:43 00:03:28
9 708 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 2 ŽD 1966 2 00:21:12 00:03:56
10 691 MIKULOVÁ Vanessa AŠK Skalica 6 ŽA 1999 2 00:21:20 00:04:04
11 683 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 F 1944 2 00:21:55 00:04:40
12 677 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 ŽD 1964 2 00:22:02 00:04:47
13 673 BRACHTLOVÁ Iveta Břeclav 7 ŽA 1987 2 00:22:28 00:05:12
14 660 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skaliva 4 ŽD 1963 2 00:22:29 00:05:13
15 715 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 8 ŽA 1988 2 00:22:29 00:05:14
16 688 TORALOVÁ Lenka Uherský Brod 9 ŽA 1986 2 00:22:36 00:05:20
17 687 MYNAŘÍKOVÁ Jana Uherský Brod 10 ŽA 1985 2 00:22:41 00:05:26
18 704 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 3 ŽB 1978 2 00:23:08 00:05:53
19 669 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 11 ŽA 1989 2 00:23:11 00:05:55
20 663 MARKOVÁ Alice Brno 1 ŽC 1970 2 00:23:24 00:06:08
21 654 KUSYOVÁ Veronika Brno 12 ŽA 1987 2 00:23:35 00:06:20
22 706 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 13 ŽA 1984 2 00:23:37 00:06:21
23 714 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 5 ŽD 1965 2 00:23:46 00:06:31
24 684 KLIMEŠOVÁ Jana SBK WiKi Kyjov 6 ŽD 1963 2 00:24:01 00:06:45
25 670 KARAS Karel BK Hodonín 2 F 1945 2 00:24:04 00:06:49
26 653 GODULOVÁ Ivana Brno 14 ŽA 1989 2 00:24:08 00:06:52
27 659 ŘEZÁČ Ivo Chemopetrol Litvínov 3 F 1941 2 00:24:11 00:06:56
28 689 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 4 ŽB 1977 2 00:24:16 00:07:00
29 641 DERKOVÁ Jana Brno 5 ŽB 1971 2 00:24:19 00:07:03
30 674 KUBÍČEK František Relax-Dobré Pole 4 F 1946 2 00:24:23 00:07:07
31 682 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 6 ŽB 1974 2 00:24:28 00:07:13
32 700 URBANČÍKOVÁ Marie Vnorovy 7 ŽB 1975 2 00:24:29 00:07:13
33 695 REMEŠOVÁ Jiřina Veletiny 8 ŽB 1975 2 00:24:42 00:07:27
34 705 MASÁKOVÁ Irena Hodonín 2 ŽC 1970 2 00:24:49 00:07:33
35 643 REŽNÁ Denisa BK Hodonín 15 ŽA 2001 2 00:24:59 00:07:43
36 690 JOCH František Arimo Strážnice 5 F 1941 2 00:25:11 00:07:55
37 651 VIKTOROVÁ Renáta VK Hodonín 3 ŽC 1968 2 00:25:17 00:08:01
38 645 HANÁČKOVÁ Veronika 16 ŽA 2003 2 00:25:33 00:08:17
39 642 MACHÁČKOVÁ Pavlína Vnorovy 17 ŽA 1987 2 00:25:33 00:08:18
40 657 MACHÁLKOVÁ Lucie Bojkovice 18 ŽA 1989 2 00:25:37 00:08:21
41 649 ONDROVČÍKOVÁ Michaela Vnorovy 19 ŽA 1984 2 00:25:37 00:08:21
42 646 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 9 ŽB 1976 2 00:25:39 00:08:23
43 678 MORAVANSKÁ Věra ANTALIS Branopac 10 ŽB 1979 2 00:25:44 00:08:29
44 698 KUČEROVÁ Jana Rohatec 4 ŽC 1971 2 00:25:45 00:08:30
45 655 KUCHAŘOVÁ Karolína Bzenec 20 ŽA 2000 2 00:25:48 00:08:33
46 665 NOŽIČKOVÁ Lucie ANTALIS Branopac 21 ŽA 1987 2 00:25:54 00:08:39
47 658 BACHURKOVÁ Jitka SK Druhý dech 5 ŽC 1971 2 00:25:55 00:08:40
48 679 HAJOSSY Miroslav Koválov 6 F 1946 2 00:26:21 00:09:05
49 696 REMEŠOVÁ Monika Veletiny 22 ŽA 1996 2 00:26:32 00:09:17
50 711 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 23 ŽA 1983 2 00:26:37 00:09:21
51 656 KUCHAŘOVÁ Natálie Bzenec 24 ŽA 2000 2 00:26:49 00:09:34
52 694 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 11 ŽB 1973 2 00:26:51 00:09:36
53 648 SASÍNOVÁ Nikola Vnorovy 25 ŽA 1995 2 00:26:54 00:09:39
54 672 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 7 ŽD 1959 2 00:27:02 00:09:47
55 718 SOLDÁNOVÁ Helena Rousínov 6 ŽC 1972 2 00:27:06 00:09:50
56 710 JEŽKOVÁ Ludmila Orel Vnorovy 12 ŽB 1973 2 00:27:08 00:09:52
57 668 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 F 1941 2 00:27:18 00:10:02
58 652 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 13 ŽB 1982 2 00:27:22 00:10:07
59 716 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 8 ŽD 1966 2 00:27:25 00:10:09
60 692 HLADKÁ Klára Orel Brno Židenice 14 ŽB 1978 2 00:27:34 00:10:18
61 664 NAVARA Petr Štramberk ZAVISICKA 857 8 F 1945 2 00:27:37 00:10:22
62 707 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 9 ŽD 1958 2 00:28:01 00:10:46
63 662 MACKOVÁ Markéta Orel Kuřim 26 ŽA 1987 2 00:28:10 00:10:55
64 713 HOLÝ Josef Orel Židenice 9 F 1941 2 00:28:20 00:11:05
65 644 ZUBALÍKOVÁ Dagmar 15 ŽB 1974 2 00:28:44 00:11:28
66 647 KAŠPAROVSKÝ Břetislav 10 F 1947 2 00:28:48 00:11:32
67 686 BYSTŘICKÁ Veronika Veselí nad Moravou 27 ŽA 1992 2 00:29:04 00:11:48
68 667 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Hoštěnice 11 F 1939 2 00:29:55 00:12:39
69 680 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 10 ŽD 1964 2 00:31:08 00:13:52
70 697 VEREŠOVÁ Timea Bratislava 7 ŽC 1970 2 00:31:34 00:14:18
71 676 HÁNA Květoslav Svatobořice Mistřín Orel 12 F 1937 2 00:31:34 00:14:19
72 675 HROZOVÁ Milena Orel LRS Vyškov 11 ŽD 1953 2 00:31:57 00:14:41
73 666 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 8 ŽC 1969 2 00:32:21 00:15:05
74 681 FUČÍKOVÁ Hana Orel Brno Obřany 12 ŽD 1967 2 00:33:00 00:15:44
75 685 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 28 ŽA 1994 2 00:33:21 00:16:05
76 709 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 13 ŽD 1947 2 00:33:49 00:16:34
77 699 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 16 ŽB 1979 2 00:37:54 00:20:39

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.