Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 29.04.2017 08:00 do 29.04.2017 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků478
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 584 JOBÁNEK Jan Superior OSTB TEAM 1 Muži I 1983 3 01:59:56
2 2 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 2 Muži I 1987 3 02:03:20 00:03:23
3 1 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 3 Muži I 1986 3 02:05:50 00:05:53
4 3 ŠÍBL Radoslav 4EVERCykloBulis - cyklotrenink.com 4 Muži I 1980 3 02:07:16 00:07:20
5 72 ORAVEC Petr CK Kudrna -PeMaP Přerov 5 Muži I 1993 3 02:08:10 00:08:14
6 545 SÝKORA Karel Česká spořitelna junior + Tufo CZ 1 Junioři 1999 3 02:08:17 00:08:21
7 18 FORMÁNEK Adam Česká spořitelna junior + Tufo CZ 2 Junioři 1999 3 02:08:43 00:08:47
8 22 DEDEK Aleš AD team 1 Muži II 1975 3 02:09:04 00:09:08
9 12 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ 6 Muži I 1993 3 02:10:08 00:10:11
10 15 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 7 Muži I 1979 3 02:10:55 00:10:58
11 35 VÁCLAVEK Lukáš V.I.K Valachbike Ghost Team 8 Muži I 1991 3 02:11:08 00:11:11
12 8 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 2 Muži II 1973 3 02:11:32 00:11:35
13 16 KUŠNÍR Ondřej Bike sport servis Opava 3 Junioři 1999 3 02:11:55 00:11:58
14 7 ŠPILER Standa CK Kudrna -PeMaP Přerov 9 Muži I 1981 3 02:12:14 00:12:18
15 39 DŘEVOJÁNEK Jan SKP VSETÍN - VALMEZBIKE 3 Muži II 1975 3 02:12:47 00:12:51
16 59 JAŠA Lukáš Specialized Bike Centrum Olomouc 10 Muži I 1988 3 02:13:37 00:13:40
17 21 OBRUČA Jaroslav 11 Muži I 1978 3 02:14:01 00:14:04
18 19 BABIÁNEK David In - Life Cycling Team 12 Muži I 1993 3 02:14:41 00:14:45
19 38 MINAŘÍK Ondřej V.I.K Valachbike Ghost Team 13 Muži I 1992 3 02:15:07 00:15:10
20 304 BULIS Roman 4EVERCykloBulis - cyklotrenink.com 14 Muži I 1991 3 02:15:57 00:16:01
21 23 KREJČÍ Michal VALACHBAJK Team 4 Muži II 1975 3 02:15:58 00:16:01
22 33 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 5 Muži II 1977 3 02:15:59 00:16:02
23 20 HUDEČEK Dalibor Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 4 Junioři 2000 3 02:16:00 00:16:03
24 93 VÁVRA Aleš ANAG Olomouc 15 Muži I 1982 3 02:16:01 00:16:05
25 53 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1 16 Muži I 1993 3 02:16:02 00:16:06
26 311 MAKSANT Jindřich IN-LIFE Cycling team 17 Muži I 1985 3 02:16:40 00:16:43
27 76 SAMOHÝL Milan V.I.K. MouldPro Trek Zlín 6 Muži II 1976 3 02:17:59 00:18:02
28 583 TICHOVSKÁ Martina USK Praha 1 Ženy I 1986 3 02:18:12 00:18:16
29 54 FUKSA Jaromír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 5 Junioři 1999 3 02:18:24 00:18:28
30 567 PETRÁŠ Vít C4 Salaš 18 Muži I 1979 3 02:18:28 00:18:32
31 55 STRNKA Tomáš Bike Team Sazovice 19 Muži I 1984 3 02:19:29 00:19:32
32 58 VOJTEK Libor Atrex Bassta team 1 20 Muži I 1984 3 02:19:54 00:19:57
33 86 NERADIL Vojtěch TUFO Otrokovice 6 Junioři 2001 3 02:20:39 00:20:43
34 332 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 7 Muži II 1976 3 02:21:25 00:21:28
35 110 ŘEŽÁB Martin Česká spořitelna junior + Tufo CZ 21 Muži I 1980 3 02:22:09 00:22:12
36 79 POLÁK David Atrex Bassta team 1 22 Muži I 1994 3 02:22:25 00:22:28
37 62 ŠVAJDA Martin G75 8 Muži II 1975 3 02:23:02 00:23:06
38 81 RUBEŠ Matěj 9 Muži II 1976 3 02:23:18 00:23:21
39 582 ŠTĚPÁNEK Martin Tesla Brno 10 Muži II 1973 3 02:23:49 00:23:53
40 558 KLEMENT Jiří Dressne.cz 23 Muži I 1988 3 02:23:58 00:24:01
41 556 PODOLA Lukáš SUPERIOR RIDERS and Ghost Team 24 Muži I 1994 3 02:24:01 00:24:04
42 369 PALÁSEK Igor OCA Brno 11 Muži II 1975 3 02:24:52 00:24:56
43 49 KAROLA Martin Kolovrat 25 Muži I 1986 3 02:25:28 00:25:31
44 571 CHMEL Michal SUPERIOR RIDERS and Ghost Team 26 Muži I 1986 3 02:26:11 00:26:15
45 52 BULEJKO Roman Mibutrans 27 Muži I 1988 3 02:26:12 00:26:15
46 17 POTŮČEK Šimon Rega Brno Team 1 Under 23 1997 3 02:26:34 00:26:37
47 572 JOANNIDU Sofie Bike 2000 2 Ženy I 1999 3 02:26:59 00:27:02
48 284 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 28 Muži I 1985 3 02:27:14 00:27:18
49 83 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1 1 Muži III 1959 3 02:27:17 00:27:20
50 250 KAŠŠA Ladislav Zvonek Sport Valašské Klobouky 12 Muži II 1970 3 02:28:01 00:28:04
51 46 PĚČEK Martin SUPERIOR RIDERS and Ghost Team 29 Muži I 1993 3 02:28:41 00:28:44
52 456 ŠEVČÍK Kamil Doubrava Zahnašovice 30 Muži I 1990 3 02:29:12 00:29:16
53 70 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite 31 Muži I 1994 3 02:29:44 00:29:47
54 36 GEBEL Petr Superior riders 13 Muži II 1969 3 02:29:52 00:29:56
55 566 HABÁŇ Ondřej C4 Salaš 32 Muži I 1980 3 02:30:31 00:30:34
56 48 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 3 Ženy I 1988 3 02:30:54 00:30:57
57 89 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 14 Muži II 1976 3 02:30:57 00:31:01
58 74 ODVRŠA Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 33 Muži I 1984 3 02:31:12 00:31:16
59 181 GALA Aleš 34 Muži I 1989 3 02:32:06 00:32:09
60 67 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 15 Muži II 1974 3 02:32:13 00:32:16
61 359 NEŠPOR Patrik IN-LIFE Cycling team 35 Muži I 1986 3 02:32:19 00:32:22
62 94 KÖGLER Daniel V.I.K Valachbike Ghost Team 2 Under 23 1998 3 02:32:21 00:32:25
63 60 VANĚK Petr 16 Muži II 1973 3 02:32:22 00:32:25
64 399 RUBEŠ Michal 17 Muži II 1974 3 02:32:34 00:32:37
65 126 EIM Daniel Kroměřížské bajker 36 Muži I 1978 3 02:32:47 00:32:51
66 63 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 18 Muži II 1972 3 02:32:48 00:32:52
67 547 TVARÓG Martin MG bike team 7 Junioři 2000 3 02:33:21 00:33:25
68 88 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 19 Muži II 1977 3 02:33:37 00:33:40
69 554 DUSÍK Martin 20 Muži II 1974 3 02:33:37 00:33:40
70 546 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 2 Muži III 1967 3 02:33:37 00:33:40
71 84 SÝKORA Jan cyklodresy.cz 21 Muži II 1974 3 02:33:42 00:33:46
72 80 MEZIHORÁK Roman Fryšták 3 Muži III 1964 3 02:34:42 00:34:45
73 66 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 37 Muži I 1993 3 02:34:49 00:34:52
74 64 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 38 Muži I 1989 3 02:35:07 00:35:10
75 555 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov 4 Muži III 1963 3 02:35:15 00:35:19
76 77 GREGOR Jirka Cyklosport Unite 39 Muži I 1981 3 02:35:16 00:35:19
77 153 ČERNÝ Bronislav suicidal sqero 40 Muži I 1978 3 02:35:27 00:35:31
78 430 SPRATEK Radomír 22 Muži II 1971 3 02:35:40 00:35:43
79 557 NEDOMA Jan ŠTROF TEAM 1 Veteráni 1956 3 02:36:07 00:36:11
80 106 PETRLA Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 23 Muži II 1971 3 02:36:20 00:36:23
81 204 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice 24 Muži II 1975 3 02:36:22 00:36:26
82 75 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 25 Muži II 1974 3 02:36:24 00:36:28
83 68 SOBEK Roman BT Rumunsko 26 Muži II 1972 3 02:36:36 00:36:40
84 502 VINKLÁREK František MG bike team 8 Junioři 2001 3 02:37:02 00:37:06
85 78 PEKAŘ Martin Lukov 41 Muži I 1980 3 02:37:05 00:37:08
86 273 KOTLABA Radim CZECH OUTDOOR CLUB 27 Muži II 1975 3 02:37:38 00:37:41
87 288 KRUPICA Pavel KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 28 Muži II 1971 3 02:37:42 00:37:45
88 91 ŠIMONÍK David IN-LIFE Cycling team 42 Muži I 1991 3 02:37:48 00:37:51
89 50 KOTOPULU Helena Moraviaman 1 Ženy II 1980 3 02:37:59 00:38:02
90 185 HAJDA Pavel BATA Kojetín 29 Muži II 1972 3 02:38:09 00:38:12
91 98 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 3 Under 23 1998 3 02:38:22 00:38:26
92 90 BUČEK Petr Novatop-Lapierre 30 Muži II 1968 3 02:38:23 00:38:26
93 189 HALUZÍK Marek DR.A.CY 31 Muži II 1974 3 02:38:47 00:38:51
94 517 VYDRA Jan IN-LIFE Cycling team 43 Muži I 1987 3 02:38:53 00:38:56
95 97 ČÁP Zdeněk MTB Roštění 32 Muži II 1971 3 02:39:07 00:39:10
96 44 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 33 Muži II 1968 3 02:39:25 00:39:28
97 493 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 44 Muži I 1990 3 02:39:57 00:40:01
98 183 GHISI Tomáš TOPE 4 Under 23 1996 3 02:40:08 00:40:11
99 100 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 34 Muži II 1976 3 02:40:09 00:40:12
100 71 PODSEDNÍK Marek MP COLOR 45 Muži I 1985 3 02:40:51 00:40:54
101 11 KLÍMA Jirka CK Kudrna -PeMaP Přerov 46 Muži I 1987 3 02:41:04 00:41:08
102 109 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 35 Muži II 1970 3 02:41:17 00:41:20
103 203 HOLOTÍK Jiří Tajfun-Team 47 Muži I 1992 3 02:41:17 00:41:21
104 6 POSPÍŠILOVÁ Radka T.S. Bohemia Kross Bike Team 4 Ženy I 1990 3 02:41:30 00:41:33
105 113 ADAMÍK Lukáš Koryčany Bikers 48 Muži I 1982 3 02:41:34 00:41:38
106 238 JEŽÍK Jiří Cyklosport Unite 36 Muži II 1974 3 02:41:43 00:41:46
107 82 BUCŇÁK Ondřej BIKE TRIATLON MORKOVICE 3 49 Muži I 1991 3 02:41:47 00:41:50
108 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 50 Muži I 1979 3 02:41:48 00:41:52
109 398 ROSMANIT Michal Novatop Lapierre 5 Under 23 1996 3 02:41:56 00:41:59
110 164 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 51 Muži I 1989 3 02:41:56 00:42:00
111 242 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 52 Muži I 1988 3 02:42:21 00:42:24
112 101 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 53 Muži I 1983 3 02:42:45 00:42:48
113 371 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 37 Muži II 1973 3 02:43:16 00:43:20
114 65 KREJČÍ Lukáš Medici 54 Muži I 1993 3 02:43:37 00:43:41
115 31 CHOLEČEK jiri Continental sport team 55 Muži I 1979 3 02:43:40 00:43:43
116 32 CHOLEČEK olda Continetal sport team 56 Muži I 1979 3 02:43:40 00:43:43
117 353 NAVRÁTIL Jakub Prádelna Bystřice 38 Muži II 1974 3 02:43:57 00:44:01
118 513 VRUBEL Radek Agro Team 57 Muži I 1994 3 02:44:16 00:44:19
119 489 VACULÍK Rosťa Cyklo Unite 58 Muži I 1985 3 02:44:38 00:44:42
120 414 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie SUPGIRLS 5 Ženy I 1991 3 02:44:45 00:44:49
121 10 MAREK Jaroslav SUPERIOR RIDERS and Ghost Team 59 Muži I 1986 3 02:44:47 00:44:50
122 172 DUBČÁK Pavel 60 Muži I 1986 3 02:44:48 00:44:52
123 532 ZLÁMAL Jiří Cyklo Unite 61 Muži I 1988 3 02:45:59 00:46:02
124 138 BLAHA Aleš TOSHULIN 39 Muži II 1972 3 02:46:03 00:46:06
125 293 KUNOVSKY Karel Gem Racing Team 62 Muži I 1987 3 02:46:32 00:46:35
126 465 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 63 Muži I 1988 3 02:46:37 00:46:41
127 160 DIVIŠ Radek AD team 40 Muži II 1975 3 02:46:46 00:46:50
128 190 HANÁK Petr Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 64 Muži I 1985 3 02:47:01 00:47:05
129 104 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 65 Muži I 1984 3 02:47:03 00:47:06
130 539 DĚDIČ Michal Drásal Team 66 Muži I 1984 3 02:47:27 00:47:31
131 24 MAREK Vladimír LKT80 Šumperk 2 Veteráni 1957 3 02:47:31 00:47:35
132 415 SKYVA Josef 41 Muži II 1968 3 02:47:54 00:47:57
133 391 POTŮČEK Vladimír Rega Brno Team 5 Muži III 1960 3 02:48:24 00:48:28
134 275 KOVÁŘ Daniel cyklodresy.cz 42 Muži II 1972 3 02:48:37 00:48:40
135 301 LOCHMAN Vladimír Holešovští Pokalíšci 43 Muži II 1973 3 02:48:45 00:48:48
136 286 KROPÁČEK Jan KČT Slečinky Napajedla 67 Muži I 1983 3 02:48:49 00:48:52
137 184 GIERGIELOVÁ Markéta BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 2 Ženy II 1979 3 02:49:05 00:49:08
138 445 SUCHÝ Tomáš Ghost Blansko 44 Muži II 1977 3 02:49:11 00:49:14
139 231 JAKOBOVÁ Adéla SK Praga 6 Ženy I 1990 3 02:49:19 00:49:22
140 298 LAVIČKA David Ghost team 45 Muži II 1973 3 02:49:33 00:49:36
141 107 ŠTEKL Petr 46 Muži II 1971 3 02:50:32 00:50:36
142 379 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 68 Muži I 1983 3 02:51:08 00:51:11
143 232 JANDA Jakub Rohálov 69 Muži I 1991 3 02:51:09 00:51:13
144 47 BERKOVÁ Irena AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 3 3 Ženy II 1982 3 02:51:18 00:51:21
145 403 RUSO Radek 70 Muži I 1984 3 02:51:45 00:51:49
146 424 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 47 Muži II 1972 3 02:51:51 00:51:54
147 99 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 3 48 Muži II 1970 3 02:52:04 00:52:08
148 334 BENĚČKA Pavel Bike Team Sazovice 71 Muži I 1985 3 02:52:18 00:52:22
149 29 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 7 Ženy I 1988 3 02:52:22 00:52:25
150 56 KUČNÁ Svatava 4EVER Cyklobulis 8 Ženy I 1995 3 02:52:26 00:52:30
151 186 HAJDA Jiří BATA Kojetín 49 Muži II 1968 3 02:52:39 00:52:43
152 299 LESKOVJAN Tomáš Důraz 50 Muži II 1976 3 02:52:40 00:52:43
153 247 KARLÍK Pavel Medici 72 Muži I 1993 3 02:52:55 00:52:59
154 341 MIŠÁK Jiří kolo-běžky 6 Muži III 1962 3 02:53:01 00:53:04
155 42 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 73 Muži I 1987 3 02:53:04 00:53:08
156 514 VUKELIČ Jakub KCK 6 Under 23 1995 3 02:53:08 00:53:12
157 40 TARABA Ondřej Force Team Jeseník 9 Junioři 2000 3 02:53:10 00:53:14
158 279 KREJČÍ Miroslav Brno 51 Muži II 1977 3 02:53:13 00:53:17
159 187 HÁJEK Pavel Lukov 74 Muži I 1983 3 02:53:27 00:53:30
160 358 NERADIL Svatopluk DRACY 75 Muži I 1980 3 02:53:30 00:53:34
161 43 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 52 Muži II 1971 3 02:53:35 00:53:38
162 386 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 76 Muži I 1978 3 02:53:48 00:53:51
163 416 SLANÁ Michaela PePe Bike Brno 9 Ženy I 1993 3 02:53:57 00:54:00
164 520 VYMĚTAL Pavel 7 Muži III 1960 3 02:54:05 00:54:08
165 704 JANOŠ_ROMAN Kotas_Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Tandem 1903 3 02:54:30 00:54:33
166 421 SMÉKAL Karel 77 Muži I 1985 3 02:55:04 00:55:07
167 251 KATRŇÁK Bronislav Všetulské bajk tým 8 Muži III 1967 3 02:55:40 00:55:44
168 535 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 53 Muži II 1976 3 02:55:42 00:55:45
169 562 ROZUM Lubomír Symbio+Bme 3 Veteráni 1951 3 02:55:43 00:55:47
170 116 BABIÁNEK Milan Miko Cycles Přerov 9 Muži III 1963 3 02:55:52 00:55:56
171 370 PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 10 Ženy I 1987 3 02:55:54 00:55:58
172 124 BAMBUCH Miroslav 54 Muži II 1977 3 02:55:57 00:56:00
173 528 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 78 Muži I 1981 3 02:56:02 00:56:05
174 233 JANDA Josef 10 Muži III 1966 3 02:56:42 00:56:46
175 360 NOVÁK Jaroslav RUBIC Otrokovice 55 Muži II 1970 3 02:56:46 00:56:50
176 436 STIBOR Daniel Truhlářství Pumprla 79 Muži I 1990 3 02:57:00 00:57:03
177 397 ROSMANIT Aleš BIKE TEAM OPAVA 56 Muži II 1971 3 02:57:14 00:57:18
178 314 MANIŠ Josef SK Tichov 80 Muži I 1985 3 02:58:40 00:58:44
179 485 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede 57 Muži II 1973 3 02:58:44 00:58:48
180 396 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 58 Muži II 1975 3 02:58:52 00:58:56
181 318 MAREK Josef 59 Muži II 1970 3 02:58:55 00:58:58
182 105 PTÁČEK Pavel Medici 60 Muži II 1974 3 02:59:05 00:59:09
183 294 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Veteráni 1956 3 02:59:57 01:00:01
184 147 BURGET Miloslav 1.MtB Opatovice 11 Muži III 1961 3 02:59:58 01:00:02
185 30 PODOLA Dominik 4EVER Cyklobulis 10 Junioři 1999 3 03:00:06 01:00:10
186 136 BÍLEK Jiří Ghost Blansko 81 Muži I 1979 3 03:00:09 01:00:13
187 157 DANĚČEK Jaroslav 61 Muži II 1973 3 03:00:48 01:00:52
188 206 HORÁK David 82 Muži I 1993 3 03:01:20 01:01:24
189 188 HAJEK josef 83 Muži I 1980 3 03:01:23 01:01:26
190 201 HOLEC Radek CEMEX bike team 62 Muži II 1974 3 03:01:51 01:01:55
191 325 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 63 Muži II 1972 3 03:02:05 01:02:09
192 521 VYSLOUŽIL Jan NightMares 84 Muži I 1981 3 03:02:41 01:02:45
193 367 PAGÁČ Ondřej 11 Junioři 2001 3 03:02:49 01:02:52
194 515 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 64 Muži II 1973 3 03:02:50 01:02:53
195 573 CENEN Jiří KČT Slečinky Napajedla 85 Muži I 1979 3 03:03:16 01:03:19
196 344 MOUČKA Přemysl Snail's Bike Team Paseky 86 Muži I 1982 3 03:03:23 01:03:27
197 235 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 65 Muži II 1968 3 03:03:27 01:03:31
198 355 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 66 Muži II 1977 3 03:03:32 01:03:35
199 169 DOVRTĚL David Bike Team Sazovice 87 Muži I 1980 3 03:03:43 01:03:46
200 541 KAROLA Tomáš XBiker 67 Muži II 1975 3 03:03:50 01:03:53
201 216 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice n. Dř. 12 Muži III 1961 3 03:03:53 01:03:57
202 274 KOUTNÁ Renáta V.I.K-MOULDPRO TREK ZLIN 4 Ženy II 1977 3 03:04:03 01:04:06
203 499 VEJMOLA František Iron Maiden team 68 Muži II 1972 3 03:04:03 01:04:07
204 580 SALÍKOVÁ Markéta SUPGIRLS 11 Ženy I 1999 3 03:04:24 01:04:28
205 431 STANĚK Karel CHoryňský hobík 13 Muži III 1964 3 03:04:54 01:04:58
206 375 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 2 12 Junioři 1999 3 03:05:18 01:05:21
207 453 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Rock Racing 88 Muži I 1979 3 03:05:20 01:05:23
208 230 JAKOB Petr Ludwigsthal 14 Muži III 1962 3 03:06:04 01:06:07
209 222 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 69 Muži II 1976 3 03:06:09 01:06:12
210 550 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 89 Muži I 1981 3 03:06:36 01:06:40
211 103 GAHURA Roman Vesani.cz 90 Muži I 1990 3 03:06:43 01:06:47
212 487 URBIŠ Jakub Bystřický Pinec 91 Muži I 1994 3 03:06:54 01:06:58
213 575 JOKLÍK Pavel 92 Muži I 1978 3 03:07:02 01:07:06
214 363 ONDRA Jaromír 93 Muži I 1978 3 03:07:09 01:07:13
215 306 LOVEČEK Daniel POWER BIKE PORR 70 Muži II 1977 3 03:07:13 01:07:17
216 143 BRÁZDIL Petr Bajk tym Přílepy 71 Muži II 1973 3 03:07:42 01:07:45
217 336 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 94 Muži I 1981 3 03:08:17 01:08:21
218 259 KOLÁŘ Michal SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 72 Muži II 1975 3 03:08:20 01:08:23
219 476 ŠTĚPÁN Jaromír 95 Muži I 1978 3 03:08:21 01:08:25
220 292 KUNČÍK tomáš bikebeer 96 Muži I 1980 3 03:08:26 01:08:30
221 428 SOUKUP Gustav 73 Muži II 1970 3 03:09:05 01:09:08
222 180 FUX Jakub 74 Muži II 1977 3 03:10:09 01:10:12
223 263 KOLEGAROVÁ Iveta IN-LIFE Cycling team 12 Ženy I 1988 3 03:10:13 01:10:16
224 182 GERYK Jan Zambicos Rexite 75 Muži II 1975 3 03:10:36 01:10:39
225 551 TOPIČ Patrik JUNIORKA 97 Muži I 1979 3 03:11:16 01:11:19
226 409 SEDLÁŘ Zbyněk 76 Muži II 1977 3 03:11:20 01:11:24
227 568 ŠTĚPÁNEK Zbyněk 98 Muži I 1986 3 03:11:33 01:11:37
228 501 VICENÍK petr 77 Muži II 1971 3 03:11:37 01:11:40
229 144 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 13 Ženy I 1990 3 03:11:57 01:12:01
230 466 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 15 Muži III 1963 3 03:11:58 01:12:02
231 364 ORSAVA Lukáš Arles 99 Muži I 1983 3 03:12:32 01:12:36
232 526 ZHÁNĚL Petr HE - CENTRUM 100 Muži I 1981 3 03:12:58 01:13:01
233 462 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 1 101 Muži I 1990 3 03:13:08 01:13:11
234 510 VRBA Radim Koryčany Bikers 78 Muži II 1977 3 03:13:13 01:13:16
235 563 KUNDRATA Libor 16 Muži III 1967 3 03:13:21 01:13:25
236 57 MINAŘÍK Tomáš ZAPRO Team 102 Muži I 1978 3 03:13:34 01:13:38
237 429 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 79 Muži II 1969 3 03:14:05 01:14:08
238 161 DOBROVOLNÝ Štěpán 17 Muži III 1967 3 03:14:09 01:14:12
239 395 PŘIKRYL Jindřich Iron Clinic Brankovice 80 Muži II 1976 3 03:14:20 01:14:24
240 392 POVOLNÝ Petr 103 Muži I 1979 3 03:14:22 01:14:25
241 420 SMAHEL Petr 104 Muži I 1986 3 03:14:32 01:14:36
242 130 BEČICA Ondřej 105 Muži I 1993 3 03:15:45 01:15:49
243 224 CHOVANEC Libor Quick Slez 106 Muži I 1979 3 03:15:53 01:15:56
244 447 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 81 Muži II 1973 3 03:16:18 01:16:22
245 576 LIŠKA Ondřej Spoke.cz 107 Muži I 1984 3 03:16:31 01:16:35
246 382 PLAČEK Rudolf VYBITEJ BLESK 5 Veteráni 1950 3 03:16:40 01:16:44
247 163 DOLANSKÝ Martin GASEDO BIKE TEAM 82 Muži II 1972 3 03:16:42 01:16:45
248 384 POLEDŇÁK Tomáš Kotar Enduro Team 108 Muži I 1984 3 03:16:59 01:17:03
249 410 SEDLÁŘ Zdeněk Špica Team 83 Muži II 1969 3 03:17:03 01:17:06
250 352 NAVRÁTIL Milan HELLANGIS 84 Muži II 1971 3 03:17:21 01:17:24
251 578 GLOS Aleš zaLosy 109 Muži I 1989 3 03:17:23 01:17:26
252 199 HLAVINKA Roman DRINK MAN TEAM 110 Muži I 1980 3 03:17:24 01:17:27
253 154 ČIHÁK Josef Lacto Morava a.s. 111 Muži I 1979 3 03:17:31 01:17:35
254 156 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 85 Muži II 1974 3 03:17:38 01:17:41
255 295 KYNCL Jaroslav 86 Muži II 1970 3 03:17:52 01:17:56
256 533 ZMEŠKAL Robert 87 Muži II 1970 3 03:18:10 01:18:14
257 349 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 88 Muži II 1974 3 03:18:12 01:18:16
258 343 MOREV Jiří 112 Muži I 1982 3 03:18:34 01:18:37
259 112 ADÁMEK Jan 18 Muži III 1967 3 03:18:36 01:18:39
260 115 ANDRÝSEK Martin 113 Muži I 1988 3 03:18:38 01:18:42
261 511 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 89 Muži II 1976 3 03:18:39 01:18:43
262 467 ŠOS Ondřej Zlínský Šumák 114 Muži I 1984 3 03:19:33 01:19:36
263 426 SOLDÁN Ondřej Cyklozastávka Pod Jabloní 115 Muži I 1991 3 03:19:37 01:19:41
264 366 OTEVŘELOVÁ Adéla 14 Ženy I 1989 3 03:20:14 01:20:17
265 308 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 90 Muži II 1969 3 03:21:16 01:21:20
266 200 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 2 91 Muži II 1977 3 03:21:20 01:21:23
267 193 HAVEL Honza Bike Triatlon Morkovice 116 Muži I 1979 3 03:21:26 01:21:29
268 387 POLNICKÝ Adam 92 Muži II 1977 3 03:21:49 01:21:52
269 261 KOLÁŘ Zdeněk Heartattack Racing Team 117 Muži I 1986 3 03:21:54 01:21:57
270 338 MIKULÍK Daniel DR.A.CY 93 Muži II 1973 3 03:21:55 01:21:59
271 486 TRUBELÍK Milan 94 Muži II 1974 3 03:22:06 01:22:09
272 303 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 15 Ženy I 1988 3 03:22:28 01:22:32
273 329 MÍKA Radan SK Skokan 95 Muži II 1977 3 03:22:28 01:22:32
274 406 ŘIHOŠEK Martin 96 Muži II 1975 3 03:22:31 01:22:34
275 240 JURČÍK Lukáš Dobrč BIKERs 97 Muži II 1975 3 03:23:03 01:23:06
276 559 KOPEČEK Oldřich 98 Muži II 1977 3 03:23:12 01:23:15
277 243 KAĎŮREK Tomáš Tomytruhlarstvi 118 Muži I 1980 3 03:23:16 01:23:19
278 570 DOLEČEK Břetislav 19 Muži III 1961 3 03:23:32 01:23:35
279 302 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 5 Ženy II 1977 3 03:24:27 01:24:31
280 317 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín Cobram 99 Muži II 1969 3 03:24:28 01:24:31
281 260 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 6 Veteráni 1953 3 03:24:56 01:24:59
282 211 HRADIL Tomáš 119 Muži I 1986 3 03:24:59 01:25:02
283 296 KYRYCH Vladimír Deathstones Bikes 100 Muži II 1977 3 03:25:11 01:25:15
284 132 BENEŠ Jan ČMI 120 Muži I 1991 3 03:25:14 01:25:17
285 277 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 121 Muži I 1978 3 03:25:28 01:25:31
286 229 JAKEŠ Leoš Bike team Police 122 Muži I 1981 3 03:25:41 01:25:44
288 459 ŠIMARA Petr Bike Team U Klimešu 101 Muži II 1977 3 03:26:38 01:26:41
289 209 HRABAL Tomáš 124 Muži I 1985 3 03:26:38 01:26:42
290 41 SIKOROVÁ Michaela Force Kck Zlín 16 Ženy I 1993 3 03:27:33 01:27:37
291 333 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice1 7 Veteráni 1955 3 03:27:55 01:27:58
292 385 POLEŠOVSKÝ Libor RAAB COMPUTER 125 Muži I 1982 3 03:27:56 01:27:59
293 281 KREJČÍ Pavel SkyFly Tučapy 102 Muži II 1969 3 03:28:25 01:28:28
294 368 PALA Marek ZAMBICOS 126 Muži I 1988 3 03:28:27 01:28:31
295 553 TOBOLÍK Ondřej heartattack 127 Muži I 1983 3 03:29:01 01:29:05
296 412 SCHLOSSEROVÁ Daniela PK Zlín 6 Ženy II 1975 3 03:29:23 01:29:26
297 389 POSPÍŠIL Martin Sokol Třebětice 1 103 Muži II 1974 3 03:29:24 01:29:27
298 383 POLÁŠEK Jan Příluky 128 Muži I 1989 3 03:30:26 01:30:29
299 134 BENEŠ Martin AGRIO PARDUBICKO 129 Muži I 1978 3 03:31:07 01:31:10
300 443 SUCHÁNEK Robert 3XJ 104 Muži II 1976 3 03:31:07 01:31:11
301 356 NĚMEC David 105 Muži II 1976 3 03:31:42 01:31:45
302 127 BATĚK Michal 130 Muži I 1978 3 03:31:43 01:31:46
303 210 HRADECKÝ Rostislav Bajk tým Přílepy 131 Muži I 1981 3 03:31:43 01:31:46
304 549 ŠŤASTNÝ Jan Nevyměknem 132 Muži I 1986 3 03:31:54 01:31:58
305 316 MANIŠ Martin Superior Racing 133 Muži I 1990 3 03:31:55 01:31:59
306 135 BERNAS Aleš 106 Muži II 1977 3 03:32:55 01:32:59
307 237 JAŠA Stanislav 134 Muži I 1986 3 03:33:05 01:33:09
308 119 BÁDER Petr PePe Bike Brno 20 Muži III 1964 3 03:33:13 01:33:16
309 348 MUZIKANT Alois Cobram Bike Team 107 Muži II 1973 3 03:33:13 01:33:17
310 574 DVOŘÁK Filip J&L 108 Muži II 1974 3 03:33:15 01:33:18
311 227 IGLIAR Radovan Zlínský šumafuk 135 Muži I 1984 3 03:33:16 01:33:20
312 408 SEDLÁČEK Petr 109 Muži II 1968 3 03:33:20 01:33:24
313 272 KOTAS František CYKLO ŽOPY 1 110 Muži II 1971 3 03:33:23 01:33:26
314 508 VOZDA Jiří ANO 21 Muži III 1961 3 03:33:48 01:33:51
315 339 MINARIK Michal Držková Bikers Team 136 Muži I 1989 3 03:33:48 01:33:52
316 155 ČÍŽEK Zdeněk 22 Muži III 1960 3 03:34:15 01:34:18
317 269 KONEČNÝ Jaroslav DRACY Přerov 111 Muži II 1973 3 03:34:26 01:34:29
318 377 PETRŮ Pavel Quick Slez 137 Muži I 1987 3 03:35:16 01:35:20
319 150 ČABLA Jiří 138 Muži I 1979 3 03:35:17 01:35:21
320 351 NAVRÁTIL Petr 112 Muži II 1970 3 03:35:27 01:35:31
321 565 TOBOLÍK Jiří 139 Muži I 1988 3 03:36:36 01:36:40
322 217 HUBIK Radomir Sam za sebe 23 Muži III 1963 3 03:36:53 01:36:57
323 168 DOSTAL Pavel DRACY1 113 Muži II 1970 3 03:36:58 01:37:02
324 195 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS 114 Muži II 1969 3 03:38:18 01:38:21
325 258 KOLÁŘ Josef Hanáčtí bajkeři 115 Muži II 1976 3 03:38:43 01:38:46
326 174 FERENC Martin 140 Muži I 1989 3 03:38:58 01:39:01
327 701 STIBORA_RADEK Smahel_Jakub gg ez 2 Tandem 1903 3 03:39:39 01:39:42
328 287 KRUMPOLC Ondřej 116 Muži II 1976 3 03:39:43 01:39:46
329 419 SLEZÁKOVÁ Ilona 17 Ženy I 1990 3 03:39:44 01:39:48
330 579 JUCHELKOVÁ Iveta Růženky 7 Ženy II 1970 3 03:40:04 01:40:07
331 264 KOLOMAZNÍK Jan TITAN Trilife 13 Junioři 1999 3 03:40:08 01:40:11
332 226 CHVATÍK Martin 141 Muži I 1979 3 03:40:12 01:40:15
333 449 ŠAFER Radim Kroměřížská střela 142 Muži I 1988 3 03:40:28 01:40:32
334 534 ZOUHAR Michal 143 Muži I 1989 3 03:40:51 01:40:54
335 350 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 144 Muži I 1978 3 03:40:55 01:40:59
336 530 ZIMA Aleš HOMO AlkoTeam 145 Muži I 1982 3 03:40:56 01:40:59
337 267 KONEČNÝ Mira HOMO AlkoTeam 146 Muži I 1982 3 03:41:37 01:41:40
338 141 BOUŠKA Jaroslav Cyklozastávka Pod Jabloní 147 Muži I 1991 3 03:41:40 01:41:44
339 324 MĚCHÁČEK Martin Bike team Píchači 117 Muži II 1976 3 03:41:45 01:41:48
340 525 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 148 Muži I 1985 3 03:41:46 01:41:49
341 469 ŠOS Miroslav Zlínský Bublifuk 149 Muži I 1993 3 03:41:46 01:41:50
342 205 HOMOLKA Miloš bike homolci 150 Muži I 1978 3 03:41:52 01:41:55
343 418 SLÉHA Martin 118 Muži II 1971 3 03:42:10 01:42:13
344 257 KOJECKÝ Jan 151 Muži I 1990 3 03:43:16 01:43:19
345 162 DOČKAL Jiří 119 Muži II 1973 3 03:43:29 01:43:32
346 234 JANOUŠEK Petr 152 Muži I 1981 3 03:43:35 01:43:39
347 569 GOIŠ Jaroslav 153 Muži I 1978 3 03:43:36 01:43:39
348 218 HUML jiří VELOSPORT DOMAŽLICE 8 Veteráni 1956 3 03:43:50 01:43:54
349 354 NEBUCHLA Ondřej 154 Muži I 1983 3 03:44:04 01:44:07
350 413 SIMERSKÝ Martin 155 Muži I 1984 3 03:44:04 01:44:07
351 548 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 24 Muži III 1965 3 03:44:04 01:44:08
352 178 FOMÍN Miroslav 156 Muži I 1986 3 03:44:15 01:44:18
353 345 MOŽÍŠ Jaroslav 25 Muži III 1962 3 03:44:40 01:44:43
354 265 KOLOMAZNÍK Tomáš Všetulské bajk tým 157 Muži I 1980 3 03:44:45 01:44:48
355 439 STRAŠÁK Vlastimil Novatop-Lapierre 158 Muži I 1982 3 03:45:00 01:45:03
356 167 DOSEDLA Michal HOMO AlkoTeam 159 Muži I 1982 3 03:45:04 01:45:07
357 581 PETRŮ Vlastimil 120 Muži II 1973 3 03:45:10 01:45:13
358 427 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 121 Muži II 1973 3 03:45:39 01:45:42
359 417 SLATINSKÝ Martin Chomýž 122 Muži II 1976 3 03:45:53 01:45:57
360 393 PROCHÁZKA Luboš Lacto Morava a.s. 123 Muži II 1971 3 03:46:08 01:46:11
361 228 IVIČIČ Standa HOMO AlkoTeam 160 Muži I 1984 3 03:46:25 01:46:29
362 560 DORŇÁK David 124 Muži II 1972 3 03:46:27 01:46:30
363 700 HYÁNEK Roman Všetulské bajk tým 125 Muži II 1974 3 03:46:28 01:46:32
364 280 KREJČÍ Petr 126 Muži II 1976 3 03:48:37 01:48:40
365 171 DŘEVÍKOVSKÝ Petr Moravia Velociped 127 Muži II 1973 3 03:49:13 01:49:17
366 125 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 2 26 Muži III 1958 3 03:49:16 01:49:19
367 490 VÁKA Michal Slowylez 161 Muži I 1982 3 03:50:04 01:50:07
368 245 KARAS Vít 162 Muži I 1994 3 03:50:04 01:50:07
369 423 SMOLKA Ondřej Agro Team 14 Junioři 2000 3 03:50:10 01:50:13
370 319 MARKOVIČ Lukáš 163 Muži I 1986 3 03:52:15 01:52:18
371 372 PAZDERA Radim Temná věž 164 Muži I 1978 3 03:52:19 01:52:23
372 131 BELLOVIČ Martin Slowylez 165 Muži I 1984 3 03:53:01 01:53:05
373 407 SADÍLKOVÁ Jana 8 Ženy II 1980 3 03:53:24 01:53:27
374 331 MIKL Marek 7 Under 23 1997 3 03:54:28 01:54:32
375 394 PROVAZNÍK Bohumil 27 Muži III 1966 3 03:55:00 01:55:03
376 347 MUZIKANT Michal 128 Muži II 1975 3 03:55:36 01:55:40
377 145 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 2 129 Muži II 1968 3 03:55:47 01:55:51
378 433 STEHLÍK Radim 130 Muži II 1974 3 03:55:52 01:55:55
379 137 BILÍK Jan TJG 131 Muži II 1976 3 03:55:54 01:55:57
380 173 DVORNÍK Zdeněk NightMares 166 Muži I 1985 3 03:55:54 01:55:58
381 346 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 18 Ženy I 1987 3 03:55:54 01:55:58
382 246 KARKOŠKA Jan SKP Zlín 167 Muži I 1983 3 03:56:29 01:56:32
383 425 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 1 132 Muži II 1977 3 03:56:43 01:56:46
384 464 ŠKUTA Přemysl POP BIKE 133 Muži II 1968 3 03:57:02 01:57:05
385 457 ŠEVČÍKOVÁ Alena OD Morava Holešov 9 Ženy II 1979 3 03:57:36 01:57:40
386 225 CHROMECKÝ Stanislav CYKLO ŽOPY 2 134 Muži II 1968 3 03:57:38 01:57:42
387 342 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 19 Ženy I 1983 3 03:57:57 01:58:01
388 516 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 135 Muži II 1974 3 03:58:36 01:58:40
389 478 ŠVAJDOVÁ Iveta 10 Ženy II 1972 3 03:58:36 01:58:40
390 128 BAZALKA Miroslav Cardio Power training 136 Muži II 1972 3 03:58:36 01:58:40
391 463 ŠKRABALA Oldřich MTB Roštění 9 Veteráni 1952 3 03:59:07 01:59:10
392 564 BURGL Ladislav RAAB 137 Muži II 1974 3 03:59:08 01:59:12
393 282 KREJČÍ David Cyklozastávka Pod Jabloní 168 Muži I 1992 3 04:00:07 02:00:10
394 315 MANIŠ Miloslav Pletárna Duda Holešov 28 Muži III 1964 3 04:00:09 02:00:12
395 335 MIKLÍK Roman 169 Muži I 1991 3 04:00:20 02:00:23
396 328 MICHALÍK Radek NightMares 170 Muži I 1985 3 04:00:26 02:00:29
397 507 VOLDÁN Zdeněk 138 Muži II 1976 3 04:00:27 02:00:31
398 494 VAŠALOVSKÝ Vítězslav JAKOOŽIVOT 29 Muži III 1959 3 04:00:33 02:00:36
399 432 STAVENÍČEK Zdeněk 171 Muži I 1985 3 04:01:51 02:01:54
400 283 KREJČÍ Petr Ptačina 10 Veteráni 1954 3 04:01:54 02:01:58
401 25 ŽÍDEK Michal Bystřice pod Hostýnem 15 Junioři 2003 3 04:02:05 02:02:08
402 114 ALBRECHT Jiří RONNY team 139 Muži II 1975 3 04:03:04 02:03:08
403 561 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Rymice 11 Veteráni 1955 3 04:03:14 02:03:18
404 285 KREJZA Tomáš 172 Muži I 1986 3 04:03:28 02:03:31
405 460 ŠIMEK Milan 173 Muži I 1982 3 04:03:29 02:03:32
406 357 NERADIL Josef Roštění 12 Veteráni 1953 3 04:03:43 02:03:47
407 402 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 20 Ženy I 1983 3 04:04:32 02:04:35
408 475 ŠŤASTNÝ Petr Quick Slez 174 Muži I 1979 3 04:04:43 02:04:46
409 179 FUKSA Jaroslav NightMares 175 Muži I 1985 3 04:06:02 02:06:06
410 446 SVOBODA Libor Fermat bike team 140 Muži II 1969 3 04:06:12 02:06:16
411 337 MIKULČÍK Petr 176 Muži I 1986 3 04:06:14 02:06:17
412 166 DORNIČÁK Lukáš CykloTeam Vizovice 177 Muži I 1994 3 04:09:17 02:09:21
413 323 MAŘÍKOVÁ Edita In - Life Cycling Team 21 Ženy I 1993 3 04:09:27 02:09:30
414 219 HURT Štěpán RAAB COMPUTER 16 Junioři 2001 3 04:09:46 02:09:50
415 529 ZICHÁČEK Vojtěch 17 Junioři 2002 3 04:09:46 02:09:50
416 212 HRBÁČEK Martin 141 Muži II 1976 3 04:11:03 02:11:06
417 471 ŠOSOVÁ Adéla Zlínský Bublifuk 22 Ženy I 1987 3 04:11:08 02:11:11
418 214 HRUDA Jiří 30 Muži III 1965 3 04:11:19 02:11:23
419 215 HRUDOVÁ Hana 11 Ženy II 1972 3 04:11:19 02:11:23
420 192 HANKA Tomas 178 Muži I 1985 3 04:11:48 02:11:51
421 504 VLACH Dalibor HOMO AlkoTeam 179 Muži I 1979 3 04:13:47 02:13:51
422 373 PECL Jiri Beast from New World 142 Muži II 1970 3 04:13:59 02:14:03
423 322 MARUŠÁK Daniel Držková Bikers Team 8 Under 23 1998 3 04:14:19 02:14:22
424 309 MAHOVSKÝ Václav 180 Muži I 1986 3 04:14:27 02:14:30
425 152 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice1 13 Veteráni 1956 3 04:15:28 02:15:31
426 176 FILIP Milan Nový Svět 18 Junioři 2000 3 04:16:03 02:16:06
427 503 VITOSLAVSKÝ Libor Bauer team 143 Muži II 1971 3 04:16:05 02:16:09
428 488 VÁCLAVÍK Karel 14 Veteráni 1955 3 04:17:06 02:17:09
429 213 HRBÁČKOVÁ Jana 12 Ženy II 1976 3 04:17:42 02:17:45
430 542 KUDLÁČEK Martin FERBiker 181 Muži I 1982 3 04:18:03 02:18:07
431 165 DOLEŽELOVÁ Jitka 13 Ženy II 1966 3 04:18:28 02:18:32
432 320 MARTÍNEK Vladimír SKP lyžaři Holešov 15 Veteráni 1956 3 04:20:40 02:20:44
433 500 BÁBEK Pavel Vesani.cz 144 Muži II 1971 3 04:22:42 02:22:45
434 170 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 3 31 Muži III 1963 3 04:23:16 02:23:20
435 505 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 3 145 Muži II 1976 3 04:23:17 02:23:20
436 537 ZWICKER Pavel saquapoute 146 Muži II 1976 3 04:24:18 02:24:22
437 483 TIEFENBACH Jaroslav 182 Muži I 1990 3 04:24:47 02:24:50
438 207 HOTAŘ Petr Chomýž 9 Under 23 1998 3 04:26:14 02:26:18
439 552 JANALÍK Aleš 32 Muži III 1967 3 04:26:46 02:26:49
440 330 MIKESKA Jan 183 Muži I 1991 3 04:26:46 02:26:50
441 458 ŠILDOVÁ Ilona 14 Ženy II 1967 3 04:29:52 02:29:55
442 470 ŠOSOVÁ Mariana Zlínský Šumák 23 Ženy I 1987 3 04:32:15 02:32:19
443 313 MALINA Michal Slowylez 184 Muži I 1982 3 04:33:56 02:34:00
444 252 KLAPAL Ivo DRINK MAN TEAM 185 Muži I 1984 3 04:34:43 02:34:46
445 666 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 147 Muži II 1971 3 04:35:31 02:35:35
446 388 POPP Martin DRINK MAN TEAM 186 Muži I 1985 3 04:35:32 02:35:36
447 404 KOCIÁNOVÁ Lenka AQ electronic 15 Ženy II 1979 3 04:36:04 02:36:07
448 289 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 24 Ženy I 1988 3 04:36:24 02:36:28
449 390 POSPÍŠILÍK Jiří Dopiju a jedu Holešov 187 Muži I 1978 3 04:36:57 02:37:00
450 361 NOVÁK Václav Dopiju a jedu Holešov 33 Muži III 1965 3 04:37:01 02:37:04
451 538 ŽÁKOVČÍK Vojtěch Dopiju a jedu Holešov 148 Muži II 1970 3 04:37:02 02:37:05
452 270 KÖRMENDY Jiří Dopiju a jedu taky 34 Muži III 1967 3 04:38:55 02:38:59
453 117 BÁBKOVÁ Zuzana 25 Ženy I 1991 3 04:40:16 02:40:19
454 139 BOČKOVÁ Petra 26 Ženy I 1989 3 04:40:23 02:40:27
455 223 CHOLASTOVÁ Ilona 16 Ženy II 1970 3 04:40:23 02:40:27
456 221 CHOLASTA Radek 149 Muži II 1969 3 04:40:24 02:40:27
457 461 ŠIŠKA Robert For Job Protect 188 Muži I 1981 3 04:42:29 02:42:32
458 151 ČÁP Jakub 189 Muži I 1985 3 04:42:47 02:42:51
459 544 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 27 Ženy I 1987 3 04:44:32 02:44:36
460 527 ZICHÁČEK Jaroslav 16 Veteráni 1956 3 04:46:18 02:46:21
461 291 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY 3 28 Ženy I 1994 3 04:47:10 02:47:14
462 509 KUKLA Zdeněk CYKLO ŽOPY 1 190 Muži I 1993 3 04:48:50 02:48:53
463 703 GARGULÁK_VLADIMÍR Romaňák_Jan Koudy bike team 3 Tandem 1903 3 04:50:40 02:50:44
464 202 HOLÍK Jan 191 Muži I 1987 3 05:16:17 03:16:20
465 158 DANIELOVÁ Anna_Laura 29 Ženy I 1994 3 05:16:17 03:16:21
466 468 ŠOS Libor Zlínský Šumák 35 Muži III 1959 3 05:16:26 03:16:30
467 401 RŮDL Karel 150 Muži II 1973 3 05:19:29 03:19:33
468 606 DOŠEK František Holešovský Santa 17 Veteráni 1951 3 05:21:18 03:21:21
469 536 ZVONEK Filip 192 Muži I 1986 3 05:22:51 03:22:54

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 120 BAKALOVÁ Karin Martěnské Kobry Ženy I 1989
DNF 175 FILÁK antonín Z Muži I 1985
DNF 177 FISCHEROVÁ Žaneta Martěnské Kobry Ženy I 1991
DNF 271 KOSAŘ Marek Vodafone Muži I 1990
DNF 365 OSINA Miroslav Cobram Bike Team Muži I 1983
DNF 444 KOCIÁN Radek AQ electronic Muži I 1978
DNF 472 ŠRÁMKOVÁ Daniela Martěnské Kobry Ženy I 1992
DNF 484 TOMAN Radek Špica team Dřevohostice Muži II 1969
DNF 492 VAŇUŠOVÁ Petra Ženy II 1982
DNF 777 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice Muži II 1972

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.