Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Moravskotřebovský cyklomaraton, 13. ročník - 50 km

Datum pořádání od 22.07.2017 08:00 do 22.07.2017 16:00
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:15 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol0
Počet závodníků95
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 37 KOBLÍŽEK Petr Kola Koblížek 1 M1 1979 0 01:54:34
2 31 ZATLOUKAL Aleš Kola Koblížek 2 M1 1991 0 01:56:23 00:01:48
3 78 KONEČNÝ Radim Život na kolech 3 M1 1982 0 01:56:23 00:01:49
4 94 VANĚK Vladimír HSK cycling 4 M1 1983 0 01:56:24 00:01:49
5 79 JEŘÁBEK Oldřich Život na kolech 5 M1 1980 0 01:56:29 00:01:55
6 44 POTŮČEK Šimon Rega Brno Team 6 M1 1997 0 02:03:37 00:09:03
7 11 LIBRA Miroslav 7 M1 1989 0 02:03:39 00:09:05
8 14 KADIDLO Jiří CK Slovan MT 1 M2 1972 0 02:04:11 00:09:37
9 15 PEGÁČ Radek ATREX BASSTA TEAM 2 M2 1969 0 02:05:37 00:11:03
10 72 KOMÁREK Miloslav KČC 1900 Litomyšl 3 M2 1968 0 02:05:40 00:11:05
11 26 VODEHNAL Martin Veloservis Flach 8 M1 1980 0 02:05:41 00:11:06
12 41 TOMÁŠ Starý 4 M2 1972 0 02:05:42 00:11:07
13 9 KREJČÍ Václav CSK MARKUS 1 M3 1965 0 02:07:51 00:13:16
14 5 JARŮŠEK Josef Spešov 5 M2 1974 0 02:07:54 00:13:19
15 40 SRNSKÝ Václav F-bike klub Sádek 6 M2 1973 0 02:07:57 00:13:22
16 39 BUREŠ Jiří F-bike klub Sádek 2 M3 1966 0 02:07:58 00:13:23
17 74 KUDA Martin 9 M1 1987 0 02:08:02 00:13:27
18 18 PINKAS Daniel Bike Freaks Holice 1 J 2001 0 02:08:09 00:13:34
19 58 NADVORNIK Zdenek vosa CECHOVICE 3 M3 1962 0 02:09:37 00:15:02
20 83 LIPENSKÝ Jiří N4G net for gas 10 M1 1978 0 02:12:26 00:17:51
21 25 VÍTEK Jiři Veloservis sport Flach 11 M1 1982 0 02:12:33 00:17:59
22 59 JANSA Dominik 2 J 1999 0 02:12:40 00:18:06
23 53 RICHTR Michal RUNSPORT Team 12 M1 1981 0 02:12:57 00:18:22
24 33 MAREČEK Roman 13 M1 1987 0 02:12:57 00:18:23
25 36 VRABEC Martin 14 M1 1978 0 02:13:08 00:18:33
26 22 JAKUBÍK Bartolomej 3 J 1998 0 02:13:28 00:18:54
27 16 VYCHODIL Lubomír Cykloteam Kolárna Olomouc 1 M4 1957 0 02:14:35 00:20:01
28 52 HÁNA Tomáš 15 M1 1979 0 02:14:35 00:20:01
29 4 DVOŘÁK Josef 16 M1 1987 0 02:15:03 00:20:28
30 81 ŠIROKÝ Štěpán N4G 4 J 2003 0 02:15:37 00:21:03
31 70 KUBÍČEK Josef Ghost team 17 M1 1981 0 02:16:34 00:21:59
32 30 TRÁVNÍČEK Jan 18 M1 1979 0 02:17:12 00:22:38
33 38 TRÁVNÍČEK Petr 19 M1 1980 0 02:17:15 00:22:40
34 71 ŠTŮSEK Milan Brno 7 M2 1974 0 02:19:12 00:24:37
35 62 KARCHŇÁK Jiří karsport 8 M2 1968 0 02:20:11 00:25:36
36 43 FISCHER Petr Rega Brno Team 9 M2 1968 0 02:20:39 00:26:05
37 91 ŠVEC Petr bez zařazení 20 M1 1981 0 02:21:37 00:27:02
38 85 SECKÝ Martin AutocentrumBarth 10 M2 1974 0 02:21:37 00:27:02
39 48 VYKYDAL David 11 M2 1976 0 02:24:28 00:29:53
40 28 NETEK Radim Výtržníci 12 M2 1976 0 02:24:31 00:29:56
41 13 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Z2 1974 0 02:24:34 00:30:00
42 8 JAROSLAV Mašín 21 M1 1984 0 02:24:35 00:30:00
43 61 KARCHŇÁKOVÁ Kateřina karsport 2 Z2 1970 0 02:24:37 00:30:02
44 1 ŠTĚPANÁNEK Petr CK Slovan Moravská Třebová 4 M3 1967 0 02:24:42 00:30:07
45 67 OBSTOVÁ Kateřina SKP Duha Lanškroun 1 ZJ 1999 0 02:26:21 00:31:46
46 10 ČUPOVÁ Jana NOVATOP GHOST 1 Z1 1990 0 02:28:45 00:34:11
47 90 KOHOUTEK Radin Amper Racing 13 M2 1976 0 02:28:46 00:34:11
48 34 ZDRAŽIL Jiří 22 M1 1980 0 02:29:54 00:35:20
49 7 BYSTRIANSKÝ Jožka Ghost team 2 M4 1954 0 02:29:55 00:35:20
50 19 KLIMEŠ Miloš KC Brno 3 M4 1955 0 02:29:55 00:35:21
51 35 RŮŽIČKA Michal 14 M2 1976 0 02:31:10 00:36:35
52 50 PŘICHYSTAL Pavel 5 M3 1964 0 02:31:21 00:36:47
53 32 MIKULECKÝ Pavel RAF Team Polička 23 M1 1991 0 02:32:01 00:37:26
54 69 DULAJOVÁ Jitka 2 ZJ 1998 0 02:32:01 00:37:27
55 63 BENDL Jaroslav SK Unitherm Jablonec 6 M3 1960 0 02:32:06 00:37:32
56 80 MICHAL Mačát OR 15 M2 1973 0 02:32:37 00:38:03
57 65 SCHNEIDEROVÁ Bedřiška CK Čerti Kunčina 3 Z2 1965 0 02:32:43 00:38:08
58 66 SOMMEROVÁ Jana Kola Koblížek 4 Z2 1976 0 02:33:22 00:38:48
59 374 KOBLÍŽEK Matyáš Kola Koblížek 5 J 2004 0 02:33:40 00:39:05
60 49 KREJČÍ Lubomir 24 M1 1980 0 02:35:50 00:41:15
61 54 DOLEŽELOVÁ Monika Rega 2 Z1 1983 0 02:40:01 00:45:26
62 17 HÝBL Ondřej 25 M1 1978 0 02:41:15 00:46:41
63 75 PALAŠČÁK Jan Amper Racing 26 M1 1986 0 02:42:24 00:47:50
64 68 KREJČÍŘ Karel CK Slovan MT 4 M4 1954 0 02:42:40 00:48:05
65 2 MIČKA Miloš CK Slovan 5 M4 1957 0 02:42:40 00:48:05
66 56 PUSTINA František Čerti Kunčina 6 M4 1956 0 02:43:40 00:49:05
67 77 NÁDENÍČEK Martin Amper Racing 27 M1 1994 0 02:43:41 00:49:06
68 20 KLIMEŠOVÁ Monika 3 Z1 1987 0 02:43:47 00:49:13
69 23 DUFKOVA Ivana 5 Z2 1970 0 02:44:11 00:49:37
70 51 CHLUP Pavel 16 M2 1973 0 02:45:14 00:50:40
71 27 COUFAL Milan Výtržníci 17 M2 1972 0 02:45:30 00:50:56
72 42 RÉDL Miroslav 28 M1 1984 0 02:45:53 00:51:19
73 76 PŘIBYLA Aleš Amper Racing 29 M1 1985 0 02:46:16 00:51:41
74 86 BUREŠOVÁ Lenka Autocentrum BARTH 6 Z2 1975 0 02:47:32 00:52:58
75 47 STEKLÝ Josef Čerti Kunčina 7 M4 1955 0 02:49:06 00:54:31
76 57 NÁDVORNÍKOVÁ Jana Vosa Čechovice 4 Z1 1994 0 02:49:23 00:54:49
77 82 ALDORF Leoš Amper Racing 18 M2 1975 0 02:49:31 00:54:56
78 12 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3 ZJ 2001 0 02:51:40 00:57:06
79 24 ELIÁŠOVÁ Lenka Bronec Sport 5 Z1 1978 0 02:51:55 00:57:21
80 89 FELCMAN Tomáš Autocentrum BARTH 30 M1 1985 0 02:52:45 00:58:10
81 45 VOJTA Lubomír Rega Brno Team 8 M4 1955 0 03:00:23 01:05:48
82 21 ŠTARHA Petr Moravská Třebová 19 M2 1972 0 03:00:56 01:06:21
83 55 ZOUHAROVÁ Dagmar ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 7 Z2 1968 0 03:01:25 01:06:50
84 84 FENCL Radovan Dravci Šternberk 20 M2 1972 0 03:03:35 01:09:01
85 60 JANSA Filip 6 J 2002 0 03:06:07 01:11:32
86 64 SVOBODA Jakub YOGI Racing Team Ostrava 31 M1 1990 0 03:07:07 01:12:32
87 87 MAŇAS Dalibor Brand Promotion CZ 21 M2 1971 0 03:09:07 01:14:33
88 88 ODSTRČIL Martin Brand Promotion CZ 22 M2 1974 0 03:09:08 01:14:33
89 29 PANEK Pavel Výtržníci 23 M2 1969 0 03:10:33 01:15:59
90 73 DOKOUPIL Vladimír CK Slovan 7 M3 1965 0 03:13:17 01:18:43
91 46 DURMON Petr Rega Brno Team 9 M4 1945 0 03:31:00 01:36:26
92 92 STISKÁLEK Bronislav Amper Racing 24 M2 1975 0 03:39:47 01:45:13
93 6 ROLENCOVÁ Dita CK Slovan Moravská Třebová 8 Z2 1969 0 04:56:16 03:01:42

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 TRNKA Filip M1 1980
DNF 93 STISKÁLEK Richard Amper Racing M1 1993

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.