Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 12.08.2017 13:00 do 12.08.2017 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků139
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 WICLIFFE Kipkorir_Biwot 1 A 1988 4 00:29:53
2 1 JOEL Maina_Mwangi 2 A 1985 4 00:30:10 00:00:17
3 3 OLEJNÍČEK Lukáš VSK Univerzita Brno 3 A 1988 4 00:31:46 00:01:53
4 82 KÁKONA David AK Hodonín 4 A 1996 4 00:31:56 00:02:03
5 53 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 5 A 1988 4 00:32:21 00:02:27
6 106 SOURAL Lukáš VSK BRNO - Orel Židenice 6 A 1982 4 00:32:35 00:02:42
7 135 BLÁHA Tomáš AK Kroměříš 1 B 1976 4 00:32:45 00:02:52
8 100 LYSÁK Vlastimil Fklidu 7 A 1986 4 00:33:55 00:04:02
9 56 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 B 1977 4 00:34:04 00:04:11
10 124 BUČEK Petr Těmice 8 A 1994 4 00:34:05 00:04:12
11 80 TOMČAL Dušan Lipov 3 B 1973 4 00:34:42 00:04:48
12 77 HARNOŠ Petr Veselí nad Moravou 9 A 1986 4 00:35:01 00:05:08
13 66 DANĚK Jiří Hradiště 4 B 1976 4 00:35:01 00:05:08
14 72 VOKOLEK Michal AC Pardubice 5 B 1972 4 00:35:08 00:05:15
15 64 KADLEC Petr Milotice 1 C 1965 4 00:35:33 00:05:40
16 6 ADAMEC Milan Orel Vyškov 6 B 1977 4 00:35:38 00:05:44
17 93 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 C 1960 4 00:35:42 00:05:49
18 139 DOBEŠ Václav Kyjov 10 A 1989 4 00:35:48 00:05:55
19 37 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 7 B 1968 4 00:35:59 00:06:06
20 141 ŠEDÍK Pavel HBK Kyjov 11 A 1985 4 00:36:13 00:06:19
21 118 MASARYK Pavol Dojč 12 A 1980 4 00:36:53 00:07:00
22 109 ŽIGO Martin Behame.sk 13 A 1989 4 00:37:02 00:07:09
23 125 JURČÍK Josef Skalice 8 B 1977 4 00:37:04 00:07:10
24 146 KAZDA Petr Brno 9 B 1970 4 00:37:20 00:07:27
25 126 BELLAY Peter Krajinar.sk 14 A 1988 4 00:37:32 00:07:39
26 91 SKALA Tomáš AK Junior Holíč - ZFT 15 A 1995 4 00:37:41 00:07:48
27 38 BARBOŘÍK jan Elite Sport Max Team 16 A 1983 4 00:37:49 00:07:56
28 115 DERKA Radim Přerov 17 A 1991 4 00:38:01 00:08:07
29 4 KLOBUČNÍK Peter Jogging klub Dubnica 3 C 1963 4 00:38:05 00:08:12
30 99 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 10 B 1971 4 00:38:27 00:08:34
31 87 ZAVADIL Tomáš AŠK Skalica 18 A 1981 4 00:38:41 00:08:47
32 136 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 19 A 1985 4 00:39:07 00:09:13
33 102 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 11 B 1968 4 00:39:09 00:09:16
34 9 HORÁK Petr Orel Siluvky 12 B 1976 4 00:39:14 00:09:20
35 81 KOMÁREK Roman Scheffler Skalica 13 B 1977 4 00:39:15 00:09:22
36 96 MIKULA Miroslav Radošovce 1 D 1957 4 00:39:18 00:09:24
37 78 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 20 A 1979 4 00:39:24 00:09:31
38 101 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 2 D 1957 4 00:39:36 00:09:43
39 119 HYRÁNEK Vladimír Kúty 21 A 1979 4 00:39:43 00:09:50
40 10 TOMAN Igor Vyškov 14 B 1972 4 00:39:48 00:09:54
41 47 ŘEDINA Milan MK Prostějov 15 B 1971 4 00:39:56 00:10:03
42 44 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 4 C 1967 4 00:40:00 00:10:07
43 55 TOMEČEK Jiří Vnorovy 22 A 1983 4 00:40:07 00:10:14
44 104 CAMARDA Olivier Magion France 16 B 1975 4 00:40:13 00:10:19
45 71 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 23 A 1991 4 00:40:36 00:10:43
46 61 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 E 1951 4 00:40:42 00:10:49
47 5 ČERNÝ Antonín Vnorovy 17 B 1968 4 00:40:50 00:10:57
48 12 HALAS Petr AK Drnovice/Vyškov 18 B 1973 4 00:40:57 00:11:04
49 116 TLACH Stanislav Šumice 24 A 1979 4 00:41:07 00:11:14
50 49 ČMELÍK Martin Leskovec 25 A 2001 4 00:41:07 00:11:14
51 132 ZVÁČ Josef Gazarka 5 C 1963 4 00:41:11 00:11:18
52 117 KOLÁR Martin Nafta a.s. 19 B 1974 4 00:41:18 00:11:24
53 83 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 E 1950 4 00:41:21 00:11:27
54 45 STUDNIČKA Olin Facin Club Libina 26 A 1999 4 00:41:42 00:11:49
55 97 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 20 B 1968 4 00:41:45 00:11:52
56 90 MEDLEN Mariáh Zahradsky tým 6 C 1960 4 00:41:48 00:11:54
57 32 JANDÁSEK Michal Facin club Veverské Knínice 27 A 1979 4 00:41:49 00:11:56
58 70 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 7 C 1961 4 00:41:50 00:11:57
59 143 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 28 A 1990 4 00:42:00 00:12:07
60 110 DŘIZGA Viktor Bratislava 21 B 1969 4 00:42:02 00:12:09
61 128 HUDEČEK Petr Tvarožná Lhota 29 A 1978 4 00:42:07 00:12:14
62 46 STUDNIČKA Ondra Facin Club Libina 30 A 2002 4 00:42:08 00:12:15
63 63 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skaliva 8 C 1963 4 00:42:10 00:12:16
64 144 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 D 1957 4 00:42:11 00:12:17
65 15 VRÁGA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 9 C 1958 4 00:42:15 00:12:21
66 98 HANIKA Karel Vnorovy 31 A 1996 4 00:42:19 00:12:25
67 127 FABUŠ Milan Tomky 22 B 1972 4 00:42:29 00:12:36
68 149 ONDROVIČ Martin Oreske 32 A 1990 4 00:42:35 00:12:41
69 122 VEČERKA Jiří Otrokovice 23 B 1977 4 00:42:35 00:12:42
70 142 POLÁŠEK Vít Hodonín 24 B 1976 4 00:42:41 00:12:48
71 68 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 E 1950 4 00:42:50 00:12:57
72 113 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 10 C 1964 4 00:42:56 00:13:03
73 41 CINTULA Juraj Štefanovské Pumy - ZFT 33 A 1979 4 00:43:08 00:13:14
74 36 GUBANI Josef Facin club Vnorovy 25 B 1968 4 00:43:08 00:13:14
75 51 GARŠIC Tomáš Hodonín 34 A 1985 4 00:43:09 00:13:16
76 79 LISINOVIČ Marián Scheffler Skalica 35 A 1988 4 00:43:10 00:13:16
77 39 DUDÍK Luboš Adamov 36 A 1978 4 00:43:19 00:13:25
78 8 ŽELEZNÍK Libor Babice 37 A 1978 4 00:43:23 00:13:30
79 57 BUBLÁK ROMAN NESMÍŠ TO VZDÁT! 26 B 1971 4 00:43:30 00:13:37
80 147 SKYBA Martin Orel Židenice 11 C 1962 4 00:43:38 00:13:45
81 73 VRÁGA Filip AK ASICS Kroměříž 38 A 1988 4 00:44:08 00:14:14
82 137 POKORNÝ Aleš ZŠ U Červených Domků Hodonín 27 B 1975 4 00:44:22 00:14:29
83 130 HLADKÝ Jiří Orel Brno Židenice 28 B 1975 4 00:44:27 00:14:34
84 11 MIKA Ivo Orel Brno Obřany 12 C 1966 4 00:44:28 00:14:35
85 69 MAREK Jaromír Brno 13 C 1964 4 00:44:47 00:14:53
86 123 HORKÝ Ivo Zlín 39 A 1984 4 00:44:56 00:15:03
87 67 NEKOLA Miroslav Vlčnov 29 B 1977 4 00:44:59 00:15:05
88 18 KRKOŠKA Patrik Zlín 40 A 1988 4 00:44:59 00:15:06
89 58 JAKUBÓCY Igor Pezinok 30 B 1974 4 00:45:45 00:15:52
90 19 PAUS Aleš Orel Hranice 41 A 1978 4 00:46:07 00:16:14
91 52 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 42 A 1982 4 00:46:07 00:16:14
92 129 JEŽEK Martin Orel Vnorovy 43 A 1994 4 00:46:11 00:16:18
93 40 RŮŽIČKA Martin Mikulov 31 B 1973 4 00:46:39 00:16:46
94 140 SOUKUP Aleš Hýsly 44 A 1988 4 00:46:49 00:16:55
95 121 STRACHOTA Jaroslav Strážnice 45 A 1979 4 00:46:54 00:17:01
96 138 NOSEK Miroslav Orel Židenice 4 D 1955 4 00:47:06 00:17:13
97 17 MATULA Patrik Otrokovice 46 A 2005 4 00:47:06 00:17:13
98 95 SZALVA Jiří Koválov 14 C 1967 4 00:47:17 00:17:24
99 42 KLEMENS Jakub Nové Sedlice 47 A 1996 4 00:47:26 00:17:33
100 120 FANTA Tomáš Strážnice 32 B 1977 4 00:47:28 00:17:34
101 50 VIKTORA Milan Veslařský klub Hodonín 15 C 1966 4 00:47:44 00:17:51
102 133 KRIST Ondřej Kyjov 48 A 2001 4 00:47:58 00:18:04
103 74 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 33 B 1970 4 00:48:09 00:18:16
104 107 KŘÍŽAN Petr Tvarožná Lhota 49 A 1981 4 00:48:21 00:18:28
105 105 KUNC Josef Orel Vyškov 16 C 1960 4 00:48:26 00:18:33
106 14 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 34 B 1974 4 00:48:38 00:18:44
107 60 MACHALA Martin Flora Cup 50 A 1988 4 00:48:41 00:18:48
108 43 IVAN Marian Vnorovy 35 B 1976 4 00:48:45 00:18:52
109 75 MICHALICKA Radoslav ZFT 36 B 1975 4 00:48:49 00:18:56
110 85 HELLIN Jan Bažuláci 51 A 1982 4 00:48:53 00:19:00
111 31 ZACHAR Josef Vznorovská běhota 52 A 1978 4 00:49:02 00:19:08
112 92 KUBÍČEK Pavel Orel Žďár nad Sázavou 5 D 1953 4 00:49:10 00:19:17
113 33 JANDÁSEK Tomáš Facin club Žeravice 37 B 1976 4 00:49:10 00:19:17
114 35 GUBANI Pavel Facin club Žeravice 38 B 1970 4 00:49:18 00:19:25
115 59 DANIŠ Miroslav Senice 39 B 1973 4 00:49:32 00:19:39
116 62 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 6 D 1955 4 00:49:58 00:20:05
117 20 KOMOŇ Robin Vnorovy 53 A 1985 4 00:50:04 00:20:11
118 86 HUDEČEK Martin Bažuláci 54 A 1983 4 00:50:06 00:20:12
119 103 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 17 C 1958 4 00:50:35 00:20:42
120 76 PODIVINSKÝ Ladislav Jarošov 18 C 1961 4 00:51:01 00:21:08
121 94 ORTH Milan Břeclav 19 C 1961 4 00:51:07 00:21:14
122 108 ŠŤASTNÝ Petr Vnorovy 40 B 1969 4 00:51:28 00:21:35
123 88 HOLEŠINSKÝ Miroslav Běžci z břeclavských rovin 55 A 1981 4 00:51:50 00:21:57
124 89 KONEČNÝ Ondřej Vnorovy 56 A 1992 4 00:52:40 00:22:46
125 112 PAVLACKY Milan Uherský Brod 7 D 1953 4 00:54:01 00:24:08
126 7 KŘEŠŤÁK Miloslav Sokol Věteřov 20 C 1963 4 00:54:07 00:24:14
127 65 JURÁNEK Stanislav Orel - Židenice 8 D 1956 4 00:54:35 00:24:42
128 48 JOHN Tomáš Vsetín 57 A 2000 4 00:55:08 00:25:14
129 111 ŠLAMPA Pavel Kyjov 21 C 1960 4 00:55:22 00:25:29
130 54 DANĚK Ivo Zlín 22 C 1967 4 00:55:46 00:25:53
131 84 NOVÁK Vladimír Ladan Moravská Nová Ves 9 D 1954 4 00:56:15 00:26:22
132 13 HALÍČEK Petr Veselí nad Moravou 58 A 1987 4 00:56:37 00:26:44
133 134 ŠMÝD Ladislav ANTALIS Branopac 41 B 1973 4 00:56:39 00:26:46
134 16 MATULA Robert Otrokovice 42 B 1975 4 00:56:45 00:26:52
135 114 FORETNÍK František Krumvíř 4 E 1951 4 00:57:31 00:27:38
136 131 STACHA Vojtěch Gazarka 23 C 1961 4 00:52:45
137 34 JANDÁSEK Josef Facin club Žeravice 43 B 1975 0 4 kola

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 148 KORVAS Josef AK Hodonín C 1964 0 4 kola
DNF 145 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec D 1953

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.